Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos nie ogral i zbieral pudelka to duzo ludzi na allegro wyprzedaje dragons crown pewnie dlatego ze w plusie bedzie. Wczoraj widziale nawer za 60zl wiec warto polowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy sprzedawal GTA V za 70zl nai allegro tez widzialem po 80-90zl. Przesylka z 10zl wiec idzie tanio wyrwac.

Edytowane przez Sony30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite 3 Afrika w edycji Premium, znalazl ktos wersje na ps3?

 

nie ma wersji na konsole :<

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać o promocje obecne teraz na PSN:

UE - jak kupić dodatki do Mafii 2, jeżeli mam podstawkę z PS+?

czy ta promocja się zmieni czy jest jednorazowa (tzn. czy po jej ukończeniu będzie coś jeszcze innego czy koniec?) (pytam ludzi, którzy mają takie doświadczenie)

US - czy jak ta (blast sale) minie to będzie następna o podobnej kategorii, jest dużo uboższa niż wersja europejska (pytam ludzi, którzy mają takie doświadczenie)

pytam się, bo na steamie codziennie zmieniają gierki w wyprzedaży wakacyjnej.

 

kiedy zmieniają się gry w "weekly deals" - promocjach tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać o promocje obecne teraz na PSN:

UE - jak kupić dodatki do Mafii 2, jeżeli mam podstawkę z PS+?

czy ta promocja się zmieni czy jest jednorazowa (tzn. czy po jej ukończeniu będzie coś jeszcze innego czy koniec?) (pytam ludzi, którzy mają takie doświadczenie)

US - czy jak ta (blast sale) minie to będzie następna o podobnej kategorii, jest dużo uboższa niż wersja europejska (pytam ludzi, którzy mają takie doświadczenie)

pytam się, bo na steamie codziennie zmieniają gierki w wyprzedaży wakacyjnej.

kiedy zmieniają się gry w "weekly deals" - promocjach tygodnia?

Z tego co pamiętam to dlc z pss nie działają z wersją z ps+

"czy ta promocja się zmieni czy jest jednorazowa" - jak rozumiem chodzi o Knockout deals z pss eu, jesli tak to jest jednorazowa aczkolwiek ostatnio Sony robi wyprzedaż praktycznie co miesiac więc pewnie coś tam jeszcze bedzie tylko inaczej nazwą.

Przy blaście napisali "new hot deals each week" więc najpewniej zamienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Kupiłem w zeszłym tygodniu PS3 Super Slim 12GB z wersją 2 pady i FIFA WC 2014 Brasil. Sprzedałem FIFA, bo nie gram w takie gry :P i dołożyłem do kupna kieszeni + HDD 500GB :D

Teraz się zastanawiam czy kupić na rok PN+ (kolega radzi poczekać do września lub października kiedy są promocje na roczne pakiety w PN+).

Zacząłem grać w Uncharted (zajebioza :) ) , mam jeszcze kupione Uncharted 2 i God of War 3. Konosle kupiłem ze względu na exlusivey, bo mam jeszcze XBox360 Slim 250GB i dość mocny PC....

 

Chciałem kupić GTA V PL, ale się zastanawiam czy kupić wersje cyfrową (na Allegro są po 100-80 zł) czy kupić wersje w pudełku (około 140 zł)? W sumie kupiłem dysk 500GB żeby go wykorzystywać....

 

Pytanie jeszcze mam do serii Killzone... Kiedyś grałem w którąś tam Killzone na PSP ale to dawno... Czy na PS3 dostane Killzone 1 i 2 w wersji dla tej konsoli? I czy jest sens grać całą serie czy kupić od razu Killzone 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Kupiłem w zeszłym tygodniu PS3 Super Slim 12GB z wersją 2 pady i FIFA WC 2014 Brasil. Sprzedałem FIFA, bo nie gram w takie gry :P i dołożyłem do kupna kieszeni + HDD 500GB :biggrin:

Teraz się zastanawiam czy kupić na rok PN+ (kolega radzi poczekać do września lub października kiedy są promocje na roczne pakiety w PN+).

