Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale głównemu bohaterowi gry L.A. Noire, twarzy i głosu użyczył aktor serialu Mad Men, Aaron Staton. Bardzo fajnie gdyż czasy w jakich dzieje się serial są podobne do tych z gry. Jest to jeden z nielicznych tytułów (zaraz po MGS: Rising) który biorę w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to jednak Rockstar.

A po GTA czy RDR... myślę, że bardzo, ale to bardzo jest na co czekać.

Nigdzie nie mogłem znaleźć daty premiery. Niektóre źródła podają wiosnę 2011, a niektóre jesień 2011 i znając życie- ten drugi termin będzie bardziej rzeczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie robi Rockstar, on jest tylko wydawcą :) Samą produkcją zajmuje się Team Bondi, choć pod czujnym okiem ludzi z R*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, ze będzie to fajny, wciągający, klimatyczny kryminał, a nie gangsterska rozpierniczajka pokroju GTA. Twarze i ich animacje są imho na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na tą grę od pierwszych zapowiedzi mam tylko nadzieje żę się nie rozczaruje. liczy żę skoro Rockstar trzyma ręke nad tym projektem to nie wyjdzie żaden chłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie robi Rockstar, on jest tylko wydawcą :) Samą produkcją zajmuje się Team Bondi, choć pod czujnym okiem ludzi z R*.

Aaaa, to w takim przypadku dziękuję za uświadamiającą informację. Nie wiedziałem o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze zapowiada się interesująco, na pewno nie można przejść koło takiej pozycji obojętnie. Czekamy na dalsze info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO gra będzie hitem. Martwi mnie, że byćmoże The Agent przekształcił się w L.A. Noire, bo już długo o nim nic nie słychać. Oczywiście produkcja Team Bondi znajdzie się na mojej półce w dniu premiery (Spring 2011 było na trailerze chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra będzie oparta na silniku graficznym RAGE (Rockstar Advanced Game Engine)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fimik o mo-cap mnie rozbroił. Wygląda to jak twarze żywych ludzi wklejone na komputerowe awatary. Przesłuchania mają być kluczowe, a więc R* nie zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarze wyglądają imho całkiem normalnie, niema jakiegoś szalu, ale tez brzydko nie są. Bardzo sceptycznie podchodze do tego tytułu, moze przez ten chłam Mafie II, bo mi troche ją przypomina. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarze wyglądają imho całkiem normalnie, niema jakiegoś szalu, ale tez brzydko nie są. Bardzo sceptycznie podchodze do tego tytułu, moze przez ten chłam Mafie II, bo mi troche ją przypomina. Zobaczymy.

Bo urok nie polega na wyglądzie twarzy,

lecz na tym, co się z nimi dzieje i wydarzy.

Edytowane przez PoetaPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poeta - Ty tak przy każdym poście rymujesz? :)

Jest jestem zachwycony tą grą. Nie dość, że zapowiada się mega klimatycznie, to jeszcze te przesłuchania. Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę próbował wycisnąć z jakiegoś gościa choć trochę prawdy, hehe.

"You've got the wrong guy" - to mnie rozwaliło. Nieźle to gościu zagrał. Albo świetne udaje albo naprawdę nie kłamie. Ahhh, to wygląda niesamowicie :D Dawno się tak nie zachwycałem żadną gr (w sensie przed premierą).

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałym, żeby Rockstar sprecyzowało datę premiery bo wiosna 2011 nie napawa radością. Jak wiemy takie nijakie daty lubią być zmieniane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką nadzieje, że nie będzie takiego zamieszania przy premierze jak to miało miejsce w wypadku Red Dead Redemption.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudności z dostępnością w sklepach. Ja wyrwałem ostatnią kopię w Saturnie, bo sobie ją wcześniej zarezerwowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką nadzieje, że nie będzie takiego zamieszania przy premierze jak to miało miejsce w wypadku Red Dead Redemption.

rockstar powinien wyciagnąć wnioski z sytuacji z RDR, chyba niespodziewali sie, że aż tak wielkie będzie zainteresowanie i przygotowali mniej kopii, L.A. Noire zapowiada sie swietnie, napewno będzie miało najlepsze twarze w grah video jakie dotej pory widzielismy dzieki wykorzystaniu najnowszej mo-cap technology.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockstar powinien wyciagnąć wnioski z sytuacji z RDR, chyba niespodziewali sie, że aż tak wielkie będzie zainteresowanie i przygotowali mniej kopii, L.A. Noire zapowiada sie swietnie, napewno będzie miało najlepsze twarze w grah video jakie dotej pory widzielismy dzieki wykorzystaniu najnowszej mo-cap technology.

Kto był mądry zrobił pół roku wcześniej preorder i grę miał od razu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też miałem w dzień premiery, więc problemów nie miałem. I tutaj też złożę pre-order, ale poczekam jeszcze na ostateczną datę premiery. Nie chcę się jeszcze zbytnio napalać, hehe. Ale to wygląda niesamowicie. Jeżeli tak dalej pójdzie, to jest szansa na grę roku./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema szansy na grę roku... Zobaczcie w kalendarz jakie tytuły wyjdą w 2011 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×