Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja tez jestem chetny ale pracuje na 14:00 jakby był przyszły tydzien to niema sprawy albo ewentualnie niedziela :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też myślałem o przyszłym tygodniu, poniedziałek lub czwartek jeśli Wam pasuje, zagadam jeszcze do Shiminoko i Asasyna, no i jeszcze Dejvid zostaje z tych, którym brakuje leveli. A reszta w ramach pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomogę jak ktoś wcześniej ustali termin i będzie taka potrzeba. Niestety jak w coś gram i ktoś nagle z dupy rzuci, że grają i kogoś im brakuje, to niestety muszą się te osoby liczyć z faktem, że gram z kimś innym i nie pomogę. Zresztą już jedna taka sytuacja była i Jambo mi napisał czy pomogę, ja akurat grałem w kimś innym i powiedziałem, że niestety nie i OK, ale np. Dejvid spamował mnie zaproszeniami, co IMO jest bez sensu. Takie coś będę ignorował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to może pożegnalna ustawka przyszły tydzień poniedziałek 9.12. godz. 18:00 ?

Kto chetny wpisywać się :)

 

- Jambo_Cambo

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to może pożegnalna ustawka przyszły tydzień poniedziałek 9.12. godz. 18:00 ?

Kto chetny wpisywać się :)

 

- Jambo_Cambo

 

1-Jambo_Cambo

 

2- bogda501... (ale nie wiem, czy na 18-tą się wyrobię..).

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USTAWKA --> 9.12.2013r. godz. 18 --> CEL: PODBIJANIE LEVELI

 

1. Jambo_Cambo

2. bogda501... (ale nie wiem, czy na 18-tą się wyrobię..).

3. Dejvid1189

 

 

Jak najbardziej jestem za przerzuceniem się na Revelations :) 20 lvl sam się nie wbije :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mielibyście nic przeciwko to proponowałbym przesunięcie ustawki na 20.00 co zarówno mi i Bogdzie byłoby na rękę, podobnie jak Martynie, która wcześniej nie da rady.

 

USTAWKA --> 9.12.2013 r. (poniedziałek) godz. 20.00 --> CEL: PODBIJANIE LEVELI
1. Jambo_Cambo
2. bogda501
3. Dejvid1189
4. Shiminoko
5. Tecumthe
Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nie mielibyście nic przeciwko to proponowałbym przesunięcie ustawki na 20.00 co zarówno mi i Bogdzie byłoby na rękę, podobnie jak Martynie, która wcześniej nie da rady.

 

USTAWKA --> 9.12.2013 r. (poniedziałek) godz. 20.00 --> CEL: PODBIJANIE LEVELI
1. Jambo_Cambo
2. bogda501
3. Dejvid1189
4. Shiminoko
5. Tecumthe

 

Będę na 20-tą.

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po włączeniu konsoli , nie kontaktuje ona z telewizorem. Tak, jakby była od niego odłączona. Próbowałam też podłączyć kablem od PS2.. też nic Po pół godzinie przełączania kabli łączących, włączania i wyłączania konsoli... nagle zaskoczyło. Czy może i wam tak się zdarzało..??  Co mam zrobić..?

Nie wiem co się psuje. Mój udział w ustawach  staje pod znakiem zapytania.  Chociaż to może takie jednorazowe...?

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nie mielibyście nic przeciwko to proponowałbym przesunięcie ustawki na 20.00 co zarówno mi i Bogdzie byłoby na rękę, podobnie jak Martynie, która wcześniej nie da rady.

 

USTAWKA --> 9.12.2013 r. (poniedziałek) godz. 20.00 --> CEL: PODBIJANIE LEVELI
1. Jambo_Cambo
2. bogda501
3. Dejvid1189
4. Shiminoko
5. Tecumthe

 

ok np :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinienem już być w domu. Skończymy w tej ekipie co zaczęliśmy i potem dla mnie finito z multi w tej grze :)

 

 USTAWKA --> 9.12.2013 r. (poniedziałek) godz. 20.00 --> CEL: PODBIJANIE LEVELI

1. Jambo_Cambo

2. bogda501

3. Dejvid1189

4. Shiminoko

5. Tecumthe

6. Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną znów bieda. Konsola  daje mi w kość. Brak dostępu do dysku twardego - nie pali się dioda pomarańczowa. Chcę zrobić sobie kopię sejwów na dysk przenośny (kopia zapasowa to się chyba nazywa), ale po pierwsze- nie wiem jak, po drugie, gdy nie mam dostępu- to nawet  nie można. bo nic na ekranie nie widać. Wczoraj przedmuchałam ją i kilka godzin było OK, a dziś nawet po wietrzeniu-   czarnulka nie kontaktuje... Czuję się bezradna i zagubiona...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy temat ten jest jeszcze na tyle aktywny, aby móc ustawić się na boostowanie trofeów? :)

 

Brakuje mi 8 trofeów online, no i jak wiadomo - potrzebowałbym pomocy.

