Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem cały czas w Brotherhoodzie od 18, ale z tego co widzę to już grają. Nikt mi nie dał znać, ze grają. David003PL dodał mnie do znajomych i też gra w trybie ściganym. Parzego nie ma. SkibaPL już ma trofeum i reszta też już kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem z kolegami z trophyhunters akurat mi sie przyfarcilo ze brakowalo im 1 osoby i dostalem inva. Platyna w koncu siadla takze jeszcze raz dzieki chlopaki jesli tu zajrzycie :) Nie odpisywalem na wiadomosci ale z pewnoscia wam pomoge to wbic. Mi akurat brakowalo olbrzymiej roznorodnosci wiec nawet ci co sa pewni ze to maja niech jeszcze raz to zrobia.

 

Wszystko do ogarniecia jest na sciganym w minimum 4 osoby, jedynie potrojna ucieczke trzeba zrobic na polowaniu gdzie 1 osoba idzie do 1 druzyny a 3 do drugiej. W sciganym dobre jest to ze sie mozna slyszec w grze takze kazdy sie ustawia w tej samej miejscowce, czyta z listy zadania i sie robicie odhaczajac to co wpadlo.

 

Jak sa teraz osoby to dawajcie a jak nie to jutro.

 

Nie wiedzialem ze juz kazdy kto byl zainteresowany stad powbijal tylko dejvid zostal..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy pomagali a sami jeszcze nie wbili "Pracownika m-ca" ( Dejwid, Jambo, Martyna i chyba Asasin.....) polecam post Tecumthe nr. 1205 w tym wątku..!!!

http://www.ps3site.pl/forum/topic/47735-assassins-creed-brotherhood/page-61

Nie chodzi o to by tam " zajrzeć" , ale aby  go przeczytać, (jak trzeba- to nawet  kilkakrotnie..!!)

Mnie się udało wbić to trofeum  łatwo i szybko...  pewnie dlatego, że wcześniej dużo  pomagałam, więc  mnóstwo premii miałam na koncie...

Ale skoro już się wymądrzam, to  dam kilka rad:

-Skype jako łączność- najlepsze rozwiązanie, 

-Post Tecu... obkuć na blaszkę

-częściej na ustawkach  pomagajcie innym zamiast być skupionym wyłącznie na tym co sami chcecie osiągnąć... 

 Często czytam na tym forum takie wpisy: " ... dopiszę się do ustawki, bo brakuje mi.."  a  raczej nie widuję wpisów: ".... chętnie pomogę więc dopisałem się do waszej ustawki..".

 

Za moją Platynę w "Broderhood" bardzo dziękuję Tecumthe, Vulkanowi i Adri...

Bez waszej pomocy nici by z tego wyszły.. 79119906336156458791.gif

 

 I nie zapominajmy, że  wciąż mamy pomagać w nabijaniu leveli tym, którzy nam pomagali... Myślę, że uda nam się zebrać w ósemkę, gdy przyjdzie na to pora...

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, która wersja Animusa jest według was lepsza, 1.0 czy 2.0? Na której tak naprawdę gra więcej ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wczorajszą ustawkę :) Zaliczyło mi premię Olbrzymia Różnorodność, więc teraz już z górki. Możemy pomóc reszcie zdobyć Olbrzymią Różnorodność i potem zaliczyć na spokojnie resztę premii, a potem dobić do 50 lvla. Kiedy teraz się spotykamy ?

Edytowane przez Dejvid1189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, która wersja Animusa jest według was lepsza, 1.0 czy 2.0? Na której tak naprawdę gra więcej ludzi?

 

Dobre pytanie  :)

 

Dzięki wszystkim za wczorajszą ustawkę  :) Zaliczyło mi premię Olbrzymia Różnorodność, więc teraz już z górki. Możemy pomóc reszcie zdobyć Olbrzymią Różnorodność i potem zaliczyć na spokojnie resztę premii, a potem dobić do 50 lvla. Kiedy teraz się spotykamy ?

 

Spoko  ;) A co do kolejnej ustawki to proponuję ustalić to najpierw między samymi zainteresowanymi tj. Ty, asasyn1_, shiminoko, Jambo_Cambo, GamerParzy + ewentualnie inne osoby, które były zainteresowane w tym temacie. Niektóre z tych osób nie są z forum, jak asasyn1_ i shiminoko, ale grały z nami wystarczająco długo, więc organizator ustawki może się spokojnie z nimi skontaktować przez PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Tecumthe.

Przy dobrej organizacji i zgraniu w grze oraz bez problemów technicznych możemy pomóc wszystkim zainteresowanym wbić 50 poziom, poźniej zaczniemy robić trofea sieciowe. Jak nie przy jednej to przy maksymalnie dwóch ustawkach idzie to zrobić. Jedyny problem to problem logistyczny, aby wszystkie te osoby, które muszą coś wbić spotkały się razem. Jak mam czas i możliwości zawsze usłuże pomocą na ustawce.

