Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze temat powrocil, tylko szkoda ze nie ma odnosnika do poprzedniego tematu w ktorym byla zawarta masa informacji.A tak w ogole to zaczalem grac od tygodnia no moze dwoch, super zabawa i naprawde myslalem ze bedzie trudniej.Tak jak wiekszosc osob poleca zaczalem swoja przygode Royalem i doslowanie pare chwil tematu ubilem pajaka.Na tym etapie 22lvl to dobrze czy zle ? W jakim kierunku najlepiej rozwijac swojego wojaka(royala) ? Kiedy zaczna sie jakies dobre bronie/zbroje bo caly czas jade na tych z poziomu 1-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co się stało ze "starym" wątkiem - było tam wszystko a nawet jeszcze więcej na temat DS :blink:

szkoda ... chociaż tytuł jest już schyłkowy, kto miał zagrać to już grał ... jak to się mówi - nindża nie może być mięntka :pardon: czekam na DS2 (czy jak to się będzie nazywało)

Edytowane przez okrutny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało, że jeden z największych tematów w tym dziale nagle zniknął? :shok:

Wielka szkoda, bo nie każdy odnajduje się od razu w DS, a temat by prawdziwym kompendium wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile punktow magii oraz faith jest wymagane aby uzywac czarow i cudow? gram wojakiem i nie moge nic rzucic (mam magie na 10 a faith na 7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? Co się stało ze starym tematem. Pewnie, któryś z modków ma Ciężkie paluchy i go skasował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile punktow magii oraz faith jest wymagane aby uzywac czarow i cudow? gram wojakiem i nie moge nic rzucic (mam magie na 10 a faith na 7)

A masz cudowne pałeczki? Różdżki znaczy się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faith na 10 i talisman of god zalatwilo sprawe :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś kosmos, bo własnie składam się z kumplem do zakupu DSów w grudniu i ten temat miał być nasza skarbnicą wiedzy, a tu jakaś masakra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś kosmos, bo własnie składam się z kumplem do zakupu DSów w grudniu i ten temat miał być nasza skarbnicą wiedzy, a tu jakaś masakra....

wasza skarbnica wiedzy jest na wiki - tu od roku bylo tylko powtarzane/kopiowane/linkowane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to odrazu byl powod zeby kasowac ponad okolo 150 stronicowy temat ?! przeciez nikomu nie wadzil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to odrazu byl powod zeby kasowac ponad okolo 150 stronicowy temat ?! przeciez nikomu nie wadzil...

Pewnie przez pomyłkę moderatorzy też ludzie. Ale fakt, tematu szkoda, było tam wiele informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tematu jednak z drugiej strony i tak chyba nikt nie przegladal calego tematu i jedne pytania padaly wiele razy i nikomu czytac sie nie chcialo chyba.. a jak ktos bedzie mial jakis problem to moze pytac .. wiki posiada duzo informacji i w duzej mierze powinno wystarczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byli fair wobec graczy to by chociaż podali powód usunięcia całego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byli fair wobec graczy to by chociaż podali powód usunięcia całego tematu.

Misie - wy naprawde sadzicie, ze byl jakis powod usuniecia?? :rofl: Bo niby "ktos" napisal "cos"??? Normalny blad w sztuce i tyle. Temat znika bez zlej woli moda/admina - zdaza sie i juz.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tematu jednak z drugiej strony i tak chyba nikt nie przegladal calego tematu i jedne pytania padaly wiele razy i nikomu czytac sie nie chcialo chyba.. a jak ktos bedzie mial jakis problem to moze pytac .. wiki posiada duzo informacji i w duzej mierze powinno wystarczyc..

O przepraszam, ja przed rozpoczęciem rozgrywki w DS'a przeczytałem ponad 100 stron tego tematu co po dodaniu info z wiki dało mi ogromną porcję wiedzy. Szczególnie przydatne były informacje typu "Mam lvl xxx, gdybym zaczynał jeszcze raz to.."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admini !!!

