Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wszystko się okaże, jadę na pokaz, może pogram jak tarła nie będzie :) Wiecie może czy jeszcze w MediaMarkt są te metalowe pudełka po 30zł, i ile kosztuje pełna gra łącznie

Nie oplaca sie kupowac tego pudelka,moze i wyglada fajnie z zewnatrz,ale wewnatrz ma miejsce na dwie plyty..pojechali..

sam zobacz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem poprzez na sklePE.pl 3.10.2011 właśnie wysłałem im e-mail z pytaniem co z DLC w dystrybucji poprzez ten sklep.

Zobaczymy czy coś odpiszą..

Taż zamówiłem pre-order w sklepie PSX Extreme i napisałem do nich w sprawie DLC - kody będziemy mieli dołączone do przesyłki :) Także możemy spać spokojnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taż zamówiłem pre-order w sklepie PSX Extreme i napisałem do nich w sprawie DLC - kody będziemy mieli dołączone do przesyłki :) Także możemy spać spokojnie :)

No i gites-tego się trzymajmy i jeszcze tylko dwa tygodnie :whistling: .

A co do okrojenia tych map to jeśli gra cię wciągnie na maxa to nie będziesz miał czasu myśleć,że trzeba biec jeszcze kilka minut by dostać się do bazy-ważne by miodność była!!!:thumbsup:

Może się okazać,że to wcale nie jest taki mały teren a i graczy przecież jest mniej :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla DICE myślą wiedzieli że będzie wiać nuda to IDEALNIE pomniejszyli mapki, + dla nich umieją sobie chłopaki poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taż zamówiłem pre-order w sklepie PSX Extreme i napisałem do nich w sprawie DLC - kody będziemy mieli dołączone do przesyłki :) Także możemy spać spokojnie :)

dokładnie .. właśnie dostałem odpowiedź

"Kody beda dolaczane do specyfikacji sprzedazy wraz z gra. Wszystko zostanie wyslane 24/25 pazdziernika."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszystko się okaże, jadę na pokaz, może pogram jak tarła nie będzie :) Wiecie może czy jeszcze w MediaMarkt są te metalowe pudełka po 30zł, i ile kosztuje pełna gra łącznie

Siema gdzie jedziesz jakie miasto ?? Napisz relacje z bf3 jak to wyglada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet dostaniemy nasze gry przed 27 paź to niestety nie zagramy aż do 27 ...

http://battlefieldo....-region-locked/

Grubo wykombinowali. Bede musial czekac do 28 zeby sobie pograc. Pierwszy raz widze taka blokade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej obszar konsolowy po prawej z PC

Takiego czegoś oczekiwałem po Firestorm, ale jak widać się zawiodłem ;(

caspian-border-layout-620x455.jpg

A tutaj wypowiedź z tiwttera:

http://twitter.com/#...731792770641920

I tak będzie miejsce na samoloty (tak mi się wydaję, więc nie będzie źle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo wykombinowali. Bede musial czekac do 28 zeby sobie pograc. Pierwszy raz widze taka blokade

W Polsce do 27 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wpadnie wczesniej w lapki to bedzie czas na przejscie singla ;D

Bo chyba blokada tylko na online jesli dobrze rozumuje?

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wpadnie wczesniej w lapki to bedzie czas na przejscie singla ;D

Bo chyba blokada tylko na online jesli dobrze rozumuje?

No singla raczej nie da sie zablokować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie miejsce na samoloty (tak mi się wydaję, więc nie będzie źle).

Jety biedą miały szersze granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie miejsce na samoloty (tak mi się wydaję, więc nie będzie źle).

To jest Caspian Border? W wersji na Ps3 wygląda jakby była pomniejszona w Paintcie. Lepsza pomniejszona i przystosowana do 24 graczy niż większa w której 30 minut spędzimy na szukanie zabłąkanej kuli wystrzelonej z krzaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że mapy będą mniejsze. Taktyczne podejście jest fajne, ale kilkudziesięcio sekundowe docieranie do miejsca akcji już mniej. Dlatego dice dobrze zrobiło. Np. taka arica w bad company 2 była optymalna. Gdzieś czytałem, że mają wydać mapki z bc2 jako dlc. Będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Caspian Border? W wersji na Ps3 wygląda jakby była pomniejszona w Paintcie. Lepsza pomniejszona i przystosowana do 24 graczy niż większa w której 30 minut spędzimy na szukanie zabłąkanej kuli wystrzelonej z krzaków.

