Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chcial miec platyne z shifta, tym bardziej ze z jedynki mam ale te dwa puchary poki co mnie zniechecily.. Ale sprobowac sprobuje;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja- mam 66% kariery i jak dzisiaj chiciałem zagrać, to miałem tylko 2 opcje w menu głównym. Wszedłem w karierę i odpaliła mi się ta próba czasowa z GT-R'em z samego początku gry. Po ukończeniu jej i wyścigu zostałem przeniesiony do menu kariery, ale nie mam odblokowanych żadnych wyścigów (przypominam, że mam 66% i 20 lvl), tylko zawody D. Reszta jest zablokowana, ale pokazuje mi, że ukończyłem częśc z wyścigów w nich. Gdy próbuję wejść do wyższych wyścigów, choćby FIA GT3, które miałem wcześniej odblokowane, wyskakuje napis "Aby odblokować te zawody musisz: osiągnąć poziom 13", a ja mam 20. Da radę coś z tym zrobić bez usówania save'a? Chciałbym zaznaczyć, że odinstalowywałem i instalowywałem z powrotem , ale nie dało to skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej gry to jest chyba najprzyjemniejszy NFS w jakiego grałem, przynajmniej na konsolach tej generacji. W Shift 1 paskudny był model jazdy, mocnymi furami praktycznie nie dało się jeżdzić, do dziś zastanawiam się jak można tak spieprzyć jakże ważny element gry! Jedynkę sprzedałem po kilku okrążeniach, no bo ile można się męczyć. Na cale szczęście w drugiej części ten element poprawiono i to znacznie. Nie jest to żaden symulator ale jeżdzi się przyjemnie. Przy dużych prędkościach fura już nie skacze od bandy do bandy. Najważniejszy jest jeden fakt: nie prowadźcie auta z widokiem z zewnątrz!!! Nie wiem dlaczego, ale jest to śmiech na sali. Auto nie jedzie lecz pływa niczym żaglówka na wietrze. Ten element to porażka na całej lini. Na szczęście widok znad maski i wnętrza to już inna para kaloszy. Nad furą fajnie się panuje, zawodowo też wypada drift. Tylko gdzie ten dym znany choćby z Pro Street! Szczególnie podczas driftowania brakuje go bardzo. Co ciekawe nikt nie pisze (nawet w recenzjach, nie widziałem jeszcze dość rzetelnej) o jakże bajeranckim dodatku jakim jest cały ten syf na torze. To pierwsza gra, która odzwierciedla, w tak wspaniały sposób, resztki gumy na torze. I nie chodzi tu o ślady opon, lecz o ich kawałki porozrzucane poza torem jazdy. Do tego pięknie opaskudzona szyba, szkoda tylko, że tak szybko znika z niej bród. No i na powtórkach rewelacyjnie to wszystko wygląda. Na takie smaczki czekałem. Do tego strzały i ogień z wydechu oraz gorące, czerwone tarcze! Do tego PIĘKNIE podświetlone kokpity! No i jeszcze raz, dlaczego w recenzjach nie uwzględniają takich bajerów, a skupiają się tylko na rozgrywce? Ja się cieszę, że NFS idzie tą drogą i powstają dwie serie. Nareszcie ludzie mają czego chcieli, przynajmniej ja.

A teraz z innej beczki. Proszę mi powiedzieć gdzie można znależć przydzielane po wyścigach odznaki??? Trzeba być online? Bo mnie tu tylko singiel interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz select, wchodzisz do autologa i tam w zakladkach masz odznaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz select, wchodzisz do autologa i tam w zakladkach masz odznaki

Oooo... dzięki!

A dla tych, którzy pragną emocji proponuję takie zestawienie: Shanghai > Radical (ulepszony) > widok z kokpitu i podkręcenie głośności. Mi aż ciary przeszły.

To najlepszy NFS w jakiego grałem na konsoli i na czym kolwiek tam jeszcze :thumbsup: . I sam nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę.

Edytowane przez LuckyDriver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem podłączyć moją G25 do PS3 i nie działa. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie działa? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam pytanie o dział multiplayer. jak on jest zbudowany czy tak samo jak w gt 5 na pokoje czy moze jak w nfs hot pursuit. Bo mam gt 5 i multi według mnie tam to porazka jesli chodzi o pokoje. Zanim znajde ten pokój który mnie interesuje to wyłącze gre z czekania. czy w tej grze jest lepszy poniewaz zastanawiam sie nad wymianą.;]

ketrab110.png

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wybor gier jest zdecydowanie lepszy, widze od razu pokoje bardzo czysto, ilu graczy, wchodzi sie momentalnie i jak cos szybko mozna wyjsc. Pod tym wzgledem NFS miazdzy. Takze moim zdaniem wymieniaj. Dodam, ze gry posiadam obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na ustawkę do King of the Hill/Król wzgórza? Jestem na poziomie Ćwierć finał, ale online jest martwy i nie da się nikogo znaleźć. Chętnemu wyślę detale na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem kompletnym nowicjuszem na PS3.Moją pierwszą grą jest właśnie NfS Shift 2.Chciałem się dowiedzieć czy ustawienia kierownicy o których pisał Ksawery dotyczę tylko kierownic dedykowanych?

