Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli losowo otwierają to dziwnym jest fakt, że z tej promocji Castlevanii z końca października wszyscy pisali, iż mieli bez folii. No chyba, że przyznawali się tylko ci bez folii, a reszta sobie wesoło grała :)

Z zavii miałem castlevanie w foli ale takiej "nieoryginalnej" tzn nie było takiego cienkiego paska ps3 do odrywania tylko taka jakby zgrzewana na grzbiecie pudełka.

Drugą kopie miałem z amazona i już bez foli.

Poza tym inne gry z zavii było zawsze elegancko zafoliowane oryginalnie (zamawiałem już kilka pozycji). Ja nie widze problemu bo gry są napewno nówki - zero jakiejkolwiek rysy czy zadrapania na pudełku/płycie.

Edytowane przez jackkk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam karte z mBanku (z delfinem).

Zacząłem uzupełniać dane z karty i wyskakuje mi info:

Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.

If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.

Alternatively, please try a different payment card.

Wpisuje tak jak być powinno, czyli:

Cardholder name: wiadomo

Card Type: Visa Electron

Card numeber: 16 cyfr z karty

Expiry Date: tez z karty

Card Security Code: tez z karty, na odwrocie jest, 3 cyfry

Poniżej wpisuje swoje dane.

Mieliście też jakiś problem czy u Was działało od razu?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz Bankomatową, a tu trzeba kredytową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli losowo otwierają to dziwnym jest fakt, że z tej promocji Castlevanii z końca października wszyscy pisali, iż mieli bez folii. No chyba, że przyznawali się tylko ci bez folii, a reszta sobie wesoło grała :)

Maybe ;)

A może po prostu mieli partię bez folii i dlatego dali price dropa :P

Teraz kolejny, ciekawe jak będzie.

Mieliście też jakiś problem czy u Was działało od razu?

Albo gdzieś się walnąłeś wypełniając pola albo nie masz środków.

Sam korzystałem z eKarty, ale na innym forum słyszałem, że zwykła debetówka też daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam karte z mBanku (z delfinem).

Zacząłem uzupełniać dane z karty i wyskakuje mi info:

Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.

If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.

Alternatively, please try a different payment card.

Wpisuje tak jak być powinno, czyli:

Cardholder name: wiadomo

Card Type: Visa Electron

Card numeber: 16 cyfr z karty

Expiry Date: tez z karty

Card Security Code: tez z karty, na odwrocie jest, 3 cyfry

Poniżej wpisuje swoje dane.

Mieliście też jakiś problem czy u Was działało od razu?

Pozdro

a dzwoniles na mLinie i aktywowales co trzeba? czyli platnosci na odleglosc/internet?, oraz liczbe dziennych tranzakcji? kwote jednorazowej tranzakcji i miesiecznych (to akurat przez www mozna tez zrobic, ale dwie pierwsze tylko telefonicznie)?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem napisać :) Pisałem na czacie z mBankiem i miałem poustawiane te opcje na 0. Zmieniłem co trzeba i zatwierdziło mi kartę. Już właśnie mi przyjęło zamówienie, więc jest git :)

Ps. Wszystkie można zrobić przez neta, nie trzeba dzwonić :) Chociaż być może miałem to wcześniej aktywne, ale wszystko było ustawione na 0.

Pozdro

Edytowane przez snowee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon's Souls tez za 18 funciakow :)

Shit... dobrze, że last week za podobną cenę wyhaczyłem używkę, bo bym się lekko mówiąc poirytował.

Radzę brać póki ceny nie zmienili, jak to z Castlevanią było po paru godzinach. Już zresztą widać, że jest out of stock...

Nie wiem jak u Was, ale mnie to zaczyna lekko przerastać.

Tytuły na półce w kolejce do przejścia się mnożą, na pieca też sporo do nadrobienia, a promocji coraz więcej.. :| Co gorsza coraz trudniej powiedzieć nie...

Jak to mawiają... tak dużo smaku a tak niewiele czasu :P

Widać, że Christmas' just around the corner... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam być dobrym wujkiem i wyjasnić wam sprawe z vatem i cłem na zakupione gry w sklepach takich jak hunt, zaavi, dvd.co.uk?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz czy wlasnie w tej chwili googla wertujesz?

Wiem, bo google wertowałem miesiąc temu (przegladajac strony po EN, DE, ESP itp). I z informacji jakie uzyskałem z różnych źródeł wynika że:

Sklepy takie jak zaavi, hunt, dvd.co.uk defacto znajduja sie dokladnie na wyspie Jersey ktora co prawda jest pod kontrola WB ale nie należy do UE. Związku z tym jeżeli dana gra została wysłana własnie z wysypy Jersey niestety będziecie musieli zapłacić nie cło a podatek (no chyba ze wartość gry przekracza 150E).

Podatek ten trzeba zaplacic gdy kwota przesyłki jest większa niz 26 E. (Nie pytac czemu tak jest, poprostu wedlug UE trzeba podatek zaplacic jeśli przekracza 5 euro, sam tego nie rozumie).

