Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga Gt5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie.

Chcialbym poznac wasze opinie oraz ewentualne plany jakie macie jesli chodzi o stworzenie ligi gt5.

Ja wiem ze na pewno bede cos takiego staral sie organizowac, poki co mam propozycje od kilku osob ktore chca sie za to zabrac z pewnym rozmachem, mowie tutaj o forum poswieconym tylko gt5 i ogolnie...

Jednak istnieje tez opcja ze wszsytko bedzie podobnie jak f1 2010 mala liga zamkniete na tym forum, co pewnie spowoduje ze przyleci tutaj kilku (nastu) nowych uzytkownikow bo jak wiadomo gt5 to gra nietuzinkowa... a przynajmniej tak wszyscy twierdza. Zatem jakie wasze zdanie jest tej kwestii ligi.

cial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już polski team GTPL i notabene dwóch najlepszych kierowców na świecie w time trial professional to Polacy smile.gifhttp://granturismostats.vvvgamer.com/Default.aspx?type=1&stats=player W imieniu całego teamu zapraszam Ciebie, jak i wszystkich zainteresowanych na http://www.gt5.amiga.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 nie da się zamknąć w jednej lidze i wątpię żeby jedna osoba pociągnęła wszystko, wyścigi różnych klas + rajdy. Dobrym pomysłem jest chyba żeby zajęło się tym kilka osób, najlepiej pasjonatów którzy nie odpadną po kilku miesiącach, mam na myśli forum poświęcone tematyce GT5, Najlepiej by chyba było gdyby wszyscy polscy maniacy GT zgromadzili się w jednym miejscu, wiem ze to mało prawdopodobne ale fajnie by pojeździć w swojej ulubionej klasie z przeciwnikami reprezentującymi podobny poziom.

drift_master miałem na myśli team GTPL , strasznie długo pisałem tego posta.

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie, jest pomysl aby ta liga byla podzielona tez kategoriami wyscigow. Pozatym wlasnie chodzi o skupienie wszystkich aby ludzi byla cala masa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim podział na pady i kiery. bez tego się nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... poki co mam propozycje od kilku osob ktore chca sie za to zabrac z pewnym rozmachem,mowie tutaj o forum poswieconym tylko gt5 i ogolnie...

Stawiam, że wiem kto to jest.

Daj spokój z tymi osobami. Ten rozmach obiecują od kilku lat. Co to za partner do tworzenia wyścigów,

który skasował na swoim forum dwie edycje ścigania w Turnieju Grand Prix GT5P tylko dlatego,

że nie chcieliśmy wrócić tam od razu po reaktywacji tego forum z niebytu.

Życzę im jak najlepiej, ale tam GT5P już dawno zamarło.

(EDIT - na szczęście myślałem o kimś innym)

W Polsce są tylko dwa miejsca, gdzie ścigamy się w GT5P. To ps3site.pl i gt5.amiga.pl.

Na "NASZYM FORUM TURNIEJU GRAND PRIX GT5P" jest specjalny dział poświęcony eventom z ps3site.pl.

Nie wyobrażam sobie by było inaczej. Startuję tu od chwili, gdy tylko usłyszałem o eventach.

Pierwszy też zapiszę się, jeśli powstanie tutaj seria wyścigowa.

Nie zapominajcie jednak, że istnieje już non stop dwa lata Turniej Grand Prix, pół roku trwają

pierwsze Mistrzostwa Polski GT5P, a dwa miesiące trwa Turniej Driftu GT5P.

To, co się dzieje u nas ma odzwierciedlenie na oficjalnym forum PlayStation. Królowa Cassiopaea,

która tam "rządzi" jest naprawdę pomocna i robi wiele dobrego dla polskiego świata Gran Turismo.

Napisałem tych kilka informacji o ściganiu w GT5P, byście mieli obraz tego,co się już dziś dzieje.

Chętnie tu wystartuje i chętnie też zaproszę do startów u nas.Twórzmy razem polski świat wyścigów i rajdów Gran Turismo 5.

