Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem (na starym koncie) że GT5 jest biedny, ale nie chodzi że słaba gra tylko nudna. I może realizm płynący z prowadzenia samochodu w GT5 jest obecnie najlepszy. I dużo osobom się to podoba, Mi też. Jednak gra (jak każda) ma wady które zmusiły Mnie na zlikwidowanie jej z mojej półki. Brak widoku FPP w 800 aut, modele samochodów standard i brak opcji visual-tuningu. Teraz zamówiłem Shifta 2 i zobaczymy co z tego będzie... Moje motto na temat gier... ? Póki sam nie zagrasz to się nie przekonasz. Bo każdy woli w grze co innego, i broń Boże nie chciałem prowokować do jakiś wojenek fanów GT5 i Shifta. Pozdrawiam

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby fajnie ale jednak wieje kiszka troszke, juz widze multi jak beda sami kamikadze :/ moment 1:39 mnie rozwala calkowicie :/

i drugi filmik, tak jak pisalem niby miodnie a jednak zostaje niesmak pewien po ich atakach na gigantow

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tą grę (model jazdy) porównać w jakikolwiek sposób do GRIDa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy na pierwszym filmiku tor demolition derby z grida?

Edytowane przez Joki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest możliwość wyłączenia efektów np. rozmycia obrazu przy dużych prędkościach?

Przyznam szczerze, że powyższe filmiki zachęcają mnie do kupna gry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten filmik i fragment (3:22) jazdy na kamerze zza samochodu to tyłem nadal rzuca po zakrętach. Nieciekawie.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gry przez neta potrzebny jest kod czy tylko w limited jest potrzebny do 40 nowych tras i aut? niech sie wypowie ktos kto ma juz gre:)

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gry przez neta potrzebny jest kod czy tylko w limited jest potrzebny do 40 nowych tras i aut? niech sie wypowie ktos kto ma juz gre:)

skoro na pudelku jest napisane ONLINE PASS to chyba oczywiste do czego to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro na pudelku jest napisane ONLINE PASS to chyba oczywiste do czego to jest.

to czemu jak wszedlem do multi w nfs to nie chcial kodu? wytlumaczysz mi to skoro jestes taki madry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy na pierwszym filmiku tor demolition derby z grida?

Raczej banda debili na normalnym torze.

to czemu jak wszedlem do multi w nfs to nie chcial kodu? wytlumaczysz mi to skoro jestes taki madry?

Zapewne jedziesz na trialu, który trwa ileś tam dni, przeważnie 2 - 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu jak wszedlem do multi w nfs to nie chcial kodu? wytlumaczysz mi to skoro jestes taki madry?

to skoro wszedles i nie chcial..... to po ch.. sie pytasz czy do tego jest kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to skoro wszedles i nie chcial..... to po ch.. sie pytasz czy do tego jest kod?

bo sie dziwie po ch.. on jest co do autologa? chce poprostu wiedziec i nie kozacz cwaniaku

Raczej banda debili na normalnym torze.

Zapewne jedziesz na trialu, który trwa ileś tam dni, przeważnie 2 - 3.

tylko zawsze pytał czy cche trail czy wpisac kod:) a masz tą gre? i co masz kod do gry online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze spokój, dalsze prowokacje i będą warny...

Ostrzegłem.

@Peiha

Nie mam gry, ale po prostu opieram się na reszcie gier od EA i tym jak to wygląda.

Jeśli nie trzeba do online tych durnych kodów to rzeczywiście plus, ale jeśli tak to tak czy siak chyba do Autologa to nie jest wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze spokój, dalsze prowokacje i będą warny...

Ostrzegłem.

w zyciu sie tak nie balem.

Pozatym jakie prowokacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo na odległosc:) bo nie masz gry snoch a pierd... bzdury z tylka wyjęte

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przydałoby się jakieś demo. Niby w recenzjach prasowych zachwalają grę, ale za wiele osób na różnych forach nie jest zadowolonych. Powiedziałbym że za dużo jak na grę która zbiera wysokie noty. Czyli albo człowiekowi podejdzie albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gra rewelacyjna:) jest bardziej wymagająca :) jeszcze w czwartek przyjdzie upragniona kierownica logitecha wiec wogole bedzie namiotka;)

"kod odblokowuje 3 auta i dodatkowe wyscigi w przypadku limitowanej edycji, online bez kodu." czyli jednak miałem racje:) nie ma kodu online jest tylko kod na dodatki:)

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam własnie problem z tym kodem ( wersja limitowana ).. niby zainstalowały mi sie nowe auta i trasy , ale nie mam aut w garazu

Nie wiem jak z trasami bo nie sprawdzałem , co do samej gry to jest ok. Jeżeli ktoś grał w pierwszą część i mu sie podobało moze śmiało brać ..

Nie wiem też czemu ale nie dostałem żadnej nagrody za ukończenie pierwszej części i undercover na platyny ?

Wyskoczył mi napis o otrzymaniu nagrody a nic nie zauważyłem

Bede wdzięczny za wytłumaczenie o co caman

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam własnie problem z tym kodem ( wersja limitowana ).. niby zainstalowały mi sie nowe auta i trasy , ale nie mam aut w garazu

Nie wiem jak z trasami bo nie sprawdzałem , co do samej gry to jest ok. Jeżeli ktoś grał w pierwszą część i mu sie podobało moze śmiało brać ..

Nie wiem też czemu ale nie dostałem żadnej nagrody za ukończenie pierwszej części i undercover na platyny ?

Wyskoczył mi napis o otrzymaniu nagrody a nic nie zauważyłem

Bede wdzięczny za wytłumaczenie o co caman

Pozdrawiam

wejdz w opcje diler i znajdz te auta co miales dostac:) i masz je do kupienia za 0$ kupujesz wchodzisz do garazu i juz je masz a co do nagrody to dostajesz kase na tuning i nowe auta ja dostałem 30tys wiec spoko mi działa wszystko

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w opcje diler i znajdz te auta co miales dostac:) i masz je do kupienia za 0$ kupujesz wchodzisz do garazu i juz je masz a co do nagrody to dostajesz kase na tuning i nowe auta ja dostałem 30tys wiec spoko mi działa wszystko

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Mam jeszcze jedno pytanie , w czesci pierwszej był profil gdzie były widoczne wszystkie odznaki i rzeczy do zaliczenia

A tutaj jakoś nie umiałem tego znależć , chyba że za dużo whiskey wczoraj było i na oczy mi poszło

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem jeszcze nie wchodziłem jak znajde dam znac chyba ze ty mnie uprzedzisz:) nie ma sprawy mam nadzieje ze pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o informację w którym miejscu trzeba podać kod na samochody i trasy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatkach masz:) wchodzis zi tam masz opcje z kodem cos zwiazane i sobie wklepisz go

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×