Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się o coś was spytać, a mianowicie. Ściągnąłem sobie bete BF3 i bardzo ucieszony zacząłem w nią grać. Jest wszystko ok, oprócz tych bugów z czołganiem, ale zauważyłem to, że kiedy gram i ktoś mnie zabije na dosłownie sek przez animacją pokazującą śmierć na dole ekranu pisze już np. xxx (ak-47) premko_pl5. CHOĆ JESZCZE NIE UMARŁEM. Mogę się ruszać jeszcze przez tą sekundę, a jak np. napisane było, że umarłem od RPG to dopiero, kiedy była ta animacja śmierci był wybuch. Nie wiem czy to błąd gry, net, czy dysk. Raczej nie net gdyż nikogo innego nie było w domu i (co rzadko się zdarza) miałem "czysty" net, a do tego inne wszystkie animacje ładnie działały, więc to raczej lag być nie mógł. Pytam się was czy to też może być dysk tzn. dawno go nie formatowałem :) i może być trochę zamulony. Albo może wy też tak macie, a nie zauważyliście ?

Podpowiedzcie mi co mam robić bo chętnie kupiłbym sobie bf3 i nie wiem czy mam kupić sobie też nowy net, sformatować dysk czy poprostu jest to kolejny bug

Pozdrawiam

premko_pl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram (a dziś miałem możność pokatować wyjatkowo) tym bardziej widzę,że gra ma POTENCJAŁ jak diabli!

Patch do bety? Nie za dużo wymagasz? Dla mnie beta jest prezentacją półproduktu i sprawdzeniem "w ogniu walki"...więc sprawdzajmy i nie psioczmy !

potęcjał bankowo, nie dość że trzeba taktycznie poruszać się po mapie, to i ekwipunek odpowiednio modyfikować, np. głupia latarka, jak początkowo ją zobaczyłem to sobie myślę co za idiota z tym biega, na kilometr go widać, a jak już wyskoczył mi przed nosem, to momentalnie cały ekran biały, widoczność zerowa, i weź tu go ustrzel, podobnie z celownikami laserowymi,... brakuje mi tylko granatów dymnych lub ogłuszających, no i efekt wybuchu tych normalnych to jakaś kpina :(...

co do patchy dlaczego nie? na początku DICE psioczyło że PSS ich ograniczył co do wielkości dema, ale co do wielkości patchy już nie powinnien ich ograniczać, więc mogliby uzupełnić tą bete o tą zawartość którą wycieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bete jednak przekonała mnie do złożenia zamówienia... Ta gra może być naprawde zajebista ! :ninja:

Czytam wszędzie że beta zmusiła mase osób do anulowania zamówienia. U mnie jest zupełnie odwrotnie :)

Btw. debilne jest dołączanie do gier na piecu, przynajmniej w moim odczuciu.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się podniecali tą grafiką a jest KUPA. Już lepiej stary Uncharted 2 wygląda.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się zalogować na bateloga

Swoim loginem z ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się zalogować na bateloga

Swoim loginem z ps3 ?

swoim loginem EA-Origin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoim loginem EA-Origin

Tylko pc?

Czy gracze ps3 musza się zarejestrować na origin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się podniecali tą grafiką a jest KUPA. Już lepiej stary Uncharted 2 wygląda.

dokładnie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie;)

Tu niema co porównywać wielkość map ,jak dojdą pojazdy wszystko ma znaczenie czarnula by nie uciognela

Dużo błędów ma multi

Bardzo różni się od BBC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pc?

Czy gracze ps3 musza się zarejestrować na origin ?

to nigdy sie nie rejestrowales w EA? kazda platforma moze. mozesz nawet zalozyc konto, i dodac do niego wszystkie swoje platformy. Ja mam np pod jednym kontem zarowno PS3 jak i Xa

https://profile.ea.com/acctcreate.do

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
For your playing experience we are going to restart the servers to improve stability and connectivity to the game servers.

Downtime for each platform will be 5 minutes but may take slightly longer.

We are restarting the Xbox 360 Servers first, following PlayStation 3 and also PC to follow.

We´re terribly sorry for the inconvenience :)

Już nie będzie wywalać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest wszystko ok, oprócz tych bugów z czołganiem, ale zauważyłem to, że kiedy gram i ktoś mnie zabije na dosłownie sek przez animacją pokazującą śmierć na dole ekranu pisze już np. xxx (ak-47) premko_pl5. CHOĆ JESZCZE NIE UMARŁEM. Mogę się ruszać jeszcze przez tą sekundę, a jak np. napisane było, że umarłem od RPG to dopiero, kiedy była ta animacja śmierci był wybuch. Nie wiem czy to błąd gry, net, czy dysk

Na 100% bug bo tęż to mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Patch w drodze:

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 3 grosze.

Im dłużej gram, tym bardziej mi się BF3 podoba.

Już nie zwracam uwagi na grafikę: tekstury, trawę itp. Czy też bugi (których nie powinno być w wersji full).

Liczy się tylko przyjemność z grania.

No i mam nadzieję, że się mi się nie wydawało, ale podczas gry, już nie pamiętam przy jakiej okazji,

słyszałem, bardzo cicho, motyw przewodni ze starego, dobrego BF 1942 :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Patch w drodze:

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

Ladnie dopracowany kod. Czyli jak biegniecie, i dostajecie kulke, to zabiera wam wiecej HP. Nie biegajcie, to bedziecie otrzymywac mniejsze obrazenia. :biggrin:... Lepiej niech zmniejsza damage broni o 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się podniecali tą grafiką a jest KUPA. Już lepiej stary Uncharted 2 wygląda.