 

Tutaj dokładnie widać o jakie konkretnie trofea chodzi -> http://psnprofiles.com/trophies/448-AC-Brotherhood/BEBZn1.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wsparcie! Niedawno zabrałem się za platynowanie gier i naprawdę bardzo mi zależy ;)

 

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że nie mam teraz dostępu do żadnego headsetu z kilku różnych powodów (a przede wszystkim wiadomo, że zawsze chodzi o pieniądze...).

 

Jednak jestem na tyle inteligentny i dojrzały, że umiem słuchać próśb i poleceń innego gracza/graczy, którzy będą pomagać :)

 

Mój PSNid widzicie, odzywajcie się tu, na PW, bądź bezpośrednio przez wiadomości na PS3.

 

Choć wydaje mi się, że najlepsza konwersacja byłaby tutaj w temacie, gdyż każdy miałby do niej dostęp i chętny mógłby dołączyć :)

 

Z niecierpliwością wyczekuję na Wasz odzew! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BEBZ, odpisuję tutaj, choć też wysłałeś mi wiadomość na prive. Niestety obawiam się, że temat chwilowo się zdezaktualizował  :confused: Każda osoba z naszej ekipy wraz z nowymi osobami, które dołączały do nas w trakcie wbiły wszystkie trofea online w AC:B. W niemal identycznym składzie przenieśliśmy się teraz do AC: Revelations. W Brotherhodzie spotykaliśmy się przez ponad 2 miesiące, a każdy z nas spędził w trybie online jeśli nie kilkanaście to nawet kilkadziesiąt godzin... Wszyscy korzystaliśmy z Headseta lub Skype, bez tego jest naprawdę ciężko, zwłaszcza przy takich trofeach jak Pracownik Miesiąca czy Wzór do naśladowania. Większość z nas gra też sporo w multi w innych grach, przykładowo ja umawiam się teraz ze znajomymi w LOTR Wojna na północy, GTA IV, AC: Revelations, U3, FC2, Wolfenstein. Wsparcie kogoś w AC:B, kiedy tak jak w Twoim przypadku brakuje Ci prawie wszystkich trofeów online, to poświęcenie grubo ponad kilkunastu godzin. Kto z tych osób, które wbiły wszystko w trybie online AC:B będzie tak dobry i poświęci Ci tyle czasu? Zazwyczaj każdy ma zobowiązania gdzie indziej :sad: Tym bardziej, że do nabijania leveli potrzebnych jest 6 takich osób, a do pozostałych trofeów 4 osoby  :confused: Weź pod uwagę też to, że zdarzały nam się ustawki kiedy co mecz notorycznie kogoś wyrzucało z sesji  :sad:

Jeśli chcesz, możesz dołączyć do naszej ekipy w Revelations, a w międzyczasie może pojawi się więcej osób, które będą chciały dobić trofea online w Brotherhodzie. Było kilka osób, które w ostatnim czasie udzielały się sporadycznie w tym temacie (GamerParzy, ChrisWhite, PrzemekX), spróbuj do nich napisać, może akurat uda Wam się zebrać kilka osób. Część trofeów wbijecie nawet w 3 osoby. Większość z tych osób, które w ostatnim czasie udzielały się w tym temacie swoją przygodę z multi AC: Brotherhood niestety zakończyła  :confused:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :) Niestety, ale domyśliłem się, że uzbieranie teraz odpowiedniej ilości osób do pomocy w trofikach online będzie problemem. Nie dziwię się, że ludzie mogą nie miec chęci, a zwłaszcza czasu, by jeszcze pomagac w tytułach, które sami mają splatynowane. Co do komunikacji głosowej, to tak jak wspominałem headsetu na tę chwilę nie mam, jednak korzystac ze Skype'a mogę bezproblemowo :) Tak jak radzisz spróbuję odezwac się do tych osób, które wymieniłeś. Może uda się coś zebrac i zagrac. Już jedną chętną osobę (mimo tego, że posiada już platynę w ACB ;)) znalazłem na tym forum :)

 

Pozwolisz jednak, że zapytam, bo z Twojego postu nie mogę tego wywnioskowac. Czy w razie potrzeby można na Ciebie liczyc przy pomocy w ACB? Oczywiście zrozumiem jeśli nie będzie takiej możliwości :)

 

A w między czasie z wielką chęcią i przyjemnością dołączę do Was przy trofeach w Revelations :) Odezwę się w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam braki w trofeach online w Brotherhoodzie, wiec jesli bedzie ustawka, to dalaczam sie do wbijania trofikow... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie! :) W takim wypadku mamy już de facto 3 osoby, nie jest najgorzej ;)

