Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał się ktoś może z jakąś promocją GTA V w sklepach stacjonarnych ?   W games4you jest nówka za 159 zł. i nie wiem czy to tanio czy drogo jak na nową wersję pudełkową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę dorwać Bordery 2 GOTY w miarę przystępnej cenie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ktos sie orientuje czy jest szansa zamowic gdzies dzisiaj Fife 15 na ps3 z paczkami FUT bo w koncu premiera jest jutro. Fajnie jakby byl odbior osobisty w wwa ale nie jest to wymog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę dorwać Bordery 2 GOTY w miarę przystępnej cenie? ;)

Najlepiej na allegro ;) ja tam w styczniu swoją GOTY w folii wyrwałem za 80 zł :laugh:

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezłego fuksa miałeś - teraz krążą po 130-140 zł i trochę portfel by zabolał  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo dzięki wielkie! chyba niedawno wystawione.  :thanks:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę Heavy Rain w dobrej cenie, w polskiej wersji językowej? Najlepiej żeby gra była nowa, a jeśli używana to z jakiegoś komisu, który prowadzi sprzedaż wysyłkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro, olx, gametrade, sklepy stacjonarne... Niedługo będą prośby o kupienie i odesłanie użytkownikom bo nie będzie im się chciało

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 15 na stronie interneteowej media expert po 179.99. Mozna sie zapisac do newsletter i uzyskac rabat 10zl. W taki własnie spośób kupiłem fife za 169.99 zl. Wysyłka kurierem przy wpłacie na konto jest darmowa.

Edytowane przez karoldr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki do Saint's Rowa IV Game of Century Edition są w formie zdrapki czy na płycie z grą tak jak to było w przypadku części 3 The Full Package?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat Princess na PS3 za DARMO !

 

 

 

Twórcy umożliwiają pobranie darmowego kodu PSN do gry Fat Princess na PS3 osobom, które ukończą 15 pierwszych poziomów gry Fat Princess: Piece of Cake na smartfonach! Gra w wersji mobilnej jest zupełnie darmowa i możecie ją znaleźć na Google Play oraz iTunes. Aby uzyskać kod PSN, będziecie musieli zalogować się do specjalnej aplikacji na Facebooku po przejściu wspomnianego 15 poziomu.

Źródło
Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ekscytacja spadła do zera po napotkaniu wyrazu FACEBOOK. Nie zalogował bym się tam nawet za darmowe Destiny...  :down:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na żadnym urządzeniu z Androidem jaki posiadam nie jest dostępna ta aplikacja. Dodatkowo tej aplikacji chyba nie ma w polski Google Play, bo jak wpisuje Fat Princess Piece to nic się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na żadnym urządzeniu z Androidem jaki posiadam nie jest dostępna ta aplikacja. Dodatkowo tej aplikacji chyba nie ma w polski Google Play, bo jak wpisuje Fat Princess Piece to nic się nie pojawia.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.fatprincesspoc&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na IP4 normalnie pobrałem i już mam kod (afkors mogę się wymienić). Androida nie ma więc się nie wypowiem.

 

PS. Cebularze już sprzedają po 15 zl kody na alll.. :D

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy mozna jeszcze w jakims sklepie stacjonarnym kupic nowa gitare do Ps3 ? Mam chrapke pograc w jakies guitar hero ale nie wiem czy dostane gdzies nowke bo niebardzo interesuja mnie uzywane buble :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tesco Magnolia we Wrocławiu jest jakas leżącą od 2 lat ponad nówka, ale w wysoko nierealnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy mozna jeszcze w jakims sklepie stacjonarnym kupic nowa gitare do Ps3 ? Mam chrapke pograc w jakies guitar hero ale nie wiem czy dostane gdzies nowke bo niebardzo interesuja mnie uzywane buble :)

Po sieci od dawna nikt w to nie gra a granie samemu to połowa radochy jaką ta gra daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×