Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przed pracą przez kwadrans uczestniczyłem w becie. Nie piszę że grałem, bo średnio co minutę dostawałem strzała. Udało mi się zlikwidować może 2-3 gości, tyle. Odniosłem wrażenie, że najbezpieczniej jest cały czas się czołgać. Generalnie nie wiedziałem, z której strony strzelają :)

Grafika nie powala, tekstury naprawdę rozmazane, za to dźwięk bardzo mi się podobał. No i dynamika zrobiła na mnie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z godzine na pc w bete. Tekstury tutaj także nie powalają, lecz oświetlenie jest świetne! Dźwięki broni, są takie dziwne, mam nadzieje że się zmienią, bo narazie nie powalają. Gra chodzi z wszystkimi opcjami na full, bardzo płynnie, nie uświadczyłem lagów, ani nic. Generalnie jestem dobrej myśli o BF3 na piecu. Na konsole nie wiem jak to wygląda, gdyż nie moge sciągnac BF3 gdyżPSS coś sie wali u mnie..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś bawił się c4 ale zniszczenia są naprawdę fajne, chociaż nie ma mowy o wyburzaniu całych domu, ale w metrze można rozwalić sporo ścian, a o ostatniej bazie nie wspomnę, bo domy wyglądają jak po spotkaniu z kula do wyburzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 MP Maps (As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)

  • MP_BAZAAR
  • MP_HIGHWAY
  • MP_FOREST
  • MP_PARIS
  • MP_OILFIELDS
  • MP_BASEJUMP
  • MP_SUBWAY
  • MP_CANALS
  • MP_KHARG
  • MP_OMAHA (WOOOOO??? Surprise returning map from Battlefield 1942???)
  • MP_TUTORIAL (The tutorial everyone voted for... but will this make retail release???)
Battlefield 3 Expansion Pack MP Maps (As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)
  • XP1_Wake
  • XP1_Karkand
  • XP1_Sharqi
  • XP1_Oman

The exclusive Back to Karkand expansion pack weapons are listed as:

  • XP1_FAMAS
  • XP1_HK53
  • XP1_PP19
  • XP1_QBZ95B
  • XP1_L85A2
  • XP1_QBB95
  • XP1_MG36
  • XP1_JACKHAMMER
  • XP1_TYPE88 (seems to be the sniper variant)
  • XP1_L96
(Thanks to LoudGunZ for those)
Battlefield 3 SP Maps (As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)
  • SP_BANK
  • SP_EARTHQUAKE - aka Fault Line
  • SP_FINALE (2 Part)
  • SP_JET (2 Part)
  • SP_NEW_YORK (2 Part)
  • SP_PARIS
  • SP_SNIPER
  • SP_TANK (2 Part) - aka Thunder Run
  • SP_VALLEY - aka Operation Guillotine (starts in a valley on the video)
  • SP_VILLA

It's also indicated that there are two maps SP_EARTHQUAKE2 and SP_TANK2 that exist in some form, possibly test versions or alternative versions for development.

Battlefield 3 COOP Maps (As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)

  • COOP_A10
  • COOP_BREACHED
  • COOP_HOSTAGE
  • COOP_ROLLINGTHUNDER
  • COOP_BEHINDENEMYLINES
  • COOP_SUPERCOBRA
  • COOP_EXTRACTION
  • COOP_ASSASSINATION
  • COOP_EXFILTRATION
  • COOP_SUBWAY

According to the date each SP and COOP map will feature an Easy, Medium, Hard and Hardcore mode, whilst Multiplayer will feature a General (normal) and Hardcore mode. So Battlefield 3 will feature 10 Multiplayer Maps along with 4 Expansion Maps, 10 Single player Maps and 10 Co-operative maps, I think that's more than anyone could of wished for!