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cherry - kierownica nie zawsze jest lepsza :) w driftach lepiej się lata na padzie. ja również zapraszam do www.gt5.amiga.pl gdzie mamy już przymiarki do lig wrc, nascar, karts czy wyscigow 24godzinnych...do czasu wydania gt5 bedziemy mieli okazje sie lepiej poznac :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Nasze forum (www.gt5.amiga.pl) powstało z myślą o wszystkich

Nie ważne czy ktoś gra na kierownicy czy na padzie każdy ma tyle samo do powiedzenia

Tak jak napisałem to forum jest nasze i jeśli coś chcesz dać od siebie to nie ma problemu

Zglaszasz swój "projekt" do administracji i po chwili prowadzisz własną serię wyścigową czy coś innego

Jestem za tym aby wszyscy maniacy GT5 w Polsce byli skupieni w jednym miejscu

Ale jak wiadomo każdy chce mieć coś swojego więc nic dziwnego że ktoś chce założyć własną ligę,team,zespól czy klan

Nie mam nic przeciwko aby powstał drugi team w Polsce ale patrząc na ilość graczy biało-czerwonych nie ma to sensu...

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A ja z takim pytaniem - może lamerskim - wtedy proszę o źródła, gdzie mogę się dokształcić.

Czy Wy w GT5 (na razie Prologue) ścigacie się między sobą - w sensie wyścigu na torze, X kierowców, X okrążeń, X puktów za pierwsze, drugie miejsce itd?

Bo co przeglądam fora, posty, statystyki, co chwilę przeciąga się temat czasu, pozycji w światowym rankingu, terminu rozgrywania "wyścigu".

Czy to nie jest tak, że po prostu jeździcie tylko timetriale i porównujecie swoje czasy uzyskane w danym tygodniu na danym torze danym samochodem?

Gdzie wówczas sens rywalizacji? Gdzie walka na torze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ludzi z GTPL... rozumiem że macie swoje forum ale zrozumcie że niektórzy są przyzwyczajeni do ps3site i to włąśnie tu w tym miejscu chcieliby mieć ligę:) na którą ja notabene oczywiście się piszę... i jezscze jedno... powoli mi już wychodzi bokiem ten zachwyt nad najlepszymi graczami w gt5p w polsce... mam do nich respekt, podziwiam umiejętności ale na boga to jest tylko gra a nie real life... z całym szacunkiem x-mato

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jak patrze na Wasze czasy jestem w szoku, mam nadzieje ze Ty Calli zrobisz taka lige 4fun troche, np tak jak pisalismy w glownym watku oboz rs6 vs m5, jakies eventy a nie tylko same czasowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi_PL - W sumie wszystko kręci się wokół TT ale zmieni się to z premierą GT5

Ale są osoby które ścigają się online

Jakiś czas temu był nawet turniej online dla całego świata pod nazwą GTfusion organizowany przez francuzów.

Caligator - Ja tylko napisałem co myślę a Wy nie musicie nawet brać tego pod uwagę :rolleyes:

Jeśli ktoś chce zrobić ligę to ok . Fajnie by było pościgać się z kimś innym niż tylko z naszymi kierowcami GTPL :laugh:

Będzie napewno ciekawie na polskiej arenie GT

Dla jednych to tylko gra a dla drugich to coś więcej niż gra która wychodzi co rok

A to że o nas ktoś pisze a Tobie już to bokiem wychodzi to sory my już na to nic nie poradzimy :)

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym przede wszystkim za wprowadzeniem podziału ze względu na poziom umiejętności. Osobiście w tym roku zaczynam przygodę z GT5, więc minie wiele czasu zanim cokolwiek opanuję, prawo jazdy mam, ale wiem że na konsoli to z pewnością co innego ;) Dlatego też, pierwsze kroki w tej lidze chciałbym stawiac z osobami, które też raczkują, żeby nie być zawsze ostatnim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chetnie pojezdze for fun. Time trial to dla mnie zadna radocha jezdzic i tylko czasy porownywac, wole powalczyc na torze. Ja sie chetnie bede pisal na 100% na WRC jak bedzie, jakies wyscigi tez chetnie posmigam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie się pościgam.

