Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

A to kozak to może też wbije sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro azjata do wyrwania za jedyne 100 pln :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał, to mogę moją azjatycką wersję podesłać w zamian za EU/US.

Oczywiście free :)

Już tak się wymienialiśmy na forum w celu splatynowania 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was US wersje bo będe kupować do platynowania, albo zrobione postacie, potem Azjate ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podpisuje, ale się wkurzą gracze z PC hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos Pure Bladestone w wersji EU? Chetnie bym przygarnal trofke w tej wersji ale bardzo mi sie nie chce po raz setny farmic tego kamcura. Obsypie lajkami a bog odplaci w dziewicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie chce farmić to odłóż grę na bok i pograj w Call of duty ;-)

Pożyczysz kamień, żeby po chwili napisać "mam platyne, nareszcie, co za hardcore!".

Oszukuj rodzinę, kobietę, ale nigdy sam siebie.

We wszystkich wersjach mam te kamienie/bronie, ale nigdy nikomu ot tak nie dam, bo z tyłu głowy kotluje się myśl ile nerwów kosztowało mnie to wszystko.

Rozumiem ustawki, ale nie w TAKIEJ grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja robilem platyne w DS zanim ty pewnie uslyszales o tej grze pierwszy raz, takze daruj sobie wyklad bo smiesznie sie go czyta.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"robiłeś platynę w DS"?

Czy też prosiłeś ludzi w necie, żeby "zrobili" za Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wtedy w polsce moze z 5 osob mialo DeS takze raczej robilem, ale pewnie ty i tak wiesz lepiej. A jako ze ewidentnie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem [napisalem ze nie chce mi sie po raz setny farmic PB - "setny" slowo klucz, po ktorym twoj mozg powinien ci podwiedziec ze chyba juz to robilem kiedys] to powtorze i specjalnie dla ciebie pogrubie: PB farmilem zanim ty uslyszales o istnieniu tej serii, nie chcesz pomoc, skoncz sie wcinac.

 

Swoja droga to naprawde trzeba byc smutnym czlowiekiem aby w internecie sie ciskac i unosic jakims honorem hardkora [co prawda troche nietrafionym bo piszesz do kogos kto zrobil to przed toba dawno temu] o zwykla prosbe gracza w zdobyciu trofki.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że skoro CI SIĘ NIE CHCE to odłóż grę na półkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, napisales zebym odlozyl giereczke i wzial coda, insynujac ze jestem jakims noobkiem casualem, kiedy w rzeczywistosci przecieralem szlak w azjatyckiej wersji zeby potem prawdziwe noobki w 2011 czy kiedy to wyszlo w eu/us mialy co czytac na wiki i znaly sposoby na farmienie tych rzeczy ktorych teraz, po latach, juz mi sie nie chce farmic ponownie, ale w ostatecznosci to zrobie jesli sie dobra dusza nie znajdzie.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony popieram adicka, bo skoro ci sie nie chce farmic tego kamyka to go nie farm bo po co sie meczyc dla trofeum, a z drugiej strony one post man ma racje post man ma racje adick przeżywasz to jak nie wiem co a to tylko prosba o wyrzucenie jednego ulepszenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadł na wersji US na ng+ za drugim razem, co to cebulaczane starcie ? Jaki lvl masz ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze 100 podejsc zeszlo ale przed chwila mi jebaniec dropnal, no to jeszcze friend's ring i jest platynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym podejściu miałem chyba z 30-40 prób nie wypadło, na ng+ za drugim razem. Friend`s ring musisz być w pure white character tendency, zabić wszystkich black phantomów w 5 światach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje platyny one post man. drmon souls to najtrudniejsze soulsy do splatyonowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz druga w DS, mysle teraz czy nie zabrac sie za DkS 1 i 2 w ktore gralem wczesniej na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wtedy w polsce moze z 5 osob mialo DeS 

Pamiętam, jak zaczytywałem się w Waszych postach, robiąc buildy na papierze i czekając na moją kopię :/ Ależ ja tych ślunskich gówniaków nienawidziłem ;p Swoją drogą tony tekstu przepadły, jak się baza forum posypała..

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak zaczytywałem się w Waszych postach, robiąc buildy na papierze i czekając na moją kopię :/ Ależ ja tych ślunskich gówniaków nienawidziłem ;p Swoją drogą tony tekstu przepadły, jak się baza forum posypała..

 

Fajne czasy, pamietam ze chyba jeszcze wtedy nawet milym i produktywnym czlonkiem forum bylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy opad szczeny i klimat jest przy ostatnim Bossie mianowicie Maiden Astraea. Dark Souls jest świetne ale nie ma takiego mrocznego i porytego klimatu, dlatego ta gra jest taka dobra :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej klimatycznych walk w serii jest wlasnie z Astraeą, szczegolnie jak sie zna jej backstory.


I jeszcze ta muzyczka ...

 

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×