Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jeśli dorzucą coś ekstra poza pobiciem rozdziałki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko.

Brałbym nawet tylko wersję 1080/60 bez żadnych udziwnień :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko.

Brałbym nawet tylko wersję 1080/60 bez żadnych udziwnień :-)

Ja tak samo. Ta gra jest tak zajebiście dobra, że nie trzeba nic zmieniać w samym rdzeniu. Rozdzielczość i klatki wystarczą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy jakichkolwiek zmianach obawiam się, że mogliby popsuć system tendencji, który jest kapitalny.

Aż dziwne, że w serii Dark odeszli od tego.

Są za to przymierza, ale to jednak inna sprawa... No ale Dark to Dark.

Demon's jest unikatem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...niech zrobią DS'a o wyglądzie BB, dorzucą nową zawartość w postaci chociażby jednego świata który mógłbyć za zniszczonym teleportem i jestem kupiony. Inaczej zostaje na Ps3 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS o wyglądzie BB... wątpię, za dużo pracy by to kosztowało. Właściwie każda tekstura tworzona na nowo.

Jeśli wyjdzie remaster to pewnie z lekko podbitą grafiką i płynną animacją.

Życzyłbym sobie dedykowanych ustawień do słuchawek Sony i... aby nie zmienili nazw przedmiotów/czarów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś z tego będzie czy tylko kolejne plotki? Liczę, że jednak się potwierdzą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają zrobić remastera to powinni wydać z DLC byłoby mega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają zrobić remastera to powinni wydać z DLC byłoby mega :)

 

Z jakim DLC?  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim DLC?  :blink:

No chodziło mi o to, że chciałbym żeby tak się stało, ale niestety na bank tak nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódme urodziny :)

 

box-art-ch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nostalgia z DS mnie ostatnio dopada. To chyba przez wyczekiwanie jakichkolwiek informacji na temat remastera (oby...).

Tak sobie myślę... jaki moment wywarł na Was największe wrażenie przy pierwszym obcowaniu z Demon's Souls?

Najtrudniejszy boss? Najbardziej irytujący moment?

 

W moim przypadku pierwsze kilkadziesiąt minut w Boletaria Palace było katorgą :)

Ale już na początku załączyło się "nie pójdę spać dopóki tego fragmentu nie przejdę".

 

Jednym z trudniejszych bossów był dla mnie Tower Knight.

To zapewne przez jeszcze niedokładne rozwalenie mechaniki na czynniki pierwsze.

Bardziej irytująca od bossa była droga przez most, którą musiałem naście razy pokonywać :)

Później wymyśliłem patent z walką na dystans z podwyższonych schodów (Soul Arrow w łeb 50 razy) :)

 

Storm King wywarł na mnie spore wrażenie za sprawą odmiennego designu bossa jak i całej walki.

Podobnie było z Old Monk, z wiadomych przyczyn :) byłem w szoku przy pierwszej próbie i uświadomieniu sobie z kim walczę.

Flamelurker dał mi bardzo w kość. Bardzo bardzo. Chyba najgłośniej ze szczęścia krzyknąłem po pokonaniu tego bossa :)

 

Co do miejscówek to 5-2 w Valley of Defilement... ile ku%w poleciało na tych zatrutych bagnach i wielkich trollach... Dopiero podczas chyba siódmego przechodzenia gry kapnąłem się, że całe bagna można spokojnie obiegnąć dookoła bez żadnej potyczki :)

Czadowa gra. Niech ten remaster się pojawi.

 

Ostatnio na nowym koncie odpaliłem ponownie DS i boss w tutorialu padł praktycznie bez uszczerbku na zdrowiu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznaję się bez bicia, że w Demonach zrobiłem wszystkie trzy platki co daje jakieś 12 przejść gry i ani razu nie pokonałem Flamelurkera w równym pojedynku :)

Zawsze go blokowałem + trucizna także mimo tego, że grę znam na pamięć to w ewentualnym remasterze sprawiłby mi największy problem. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe też mam trzy platyny i przy kolejnych przejściach też bydlaka blokowałem na szkielecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie podobnie, jak u adicka, bite 10h spędziłem w 1-1 i 1-2 zanim zakumałem mechanikę gry. Wcześniej bezskutecznie lałem TK po kostkach i z 10 zgonów zaliczyłem.

 

Potem tak się rozpędziłem, że Allant padł za drugim razem. Myślę sobie, nie ma na mnie mocnych. Aż w końcu doczłapałem do Valley of Defilement i yeb...

 

5-2 przy pierwszym podejść to była rzeźnia: ciemno jak w d., cholerne szybkie, i diablo mocno bijące, trolle oraz trucizna.

 

Na pewno długo też będę pamiętał czerwonookich z dual katanami z 4-2. Słyszałem skubańców ale nie wiedziałem gdzie się czają. Przyznaję, portki się za pierwszym razem trzęsły :biggrin: Albo jak mi nagle Miralda w 1-1 wyskoczyła zza winkla, to o mało z krzesła nie spadłem :P

 

Tak jak przy pierwszym przejściu przyświecała mi idea "byle ubić gnoja, nie ważne jak" (np. Dorian), tak przy kolejnych podchodziłem uczciwie do walki z samym żelastwem. I tak Flame padł za drugim razem, ale Penetrator bez Briorra do dzisiaj potrafi mnie pogonić.

 

Zawsze lubiłem Latrię, ale z perspektywy czasu, najchętniej wracam do początkowych lokacji w Boletarii. Lubię sobie też po prostu w Nexusie posiedzieć.

 

BTW wielkie umysły myślą podobnie - wczoraj pobrałem Demon's ponownie ;)

Edytowane przez kovacs
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls III ta główna baza wypadowa kojarzy mi się z Nexusem :-)

Te schody... ten sam klimacik.

Kilkusekundowe migawki tylko widziałem na filmikach przedpremierowych.

Za miesiąc będzie ogrywane :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny wbić platynę na wersji Amerykańskiej ? Na Europejskiej mam już chciałem sobie odnowić najlepszą gre od lat ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Masz wersję europejską jeszcze na stanie? Szukam dobrej duszy, która użyczy kamyków :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnie jakieś który masz level ? Napisz na priva.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co, to mam wersję azjatycką dla masterów platynowych :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w wersji azjatyckiej są krzaki czy angielskie napisy ? Czy można przełączyć na angielskie napisy ?

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×