Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie gdzie kupie najtaniej Battlefielda 3 w trójmieście ? ;D :pardon:

Podobno w MM niedawno były za 99 zł, ale wtedy była promocja EA, więc nie wiem, czy coś jeszcze będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza zapowiadana adwentowa promocja gier od EA.

Na pierwszy ogień idzie Battlefield 3.

Niestety obniżki jaj nie urywają

Rok temu w podobnej ofercie ceny w miarę nowych premier wynosiły 129 (czasem były to limitki), a nawet 119

1) Ultima 149,90

http://www.ultima.pl...ld_3_pl/i10858/

2) empik.com 159,99

http://www.empik.com...22,multimedia-p

3) gram.pl 159,90

http://www.gram.pl/s...field_3_PL.html

4) merlin.pl 155,00

http://merlin.pl/Bat...t/8,949200.html

5) ps3site 149,00 (limitka ? chyba błędne zdjęcie)

http://www.ps3sklep....tra-cenie!.html

C.D.N.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś biedne będą te święta pod względem promocji(nie ilości, a jakości).

A zauważyliście, że to już drugi Mega Monday, przy którym jest napis że to jedyny MM w te święta? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich promocjach to ja podziękuję:) TO są idioci, rynek jest mocno nasycony i naprawdę mam w co grać. Jestem teraz w takiej sytuacji że spokojnie mogę zamawiać gry po 10 funtów i zanim przejdę 20% z nich to po tyle będzie uncharted 3 czy inne hity. To tak jak z filmami, od paru lat czekam może na 5% pozycji, resztę jak obejrzę to obejrzę. Wiadomo do kina się chodzi ale bardziej for fun niż dlatego że trzeba. Z grammi stało się podobnie a tu mi wyskakują bf3 za 149zł lol, pewnie dragon age 2 będzie za 100zł:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem bo mam kilka tysięcy na koncie w amazonie, ale jakoś ciśnienia nie mam na te gry:) Kiedyś kupowałem wszystko w dniu premiery jak leci ale może dlatego że na xboxa, odkąd mam ps3 sony skutecznie zniechęca mnie swoimi działaniami do kupowania nowych gier. To tak jak z kindlem-reklamowali że książki 2-3 razy tańsze będą więc zamówiłem (płacąc wtedy za jakąś gównianą wersję 370 dolców), niestety książki zamiast być tańsze to są droższe o 2-4 dolary a czasami nawet i o 10. Czemu tak jest nie wiem, ale skoro oni mnie oszukali to ja ich tak samo i ściągnęłem torrenta:P Z grami tak nie można wiec czekam teraz aż potanieją, oczywiście z wyjątkami, ale promocja bf3 za tę cenę to śmiech na sali i obraza dla mnie jako klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał ze 2 razy, że w MM czy innym widzieliście BF3 po 99zł :rolleyes: Ludzie jak coś będziecie mieć to trąbcie, bo cena by się taka przydała :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem bo mam kilka tysięcy na koncie w amazonie, ale jakoś ciśnienia nie mam na te gry:) Kiedyś kupowałem wszystko w dniu premiery jak leci ale może dlatego że na xboxa, odkąd mam ps3 sony skutecznie zniechęca mnie swoimi działaniami do kupowania nowych gier. To tak jak z kindlem-reklamowali że książki 2-3 razy tańsze będą więc zamówiłem (płacąc wtedy za jakąś gównianą wersję 370 dolców), niestety książki zamiast być tańsze to są droższe o 2-4 dolary a czasami nawet i o 10. Czemu tak jest nie wiem, ale skoro oni mnie oszukali to ja ich tak samo i ściągnęłem torrenta:P Z grami tak nie można wiec czekam teraz aż potanieją, oczywiście z wyjątkami, ale promocja bf3 za tę cenę to śmiech na sali i obraza dla mnie jako klienta.

Wiesz, że z tego bełkotu trudno coś zrozumieć? Cieszę się niezmiernie, że masz kilka tysięcy na koncie w amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta trochę wybełkotałem ale w skrócie byłem rozczarowany ostatnią polityką sony. Podsumowując ostatni rok mogę powiedzieć:

-kradzież danych

-miesięczny brak dostępu do psn akurat kiedy miałem dużo czasu na granie

-kompletnie bezwartościowy ps+

-coraz więcej online passów, nie po to kupowałem gry po 200zł aby wstukiwać padem kody, po bodajże shifcie 2 zmęczyło mnie to

-ograniczenie składek na 5 osób

-absurdalna cena gier w cyfrowej dystrybucji

-kompletnie nieprzydatny move -sharp shooter, 2 dildo, navi, kamerka a co z gierek? kz3 i sports champions , wychodzi jakieś 400zł za grę...

-ciągłe narzekanie twórców gier które irytuje mnie jako klienta, niestety kilku z nich poznałem osobiście (nawet nie wiem co tworzyli) ale wiem jakimi brykami jeżdzą biedacy

-coraz więcej gier nie nadających się do grania, zamawiam nową grę w folii i co dostaję? Online passa na dzien dobry, a potem wersję beta gry.

W tym roku anulowałem jakieś 40 preorderów, pewnie takich osób jak ja jest więcej co oznacza że liczba klientów się zmniejszy czyli za kilka lat branża gier przeżyje kryzys. Trochę szkoda bo szli w dobrą stronę, a teraz ta dobra strona oznacza w grudniu dragon age 2 w ultimie za jakieś 149zł:) Jak ktoś chce to niech kupi ja podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-kradzież danych

Każdy mógł zostać ofiarą takiego ataku, nie przesadzajmy.

