Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie tak , mi wpadło równo przy 500 , ale niektórzy twierdzą , że dostali wcześniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wyścigi zaliczane przez kierowców w zdalnych wyścigach też są liczone do tej aury doświadczenia czy to trzeba robić wyścigi z b-spec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mam pojęcia , zobacz ile masz wyścigów zrobionych i po przejechaniu zdalnych sprawdź czy coś wzrosło . Wydaję mi się , że chyba tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wyścigi zaliczane przez kierowców w zdalnych wyścigach też są liczone do tej aury doświadczenia czy to trzeba robić wyścigi z b-spec :)

Też są zaliczane :smile:

A więc nie całe 100 wyścigów i dam znać czy będzie trofeum :biggrin:

Później jeszcze mam kolekcjonera ale na razie ponad 500 samochodów w garażu tak więc trochę minie czasu zanim 1000 pęknie hehe (słyszałem że można nakupić gokartów za parę groszy i tak się zdobędzie trofeum haha)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar dobić końcówkę gokartami i będzie to moje przedostatnie trophy w grze ( zaraz przed platyną ) , na razie robię resztę , jak skończę będę dokupywać gokarty . W tej chwili mam 596 aut , myślę że 150 jeszcze spokojnie dojdzie , a później się kupi 250 gokartów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy 450 zwycięstwach pojawiło się trofeum Aury doświadczenia :biggrin:

Teraz ostatnie mam trofeum do zdobycia przed platyną i trzeba chyba nakupić sporo gokartów hehe

Szkoda że nie można kupić określonej liczby naraz a nie pojedynczo kupować do usranej śmierci...

Ja mam zamiar dobić końcówkę gokartami i będzie to moje przedostatnie trophy w grze ( zaraz przed platyną ) , na razie robię resztę , jak skończę będę dokupywać gokarty . W tej chwili mam 596 aut , myślę że 150 jeszcze spokojnie dojdzie , a później się kupi 250 gokartów .

Z tego co patrzyłem to masz jeszcze do zrobienia trofeum "Świetny kierowca" czyli 40lvl A-spec i klasę wytrzymałościową:smile:

Edytowane przez PABLO GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klasie wytrzymałościowej zostało mi tylko 24h , które sobie puszczę w B-Spec'u , więc wpadnie mi wytrzymałościowa i złoty standard , zostanie mi świetny kierowca i te tysiąc samochodów . Auta się zbierze , ale doświadczenia w A jest tak mało za wyścigi , że masakra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z b-spec. Mój kierowca z "najdłuższym" paskiem kariery chyba się na mnie obraził. Startuje w różnego rodzaju wyścigach jednakże zauważyłem że nie nalicza mu statystyk wyścigowych. Od dłuższego momentu w jego statystykach widnieją liczby:

WynikiZwycięstwa: 137 / Wyścigi: 169 i nic te wartości nie chcą się zwiększyć. Co za tym idzie - pasek kariery nic nie rośnie - zatrzymał się tak jak by po środku.

Ma ktoś podobny problem?

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mu odpocząć:biggrin:

A tak na serio to zmiana samochodów często pomaga na lepszą kondycję, jeśli "czarnuch" jeździ kilkadziesiąt wyścigów jednym autem, kiedyś to zauważyłem.

Jeśli wygra wyścig musi dodać do statystyki nie ma innej możliwości :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat z dniem dzisiejszym zostaje zamknięty jako, że w dziale z Trofeami jest napisany poradnik przeze mnie oraz tamten temat służy do rozmowy nt. pucharków.

Dlatego od tego momentu wszelkie pytania związane z pucharkami lub umawianie się na robienie jakiegoś trofeum proszę zadawać w tym temacie:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/58597-gran-turismo-5/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×