Edytowane przez NFL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mióóóóóóóóódddd !!!!!! ja to się nie mogę doczekać aż wrócę z pracy i znów odpalę piwo i bete bf3 i będzie pięknie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczrze od grafiki można było się więcej spodziewać, ale nie jest też źle, a tym bardziej tragicznie. Gdyby nie ten cały HYPE wokół BF3 to pewnie tak wielu by nie narzekało. Patrząc z kolei tak obiektywnym okiem (jeśli chodzi znowu o grafikę, a gameplay moim zdaniem jest świetny), to jakis fps na konsoli jest ładniejszy, nie wliczając KZ3 czy Crysisa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra! po ok 2-3h gry w betę podzielę się swoimi wrażeniami (wybaczcie ciągłe porównania do bc2 ale to mój jedyny punkt odniesienia jeśli chodzi o produkcje tego rodzaju):

+ bardziej realistyczna rozgrywka (trzeba się co chwile chować za przeszkodami, sprawdzać czy nikt się nie czai w "krzaczorach" - gra nie preferuje gry w stylu rambo,

+ irytujące ale z drugiej strony ciekawe rozwiązanie z oślepiającymi latarkami i laserami,

+ mimo wszystko czołganie (gdy jest zadyma można się położyć - mamy pare sekund więcej żeby coś wykombinować),

+ słabe HP też daję na plus - zmusza do myślenia (lubię tryb hardcore w BC2 może dlatego) - nie lubie gdy wpakuję w gościa połowę magazynka a ten dalej żyje, poza tym im większa odległość od celu tym więcej pocisków trzeba wpakować w przeciwnika,

+ gameplay!!!,

+ ciekawy system zdradzania pozycji kamperów,

- gra nie zawsze reaguje na polecenia (celowanie, bieg) niekiedy trzeba pokombinować żeby żołnierz robił to co mu każemy,

- trudno opanować grę granatem (nie da się go przytrzymać) no i długi czas pomiędzy rzutem a wybuchem (w BC2 chyba był krótszy),

- bugi typu zapadanie się pod ziemię,

- słabe tekstury, kolory otoczenia nieco zbyt surowe,

- irytujące czekanie po zakończonej rundzie,

+/- rozgrywka moim zdaniem nieco zwolniła, gra stała się bardziej taktyczna, ale z pewnością zmieni się to gdy będziemy mili do dyspozycji pojazdy),

+/- nóż - mnie on nie przeszkadza,

+/- czułość sterowania stanowiła problem - początkowo nie mogłem sobie poradzić ze sterowaniem, ale po zmniejszeniu sensivity i ograniu się jest lepiej)

Jak narazie pocinałem tylko medykiem (trudno trafić defibrylatorem w umierającego :P ) - inne klasy w późniejszym terminie.

W sumie nic nowego nie napisałem - ogólnie po pierwszych minutach można powiedzieć byłem nieco zawiedziony, ale wraz z upływem czasu gameplay powodował coraz szerszy uśmiech na mojej twarzy. Obawy które pojawiły się po lekturze tematu bety znikły po zapoznaniu się z grą. Gra jest ok i nie znudzi się szybko!

Mam tylko nadzieję, że irytujące bugi zostaną poprawione.

MP_OMAHA (WOOOOO??? Surprise returning map from Battlefield 1942???)

Pamiętam w MOH AA była mapka multi Omaha Beach - Niemcy z bunkrów ostrzeliwali aliantów na plaży zadyma była niesamowita. Jeśli będzie podobnie w BF3 - miodzio :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez MopMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest zaje**sta :thumbsup: Pre-order musi wpaść.. Na początku jest dziwnie bo postać rusza się i reaguje inaczej niż w BC2 ale po chwili już jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Chcialem kupic BF3 na obie konsole, bo pomimo lepszej technicznie i gameplayowo strony Xboxa, mialem duza ochote powalczyc u boku wielkich tej gry.... bzykacza, Dizzyego, Marqusa, Christophpoland'a i wielu wielu innych u boku ktorych nie raz ginalem ;)

Ale ta beta poprostu mnie do tego nie zacheca. ..

Dzięki, snosch`u za pamięć! Mnie też beta trochę podcięła mój słynny optymizm...ale liczę jeszcze na...ja wiem...poprawki,łatki,dodatki...sam juz nie wiem! "Ogrywam" teraz tą nieszczęsną betę i sam się "nakręcam" ze nie jest tak tragicznie...nie jest...nie jest...a niektóre elementy nawet mi sie podobają! Większość narzeka na słabą widoczność Wroga...a mnie akurat to sie podoba...to chyba taki wiekszy "realizm pola bitwy"! Dzwięk na "kinie domowym" też nie jest zły. Kolorki faktycznie trochę cukierkowe, ale po chwili już nie drażnią...

