Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy w Media Markcie w M1 w Krakowie znajdę kontroler ruchu..?

Edytowane przez MuhMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepach typu MM, Saturn nie ma raczej nigdzie move jeszcze, to co było na premierę szybko się rozeszło. A dostawę zapowiadali na połowę listopada, więc może w tym tygodniu zaczną się pojawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wie ktoś jak z dostępnością Move Starter Pack w Łodzi? Chodzi mi głównie o sklepy typu MM, Saturn czy Empik.

W Łodzi na Bazarowej 10 (Game Over) jest napewno Starter Pack, i to napewno taniej niż w MM. :) Sprawdź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu się skusiłem :/ Dobrze, że tylko na jedną :P

To jakaś masakra już mam 6 gier w kolejce do przejścia, a ciągle dają nowe promocje i nie mogę powiedzieć NIE :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a idą święta i pewnie będzie u nich więcej promocji. Biorąc pod uwagę fakt, że niecały miesiąc po premierze przecenili Castlevanię i PES11 podejrzewam, że coś nowego też mogą przecenić. Ja w tym tygodniu oczekuję nadejścia Castlevanii, a na wysyłkę czekają CoD: MW2 Hardened Edition i właśnie Just Cause :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przesyłką ile wynosi?

bo taki just cause wychodzi koło 50 zł a z przesyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet do Polski :o

to ładnie, i po co mi to pokazywaliście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie można kupić PS Move Starter Pack we Wrocławiu ? Chodzi mi o zakup natychmiastowy, czy ktoś widział albo wie gdzie na 100% można go dostać. Nigdzie nie można go nabyć, w sklepach twierdzą że będzie dopiero w grudniu...Bo chyba będę zmuszony zamówić przez neta ale nie chcę czekać tych 4 dni :D . Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do ludzi "zalatanych":) Jakby ktoś zobaczył przez przypadek w sklepie grę na Move "The Fight" to niech da znać. Gdzieś czytałem że w empiku ma być lub Rtv Euro Agd. Sam się nie mogę wyrwać z pracy, więc może ktoś pomoże i da namiary, z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie można kupić PS Move Starter Pack we Wrocławiu ? Chodzi mi o zakup natychmiastowy, czy ktoś widział albo wie gdzie na 100% można go dostać. Nigdzie nie można go nabyć, w sklepach twierdzą że będzie dopiero w grudniu...Bo chyba będę zmuszony zamówić przez neta ale nie chcę czekać tych 4 dni :D . Bardzo proszę o pomoc.

Witaj, kolego zadzwoń do Media Expert na ul.Granicznej (Futura Park). Powinni mieć

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanie do zamawiających na amazon.co.uk.

Czy mieliście przypadek że zamówiona gra - NOWA przyszła bez folii. Nie ma żadnych śladów użytkowania ani na pudełku ani na płycie a jednak foli brak (zamówione 2 sztuki tego samego tytułu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do ludzi "zalatanych":) Jakby ktoś zobaczył przez przypadek w sklepie grę na Move "The Fight" to niech da znać. Gdzieś czytałem że w empiku ma być lub Rtv Euro Agd. Sam się nie mogę wyrwać z pracy, więc może ktoś pomoże i da namiary, z góry dzięki :)

Są w sklepach "Nie dla idiotów" cena w MM Bielsko-Biała 139 albo 149 bo nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. rolleyes.gif mam pytanie czy może ktoś się orientuje w jakiej cenie jest teraz Killzone 2 w Empiku, Media Markt i Saturnie?

Z góry dzięki za pomoc happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w empiku 99,90 zl, przypuszvczam ze w wymienionych przez ciibie marketach tez cos kolo tego bedzie. jednym slowem - kupuj na allegro. Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. rolleyes.gif mam pytanie czy może ktoś się orientuje w jakiej cenie jest teraz Killzone 2 w Empiku, Media Markt i Saturnie?

Z góry dzięki za pomoc happy.gif

ostatnio widziałem w carrefour'rze za 49 zł. Było to w Inowrocłwiu ale pewnie w każdym maja. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem w carrefour'rze za 49 zł. Było to w Inowrocłwiu ale pewnie w każdym maja. pozdro

Dzięki za odpowiedź.

Kakaroto-songo1 - prawdopodobnie to najlepsza opcja... thumbsup.gif

Awierone - za 49 zł? a pamiętasz jak dawno to było? Bo może u nas w moim Carrefour'ze też znajdę jeśli to nie było jakoś bardzo dawno temu shok.gif było by bardzo elegancko! woot.gif

Edytowane przez Widmo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanie do zamawiających na amazon.co.uk.

Czy mieliście przypadek że zamówiona gra - NOWA przyszła bez folii. Nie ma żadnych śladów użytkowania ani na pudełku ani na płycie a jednak foli brak (zamówione 2 sztuki tego samego tytułu)

W amazon nie miałem takiego przypadku, ale mi dzisiaj przyszła Castlevania: LoS zamówiona w zavvi i właśnie jest bez folii, a na używaną nie wygląda (ale żalu nie mam bo zapłaciłem za nią 88 zł z wysyłką :D )

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem przypadek taki na zavvi, PES 11 przyszedl bez folii ale gra wygladala na nowa :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w sklepach "Nie dla idiotów" cena w MM Bielsko-Biała 139 albo 149 bo nie jestem pewien.

W Żorach dziś Auchan 40 km od Bielska też jest 129 czy 139 zł też niedokładnie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem w carrefour'rze za 49 zł. Było to w Inowrocłwiu ale pewnie w każdym maja. pozdro

dzięki awier za info jeśli jest tu ktoś z Inowrocławia i chce kupić killzona 2 za 49zł to jest jeszcze jedna sztuka schowana z tyłu w gablotce bo jedną kupiłem ja :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×