Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe pytanko:

Czy wersja US różni się czymś od wersji EU?

Pytam, ponieważ chciałem sobie teraz kupić nówkę, ale na allegro są tylko wersje US, stąd moje pytanie.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Tutaj jest wersja EU, na zdjęciu w aukcji jest US ale odpisali mi, że to napewno EU, więc zaryzykuje i zamówię, najwyżej zarządam zwrotu kasy bo najtaniej nie jest....

http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-nowa-sklep-krakow-nogame-i1349538493.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy pisze o tym multi , a czy w wersji azjatyckiej jest multi , bo nic takiego nie widze , w sumie gram on-line , ale jak bym chcial zagrać co-op to jak , i jeszcze na pdlodze raz widzialem niebieski napis , ale nie chcialem go uruhamiać ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby grać online musisz wezwać kogoś, kto jako Dusza pozostawił niebieski znak (phantom) uruchamiasz ten znak wzywając go tym. Ty wtedy musisz mieć ciało.

Jeśli ty jesteś duszą to zostawiasz znak i czekasz aż ktoś cię wezwie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby grać online musisz wezwać kogoś, kto jako Dusza pozostawił niebieski znak (phantom) uruchamiasz ten znak wzywając go tym. Ty wtedy musisz mieć ciało.

Jeśli ty jesteś duszą to zostawiasz znak i czekasz aż ktoś cię wezwie.

a może możecie polecić jakiś dobry poradnik do tej gry tak żebym dużo się dowiedzial , nie chodzi mi o trofea tlko o dobrą gre , bo gra jest wypas tylko że trudna i nie zrozumiala bo nie wiem co się z czym je :rolleyes:

dzięki za podpowiedz oski,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, na DS Wiki masz opisane wszystko co może być w grze jak napisał kolega wyżej. Miłej gry ^^

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU jest wszystko co napisano o tej grze..

Dzięki wielkie bardzo mi się przyda , masz plusik :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich osób, które zastanawiają się nad zakupem - nie myśleć, zamawiać!!!

Rzuciłem dla tej gry AC BH, którym byłem zafascynowany, rzuciłem GT5, na które czekałem 5 lat :P DS ma w sobie coś czego już dawno żadna gra w sobie nie miała, poziom trudności, który motywuje do dalszej gry a każdy nawet mały sukces wywołuje uśmiech na twarzy gracza, tej gry nie można pominąć, jedna z nielicznych, która nie prowadzi gracza za rączkę tak jak większość w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy aby wykupić ten Miracle u Saint Urbana za 3xColores Demon Soul to musze zabić jednego primeval demona i wyloocic z niego 1 color demon soul czy 3 demony i 3 soule lootnąć i czy jak mam zabitych wszystkich bossow to moge zrobic pure black i pojawi się ten demon?

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie warto kupic gre jak sie nie ma neta podpietego do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Warto. Single player jest bardzo rozbudowany i wciągający, można się zanurzyć w świecie gry na długie godziny/dni/tygodnie. To taka gra pomiędzy hack'n'slash i typowym rpg - świetnie wyważony, nie ma multum dialogów, które czasami potrafią zanudzić, ale nie jest to typowa siekanina - trzeba myśleć, rozgryzać przeciwnika itp. Multiplayer aż tak mnie nie urzekł, ale single player - zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zabicia został już jedynie ostatni boss w pierwszym świecie i będzie po pierwszym przejściu ;) Po pierwszych godzinach chaosu jakoś było można ogarnąć grę i teraz gra się super ;) Około 35 godzin w sumie zajmie mi przejście gry po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagrałbym ponownie tym razem w wersje europejską, bardzo fajna gra z ciężkim klimatem a taki właśnie lubię :wink: muszę się rozejrzeć na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yurta rozwal odrazu, tylko narobi ci szkody, tzn Jak go zabijesz w 3-2 to wylotujesz bardzo fajny secik, + do tego bedziesz mial spokoj. Zostawisz go w spokoju, to bedzie ci wybijał NPC'kow w nexusie. No chyba ze to twoj ktorys NG +++++ i poprostu chcesz popracowac dla Mepistotelesa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytalem ze sewery bedą dzialać dlużej niż zapowiadano to dobrze bo jeszcze gry nie mam:D z kwietnia do pażdziernika 2011,ale znając życie pewnie pozniej jeszcze to wydłużą o kolejne pól roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie panowie, wlasnie zakupilem (a wlasciwie to mikolaj mi dal pod choinke) Demon's Souls. Wiele rzeczy juz wyczytalem na necie (wliczajac w to nawet jakis konkretny build postaci) ale dalej nie rozumiem kilku rzeczy - prosze o wyrozumialosc ;)

1. Zginalem i stracilem dusze, zanim odzyskalem cialo znow zginalem, tym razem juz cialo odzyskalem ale nadal jestem w tej soul form cyz jak sie to zwie (nie mam calego zycia i ejstem lekko zielonkawy ;d) - o co z tym wiec dokladnie chodzi? Kiedy 'odblokuje' mi sie caly pasek zycia?