Zacząłem grać w Uncharted (zajebioza :) ) , mam jeszcze kupione Uncharted 2 i God of War 3. Konosle kupiłem ze względu na exlusivey, bo mam jeszcze XBox360 Slim 250GB i dość mocny PC....

 

Chciałem kupić GTA V PL, ale się zastanawiam czy kupić wersje cyfrową (na Allegro są po 100-80 zł) czy kupić wersje w pudełku (około 140 zł)? W sumie kupiłem dysk 500GB żeby go wykorzystywać....

 

Pytanie jeszcze mam do serii Killzone... Kiedyś grałem w którąś tam Killzone na PSP ale to dawno... Czy na PS3 dostane Killzone 1 i 2 w wersji dla tej konsoli? I czy jest sens grać całą serie czy kupić od razu Killzone 3 ?

 

PS+ promocje byly kiedys przed premiera PS4 - teraz o nie ciezko - bo PS+ wymagany jest w przypadku PS4 do grania online. Przesledz moze sobie historie uslugi - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_%28PAL_region%29

I to jak sie zmieniala... rok 2013 juz nie wroci - wiec na PS3 sa tylko 2 gry. owszem mozesz dodawac do swojego konta gry na PS4 i PS vita ktore byc moze kiedys wykorzystasz. Ale nie spodziewalbym sie ze usluga dla PS3 bedzie tak atrakcyjna jak w 2013r.

 

Zanim bedziesz myslal o cyfraku badz tak mily i znajdz watek na tym forum "cyfrowe wersje gier z allegro" i sie z nim zapoznaj. Nie kupujesz gry! kupujesz czesc konta na ktorym jest  gra, gre mozesz pobrac jeden raz, zdarzaja sie tez oszusci. Mysle ze poszukasz jak poszukasz to uzywane GTA V na plycie (nie ma tam zadnych online passow) dostaniesz w podobnej cenie co "cyfraki" a co plytka to plytka (np mozna ja odsprzedac).

 

Dla PS3 wyszedl killzone 2 i 3 - obie uzywane mozna kupic za male pieniadze - jesli mnie pamiec nie myli byl chyba jakis remaster killzona1 (ktory ogrynalnie wydany byl na PS2).

Moim zdaniem mozesz spokojnie ograc 2 i 3. Obie gry sa dobre obie maja jakies tam swoje minusiki.

KZ2 - jest brudny, brutalny, bywa trudny - ale warto go ograc.

KZ3 - jesli masz TV z 3D to w tej grze 3D robi niesamowite wrazenie (choc moje oczy meczyly sie po 2h grania) - KZ3 jest bardziej kolorowy (wielu na to narzekalo) ale graficznie bardzo dobry.

Polecam obie te gry.

 

pozdrawiam i zycze radosnego grania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Kupiłem w zeszłym tygodniu PS3 Super Slim 12GB z wersją 2 pady i FIFA WC 2014 Brasil. Sprzedałem FIFA, bo nie gram w takie gry :P i dołożyłem do kupna kieszeni + HDD 500GB :biggrin:

Teraz się zastanawiam czy kupić na rok PN+ (kolega radzi poczekać do września lub października kiedy są promocje na roczne pakiety w PN+).

Zacząłem grać w Uncharted (zajebioza :) ) , mam jeszcze kupione Uncharted 2 i God of War 3. Konosle kupiłem ze względu na exlusivey, bo mam jeszcze XBox360 Slim 250GB i dość mocny PC....

 

Chciałem kupić GTA V PL, ale się zastanawiam czy kupić wersje cyfrową (na Allegro są po 100-80 zł) czy kupić wersje w pudełku (około 140 zł)? W sumie kupiłem dysk 500GB żeby go wykorzystywać....

 

Pytanie jeszcze mam do serii Killzone... Kiedyś grałem w którąś tam Killzone na PSP ale to dawno... Czy na PS3 dostane Killzone 1 i 2 w wersji dla tej konsoli? I czy jest sens grać całą serie czy kupić od razu Killzone 3 ?

1) Nie PN+ tylko PS+

2) Kup dopiero wtedy kiedy ukaże się dla ciebie interesująca gra (ja zakupiłem m-c temu i żałuje bo nie lubie NBA2k14 lecz teraz będzie DS3 i się ciesze.

