Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

a te trophy z Nissanem GT-R na tym najwiekszym niemieckim torze to wystarczy w treningu ten czas zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te trophy z Nissanem GT-R na tym najwiekszym niemieckim torze to wystarczy w treningu ten czas zrobic ?

nie, musisz to zrobić w trybie szybkiej gry na oponach typu sportowe twarde i nissanem gt-r '07 (seryjnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzieki , jeszcze nie mam tego auta .... w sumie jakby ktos mial pozyczyc to fajnie by bylo. Ogolnie trudno ten czas uzyskac ? bo nie znam specyfikacji tego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie tego trofeum jest napisane ze trzeba uzyskać taki czas ale koniecznie trzeba uzyskać dokładnie taki czas czy zbliżony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzieki , jeszcze nie mam tego auta .... w sumie jakby ktos mial pozyczyc to fajnie by bylo. Ogolnie trudno ten czas uzyskac ? bo nie znam specyfikacji tego auta

Nie musisz mieć tego auta w garażu bo jest ono dostępne w szybkiej grze i można nim jeździć bez problemów.

Auto ma stały napęd na 4 koła także prowadzi się jak po szynach. Na padzie i bez wspomagaczy wykręciłem 7'24.xxx i na dwóch zakrętach popełniłem delikatne błędy, także da się przejechać jeszcze szybciej...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol..puchar za filmik końcowy (krótki) w połowie gry :pardon: nie wiem czy przez konkretny wyścig czy że niby finał, ale dostałem veyron'a i tu zonk- on jest jako STANDARD  :blink: (bez komentarza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak zrobic trophy Impreza vs Lancer oraz idealny wyscig 3 samochodow m.in Forda GT ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak zrobic trophy Impreza vs Lancer oraz idealny wyscig 3 samochodow m.in Forda GT ??

1 - tryb arcade + split na jednym Lancer na drugim Impreza (jedziesz tylko jednym)

2 - expert + wyścig historycznych samochodów, jednym ze wskazanych modeli musisz wygrać (na listach startowych są wszystkie trzy)

3 - multimilioner - 20 000 000 Cr

4 - drogi samochód min. 100 000 Cr

5 - bardzo drogi samochód min. 1 000 000 Cr

Edytowane przez Kovalov
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - tryb arcade + split na jednym Lancer na drugim Impreza (jedziesz tylko jednym)

2 - expert + wyścig historycznych samochodów, jednym ze wskazanych modeli musisz wygrać (na listach startowych są wszystkie trzy)

3 - multimilioner - 20 000 000 Cr

4 - drogi samochód min. 100 000 Cr

5 - bardzo drogi samochód min. 1 000 000 Cr

dzieki bardzo , plusik dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuningowe szaleństwo - ile potrzeba wydać żeby trofik wpadł ?

Muzyka do jazdy - poproszę o wytłumaczenie krok po kroku jak to wbić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuningowe szaleństwo - ile potrzeba wydać żeby trofik wpadł ?

100 000Cr. (chwila moment i jest - miękkie slicki kosztują 36 000 - kupujesz do 3 samochodów i jest trofek).

Muzyka do jazdy

Opcje > ustawienia audio > wybierz muzykę użytkownika (musisz mieć jakiekolwiek mp3 na konsoli) > wlącz muzykę użytkownika

Mi wpadło od razu, nawet nie musiałem odpalać wyścigu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niedorzecznie drogi samochód wystarczy wydac 2 000 000

Raczej aby 1mln Cr.

Ciekawe kto pierwszy zgarnie platyne...

Tak sobie na szybkiego policzyłem i wychodzi na to, że 100% da się zrobić grając nonstop 24/24h przez jakieś 20 dni i nocy :P

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy samochody ktore sie wygralo w roznych zawodach da sie jakos odzyskac, np na gieldzie? Bo posprzedawalem je w celach zarobkowych, a w poradniku jest napisane zeby nie sprzedawac. To jak chce trofeum za 1000 samochodow to musze od nowa zaczynac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy samochody ktore sie wygralo w roznych zawodach da sie jakos odzyskac, np na gieldzie? Bo posprzedawalem je w celach zarobkowych, a w poradniku jest napisane zeby nie sprzedawac. To jak chce trofeum za 1000 samochodow to musze od nowa zaczynac?

nie wiem czy wszystkie, ale niektore napewno sie trafiaja na gieldzie, jak np catherham fireblade seven ktorego sie wygrywa w formula gt, ja go mam z gieldy za 30 k:P

poza tym , juz latwiej znalezc kogos gdzies na forum, kto sie z Toba wymieni lub sprzeda ci te autka, moze ktos nie robi tego trofeum:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można mieć po kilka sztuk tego samego auta. Zamiast wydawać 20mln na Ferrari '69 które mi się nie podoba będę wykupywał rupiecie na giełdzie po 5-10 tys i o wiele prędzej zapełnię te 1000 aut. Tylko najpierw to się na graniu i ściganiu skupie, trophy później:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 12,429,479 Cr. i kusi mnie aby powoli wykupywać większość samochodów premium, to jednak może utrudnić trofea za 1000 samochodów i pozbycie się całej kasy :P

Chodzi zwłaszcza o pucharek za pozbycie się kasy. Wiem, że można odłożyć 20 mln i kupić np. Ferrari P4 ale to chyba nie jest jedyny "pewny" sposób aby nie mieć problemu z tymi końcókami. :P

Pomóżcie bo mam dylemat ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz najtańsze auta jakie sie da i juz, a do 0 jakoś zejdziesz, auta maja rożne ceny, masz czesci do kupienia, myjnia, olej. Na pewno jakoś sie pozbędziesz wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×