Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Serwery jak najbardziej pełne. Jednak to jest gra zespołowa i często poczekasz dobre 10min aż znajdzie Ci graczy którzy grają solo a nie z kimś w zespole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe już miał tlou to myśle, że znajdą się ludzie z tego forum do wspólnego grania online :)
Dzięki za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza promocja w sklepach stonki. Byłem w trzech w każdej 4 tytuły na ps3 : Darksiders II, Darkness II, Xcom i Lost Planet.  Trochę mało zwłaszcza że na tej stronie było wymienionych znacznie wiecej tytułów, chyba że zaczną wrzucać nowe  dzień po dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to różne sklepy dostaną różne gry. Jeśli wszystkich kilkadziesiąt tytułów rozłożyli na Biedronki w całej Polsce (wyjąwszy pewnie jakieś małe miejscowości), to pewnie dlatego to wygląda tak, nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta promocja trwa tylko dziś? Czy z każdym dniem będą wrzucać inne tytuły z listy? Objechałem 5 biedronek wszędzie te same tytuły DmC brak o Ni no Kuni nie wspomnę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to różne sklepy dostaną różne gry. Jeśli wszystkich kilkadziesiąt tytułów rozłożyli na Biedronki w całej Polsce (wyjąwszy pewnie jakieś małe miejscowości), to pewnie dlatego to wygląda tak, nie inaczej.

Dostali dziś tylko pierwsza partię (z tego co się dowiedziałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Biedry i lipa. Też Ni no Kuni nie ma kompletnie nigdzie. Przewija się Lost Planet, Remember Me etc. No i wszędzie leżą Symulatory Kozy na PC. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe...biedronka w łęcznej, były trzy tytuły(15.00) The bureu, Darkness ll Limited edition(w takim fajnym pudełku), i Tekken X SF. Kupiłem dwa ostatnie tytuły z tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada a nie promocja. Powinny być w każdym sklepie wszystkie pozycje. Zamiast tego wypuścili to co zalegało im na półkach. Objechałem 7 sklepów w Gdańsku w poszukiwaniu DMC HD i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada nie promocja. Powinny być w każdym sklepie wszystkie pozycje. Zamiast tego wypuścili to co zalegało im na półkach. Objechałem 7 sklepów w Gdańsku w poszukiwaniu DMC HD i lipa.

Zastanów się najpierw zanim napiszesz. Raz było pisane, że sprzedaż jest w formie kiermaszu i na każdym kroku pisali, że nie wszystkie tytuły będą dostępnej w każdej biedronce. Dwa biedronka ma już pewnie coś po 3k sklepów. To nie Empik czy Media, których jest garstka, a ogromna sieć i jak wyobrażasz sobie, aby w każdym sklepie były np po 5 sztuk danego tytułu. Przecież sprzedaż na poziomie 15k mają największe tytuły.... a nie promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź przedstawiciela CDP.pl

 

 

Biedronka to już blisko 3000 sklepów. Potrzeba przynajmniej 100-120 sztuk na sklep, żeby gry w ogóle można było znaleźć na półce. To w sumie prawie 300 tysięcy egzemplarzy. Taką ilością gier konsolowych w magazynach nie dysponują pewnie wszyscy dystrybutorzy w Polsce razem wzięci.

 

Od początku było wiadomo że na konsole będzie klika sztuk. Zapełnienie biedronek całym asortymentem gier w odpowiedniej ilości sztuk było fizycznie nieosiągalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1, w biedronce co najwyżej można kupić gry na letniej promocji po 20 zł, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.avans.pl  wyprzedaże resztek gier na PS3

Np. Wędrówki dinozaurów wraz z wondrebookiem za... 12zł  Bez WB za 10zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety vity już nie widzę w tej cenie, komuś udało się zassać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka mój mały błąd, od 21sierpnia ważna oferta, może z rana się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jutro planuję podejść do swojego Avansu jak będzie to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto kupić pada wersję OEM? Szukam wątku i nie moge znaleźć na telefonie... Potrzebuje nowego DS bo stary sie posypał jednak mam obawy co do jakosci pada bez opakowania. Kupował ktos?

Chpdzi mi o ta ofertę http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4556009498

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto kupić pada wersję OEM? Szukam wątku i nie moge znaleźć na telefonie... Potrzebuje nowego DS bo stary sie posypał jednak mam obawy co do jakosci pada bez opakowania. Kupował ktos?

Chpdzi mi o ta ofertę http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4556009498

"pad w zastępczym, białym kartoniku" - śmierdzi szmelcem na odległość. Za tą cenę to kupisz normalnie oryginalny pad w oryginalnym opakowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pad w zastępczym, białym kartoniku" - śmierdzi szmelcem na odległość. Za tą cenę to kupisz normalnie oryginalny pad w oryginalnym opakowaniu. 

Przecież napisał ze OEM,lepiej wysłać w pudełku zastępczym niż w kopercie.Kupowałem u gościa już pare razy i problemów żadnych nie było,ale zgodzę sie z tym ze w sklepie za podobną cenę można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pad w zastępczym, białym kartoniku" - śmierdzi szmelcem na odległość. Za tą cenę to kupisz normalnie oryginalny pad w oryginalnym opakowaniu.

Jakim szmelcem, po prostu pad OEM czyli wyjęty z jakiegoś bundla z grą czy konsolą bez pudełka więc musi mieć siłą rzeczy opakowanie zastępcze, gwarancja sony jest, do tego sprzedaje to sklep. Kupowałem kiedyś tam, nie pada ale gry i wszystko było w jak najlepszym porządku. Jak masz obawy to poszukaj pada w wersji OEM w sklepach internetowych, nie na allegro, tak samo jeśli zdecysujesz się na wersję pudełkową, dopłacisz ale masz pewność co i od kogo kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje odbior osobisty wiec tak czy inaczej sprawdze go czy to nie tania podrobka. Chodzi mi raczej o wersje oem. Kiedys slyszalem ze to pady po regeneracji i moze byc zużyte wnętrze. Skoro juz kupował kolega u niego to nie powinno byc problemow tym bardziej ze jest gwarancja. Jesli ktos jeszcze moze cos doradzic to piszcie liczy sie kazda opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem takie pady w Electronic Dreams (w tej samej cenie co Robson) i nie mam do nich zastrzeżeń - dobrze działają, akumulatory trzymają tak jak powinny. Robson ma chyba dwa sklepy w Warszawie i istnieją od kilku lat. Myślę, że nie pchali by się w podrabiane pady sprzedawane jako oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×