Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli najlepiej najpierw zaliczać na srebro a później poprawić na złoto :biggrin:

Niekoniecznie... Jak zaliczysz za pierwszym razem na złoto, to dostaniesz po prostu trzy różne auta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę podobnego tematu, nie znalazłem również podobnego problemu w GOOGLE. Może zacznę pisać o co chodzi. Więc teoretycznie wszystko jest w porządku. Uruchamiam grę i w ogóle, niby wszystko działa jak należy. Wybieram sobie jakiś wyścig czy to w GT WORLD czy w ARCADE włączam i nadal niby wszystko w porządku. Kończy się wyścig i tu pojawia się PROBLEM, brak tabeli wyników, brak opcji na dole ekranu czyli powtórki, zapisania powtórki czy wyjścia z wyścigu. Po prostu samochodzik sobie jedzie na autopilocie z max prędkością 80km/h i tak do usranej (za przeproszeniem) śmierci. Jedyna opcja na przerwanie tego to przycisk PS na padzie i WYJŚCIE Z GRY ... czasami znika mi też dolny HUD czyli liczniki, wskaźnik biegu, zużycia opon (na każdym widoku kamery). Jak wcisnę START to gra po prostu się pauzuje i nic więcej, nie wyświetlają się opcje na dole żeby zmienić na przykład kąt widzenia wewnątrz kokpitu czy ustawienie skali mapy czy nawet wyjście z wyścigu. Jedyna opcja to przycisk PS i WYJŚCIE Z GRY.

POMOCY.

Skasowałem już instalacje gry. Bez zainstalowanych plików też tak się dzieje. W opcjach gry też usuwałem wszystko co się dało jeśli chodzi o pliki. Jedyne czego jeszcze nie usuwałem to plik z zapisem postępu w grze. Bo by to bolało dosyć poważnie.

Jeśli ktoś może mi pomóc prosiłbym o bezpośredni kontakt na ( GG-1518358 ) w ostateczności e-mail ( indor13@gmail.com )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego jeszcze nie usuwałem to plik z zapisem postępu w grze. Bo by to bolało dosyć poważnie.

Mamy przez to rozumieć, że gra wcześniej chodziła normalnie, przechodziłeś sobie tryb Świat GT, aż w pewnym momencie zaczęły Ci się dziać te cyrki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przez to rozumieć, że gra wcześniej chodziła normalnie, przechodziłeś sobie tryb Świat GT, aż w pewnym momencie zaczęły Ci się dziać te cyrki?

Tak dokładnie tak. Od 2 dni dokładnie. Mam wersje kolekcjonerską ale to raczej nie ma znaczenia. Wyczerpałem już moje pomysły na to jak to naprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opisz nam jak wygląda spód płytki - moze to banał ale miałem podobne cyrki w Bornout Paradise gdy miałem porysowana płytke :P

Płytka wygląda jak by właśnie wyszła z tłoczenia. Jest w stanie IDEALNYM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował uderzyć do helpdesku twórców gry lub wydawcy. Kupiłeś produkt, jest on objęty jakimś wsparciem technicznym, niech się martwią, jak to rozwiązać.

Obawiam się również, że skoro kasowałeś wszystko z wyjątkiem stanów gry, to problem może tkwić właśnie tam. Zrób sobie backup, wywal te stany, zainstaluj grę jeszcze raz i sprawdź.

A tak w ogóle, to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak kolega wyżej mówi, w końcu zapłaciłeś za produkt który nie działa prawidłowo, więc niech oni się tym zajmą , znając życie dadzą ci nową płytke.

Witam kolegę, widzę ,że też z Radomia ;)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Killzone_15
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował uderzyć do helpdesku twórców gry lub wydawcy. Kupiłeś produkt, jest on objęty jakimś wsparciem technicznym, niech się martwią, jak to rozwiązać.

Obawiam się również, że skoro kasowałeś wszystko z wyjątkiem stanów gry, to problem może tkwić właśnie tam. Zrób sobie backup, wywal te stany, zainstaluj grę jeszcze raz i sprawdź.

A tak w ogóle, to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich.:thumbsup:

Back-up'a niestety nie mogłem zrobić ponieważ kopiowanie zapisu gry było zabronione. Jestem świeżym użytkownikiem PS3 i jeśli są na to jakieś specjalne metody to ja ich nie znam. Jako że miałem dopiero 20lvl w GT5 poświęciłem tego sejwa i... naprawiło się :) ... Teraz miło by było dowiedzieć się jak mogę zrobić back-up tego save'a żeby nie mieć w przyszłości podobnego problem.