-miesięczny brak dostępu do psn akurat kiedy miałem dużo czasu na granie

Na pewno chcieli Ci zrobić psikusa.

-kompletnie bezwartościowy ps+

Niektórym się podoba.

-coraz więcej online passów, nie po to kupowałem gry po 200zł aby wstukiwać padem kody, po bodajże shifcie 2 zmęczyło mnie to

A co w tym złego? Nie poraz pierwszy chwalisz się ile to wydajesz na gry, a zachowujesz się jakbyś łapał okazje na tanie używki. I ile to wstukać z 9 cyfr/liter? Jeśli masz wstukać kod na super-duper dodatki to te wstukiwanie z pada już nie przeszkadza?

-ograniczenie składek na 5 osób

I dobrze, 2 w zupełności wystarczą.

-absurdalna cena gier w cyfrowej dystrybucji

To wina wszystkich cyfrowych dystrybucji, jeszcze nie widziałem takiej z tanimi grami.

-kompletnie nieprzydatny move -sharp shooter, 2 dildo, navi, kamerka a co z gierek? kz3 i sports champions , wychodzi jakieś 400zł za grę...

Tró, tró

-ciągłe narzekanie twórców gier które irytuje mnie jako klienta, niestety kilku z nich poznałem osobiście (nawet nie wiem co tworzyli) ale wiem jakimi brykami jeżdzą biedacy

A dlaczego Cię to rusza? Niech sobie gadają, a Ty zajmij się graniem :)

-coraz więcej gier nie nadających się do grania, zamawiam nową grę w folii i co dostaję? Online passa na dzien dobry, a potem wersję beta gry.

Ja tam nie narzekam, wybieram sobie co lubię i na razie tylko Res2 mi nie pod pasował.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku anulowałem jakieś 40 preorderów, pewnie takich osób jak ja jest więcej co oznacza że liczba klientów się zmniejszy czyli za kilka lat branża gier przeżyje kryzys. Trochę szkoda bo szli w dobrą stronę, a teraz ta dobra strona oznacza w grudniu dragon age 2 w ultimie za jakieś 149zł:) Jak ktoś chce to niech kupi ja podziękuję.

Akurat o tą marną promocje, możesz mieć pretensje tylko do popier..niczonego EA Polska i ogólnie do EA. Duże ceny gier? Chłopie, mieszkasz w kraju-zadupiu, który gówno znaczy!

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze bf3 w sklepie ps3 site za 149 zł.Zamawial tam cos ktos kiedys?I wplaca oczywiscie sie przelewem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze bf3 w sklepie ps3 site za 149 zł.Zamawial tam cos ktos kiedys?I wplaca oczywiscie sie przelewem?

Zdecydowanie odradzam interesy z tym "sklepem". Wiele skarg na niego się przewinęło. Począwszy od niewysłania gry do zerowego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, jeśli jest możliwość kupujmy "za pobraniem", wtedy mamy pewność, że pieniądze nie przepadną i nie będzie problemów. Przyślą grę - ok, zapłacę przy odbiorze. Nie przyślą, trudno, kupię gdzie indziej - proste. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jakby 1 z tych rzeczy była to bym nie narzekał. Ale właściwie w ciągu roku sony popsuło wszystko. Narzekam na te online passy bo po 1 już nie kolekcjonuję gier, ostatnio często używane kupuję, po 2 trzeba wstukać a jestem leniem, po 3 w multi grywam rzadko (12lvl bodajże w cod black ops, w modern warfare 1 i 2, world at war nawet nie wlaczylem multi, uncharted 2 może z 2h grania, bf 3 na razie 4 lvl, shift 2 i gt5 1-2 wyścigi max, jak dla mnie to bardzo upierdliwa sprawa, jedynie multi jakie grałem to fifa). Kolejna sprawa to podejście polskich sklepów do klienta i nie mówię tu tylko o grach. Kupowanie to ma być przyjemność-szczególnie dla kogoś takiego jak ja kto za czasów xboxa kolekcjonował gry, niestety obecnie zamawiając grę twórcy traktują mnie jak potencjalnego złodzieja, oszusta a do tego grę dostaję z łaski po promocyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jakby 1 z tych rzeczy była to bym nie narzekał. Ale właściwie w ciągu roku sony popsuło wszystko. Narzekam na te online passy bo po 1 już nie kolekcjonuję gier, ostatnio często używane kupuję, po 2 trzeba wstukać a jestem leniem, po 3 w multi grywam rzadko (12lvl bodajże w cod black ops, w modern warfare 1 i 2, world at war nawet nie wlaczylem multi, uncharted 2 może z 2h grania, bf 3 na razie 4 lvl, shift 2 i gt5 1-2 wyścigi max, jak dla mnie to bardzo upierdliwa sprawa, jedynie multi jakie grałem to fifa). Kolejna sprawa to podejście polskich sklepów do klienta i nie mówię tu tylko o grach. Kupowanie to ma być przyjemność-szczególnie dla kogoś takiego jak ja kto za czasów xboxa kolekcjonował gry, niestety obecnie zamawiając grę twórcy traktują mnie jak potencjalnego złodzieja, oszusta a do tego grę dostaję z łaski po promocyjnej cenie.

Większość tego co napisałeś, nie ma nic wspólnego z Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w media markt w rzeszowie Fifa 12 za 129 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCEE miarka się przebrała. Kolejny świetny deal z 12 Deals of Christmas.

Section 8: Prejudice - 31% WTF!!! Co to w ogóle jest???

Szkoda nawet to komentować.down.gif

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ultimie Dead Space 2 EDYCJA LIMITOWANA!!! ( ciekawe ile ten limit wynosil, 2mln sztuk?) za jedyne 99zł i 99gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×