Co się dzieje na tym forum, wcześniej zniknął wątek New Vegas (kilkanaście stron), teraz Demon's Souls (ponad sto stron)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie - wy naprawde sadzicie, ze byl jakis powod usuniecia?? :rofl: Bo niby "ktos" napisal "cos"??? Normalny blad w sztuce i tyle. Temat znika bez zlej woli moda/admina - zdaza sie i juz.

Jakiś powód jest zawsze, a według mnie chyba nie jest ciężko go podać. Skąd niby mamy wiedzieć, że to awaria itp.? Wtedy nie byłoby tych pytań - proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przezylem rozstrojenie nerwowe.Myslalem ze jak zabije Old One to bede mial jeszcze mozliwosc dokonczenia "nie zalatwionych spraw" a tu odrazu sie zaczelo NG+ grrr, wiec zostalem z 120tys dusz i z nierozwinietym sprzetem itd. Gralem Royalem i rozwijalem go nie patrzac na zadne buildy itd. tak chcialem poznac gre teraz zaczne od nowa ale juz napewno nie ta klasa jakos nie przypadla mi do gustu i bolalo mnie ze tyle fajnego sprzetu ktory mi wpadal lezal bezuzyteczny.

Jaka klase/build polecacie zeby wlasnie pobawic sie tymi wypasnymi swordami i ponosic te fajne plyty ? Widzialem na wiki build na blueblood sword ktos gral moze cos powiedziec na ten temat ? Ciezko w ogole zdobyc jakas lekka zbroje chyab ze tylko ja mialem takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na etapie NG+ klasa nie ma już żadnego znaczenia. Ona oznacza tylko z czym zaczynasz, dalej możesz rozwijać się dowolnie. Możesz zrobić royala walczącego tylko mieczami albo knighta, który używa wyłącznie magii. Jeżeli chcesz jako mag używać broni białej, to najlepiej ulepsz jakiś miecz do Crescent (na demonssouls.wikia.com na pewno o tym informacje znajdziesz). Co do buildów to nie potrafię Ci pomóc, ale mogę powiedzieć jak ja gram - mam 22 w Strength żeby móc używać Purple Flame Shield, 18 w Faith żeby mieć Talisman of Beasts, coś około 16 Agility dla łuku a reszta w Vitality/Magic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko jesli dalem ciala na poziomie NG to pozniej trudno juz odrobic straty w punktach a przeciwnicy na NG+ juz nie wybaczaja bledow ;) Mysle ze teraz polece z jakims buildem z wiki i zaczne jeszcze raz.Teraz wiem co i jak jest grane wiec bedzie latwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale niezależnie od buildu, jaki chce mieć, to w NG+ zawsze biegam już z NR. Ostatnio właśnie zachciałem pobiegać typem pod blueblood sword i szło w miarę nieźle, aż spowrotem stare przyzwyczajenia zwyciężyły (jakoś pół roku temu grałem w DS, tyle że amerykańska wersja) - najpierw biegałem z Meat Cleaverem, potem Northern Regalia. Tylko wcześniej miałem Brushwood Armor, NR + Ring of Great Strenght + (ZA) dużo w endurance. Teraz mam NR, na drugim slocie BBS, a w lewej Purple Flame Shield + wooden catalyst. I jakoś idzie, jak na razie wygrałem wszystkie (na jakieś 15) walki z BP (albo w 1-3, albo w 4-1). Tylko raz przegrałem będąc BP (skończyły mi się Sticky White Stuff na BBS) Ogólnie mi się bardzo dobrze macha BBS, jednoręczny miecz, duży zasięg, można enchantować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz powiedziec jakas klasa zaczynales ? Wzorowales sie na jakims buildzie czy sam zwiekszales statystyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do buildów to nie potrafię Ci pomóc, ale mogę powiedzieć jak ja gram - mam ... 18 w Faith żeby mieć Talisman of Beasts, ...

żeby używać Talisman of Beasts nie musisz mieć 18 - oczywiście do rzucania cudów i czarów (informacja która się pojawia dotyczy tylko walki wręcz) ... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby używać Talisman of Beasts nie musisz mieć 18 - oczywiście do rzucania cudów i czarów (informacja która się pojawia dotyczy tylko walki wręcz) ... :pardon:

No tak :P Ale ja mówię po prostu w co ja daję punkty, a robię maga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×