Jako ciekawostkę dodam że w tym samym dniu co mi się spieprzył sejw od GT5 mojemu znajomemu spieprzył się sejw w "Brutal Legend" też musiał skasować i od nowa. Może mieć na to wpływ ostatnia aktualizacja softu konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz nowego użytkownika w PS3, zaloguj się na niego i wejdź dopiero w grę. Wtedy tak jakbyś rozpoczął ją od początku bez wczytywania twojego zapisu. Jeśli będzie wszystko OK to wtedy już będziesz wiedział w czym tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musztarda po obiedzie przyjacielu. Teraz muszę tylko dowiedzieć się jak mogę zrobić back-up mojego sejwa. Bo jak próbuje zrobić "kopiuj" to pisze mi "Kopiowane tych zapisanych danych jest niedozwolone" ... Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się skopiować danych. Zrób tak jak pisałem wcześniej. Twój save będzie ciągle zapisany na twoim profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty mnie nie rozumiesz, albo ja Ciebie nie rozumiem. Po co mi nowy profil bez sejwa i zaczynanie gry od nowa ? Już ją zacząłem od nowa bo skasowałem sejwa który powodował błąd w grze. Teraz chcę jakoś po prostu zabezpieczyć mojego sejwa żeby znów nie uległ awarii a jeśli nawet to będę miał gdzieś back-up'a. Tylko jak zrobić tego back-up'a ?

PS. Czemu mój temat został przeniesiony ? Jeśli komuś innemu się trafi taki błąd będzie mu trudniej znaleźć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogłeś odrazu pisać że rozwiązałeś problem i że winą był wadliwy save.

Co do kopii to tak jak pisałem wcześniej, nie da się jej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze się wczytasz to to zobaczysz że napisałem wcześniej że go skasowałem :) ... Musi być jakaś metoda. Jak mi się to drugi raz zdaży to się pochlastam chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze się wczytasz to to zobaczysz że napisałem wcześniej że go skasowałem :) ... Musi być jakaś metoda. Jak mi się to drugi raz zdaży to się pochlastam chyba.

Metodą na backup save'a może być tylko łatka, którą obiecał Kaz... Do czasu jej wyjścia (oby) pozostaje się chyba tylko modlić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Nie wiedziałem, że się nie da skopiować stanów gry... Bzdura jakaś... Ale chyba można na uparciucha zrobić backup całego systemu ten, którym przenosi się ustawienia między konsolami.

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dostalem od zony pod choinke sluchawki (sharkoon Xtatic digital) i problem taki ze zmienilem w ustawieniach konsoli dzwieki na kabel optyczny i jak wlaczam sobie jakas mp3 dzwiek jest ale juz w GT5 go calkowicie brak sprawdzalem ustawieniam niby jest 5.1 ale nic nie slychac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić trofeum o wydaniu całego hajsu, myślałem, że jak zostanie kilka stówek to na myjnie wydam, ale końcówkę kasy miałem 35, myślę sobie - trudno, trzeba znaleźć wyścig, w którym za jakieś miejsce jest nagroda z końcówką *5, jeździłem z końcówką *0, a nagle patrzę i mam końcówkę kasy *73, jak to wydać? czy może jak zejdę całą kasą do 23cr to wpadnie, czy musi być 0 ?

dodam, że nie sprzedawałem aut, czy muszę ze sprzedażą pokombinować, żeby mieć końcówkę *00?

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić trofeum o wydaniu całego hajsu, myślałem, że jak zostanie kilka stówek to na myjnie wydam, ale końcówkę kasy miałem 35, myślę sobie - trudno, trzeba znaleźć wyścig, w którym za jakieś miejsce jest nagroda z końcówką *5, jeździłem z końcówką *0, a nagle patrzę i mam końcówkę kasy *73, jak to wydać? czy może jak zejdę całą kasą do 23cr to wpadnie, czy musi być 0 ?

dodam, że nie sprzedawałem aut, czy muszę ze sprzedażą pokombinować, żeby mieć końcówkę *00?

Poszukaj na giełdzie auta które możesz kupić, którego cena (końcówka) jest identyczna jak końcówka kwoty którą masz na koncie. Po zakupie te kilka kredytów znikną a ty możesz myć auta i wymieniać oleje aż do wyzerowania stanu konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te samochody dostaliby wszyscy, byłoby to największym nieporozumieniem i failem ze strony Polyphony Digital.

Jeśli chcą uszczęśliwiać ludzi, to jest dużo samochodów, które można na takie okazje jak święta itd. przygotować.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Chodzi o to, że Lambo i Buma są w wersji kolekcjonerskiej?

Nawet jeśli, to już po zawodach. Ci co mieli dostać, to już dostali. Mnie chodzi o to, czy w końcu mogli dostać wszyscy, czy tylko Japsy.

Jakoś tam bardzo mi na nich nie zależy, chciałem w zasadzie sprawdzić jedną rzecz.

Jaga dostałem za tę mini gierkę na Facebooku, ale nie mogę nim wystartować w eventach, gdzie ważny jest rocznik samochodu. Mimo, że samochód łapie się w kategorii, to nie zostaje dopuszczony do wyścigu (te wszystkie wyścigi zabytków motoryzacji). Myślałem, że może coś nie tak z Jagiem otrzymanym przez Fejsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi.

A co do rocznika Jaguara, to faktycznie jakaś porażka, samochód jak najbardziej powinien nadawać się do jazdy w tym wyścigu.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×