3) Polecam GoW 3 i Wstąpienie zajebiste części

4) Hmm ograć wersje cyfrową i stracić kase czy ograć wersje pudełkową i odsprzedać za podobną sumke i kupić następną gierke.. 

5) Ja zacząłem od K3 i mi to nie przeszkadza

 

 

 

#UP kur.. te całe 15 sekund...

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Killzone Trylogia, rozumiem że jest tylko w angielskiej wersji językowej?

Wniosek jasny. Kupować gry na nośnikach, tylko po co kupiłem 500GB dysk i kieszeń? 200zł niepotrzebnie wydane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Killzone Trylogia, rozumiem że jest tylko w angielskiej wersji językowej?

Wniosek jasny. Kupować gry na nośnikach, tylko po co kupiłem 500GB dysk i kieszeń? 200zł niepotrzebnie wydane?

 

Oj kolego.... poczytaj troche - o PS3 dobrze?

wiele gier wymaga instalacji. Szczegolnie nowsze pozycje.... Czas kiedy wkladales plytke i grales sie skonczyl.

A teraz wyobraz sobie ze masz tych gier raptem 10 kazda niech wymaga 8GB.... to co bedziesz przed odpaleniem gry kazda usuwal i instalowal na 12GB? To jest tylko przyklad!

Kolejna rzecz w PSS (https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/) masz wyprzedaze gier cyfrowych (i to jest jedyne pewne zrodlo cyfrakow) spojrz sobie na ich rozmiary...

Dodatkowo na PS3 potrzebujesz 2x wiecej miejsca na instalacje - czyli przykladowo bedziesz chcial kupic sobie Mafie 2 za 31pln - gra zajmuje 7,2GB do instalacji wymaga 14,5GB.

Kolejna rzecz wszystkie patche i inne takie to tez instaluje sie na dysku...

Wierz mi mam 320GB  i jakos cierpie na pewne braki jesli chodzi o wolne miejsce...

 

EDIT:

sprawdz co jest napisane przy opisie produktu jesli chodzi o Kilzona trylogie. czesci 2 i 3 maja pelna polska lokalizacje (dub + sub) niestety dubbing w 2ce wola o pomste do nieba.... ten w 3ce jest duuuzo lepszy - mi sie podobal. Ale jak zawsze zdania sa podzielone.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry uprzedzam, iż nie wiem czy dobrze umieściłem pytanie, ale do rzeczy.

Chcę w najbliższym czasie zakupić dodatkowy kontroler do mojego ps3 i pytanie czy ta oferta http://allegro.pl/oryginalny-pad-sony-dualshock-3-box-nowy-ps3-24h-i4376588580.html wydaje wam się dobra? Nie chcę wtopić a dużo się naczytałem o nieoryginalnych padach, podróbach i tego typu rzeczach.

Czy może macie sprawdzony sklep/sprzedającego na allegro który oferuje dualshock'i oryginalne i w niewygórowanych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Wie ktoś może gdzie w Poznaniu można kupić jakieś używane gry w dobrej cenie ? Prosiłbym o dokładny adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostane najtaniej The Last Of Us i w jakiej cenie?

A może ktoś z Was przeszedł, zalega Wam na półce i chce sprzedać ?

Czy jest potrzebny online pass do gry przez neta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupisz nawet za 69zl już...tak, op jest potrzebny do grania po necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty widziałeś za taką cene ? ...  najtaniej, gdzie znalazłem na necie używke to za 80 a nówka 139 w sklepie stacjonarnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 69zł dostaniesz dane do pobrania TLoU z PSS. Pudełkową wersję najtaniej znajdziesz na neo24.pl za 119zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 69zł dostaniesz dane do pobrania TLoU z PSS. Pudełkową wersję najtaniej znajdziesz na neo24.pl za 119zł

Czyli dasz zarobić polakowi cebulakowi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie wersja cyfrowa tym bardziej takim sposobem...
Nie ma to jak mieć dobry tytuł w pudełku na półce :)
No nic poczekam może stanieje...
Rozumiem, że co do serwerów to póki co są pełne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×