Będzie dobrze...chyba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne podsumowanie yoshi'ego z młócką na xboxie. Fajny filmik, skupia się na ocenie rozgrywki a nie tego czy na polanie jest 35 czy 38 kwiatów i czy z metra można zrobić kopiec Kościuszki.

http://www.youtube.com/watch?v=--rW45pZNY8&feature=channel_video_title

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś przed pracą przez kwadrans uczestniczyłem w becie. Nie piszę że grałem, bo średnio co minutę dostawałem strzała. Udało mi się zlikwidować może 2-3 gości, tyle. Odniosłem wrażenie, że najbezpieczniej jest cały czas się czołgać. Generalnie nie wiedziałem, z której strony strzelają :) Grafika nie powala, tekstury naprawdę rozmazane, za to dźwięk bardzo mi się podobał. No i dynamika zrobiła na mnie wrażenie.

DOKŁADNIE

EDIT: tak dużo hp zabiera 1 kulka ..... 2-3 kulki i padasz i nie czujesz nawet że ktoś do cb strzelał zje*ane jak na razie czekam na łatke

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię to!

A mapa Caspian Border na PS3 jest dostępna?

Edytowane przez adi1201
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj gralem od okolo 13 do wieczora,mam 10lvl.I nie mialem czasu jakos przygloadac sie teksturom .MI sie gra bardzo podoba ,troche irytuje mnie ten noz, sensivity ciezko mi ustawic nie miem jak wam.

Mam pytanie czy ktos gra na slabym laczu i mam opoznienia?ja mam prawie sekundowe ,masakra.Ale napewno preorder zloze za tydzien :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żadnych lagów

i co mi minusy dajecie huj*e?

Edytowane przez szyma45
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj gralem od okolo 13 do wieczora,mam 10lvl.I nie mialem czasu jakos przygloadac sie teksturom .MI sie gra bardzo podoba ,troche irytuje mnie ten noz, sensivity ciezko mi ustawic nie miem jak wam.

Mam pytanie czy ktos gra na slabym laczu i mam opoznienia?ja mam prawie sekundowe ,masakra.Ale napewno preorder zloze za tydzien :D

Juz 10 nabiłes - szalejesz chopaku:) Dzisiaj z bratem pogramy na zmiane u nas w domu rodzinnym. Moze dzisiaj uda sie jakoś cudem skład założyc z voice chatem. Ja w ogole nie rozumiem ludzi którzy miast objectivami sie zajać oglądają ile liści wisi na drzewie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy dali mi - są żałośni. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie. Czy pomimo wyższości wersji PC ( w moim mniemaniu) to i tak muszę zachwalać wersje PS3 ? Ogarnicjie się ludzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-order musi być, gra cudo, jest o wiele bardziej dynamiczna od bc2, grafika nie powala ale od kiedy grafika jest ważna///...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozłożyc dwójnóg?

Wystarczy się położyć i przycelować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx masz plusa

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos gra na slabym laczu i mam opoznienia?ja mam prawie sekundowe ,masakra.

Ja mam net w play 1mb/s, także rewelacji nie ma a mimo to żadnych lagów nie uświadczyłem. Gra chodziła bardzo płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne podsumowanie yoshi'ego z młócką na xboxie. Fajny filmik, skupia się na ocenie rozgrywki a nie tego czy na polanie jest 35 czy 38 kwiatów i czy z metra można zrobić kopiec Kościuszki.

http://www.youtube.com/watch?v=--rW45pZNY8&feature=channel_video_title

Ten pan jest dla mnie "niewiarygodny". :sleep: On nigdy nie gral w Bad Company 2, tak wiec jego komentarze moge schowac do kieszeni. Teksty typu ".... kazda bron inaczej zabija, trzeba strzelac burstem , grac zepolowo... kapitalny motyw z odblokowywaniem gadzetow, mocny recoil itd...", no to juz gdzies bylo. Panie Marcinie, co pan w bunkrze atomowym spal, kiedy wszyscy bawili sie dokonale w BFBC2. :cool:

Gra z tego co widze zbiera ciegi, bo nie wyglada tak dobrze , i nie gra sie tak dobrze jak w BFBc2. :biggrin:

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największa frajda jaka może byc : rozwalanie drzew :rolleyes: :rolleyes:

EDIT: Żal zacząłem rozbrajac mcoma a tu jebummmm i lost myślałem że sięczas zatrzymuje jak zaczynamy rozbrajac mcoma

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×