Mi tam triale sprawiają wiele radochy...

Rozumiem podział na pady i kierownice ale na umiejętności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jezscze jedno... powoli mi już wychodzi bokiem ten zachwyt nad najlepszymi graczami w gt5p w polsce... mam do nich respekt, podziwiam umiejętności ale na boga to jest tylko gra a nie real life... z całym szacunkiem x-mato

Zgadza się to tylko gra...ale jaka!!! A gdy "wychodzi bokiem"-nie czytać!!!!!

respect...

Podział n a pady i kierownice-niby słusznie tylko PO CO???? On dokona się samoczynnie niejako-wystarczy tylko jakoś zaznaczać czym się "powozi" i wszystko.Bo za chwilę dokonamy podziału na...ja wiem...przekątną TV, albo wiek, albo ilość czasu spędzonego przed GT....nie mnożyć podziałów,proszę!

Natomiast należałoby jakoś uprościć procedury zgłaszania czasów...nie wiem,jak ale może konieczność wysyłania replayów tylko dla pierwszej ...ja wiem?....piętnastki??? dwudziestki????Zakładam oczywiście,że w GT5 będą jezdzić ludzie na pewnym poziomie i nikomu nie przyjdzie zgłośić czasu "z sufitu"!!! Czyli procedura "honor nad życie"-mam replay ale nie muszę go wysyłać,chyba że ktoś (Św. Tomasz) tego zarząda,bo nie wierzy na słowo....natomiast nieposiadanie replaya dokumentującego zgłoszony czas skutkuje dożywotnim banem i infamią w środowisku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus_Prix - szkoda, że tych słów nie napisałeś dużo wcześniej do mnie. Piękne były Twoje polskie historie o ściganiu w serii NASCAR.

Powtórka to nie brak zaufania, ale szacunek dla Wyścigowych Mistrzostw Polski GT5P i sprawdzenie jazdy bez sprzęgła.

Caligator - jedni uważają, że w grupie siła. Ja akurat myślę, że wiele miejsc do ścigania to lepsze rozwiązanie.

Dlatego tu jestem i ścigam się na ps3site.pl. Nie namawiam nikogo by przechodził do naszych serii wyścigowych.

Mamy u siebie podforum o Waszych eventach i nie raz namawiałem, by ścigać się u Was.

Pełne porozumienie i szacunek dla przeciwnika z toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w pełnej wersji GT5 nie będzie problemu z replayami, screenshotami ze strony gran turismo i inne takie. Podejrzewam, że wtedy grze statsy będą o wiele bardziej rozbudowane i wystarczy, że osoba sporządzająca rankingi doda innych uczestników do znajomków na PSN... a może i to nie będzie konieczne, zobaczymy... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pierwszy raz kolegów rajdowców ( co niektórych znam z forumowej ligi F1  :thumbsup: )

Moim zdaniem wypadałoby zrobic także jakąś lige dla ludzi którzy nie są "pro" w GT5 i chcieliby z innymi pojeździc bardzej swobodnie, dla przyjemnosci. Jasne że ktoś powie że możemy się umawiac osobno poza ligą, ale jednak świadomośc grania w zorganizowanej grupie jakos bardziej motywuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym pro czy jeśli ktoś woli wymiataczem i uważam że podziały ze względu na umiejętności czy kontroler są niepotrzebne, wcześniej myślałem inaczej ale po co komplikować sobie i innym grę. Chyba nie w każdym wyścigu trafię na samych najlepszych a poza tym nawet oni popełniają błędy. A tak przy okazji najlepsze czasy w wyścigach online kręcę gdy gonię kogoś, jak uciekam to prawie zawsze jestem wolniejszy.