Pewnie ktos teraz napisze ze przeciez on kupil gre za 30 E i nic nie zaplacil... I tutaj sie wszystko zgadza, ponieważ w/w sklepy poprostu dana gre wysylaja z terenow UE. (np. z Holandi, Francji, UK).

I co najważniejsze, niestety czasem sie zdarza ze w/w sklepy gre powyzej 30E wysylaja z Jersey no i wtedy klops, szanowny Pan celnik sprawdzi i pobierze opłatę.

PS. w urzedach celnych nic nie jest przypadkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak gość wygrał grę z lokerz swojego czasu i naliczyli mu 125zł. Gra pewnie była warta <100zł, wiec raczej nic nowego to nie jest.

Wątpię jednak, że ktokolwiek z kupujących tutaj spotkał się z tym.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! jedno z tych głupich pytań ;)

Czy jeżeli SIMS 3 dla młodej wezmę z Zavvi np. to jest szansa, że gra będzie miała j. polski? ; o

to samo pytanie np. jeżeli chodzi o wszelkiej maści Buzzy

Niestety, bardzo małe prawdopodobieństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki sports active 2 za 239 zl

Ja juz kupilem jako prezent swiateczny dla swojej dziewczyny :P

http://allegro.pl/show_item.php?item=1330164817

Wystawione po 17 i juz ze mna 3 sztuki poszly :D

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki sports active 2 za 239 zl

Ja juz kupilem jako prezent swiateczny dla swojej dziewczyny :P

http://allegro.pl/sh...item=1330164817

Wystawione po 17 i juz ze mna 3 sztuki poszly :D

mozesz o tym coś więcej powiedzieć?

Bo nic nie ma na forum o tej "grze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz o tym coś więcej powiedzieć?

Bo nic nie ma na forum o tej "grze"

Ma czujniki ruchu (opaski) mierza tetno etc caly wysilek kontroluja, nawet ilosc kalorii.. Z zumby, mel b wybralem jej to :)

Z Zavvi wychodzi kolo 320 zl, najtaniej na allegro 350zl, cena sugerowana 399

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre to..ale jak mówisz takie ceny to ta cena z Warszawy podejrzanie niska:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze oni maja gre pozniej niz pisza to normalne, ale watpie by byla jakas wtopa z tym, jak cos mam blisko wiec sie osobiscie wtedy pofatyguje :] niemniej oferta jest kuszaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam być dobrym wujkiem i wyjasnić wam sprawe z vatem i cłem na zakupione gry w sklepach takich jak hunt, zaavi, dvd.co.uk?? :D

Kupiłem już masę rzeczy w tych sklepach (thehut i dvd.co.uk - (tak na marginesie paczki z dvd.co.uk czasami są nadawane ze Szwajcarii) ) i nie zdarzyło się, żebym musiał cokolwiek dopłacać a zawsze paczki szły przez UC (stempel "objęto procedurą dopuszczenia do obrotu"); miałem też kilka paczek z playasia o wartości powyżej 50 $ (czyli powinni mi naliczyć vat) i zawsze wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już masę rzeczy w tych sklepach (thehut i dvd.co.uk - (tak na marginesie paczki z dvd.co.uk czasami są nadawane ze Szwajcarii) ) i nie zdarzyło się, żebym musiał cokolwiek dopłacać a zawsze paczki szły przez UC (stempel "objęto procedurą dopuszczenia do obrotu"); miałem też kilka paczek z playasia o wartości powyżej 50 $ (czyli powinni mi naliczyć vat) i zawsze wszystko było ok.

Podobnie. Kupowałem przez net w sklepach w Stanach i przez eBeya i również nic nie naliczali. Paczki ofkorz były ostemplowane przez UC (nawet ślady otwarcia nosiły).

Szczerze powiedziawszy to czytałem wcześniejszy wywód kolegi o opłatach UC i sorry, ale mimo chęci nic z tego nie zrozumiałem.

Jeśli dobrze kojarzę to w tym roku weszły nowe rozporządzenia odnośnie stawek wolnych od opodatkowania i vatu. Jeśli mnie pamięć nie myli to obecnie próg zakupowy na dobra spoza UE to 100 lub 150ojro. Wyżej i mogą naliczyć opłaty.

W razie wątpliwości (i większych zakupów) radzę po prostu zadzwonić i zasięgnąć języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wie ktoś może czy w Media Markt lub Saturnie będzie sprzedawana wersja kolekcjonerska GT5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki BrzozaLuk za cynk o Sports Active2. Też u nich zamówiłem, bo cena zarąbista a polowałem na ten tytuł w jakiejś atrakcyjnej cenie. O przekręcie nie ma mowy, obawiam się tylko, żeby to nie był jakiś region 3 czyli Azja. Na stronie nie ma info a jak zadzwoniłem to powiedzieli, że będzie w okolicach środy i nic więcej nie wie. Odbiorę osobiście a jak nie będzie Pal to im podziękuję bo ta gra ma mieć masę DLC i będzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×