Nie chodzi o sam fakt pomniejszonych map bo co do tego nikt nie ma problemów. Chodzi o to, że w Caspian Border na PS3 jaki PC mamy 5 flag do zajęcia, a w Operation Firestorm w wersji na PS3 mamy tylko 3 flagi a na PC jest 5. Wszystkie mapki powinny zostać przerobione na wzór Caspiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu ilu graczy bedzie mniej na tych mapach to prawie nic ich nie pomniejszyli takie jest moje odczucie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chyba w photoshopie sie bawil, edutujac mape Caspian BOard na PC. W zyciu nie bedzie 5 flag na 24 osoby.

Jak widac sa trzy flagi. To jest wersja na Ps3 CQ- jak mowia tworcy najwieksza mapa w BF3. Obejrzalem sobie Firestorm na PC, w momencie kiedy koles latal jet'em, i wydaje mi sie ze jesli chodzi o rozmiar mapy, rozmieszczenie obiektow to nie ma duzych roznic wzgledem konsolowej wersji. Jest niemalze identycznie. Ciecia, wydaje mi sie, beda polegaly glownie na drastycznym zmiejszeniu pola walki dla infantry, w postaci "czarnej sterfy". I dobrze, bo juz myslalem, ze totalnie przemodeluja mapy.

bf3map2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chyba w photoshopie sie bawil, edutujac mape Caspian BOard na PC. W zyciu nie bedzie 5 flag na 24 osoby.

Jak widac sa trzy flagi. To jest wersja na Ps3 CQ- jak mowia tworcy najwieksza mapa w BF3. Obejrzalem sobie Firestorm na PC, w momencie kiedy koles latal jet'em, i wydaje mi sie ze jesli chodzi o rozmiar mapy, rozmieszczenie obiektow to nie ma duzych roznic wzgledem konsolowej wersji. Jest niemalze identycznie. Ciecia, wydaje mi sie, beda polegaly glownie na drastycznym zmiejszeniu pola walki dla infantry, w postaci "czarnej sterfy". I dobrze, bo juz myslalem, ze totalnie przemodeluja mapy.

bf3map2.png

Caspian Border będzie miał 5 flag ... Poczytaj sobie o tym i nawet dodałem link do twittera jednego z dewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce do 27 ;)

Birmingham nie jest polskim miastem :thumbsup: a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birmingham nie jest polskim miastem :thumbsup: a szkoda

Mhm?

October 27th, 2011

Denmark, Finland, Netherlands, Germany, Poland, Austria, France, Spain, Russia, Norway, Sweden, Australia, New Zealand

Edit: Nie skumałem ^^, teraz już wiem, że w Polsce nie mieszkasz :whistling:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś że KZ3 to jest exclusive? Musieli babrać się tylko z movem. Gdyby DICE chciało zaimplementować ruchowe ustrojstwa do BF3 to musieliby ogarnąć dwie technologie na dwie konsole, przecież kinect i move to dwie różne bajki ...

Zresztą nie do końca jestem pewien czy technologia z M$ jest w stanie skutecznie ogarnąć FPS'a,

Pomyślałem - Battelfield3 jest wieloplatformowy, co daje możliwość sprzedania wielokrotnie większej liczby egzemplarzy (chyba jasne ?) a co za tym idzie zwiększenia zysków. Technologię xbox, ps3 i pc DICE i tak musi ogarniać, żeby cokolwiek dobrego stworzyć. Wg mnie, to poprostu czasu im zabrakło, bo za dużo go poświecili na podkręcanie grafiki. A czy kinect potrafi ogarnąć FPS to zupełnie osobny problem - szczerze mówiąc byłem mocno zaskoczony kiedy sie dowiedziałem, że potrafi on zinterpretować tylko jakis zestaw gestów i ruchów. Prawda to ?

Kinkiet i move w bf3 ? jak dla mnie było by to zupełnie bez sensu

A dla mnie z sensem - tak jak obsługa kierownicy w GT5 na przykład.

Dla mnie też, odpowiadam jedynie na kolejnego rozpaczliwego posta pod tytułem; LEO WHY?

Zrozpaczony post to by był jakbym sie po zakupie przekonał, że move nie działa. A tak jest co najwyżej zdziwiony i zniesmaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 27 dopiero ruszy multiplayer. E tam przynajmniej w te 1-2 dni przejde singla i porobie pare trofków :) Tak to bym pewnie nie mógł się oderwać od multi, a singla bym ruszył przy jakiejś awarii internetu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×