 

Jeszcze jedna ważna kwestia. Dobrze by było jakby każdy zainteresowany z trofeami sieciowymi, prócz wbicia 50 poziomu miał założonego Skype'a - ja nie mam mikro ani HS, tylko korzystam z wbudowanego w laptopie i bardzo to ułatwia sprawę, ponieważ w grze nie będziemy się słyszeć. Wbicie Pracownika miesiąca lub Wzoru do naśladowania jest na dobrą sprawę trudne, wręcz niemożliwe bez tego.

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola do mnie wróciła, więc mogę ponownie pomóc :) Gdyby komuś brakowało jednej osoby do ustawki, to proszę pisać. Prosiłabym tylko, by informować mnie dzień wcześniej - różnie u mnie to wygląda z powrotami do domu. Niby człowiek pracuje do danej godziny a i tak siedzi dłużej ;)

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to co powiecie na czwartek 21.11.2013 godz.18:00 albo przyszły tydzień któryś dzień ?

 

jestem jak najbardziej za. Czwartek powinien mi pasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to co powiecie na czwartek 21.11.2013 godz.18:00 albo przyszły tydzień któryś dzień ?

 

Ja niestety w tym tygodniu Wam nie pomogę, jestem już poumawiany albo w GTA IV, albo w FC2 albo z żoną...

Nie wiem czy w jeden dzień zbierzecie jeszcze 4 osoby, ale proponuję by ktoś z Waszej dwójki napisał na PSN do tych, którym jeszcze brakuje Abstergo i leveli, a na pewno zainteresowanie będzie większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego dajcie mi znać (najlepiej Tecumthe, bo mamy się w znajomych od dawna) o ustawkach. Mam już wbite wszystko (na szczęście dałem radę bez ustawki - przy drugiej platynie AC;B ), ale jeśli będzie brakowało jednej czy dwóch osoby to chętnie pomogę. Jestem online praktycznie codziennie ok.17-20 (oprócz czwartków). Wszystkie części AC z dodatkami mam.


EDIT: W razie czego mogę pomóc ze starego konta PSN, żeby po unistallu gier nie stracić trofeów na swoim głównym - ID: TheSiemek .
Będę mógł pomóc aż do sprzedania konsoli, więc myślę, że uda mi się do końca listopada.

 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jutro nie mogę Wam pomóc. Po pracy jadę na konferencję szkoleniową i raczej do późnych godzin wieczornych mnie nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy jakas ustawka ? widze ze chyba wszyscy olali temat :sad:

 

WTF :shok:? @Jambo - może Ci, którzy wbili już wszystko w AC:B mają za resztę, którzy nie wbili zorganizować ustawkę? Może jeszcze mają za nich wbić te trofea? Pisałem już na wcześniejszej stronie, że najlepiej będzie jeśli osoby, którym czegoś brakuje dogadają się najpierw między sobą co do terminu a później zorganizują ustawkę, tak żeby reszta, którzy już wbili wszystko mogła dołączyć i pomóc Wam. Ale z tego co widzę to olewka jest po Waszej stronie bo nikomu z Was nie chce się d*** ruszyć i coś zorganizować. Nikt inny za Was tego nie zrobi! Niestety trzeba trochę własnej inicjatywy a nie czekać aż wszystko podadzą Wam gotowe na tacy. Najpierw ustalcie to między sobą, żeby nie było sytuacji, że robimy ustawkę pod jedną osobę i zróbcie listę z terminem, wtedy na pewno reszta dołączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF :shok:? @Jambo - może Ci, którzy wbili już wszystko w AC:B mają za resztę, którzy nie wbili zorganizować ustawkę? Może jeszcze mają za nich wbić te trofea? Pisałem już na wcześniejszej stronie, że najlepiej będzie jeśli osoby, którym czegoś brakuje dogadają się najpierw między sobą co do terminu a później zorganizują ustawkę, tak żeby reszta, którzy już wbili wszystko mogła dołączyć i pomóc Wam. Ale z tego co widzę to olewka jest po Waszej stronie bo nikomu z Was nie chce się d*** ruszyć i coś zorganizować. Nikt inny za Was tego nie zrobi! Niestety trzeba trochę własnej inicjatywy a nie czekać aż wszystko podadzą Wam gotowe na tacy. Najpierw ustalcie to między sobą, żeby nie było sytuacji, że robimy ustawkę pod jedną osobę i zróbcie listę z terminem, wtedy na pewno reszta dołączy.