2. Jak mozna sobie tu dodawac punkty do vita itd? Tzn w innych tego typu grach dziala to na zasadzie, ze zabijajac dostajesz expa, za odpowiednia ilosc expa masz lvl up a przy lvl upie rozdajesz sobie staty - a jak to dziala w Demon's Souls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie panowie, wlasnie zakupilem (a wlasciwie to mikolaj mi dal pod choinke) Demon's Souls. Wiele rzeczy juz wyczytalem na necie (wliczajac w to nawet jakis konkretny build postaci) ale dalej nie rozumiem kilku rzeczy - prosze o wyrozumialosc ;)

1. Zginalem i stracilem dusze, zanim odzyskalem cialo znow zginalem, tym razem juz cialo odzyskalem ale nadal jestem w tej soul form cyz jak sie to zwie (nie mam calego zycia i ejstem lekko zielonkawy ;d) - o co z tym wiec dokladnie chodzi? Kiedy 'odblokuje' mi sie caly pasek zycia?

2. Jak mozna sobie tu dodawac punkty do vita itd? Tzn w innych tego typu grach dziala to na zasadzie, ze zabijajac dostajesz expa, za odpowiednia ilosc expa masz lvl up a przy lvl upie rozdajesz sobie staty - a jak to dziala w Demon's Souls?

1. Ciało odzyskujesz gdy zabijesz Demona albo gdy użyjesz specjalnego kamienia(Stone of Ephemeral Eyes).

2. Walutą są duszę, podchodzisz w Nexusie do Maiden in Black i u niej kupujesz staty za duszę.

Mam nadzieję, że pomogłemthumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zdobyc Stone of Ephemeral Eyes?

Co do tej Maiden in Black - to jest ta na samym dole stojaca obok tego kowala, trzyma w reku jakas laske tak? Jak naciskam x zeby z nia porozmawiac to nic sie nie dzieje, moze musze cos jeszcze zrobic, nie wiem, zabic jakiegos bossa czy cos? Poki co pokonalem tylko tego pierwszego (Phalanxa) - gralem ledwo 2-3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zdobyc Stone of Ephemeral Eyes?

Co do tej Maiden in Black - to jest ta na samym dole stojaca obok tego kowala, trzyma w reku jakas laske tak? Jak naciskam x zeby z nia porozmawiac to nic sie nie dzieje, moze musze cos jeszcze zrobic, nie wiem, zabic jakiegos bossa czy cos? Poki co pokonalem tylko tego pierwszego (Phalanxa) - gralem ledwo 2-3 godziny.

Co do kamieni to po prostu z przeciwników, leżą czasem na planszach, chyba nawet u niektórych kupców można nabyć.

A odnośnie Maiden in Black to gadałeś już z monumental na górze nexusa? Przy niej chyba będzie leżał nawet jeden taki kamieńsweat.gif

Edytowane przez Jankes14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz nie gadalem, bylem na samej gorze ale chyba nic tam nie moglem znalezc ;d Przejde sie tam raz jeszcze. Dzieki wielkie ;) Heh szkoda tylko ze stracilem 7k dusz - lepiej byloby za nie kupic staty ale nie wiedzialem jak to zrobic ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby móc podnosić statystyki musisz najpierw zabić pierwszego bossa. Sam gram w grę lekko ponad tydzień i jak ogarniesz później ulepszanie broni to gra będzie w zasadzie banalna ;o Może jak będę grać drugi raz to będzie trochę bardziej wymagająco. Na razie mój Dragon Long Sword +5 i Quality Uchigatana +5 z dodatkowymi enchantami wymiatają na tyle mocno, że bossowie padają bardzo szybko :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W DSa gram już jakiś czas, zasadniczo poza Valley of Defilement które dopiero zacząłem, acz Leechmonger cienki był, zostali mi do załatwienia tylko bosowie z czwartego świata, Old hero i Storm king, i Old King Allant. Mimo to wciąż mam kilka dylematów.

1. czy współczynnik LUCK zwiększa szanse pojawiania się lepszych kamieni do upgrade`ów broni? A jeżeli nie to od czego to zależy? Ostatnio poluje na Chunk of Dragonstone - brakuje mi jednego aby mieć Dragon Longsword+5, które maja zostawiać Bearbugs, po dwóch rundach w kopalni mam 30 Shardów a żadnego Chunka :sad:

2. od czego zależy pojawianie się Salamander? W 2-2 była zajefajna miejscówka, teraz nie pojawiają się tam w ogóle :( Dragon God zabity, ma to jakieś znaczenie?

3. czy Primeval Demons pojawiają się tylko w Pure Black Tendency? Jeśli nie, to w jaki sposób je trafić? Mnie się nie udało spotkać żadnego. Chodzi mi oczywiście o Coloress Demon Soul.

Za każdą pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×