Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynkę zrobiłem calaka, mimo iż nie była najwyższych lotów grało mi się naprawdę fajnie, ciekawe jak wyjdzie ta wersja. Póki co zapowiada się fajnie. W 2011 na pewno fani samochodówek nie będą mogli narzekać na brak wyboru:)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autolog doda tej grze czegoś wyjątkowego i na pewno sprawi, że osiągnie większy sukces niż pierwsza część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczę na bardziej symulacyjną jazdę

no i żeby tą kamerą z kokpitu tak nie trzepało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę świeżych informacji:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55405

Tryb super-hiper-uber realistyczny... Teraz auta zamiast driftować przy 200 km/h będą jechać tyłem :P hehe

No, ale czekamy :) Na pewno gra będzie dynamiczna, bo akurat tego Shiftowi odmówić nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Shift niestety nie przypadł do gusty, odpadłem po kilkudziesięciu wyścigach :/ Podejrzewam że dwójka również mnie nie zaskoczy :confused:

Nie szukam realizmu tylko dobrej zabawy i co dziwne najbardziej z ostatnich NFS'ów podobał mi sie Undercover :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast czekam na kolejne informacje z zaciekawieniem. Shift to byla pierwsza gra ktora przejechalem w calosci na kierownicy. Ogolnie bardzo mi sie podobala ta gra. Dlatego tez 2-eczka moze byc pozycja z tytulu Must Have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na pierwsze gameplay'e z gry...ja auta znowu będą pociskały bokami bez względu na prędkość, to zakupię dopiero jak stanieje do 80-90zł na jakimś angielskim sklepiku.

A zapewne gamaplay jakiś niedługo będzie, bo NFS'y wyskakują jak grzyby po deszczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą bolączką w jedynce były "nierówności" asfaltu :laugh: a poza tym, gra wspaniała, niestety przeszedłem w całości na padzie :confused: ale dwójeczkę przejdę na pewno na kierownicy w całości. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale z tego gameplaya to nic nie można wywnioskować. Mało widać, rozmazane, non stop z kokpitu kamera, itd.

Ale moje wrażenie jest takie, że auta znowu są czułe jak cholera i niestety znowu chyba pociskają bokami...ale obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać funkcję, która kiedyś była w jakiejś samochodówce (już nie pamiętam nazwy), że siedząc przeciwnikowi na ogonie podnosisz mu poziom zdenerwowania.

Jak w niego przywaliłeś to potem trzeba było uważać, bo on polował na Ciebie. Naprawdę fajne to było i z miłą chęcią bym zobaczył coś takiego w Shifcie, bo pasowałby to tutaj.

Może ten strach, o którym kolega wyżej mówi, będzie czymś na wzór właśnie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym "the most realistic...." to poszli po bandzie aż doczekać się nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ciesze sie ze ta gre przesuneli na drugi kwartal tego roku. Mam nadzieje ze ja dopracuja i bedzie naprawde fajna sciganka. Po czesc pierwszej, to co narazie widzimy tutaj jest wielce obiecujace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak dla mnie bomba !!

już sie nie moge doczekać

lubie jeździć w nocy

http://www.ps3site.pl/miami-bmw-i-zawrotne-predkosci/63433/#more-63433

ale kurde tą kamerą rzuca po kokpicie

mam nadzieje że będzie można to ustawić

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogliby dać funkcję, która kiedyś była w jakiejś samochodówce (już nie pamiętam nazwy), że siedząc przeciwnikowi na ogonie podnosisz mu poziom zdenerwowania.

To było rozwiązanie wykorzystanie w Evolution GT (swoją drogą jeden z moich ulubionych tytułów na PS2) i jeśli byłoby to dopracowane w nowym shifcie to jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko udostępnili na PSS jakieś solidne demko; pamiętam że jedynka Shifta też mnie zachwycała na gameplayach a do dziś dzień nie udało mi się w niej dokończyć choćby kampanii :) To co jednak pokazują trailery dwójki daje naprawdę sporego kopniaka na zachętę, :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na demo ;d ciekawi mnie ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zobaczyć już masę nowych screenów http://www.facebook....717370297

Coś za pięknie mi to wygląda, mam nadzieję że nie są to jakoś bardzo podrasowane screeny :biggrin:

Mi to wygląda na najzwyczajniejszy Photo Mode z gry. A jak wiadomo w Photo Mode wszystko wygląda ładnie i pięknie.

Ale jeśli chodzi o samą grafikę, to już w SHIFT była bardzo ładna, także jak tutaj pozostanie bez zmian to narzekać na pewno nie będę.

Chociaż myślę, że drobne poprawki na pewno wprowadzą, więc powinno być przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW E30 - muszę to zobaczyć w grze :) Jak zobaczyłem wnętrze E36 w pierwszym Shifcie to oniemiałem, czas na E30, w ogóle flota samochodów wygląda na screenach zachęcająco :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



całkiem ciekawie wygląda fragment mówiący o fizyce, coś czuje że będzie konkretna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×