@czero, mógłbyś podac swój PSNid? Możemy już pododawac się do znajomych na PSNie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :) Niestety, ale domyśliłem się, że uzbieranie teraz odpowiedniej ilości osób do pomocy w trofikach online będzie problemem. Nie dziwię się, że ludzie mogą nie miec chęci, a zwłaszcza czasu, by jeszcze pomagac w tytułach, które sami mają splatynowane. Co do komunikacji głosowej, to tak jak wspominałem headsetu na tę chwilę nie mam, jednak korzystac ze Skype'a mogę bezproblemowo :) Tak jak radzisz spróbuję odezwac się do tych osób, które wymieniłeś. Może uda się coś zebrac i zagrac. Już jedną chętną osobę (mimo tego, że posiada już platynę w ACB ;)) znalazłem na tym forum :)

 

Pozwolisz jednak, że zapytam, bo z Twojego postu nie mogę tego wywnioskowac. Czy w razie potrzeby można na Ciebie liczyc przy pomocy w ACB? Oczywiście zrozumiem jeśli nie będzie takiej możliwości :)

 

A w między czasie z wielką chęcią i przyjemnością dołączę do Was przy trofeach w Revelations :) Odezwę się w odpowiednim temacie.

 

Zawsze możecie spróbować założyć sesję na psnprofiles.com, jeśli będzie problem ze znalezieniem kilku osób, ja tak robiłem gdy nie mogłem znaleźć chętnych do boostowania na forum. Tam ustawki w serii AC są dość często organizowane. Ja niestety odpadam, mam w tej chwili zbyt dużo zobowiązań w innych grach  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BEBZ

online jeszcze jako tako zyje chociaz jest na wymarcie wiec jak trafisz na sesje gdzie bedzie zaludniony serwer to wbijaj lvla ile mozesz, bo ustawka potrzebna jest tylko do 2 trofikow - agent abstergo i wzor do nasladowania. Poszukaj ludzi na forum trophyhunters itp tam tez ustawki robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tecumthe Wiem, że można założyc sesję na psnprofiles.com, jednak byłoby to ostatecznością. Nie chciałbym trafiac na 100% randomów z którymi dodatkowo może byc ciężko się dogadac (mimo, że angielskim władam bardzo dobrze). W każdym bądź razie, dzięki za podpowiedzi i wyjaśnienia :)

@Skiba94 Ostatnio próbowałem połączyc się z jakąś sesją i nikogo nie mogłem znaleźc. W tej chwili serwery są chyba już tak puste, że graniczy to z cudem. Dzięki za informację. Spróbuję też odezwac się na forum trophyhunters. pl. Jednak pozwól, że Ciebie też zapytam - czy Ty znalazłbyś może chęci, a przede wszystkim czasi by pomóc w zdobyciu tych trofeów? :) W tej chwili mamy dwie pewne osoby na ustawki: 1. BEBZ 2. czero +1 osoba, która mimo posiadania platynki gotowa jest Nas wesprzec :)

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że też posiadasz DLC do ACB. Dowiedziałem się, że wystarczą 4 osoby do ustawki, które posiadają ten dodatek. Więc w zasadzie to wystarczy jeszcze znaleźc jedną osobę z DLC, aby można już było umówic się na ustawkę :)

 

@EDIT

Takie małe sprostowanie - do levelowania i tak jest potrzebnych 6 osób, natomiast 4 osoby wystarczą do zdobycia pozostałych trofeów. Dlatego jak uda nam się jeszcze znaleźc jedną osobę, to można już zacząc coś grac, a w międzyczasie poszukac jeszcze te dodatkowe 2 :)

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double posta, ale chciałem podbić temat.

 

Czy naprawdę nie ma już nikogo chętnego na ustawkę w Brotherhoodzie, bądź do pomocy potrzebującym? ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double posta, ale chciałem podbić temat.

 

Czy naprawdę nie ma już nikogo chętnego na ustawkę w Brotherhoodzie, bądź do pomocy potrzebującym? ;<

ja czasami pyakam w AC:B ale nie jestem super koks w online :/ ale jak coś to pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eRniPL

Tu nie chodzi o to, żeby być koksem. My tu nie ustawiamy się na "poważne granie" tylko takie gdzie głównym celem jest zdobycie trofeów. Każdy nawzajem sobie pomaga, a jedna osoba mówi wszystkim co mają robić, żeby było to wszystko jakoś zorganizowane. W każdym bądź razie świetnie, że się odezwałeś :) W zasadzie będziemy teraz mogli umówić się już na jakąś ustawkę, choć 2 osoby jeszcze by się przydały. Napiszę do Ciebie na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×