Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej robić ten pucharek na początku gry. A teraz, to faktycznie lipa.

A co do samochodów, to kupuj sobie same gokarty, chyba najtańsze są.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak dobije do 20 mln bo to maks. i te grosze mi znikną. Pokupuje sporo fajnych furek, które są takich cenach, że części tysiąca na kącie mi się nie pojawią i zaczne kupować gokarty za 5k aby uzbierać 1000 samochodów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak dobije do 20 mln bo to maks. i te grosze mi znikną. Pokupuje sporo fajnych furek, które są takich cenach, że części tysiąca na kącie mi się nie pojawią i zaczne kupować gokarty za 5k aby uzbierać 1000 samochodów. :D

Jakim cudem mozna miec max 20mln? Skąd masz takie informacje? Przecież na 30 poziomie mozna kupić Red Bulla X1 za 40mln (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem mozna miec max 20mln? Skąd masz takie informacje? Przecież na 30 poziomie mozna kupić Red Bulla X1 za 40mln (chyba)

Maksymalna ilość pieniędzy jaką możesz mieć jednorazowo to 20 mln Cr. Na 30 poziomie możesz oglądać X2010 a nie go kupić i kosztuje 20 mln Cr. Kupić można na 40 - stym levelu.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem mozna miec max 20mln? Skąd masz takie informacje? Przecież na 30 poziomie mozna kupić Red Bulla X1 za 40mln (chyba)

a Ty skąd masz informację o 40mln za X12010?

Maksymalną kwotą jaką możemy odłożyć to 20mln Cr i tyle też kosztują najdroższe auta, w tym bolid X12010.

no zostałem uprzedzony :P.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data Analyst

Dokonaj analizy swoich wyczynów używając Data Logger.

gdzie to trzeba sprawdzic??

Picture Exclusive [***]

Zrób zdjęcie komuś, gdy stoi na tle budynku w Kyoto's Gion.

moze ktos napisac gdzie to foto trzeba zrobic ew ktory nr wybrac?

Portraitist [***]

Zrób zdjęcie samotnej kobiecie, która pojawi się na Marktgasse w Bernie.

robilem foto heldze ktora siedzie pod fontana i gada przez tel ale trofea brak co robie nie tak?? ew ktory nr sesji wybrac?

GT-R Official Record

Osiągnij czas 7'29.03 na Nurburgring Nordschleife w Nissanie GT-R '07.

ten tor to jest ten Nurburgring Nordschleife GT/F w sloneczny dzien i opony sportowe twarde??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data Analyst

Dokonaj analizy swoich wyczynów używając Data Logger.

gdzie to trzeba sprawdzic??

Picture Exclusive [***]

Zrób zdjęcie komuś, gdy stoi na tle budynku w Kyoto's Gion.

moze ktos napisac gdzie to foto trzeba zrobic ew ktory nr wybrac?

Portraitist [***]

Zrób zdjęcie samotnej kobiecie, która pojawi się na Marktgasse w Bernie.

robilem foto heldze ktora siedzie pod fontana i gada przez tel ale trofea brak co robie nie tak?? ew ktory nr sesji wybrac?

GT-R Official Record

Osiągnij czas 7'29.03 na Nurburgring Nordschleife w Nissanie GT-R '07.

ten tor to jest ten Nurburgring Nordschleife GT/F w sloneczny dzien i opony sportowe twarde??

YOUTUBE+GOOGLE!!!

:yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej aby 1mln Cr.

Ciekawe kto pierwszy zgarnie platyne...

Tak sobie na szybkiego policzyłem i wychodzi na to, że 100% da się zrobić grając nonstop 24/24h przez jakieś 20 dni i nocy :P

Nie do końca. Aby zdobyć trofeum "The Air of Experience" (Wznieś kierowcę B-Spec na szczyty jego kariery.) trzeba czekać z 5 miesięcy od czasu stworzenia kierowcy. Bo dziennie dodaje mu się troszkę kariery niezależnie ile czasu jeździ w wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Aby zdobyć trofeum "The Air of Experience" (Wznieś kierowcę B-Spec na szczyty jego kariery.) trzeba czekać z 5 miesięcy od czasu stworzenia kierowcy. Bo dziennie dodaje mu się troszkę kariery niezależnie ile czasu jeździ w wyścigach.

To zależy od liczby wyścigów, a nie od czasu ich trwania np. 6x 10 minutowy wyścig = 6x 24h Le Mans. Jeśli chcemy szybko wysłać Boba na emeryturę wystarczy wystawiać go w krótkich wyścigach np. 50 razy na dzień i trofeum szybko załatwione pardon.gif. Zakończy karierę jako niedorozwinięty kierowca z np. 20 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YOUTUBE+GOOGLE!!!

:yucky:

Wow ale pomogles!! teraz juz wiem wszystko.

thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale pomogles!! teraz juz wiem wszystko.

thumbsup.gif

tu masz troche o trofeach z gt 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT-R Official Record

Osiągnij czas 7'29.03 na Nurburgring Nordschleife w Nissanie GT-R '07.

ten tor to jest ten Nurburgring Nordschleife GT/F w sloneczny dzien i opony sportowe twarde??

Do szkoly czytac sie uczyc!Tak opony sport twarde,proba czasowa.

[

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szkoly czytac sie uczyc!Tak opony sport twarde,proba czasowa.

Jak się poucza, to powinno się swoją pisownią dawać przykład, a nie pisać jeszcze gorzej, niż ktoś czyta.