Dlatego wybralem wersje na pc. Zresztą dałem parę fotek z gry pc. Grafa jest ładna ale nie urywa jaj :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm cóż tu mogę napisać po 9h gry na PS3 i 5h na PC. Większość plusów i minusów została wymieniona(słusznych jak i nie słusznych), mam też kilka swoich uwag, ale zostałbym zjedzony przez niektórych buszujących tu osobników. I tak za mało pograłem, aby coś napisać konkretniejszego. A tu niektórzy wypowiadają się po rozegranych dwóch rundach.

Po za tym sama mapa jest beznadziejna i nudna, o czym wspominałem jeszcze przed betą. Zero pojazdów, dużo miejsc do kampienia, pierwsza baza to w ogóle masakra w najczystszej postaci, chociaż późniejsze wcale nie lepsze. Po wejściu do metra, wystarczy jeden skład samych chłopców z LMG+ bipod+glebai i jest po zabawie. Ogólny chaos na mapie, każdy skitrany gdzieś za rogiem, nie ma komu podkładać mcomów- bo każdy wie, że jak wychyli czache to już jest martwy, to samo z rozbrajaniem. Każdy boi się, że k/d na scoreboardzie będzie brzydko wyglądac - normalka. Nawet jak już samemu uda mi się podłożyć mcoma to nikt go nie osłania, chociaż w jego okolicy jest przynajmniej z 5 niebieskich. Mam nadzieje, że to tylko początki, bo lud uczy się mechaniki gry. Inaczej to wygląda jak się gra ze znajomymi, jednak rzeczy powiązane ze składem w ogóle nie działają - ale pomijam takie błahostki, bo będą naprawione w full lub przyjdą z patchem, tak samo zapadnie się pod mapę itd.

Ale nie ma co się rozpisywać, taki tryb, w dodatku mapa infantry only, Gra zajebista- mapa do dupy. Po poprawieniu wszystkich bugów, drobnym zbalansowaniu kilku rzeczy 1000-1500 godzin może pęknąć.

No i zagrałem Conquest, Caspian Border na PC, z trudem. Ehh, zupełnie jakbym grał w inną grę, miód który się wylewa z monitora jest wręcz nie do opisania. Prawdziwy battlefield, czuć klimat, nie to co w Metro.

Coś więcej napisze w niedzielę, w pełni obiektywnie. Peace.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Patch w drodze:

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".

Może to ktoś przetłumaczyć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm cóż tu mogę napisać po 9h gry na PS3 i 5h na PC. Większość plusów i minusów została wymieniona(słusznych jak i nie słusznych), mam też kilka swoich uwag, ale zostałbym zjedzony przez niektórych buszujących tu osobników. I tak za mało pograłem, aby coś napisać konkretniejszego. A tu niektórzy wypowiadają się po rozegranych dwóch rundach.

Po za tym sama mapa jest beznadziejna i nudna, o czym wspominałem jeszcze przed betą. Zero pojazdów, dużo miejsc do kampienia, pierwsza baza to w ogóle masakra w najczystszej postaci, chociaż późniejsze wcale nie lepsze. Po wejściu do metra, wystarczy jeden skład samych chłopców z LMG+ bipod+glebai i jest po zabawie. Ogólny chaos na mapie, każdy skitrany gdzieś za rogiem, nie ma komu podkładać mcomów- bo każdy wie, że jak wychyli czache to już jest martwy, to samo z rozbrajaniem. Każdy boi się, że k/d na scoreboardzie będzie brzydko wyglądac - normalka. Nawet jak już samemu uda mi się podłożyć mcoma to nikt go nie osłania, chociaż w jego okolicy jest przynajmniej z 5 niebieskich. Mam nadzieje, że to tylko początki, bo lud uczy się mechaniki gry. Inaczej to wygląda jak się gra ze znajomymi, jednak rzeczy powiązane ze składem w ogóle nie działają - ale pomijam takie błahostki, bo będą naprawione w full lub przyjdą z patchem, tak samo zapadnie się pod mapę itd.

Ale nie ma co się rozpisywać, taki tryb, w dodatku mapa infantry only, Gra zajebista- mapa do dupy. Po poprawieniu wszystkich bugów, drobnym zbalansowaniu kilku rzeczy 1000-1500 godzin może pęknąć.

No i zagrałem Conquest, Caspian Border na PC, z trudem. Ehh, zupełnie jakbym grał w inną grę, miód który się wylewa z monitora jest wręcz nie do opisania. Prawdziwy battlefield, czuć klimat, nie to co w Metro.

Coś więcej napisze w niedzielę, w pełni obiektywnie. Peace.

Zgadzam się co do Caspian Border, ta mapa to to czym jest prawdziwy Battlefield. Operation Metro to mapa dla graczy przesiadających się z CODa na BFa... Jak by w becie udostępnili Caspian Border to nowi gracze kompletnie by się pogubili, a veterani battlefielda doskonale wiedzą jak będzie wyglądać wszystko na innych mapach więc i tak kupią ich grę. Więc jak to się mówi " Win=Win"

Edytowane przez monobloss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to ktoś przetłumaczyć? :D

translate.google.pl

:D

Ladnie dopracowany kod. Czyli jak biegniecie, i dostajecie kulke, to zabiera wam wiecej HP. Nie biegajcie, to bedziecie otrzymywac mniejsze obrazenia. :biggrin:... Lepiej niech zmniejsza damage broni o 20%.

biegniesz na kulę to uderzenie jest mocniejsze prędkość pocisku + twoja prędkość, gdy stoisz liczy się tylko prędkość kuli :D

liczba HP jest względnie OK, z pewnością nie grałeś w MoH'a, który był po BC2 i tam już DICE zaserwowało znacznie mniej HP niż w BF3 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×