Skocz do zawartości
Kamil908

Liga Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wpadłem na pomysł by stworzyc 1 lige w fife 2010.

Wiem ze dosc duzo osob posiada to gre.

Zapraszam do zapisów, wedlug schematu, gg/zespol/login z ps3

Zespoły jakie wybieramy to od 4,5 do 5 gwiazdek, tylko klubowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatwierdziłem ten temat. Zobaczymy czy liga przetrwa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osob zapisujacych sie, wazne zebyscie mieli odblokowane porty, zeby nie bylo klopotów z rozgrywaniem meczow.

11287971/Manchester United/Klacza908

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz prowadzic lige fifa 10

powiedz mi w jaki sposob chcesz edytowac tabele oraz wyniki , na forum jest to raczej malo czytelne bo po podaniu wyniku musisz tabele aktualizowac . Uwierz mi , ze prowadzenie ligi nie jest zadaniem latwym i prawde mowiac ja nie wyobrazam sobie jej prowadzenia tylko na forum bez jakiejs strony gdzie beda podni gracze oraz gdzie bedziesz zamieszczal wyniki spotkan , terminarz , tabele

Mimo tych problemow , ktore musisz rozwiazac zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz prowadzic lige fifa 10

powiedz mi w jaki sposob chcesz edytowac tabele oraz wyniki , na forum jest to raczej malo czytelne bo po podaniu wyniku musisz tabele aktualizowac . Uwierz mi , ze prowadzenie ligi nie jest zadaniem latwym i prawde mowiac ja nie wyobrazam sobie jej prowadzenia tylko na forum bez jakiejs strony gdzie beda podni gracze oraz gdzie bedziesz zamieszczal wyniki spotkan , terminarz , tabele

Mimo tych problemow , ktore musisz rozwiazac zycze powodzenia

Jesli beda chetni, to moze podforum ligi fify 10 i tam odpowiednie dzialy jesli administratorzy sie zgodza, tak jak to w F1 2010 jest lub odnosnik do jakiegos forum i tam beda tabele, oraz wszystko wpisywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5387004/Manchester City/bekon10

Mogę grać codziennie po 22:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli beda chetni, to moze podforum ligi fify 10 i tam odpowiednie dzialy jesli administratorzy sie zgodza, tak jak to w F1 2010 jest lub odnosnik do jakiegos forum i tam beda tabele, oraz wszystko wpisywane

Kiedys pytalem adminow czy maja w planach zrobic kacik dla gier sportowych czyli fifa , pes moze jakies bokserskie jednak otrzymalem odpowiedz ze takich gier jest zbyt malo ,ale probuj moze Tobie uda sie przekonac adminow ze warto.

Powiem Ci , ze jesli chcesz aby to wypalilo to musisz miec miejsce gdzie bedzie terminarz oraz gdzie bedzie mozna sprawdzic tabele i wyniki. Prawde mowiac od tego wlasnie powinienes zaczac , okreslic liczbe graczy jakies ogolne zasady rozgrywania meczy ilosc kolejek w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6308774/Arsenal/ Nogaz-ZN

a w fife nie ma opcji typu 'utwórz ligę' w sieci?

E: zmieniłem drużynę :)

Edytowane przez Nogaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10370801/ Real Madryt/ lukaseq09

Jeśli ta liga jest nadal aktualna prosiłbym o jakiś kontakt na gg :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by wszystko uporządkować od początku i znaleźć ogarniętego organizatora? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga by dawno wystartowala, ale klopot mam z odblokowaniem portow w ps3 tak mi sie przynajmniej zdaje, poniewaz z niektorymi polakami bez problemu sie polacze i moge zagrac a z niektorymi za zadne cuda, jesli ktos b y byl w stanie mi z tym pomuc strone konfiguracji mam z speedtouch to liga wystartuje dosc szybko, net mam z netii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemmozna powtarzac klubow??;p bo mnie tez Barca interesuje

bo widze ze real sie powtarza... wiec w takim razie 7424456/Barcelona/robmal3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy liga jest dalej aktualna? jesli tak to ja też się pisze

15900279/menchester united/kapitannelson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych tematem ligi kto jeszcze jest chetny prosze o info przykladowa liga wygladala by tak http://www.twoja-lig...min&liga_id=967 jesli chodzi o dublowane nazwy zespołów to jestem na nie jest tyle druzyn ze można poszukać sobie innej niż ta która gramy zawsze. Zainteresowanych prosze o info na gg:2878787 lub o info na PS mój PSN Hellhound_pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że zdążyłem:

3345060/Arsenal/c-in-c

Edytowane przez c-in-c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłeś powiem więcej jak na razie jesteś jedyną osobą która się odezwała :rolleyes: reszcie chyba odeszła ochota. Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych pisać na gg lub PW na PS. Myślę że te 8-10 drużyn było by w sam raz. Nie dublować zespołów wtedy nie będzie zamieszania :rolleyes:

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja jako kolejny się dopiszę:

5770463/Fiorentina/Zmstr84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×