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem początkujący jeśli chodzi o jazdę na kierze w Gt5. Co to znaczy dla lepszych i gorszych? Każdy może się nauczyć jeździć i w końcu być tym najlepszym. Jaki jest FUN z pokonania kogoś słabszego :confused: ..... dla mnie żaden. Do czołówki najlepszych kierowców GT w Polsce brakuje mi hektar i jeszcze troszkę. Jednak to z nimi się wole ścigać. Patrzeć jak z każdym okrążeniem topnije ich przewaga :tongue: I mimo że w większości Time Triali i różnych eventów jestem za nimi dobre kilka sekund to sprawia mi to frajdę. Podam przykład z życia. W F1 podzielić trzeba na dwie grupy i niech osobno startują Red Bull Racing, McLaren, Ferrari, Mercedes GP, Renault, Williams F1 a osobno reszta. Głupota. Force India wygrywa druga grupę i jest Hurraaaa. Co z tego ? FUN jest wtedy jak za rok np Taki Lotus czy HRT objedzie Mercedesa lub Ferrari. Wolę się ścigać z najlepszymi będąc na końcu niż wygrywać w słabszej grupie. A nóż widelec kiedyś mi wyjdzie dobre okrążenie i będę 0'00.001s.przed X-mato ;)( Pozdrawiam :ok: ) Chyba każdy się ze mną zgodzi że bardziej docenia się jak słabszy pokona lepszego niż na odwrót:yes:

Edytowane przez MarcinKamada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na torze jeżdżą osoby o podobnych umiejętnościach to przynajmniej jest jakaś walka i wyprzedzanie, po cichu liczenie na błąd przeciwnika. W lidze F1 w której gram wszyscy startowaliśmy od zera i były równe szanse. Dzięki temu na torze są emocje i walka o pozycję. A tak jak będzie jedna liga to koledzy z GTPL całkowicie ją zdominują bo oczywiste że lata praktyki w GT swoje robią. Na torze będzie nuda bo będe się czuł jak w time trialu jadąc praktycznie sam jak większosć stwaki pro-zawodników odjedzie na pierwszym okrążeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz zawrócić i pokrzyżować czołówce plany :D oczywiście JOKE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na torze jeżdżą osoby o podobnych umiejętnościach to przynajmniej jest jakaś walka i wyprzedzanie, po cichu liczenie na błąd przeciwnika. W lidze F1 w której gram wszyscy startowaliśmy od zera i były równe szanse. Dzięki temu na torze są emocje i walka o pozycję. A tak jak będzie jedna liga to koledzy z GTPL całkowicie ją zdominują bo oczywiste że lata praktyki w GT swoje robią. Na torze będzie nuda bo będe się czuł jak w time trialu jadąc praktycznie sam jak większosć stwaki pro-zawodników odjedzie na pierwszym okrążeniu. 

Wierz mi możesz być zaskoczony swoimi umiejętnościami, poza tym GT5 wiec nowa fizyka, nowe tory... wiec ... nigdy nie wiesz :) U nas liczy się dobra zabawa i jazda... nie chodzi o dominowanie "słabszych" zawodników :) Masz mylne pojęcie troszkę. Time Trial to jedno, wyścig z innymi graczami to drugie...potwierdzą to uczestnicy Ligi F1 :) Zapraszamy dosłownie wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu powstał turniej GT5P, który istnieje do dziś (w time trial profesjonal).

Ścigają się tam wszyscy, od początkujących do najlepszych na świecie kierowców.

Nie raz bywało, że tworzyły się nawet trzy grupy kierowców z bliskimi czasami.

Na samym końcu stawki emocje i rywalizacja były czasem ciekawsze niż na czele.

Każda seria wyścigowa z założenia nie jest dla "niedzielnych kierowców",

ale dla tych, którzy coś umieją lub chcą się czegoś nauczyć.

Można organizować wyścigi z zakazem startu najlepszych, ale jak to brzmi

i właściwie o co tu chodzi, bo o radość ścigania i to coś na torze to już chyba nie.

Takie przemyślenia wyznawcy Gran Turismo.

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×