aleś pojechał po bandzie czy ja piszę że macie za nas to wbić wyluzuj ziomek !!!!! ciesz sie ze masz platyne i nie pisz głupot !!!! :rtfm: a po drugie to ten post był skierowany własnie do tych co jeszcze nie mają wszystkich trofeów a nie w szczegolnosci do ciebie  :verymad:

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleś pojechał po bandzie czy ja piszę że macie za nas to wbić wyluzuj ziomek !!!!! ciesz sie ze masz platyne i nie pisz głupot !!!! :rtfm: a po drugie to ten post był skierowany własnie do tych co jeszcze nie mają wszystkich trofeów a nie w szczegolnosci do ciebie  :verymad:

 

1. Nie mam platyny w AC:B i nie jestem Twoim ziomkiem.
2. Sam zacząłeś od napisania głupoty twierdząc, że wszyscy olali temat.
3. Post skierowałeś do wszystkich osób w tym temacie, a przede wszystkim do tych, którzy z Tobą wcześniej nie raz grali i Ci pomagali, a więc również do mnie.
4. Zamiast płakać i użalać się, że nie ma kto pomóc, trzeba czasem przejąć inicjatywę i samemu coś zorganizować. Weź przykład z Mokotowa, który w temacie RDR zorganizował ustawkę na kilkanaście osób pisząc wcześniej do każdego z osobna na PSN.
5. Brnij w tym dalej to z pewnością więcej osób Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nie mam platyny w AC:B i nie jestem Twoim ziomkiem.
2. Sam zacząłeś od napisania głupoty twierdząc, że wszyscy olali temat.
3. Post skierowałeś do wszystkich osób w tym temacie, a przede wszystkim do tych, którzy z Tobą wcześniej nie raz grali i Ci pomagali, a więc również do mnie.
4. Zamiast płakać i użalać się, że nie ma kto pomóc, trzeba czasem przejąć inicjatywę i samemu coś zorganizować. Weź przykład z Mokotowa, który w temacie RDR zorganizował ustawkę na kilkanaście osób pisząc wcześniej do każdego z osobna na PSN.
5. Brnij w tym dalej to z pewnością więcej osób Ci pomoże.

 

sory za platyne ale co do wypisywania głupot to ty tu jestes mistrzem wszechwiedzacy nie "ZIOMEK"  tecu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za platyne ale co do wypisywania głupot to ty tu jestes mistrzem wszechwiedzacy nie "ZIOMEK"  tecu :biggrin:

 

Wiesz co, nie skomentuję tego. Powiem Ci tylko tyle:

Wystarczyło do kilku osób, z którymi wcześniej grałeś napisać pw na forum lub na psn, że chcesz wbić te kilka trofików i zaproponować jakiś termin. Ale prościej widać jest napisać w temacie jedno lakoniczne zdanie:

"to kiedy jakaś ustawka, bo widzę że chyba wszyscy olali temat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował 28.11.2013 godzina jak zawsze 18. Jak komuś pasuje ten termin i ma chęć nieść pomoc to niech pisze. Proste.

Edytowane przez Dejvid1189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował 28.11.2013 godzina jak zawsze 18. Jak komuś pasuje ten termin i ma chęć nieść pomoc to niech pisze. Proste.

Spoko Dejv mi pasuje tylko że mogę pograć do 21:00 w tym tygodniu pracuję na 22:00 :(

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia odpadam - delegacja.

W weekend będę mógł pomóc od rana do 17 mniej więcej. Chyba, że nagle kupiec na PS albo kolekcję AC się trafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pomogę tym, co mi pomagali, ale to musi być wcześniej zaplanowany- KONKRETNY TERMIN ... To nie może być tak, że ja z robienia własnych trofeów rezygnuję, bo trzeba pomóc innym..

Dziś przerwałam swoje granie, bo poproszono mnie o pomoc w nabijaniu leveli.  Żadnych konkretów. Jaka gra, ilu graczy no i najważniejsze... w jakim Animusie.

Po kilku daremnych próbach przyłączenia do sesji- wyszłam.

Proszę... Nie zapraszajcie mnie do gry z buta. Lubię grę zorganizowaną...

 Jambo, Dejwid, Martyna i (chyba Legenda lub Asasyn) mają levele do nabijania.... Zróbcie listę na jakieś dwa-trzy dni wcześniej- wtedy chętnie pomogę... Ale muszę wiedzieć  WCZEŚNIEJ....!

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej ustawce chyba wszyscy wbili Abstergo i brakujące trofea. Paru osobom zostało jeszcze kilka leveli, więc jeśli macie ochotę to możemy się spotkać raz jeszcze, na pożegnalnej ustawce w AC:B  :) W mniejszym lub większym gronie, kto ma ochotę przejdzie z nami do Revelations. Są chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę zarówno na pomoc w ACB  jak i na Revelations...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×