Bo to, że koleś nie doczytał, to jedno, ale takim tekstem nie wydajesz zbyt dobrej opinii o sobie.

Przepraszam za małe OT, ale mnie coś takiego drażni.

Polski język jest trudny, ale w 21 wieku mamy tyle programów sprawdzających pisownię, że nawet nie powinniśmy

takich rzeczy zauważać. Interpunkcja, odstępy, ogonki, to wszystko kreuje i nasz język i sprawia, iż zdania są wyraźne i czytelne.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od liczby wyścigów, a nie od czasu ich trwania np. 6x 10 minutowy wyścig = 6x 24h Le Mans. Jeśli chcemy szybko wysłać Boba na emeryturę wystarczy wystawiać go w krótkich wyścigach np. 50 razy na dzień i trofeum szybko załatwione pardon.gif. Zakończy karierę jako niedorozwinięty kierowca z np. 20 lvl.

W takim razie dlaczego dwaj moi kierowcy którzy ani razu nie jeździli w zawodach meli w pewnym momencie już 1/4 kariery?

Przy niższym levelu w trybie B można było mieć kilku kierowców, ale wystawić w zawodach można było tylko jednego. Ja zanim doszedłem do wyścigów wytrzymałościowych grałem tylko jednym kierowcą. Pozostym tak jak wspomniałem wcześniej normalnie rosła kariera a mieli 0 wyścigów.

Edytowane przez Milanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z naszego zacnego forum zdobył już Platynę w GT5? Jak dotychczas najlepszy wykon widziałem u użytkownika Duszol_PL - 80% zdobytych pucharków!

Pytam z czystej ciekawości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 58% bodajze. 26 A spec, 5 B spec, prawie wogole nie ruszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego dwaj moi kierowcy którzy ani razu nie jeździli w zawodach meli w pewnym momencie już 1/4 kariery?

Przy niższym levelu w trybie B można było mieć kilku kierowców, ale wystawić w zawodach można było tylko jednego. Ja zanim doszedłem do wyścigów wytrzymałościowych grałem tylko jednym kierowcą. Pozostym tak jak wspomniałem wcześniej normalnie rosła kariera a mieli 0 wyścigów.

To, że kierowca nie jeździ nie oznacza, iż się nie starzeje. Jeśli chcesz zatrzymać ten proces musisz udostępnić go online, jeśli będziesz go trzymał w boksach to za XX miesięcy będziesz miał w stajni emeryta.pardon.gifOczywiście nie ma to znaczenia w sytuacji Boba, który na koncie ma 0 wyścigów i doświadczenia (wycofujesz starca i zatrudniasz nowego).

Wystawianie Boba w wyścigach przyśpiesza starzenie się, gdyż 1 wyścig = 1 dzień (ponoć), więc 20 krótkich imprez w 1 dzień daje 20 dni kariery.

Wyżej wymienione informacje w części pochodzą z netu w części z własnego doświadczenia, wyhodowałem sześciu 1x 37, 3x 36, 2x 33 lvl, ogólny w B-spec 38 lvl. Jeszcze tylko 24h Nurburgring i będzie koniec.

Edit:

To ja też się pochwalę:

post-23999-0-15988600-1295435419_thumb.j

Edytowane przez Kovalov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szkoly czytac sie uczyc!Tak opony sport twarde,proba czasowa.

[

thx bardzo mi pomogles.

po to jest forum zeby pytac.

WOW kolega wyzej troche gra.

wszystko na zloto milo

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

To ja też się pochwalę:

Stare dobre: "weź gra na kodach"... nasuwa się na myśl ;P

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że kierowca nie jeździ nie oznacza, iż się nie starzeje. Jeśli chcesz zatrzymać ten proces musisz udostępnić go online, jeśli będziesz go trzymał w boksach to za XX miesięcy będziesz miał w stajni emeryta.pardon.gifOczywiście nie ma to znaczenia w sytuacji Boba, który na koncie ma 0 wyścigów i doświadczenia (wycofujesz starca i zatrudniasz nowego).

Wystawianie Boba w wyścigach przyśpiesza starzenie się, gdyż 1 wyścig = 1 dzień (ponoć), więc 20 krótkich imprez w 1 dzień daje 20 dni kariery.

Wyżej wymienione informacje w części pochodzą z netu w części z własnego doświadczenia, wyhodowałem sześciu 1x 37, 3x 36, 2x 33 lvl, ogólny w B-spec 38 lvl. Jeszcze tylko 24h Nurburgring i będzie koniec.

Edit:

To ja też się pochwalę:

Dzięki za info. Jak wbije w końcu ten 40 level w B-specu to wysyłam Boba na "przyspieszone starzenie" i tak jak ktos wyżej napisał zapominam też o tym (według mnie w ogóle nie potrzebnym) trybie B. :tongue:

PS: niezłe masz przejechanych tych kilometrów Kovalow :biggrin:

Moje postepy:

xyzrx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też się pochwalę postępami w grze :P

20213120201112910pm.th.png

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: niezłe masz przejechanych tych kilometrów Kovalow :biggrin:

To nie ja, tylko Boby nakręciły kilosów w 24 Le Mans i innych wytrzymałościowych.

Szkoda, że nie ma osobnego zliczania przejechanych km dla A i B-Spec.

Stare dobre: "weź gra na kodach"... nasuwa się na myśl ;P

No a jak inaczej ? square.pngsquare.pngcicle.pngx.pngsquare.pngtriangle.pngx.png i gotowe whistling.gif

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×