Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję graczy do wspólnej gry. Chodzi mi oczywiście o zdobywanie trofeów ale i nie tylko. Gram codziennie. Proszę o wysyłanie mi zaproszeń na PSN mój nick to: MSWiA

Niestety Headsetu nie posiadam ale to nie jest wiekszy problem bo w tej grze nie trzeba ze sobą rozmawiać. Czekam na zaproszenia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak koledze u góry brakują mi tylko 2 trophy. Z chęcią zaliczę (pracownik miesiąca). Mój nick id: Elvis_btm headset jest.. CZEKAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla nieobecnych wczoraj assasynow a klanu FTS , gramy dzisiaj okolo 19tej . Szykujcie swoje narzedzia zbrodni.

Do wszystkich , ktorzy chca organizowac ustawki zanim przystapicie do realizacji swojego planu przygotujzie sobie liste rzeczy do zrobienia dla danego trofeum. Warto tez abyscie mieli na trofeum pracownik miesiaca osiem osob plus rezerwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co aż 8 osób jak da się zrobić w co najmniej 4 w grze prywatnej, co powiecie dziś na ustawkę godz. 18 lub 19? Zrobienie tego trofika to max 20min dla osoby jak dobrze pojdzie.

1.ElanDelScorcho

2.

3.

4.

Edytowane przez Scorcho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinnam być tak wieczorkiem online :) więc do usłyszenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co aż 8 osób jak da się zrobić w co najmniej 4 w grze prywatnej, co powiecie dziś na ustawkę godz. 18 lub 19? Zrobienie tego trofika to max 20min dla osoby jak dobrze pojdzie.

1.ElanDelScorcho

2.cooper_76

3.

4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co aż 8 osób jak da się zrobić w co najmniej 4 w grze prywatnej, co powiecie dziś na ustawkę godz. 18 lub 19? Zrobienie tego trofika to max 20min dla osoby jak dobrze pojdzie.

1.ElanDelScorcho

2.

3.

4.

Ja sie nie znam na ustawkach ale przy czterech osobach odpalisz tryb manhunt i na tym trybie masz tylko 4 minuty aby to zrobic moze byc ciezko, do wanted potrzeba minimum 6 osob , albo wrzuci Was na ogolny serwer gdzie inni gracze beda na Was polowac .Ale jak zaznaczylem ja sie na tym nie znam . Poza tym wezcie pod uwage problemy z polaczeniem oraz z wywalaniem graczy , kto bral udzial w ustawkach wie o czym pisze.

Tysia87 do wieczorka . Przy okazji mamy juz pelen klan , dolaczyl do nas behemot a ropuch jest rezerwowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry prywatnej starcza 4 osoby(tryb ten co każdy jest sam) i nikogo nam gra nie dorzuci bo to nie bedzie starcie rankingowe, wiem bo grałem tak z ziomkami z PSN co tak ten pucharek robili

Edytowane przez Scorcho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada

do wbicia trofka wystarczy 4 graczy na prywacie

wczoraj wbiliśmy PRACOWNIKA

nie było problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do ustawki bo w sumie platynka by mnie cieszyła ;)

Wysłałem zapro Scorcho liczę, że damy radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry 2 razy pisalo ze "polaczenie z hostem zostalo zerwane.." nastepnie ze servery AC: Brotherhood sa niedostepne i wywalalo do menu glownego gry ;o mieliscie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry 2 razy pisalo ze "polaczenie z hostem zostalo zerwane.." nastepnie ze servery AC: Brotherhood sa niedostepne i wywalalo do menu glownego gry ;o mieliscie tak?

A i owszem, dosyć często. Szczególnie dwa dni temu ciężko mi było się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram multi AC BH :) moj nick solarpk, moge tez robic rozne trofea z kims jesli mi tylko wytłumaczy w skrócie o co chodzi, headset jest. pozdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

wczoraj włączyłam tryb multi i muszę przyznać, że to kawał dobrej zabawy o ile zostanie wyszukana gra...

chciałabym się przyłączyć do wspólnego zabijania :)

mój PSNid to: coffee88

mam dopiero poziom 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny do trophy pracownik miesiąca. jestem codziennie koło 20. jak coś pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chętnie przyłączę się do grania w Assassin Creed Brotherhood

HeadSet jest...

Jeśli masz gry któy wypisałem poniżej, dodaj mnie do kontaktów pogramy razem na multi:

- Killzone 2

- Wipeout HD Fury

- Gran Turismo 5

- Metal Gear Solid 4

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram relaksacyjnie, dla zabawy i przyjemności. Żadne klany i inne takie :)

Mój PSNID: adarfc

Poziom: 12

Headset: jest

Edytowane przez Adar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie sie przyłacze potrzebuje Pracownik Miesiąca Absterego oraz Wzór do naśladowania, na dziś poziom 18 i ciągle rośnie, headset posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×