FFB - 95%

Steering DZ - 0%

Steering SN - 75%

Throttle DZ - 0%

Throttle SN - 40%

Brake DZ - 0%

Brake SN - 45%

Clutch DZ - 0%

Clutch SN - 60%

Speed SN - 0%

Drift Speed SN - 0%

Steering Lock - 530*

Drift Steering Lock - 900*

Mam niestety najzwyklejszą kierownicę i nie mogę znaleźć tych ustawień.Kierownica działa wraz z pedałami lecz trzeba się nią sporo nakręcić i chciałem ją podrasować.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Gra ktos jeszcze w Shifta? Myslalem zeby zorgainzowac jakis wyscig z ludzmi z forum? Co do aut itd cos bysmy wymyslili. Wpisujcie sie na forum czy jestescie chetni ( o ile ktos zaglada do tego tematu jeszcze:)). Granie z przypadkowymi ludzmi troche denerwuje bo jesli kogos wyprzedzisz to juzjest dobry powod dla niego zeby zaj*bac Ci w dupe, a ja myslalem o bardziej "kulturalnym" wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Gra ktos jeszcze w Shifta? Myslalem zeby zorgainzowac jakis wyscig z ludzmi z forum? Co do aut itd cos bysmy wymyslili. Wpisujcie sie na forum czy jestescie chetni ( o ile ktos zaglada do tego tematu jeszcze:)). Granie z przypadkowymi ludzmi troche denerwuje bo jesli kogos wyprzedzisz to juzjest dobry powod dla niego zeby zaj*bac Ci w dupe, a ja myslalem o bardziej "kulturalnym" wyscigu.

chętnie pojeżdrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawajcie ludzie zglaszac sie :P jezdzilismy wlasnie w czwurke i naprawde fajnie sie jezdzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią bym pojeździł tylko, że na chwilę obecną mam w garażu Focusa po lekkich usprawnieniach także kategoria D. Chyba, że znajdę trochę czasu i pozdobywam kolejne auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ile jest aut 2 grze? CZy tras jest dużo i czy nie odczuwa się monotonności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch naprawiający input laga na kierownicy ? Nie grałem jeszcze, ale z tego co czytałem to takie coś występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się malować felgi? Wybrać spoiler? I jak stoi z grafiką?

Edit: I czy jest limit skalowania vinyli?

Edytowane przez PartyzantPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się malować felgi? Wybrać spoiler? I jak stoi z grafiką?

Edit: I czy jest limit skalowania vinyli?

nie da się malować felg ale jeden model gramLIGHTS można kupić w różnych kolorach (różowy, pomarańczowy, biały, czarny, zielony)

wybierać spoilerów się nie da można tylko całe body kit

grafika lepsza niż w shift 1 całkiem ładnie wygląda

a czy jest limit skalowania vinyli to nie wiem bo tego nie używam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. W jedynce w szybkim wyścigu można było jeździć odblokowanymi samochodami. A w dwójce można tylko kupionymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swoją kopię i już trochę pograłem.

Zakupiłem sobie ukochaną S2000 i śmigam aż miło :D

Na początku gra daje masę frajdy. Dobrze ustawiona kierownica + kilka asyst (ABS + Trakcja na LOW) i jeździ się genialnie.

Kamera z kasku trochę denerwują jak się nagina przy zakrętach, dlatego jeżdżę tą z kokpitu normalną.

Mam fajne ustawiona na DFGT, także jak ktoś będzie chętny to mogę je tutaj wkleić dla potomnych.

Dla mnie one są świetne. Trochę minut poświęciłem na ustawianie, ale teraz można cisnąć na nich do samego końca.

Nie wiem jak drift, bo jak na razie wszystko pod jazdę po torze mam zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może wrzuć od razu dla potomnych bo pewnie wcześniej lub później stane się posiadaczem tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie trzymajcie.

Moje ustawiania DFGT do SHIFT 2:

dsc00443resize.th.jpg

Styl jazdy: ELITE

Skrzynia: Manual

Asysty: Wszystko wyłączone poza ABS i Trakcją (LOW - NISKA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może wrzuć od razu dla potomnych bo pewnie wcześniej lub później stane się posiadaczem tej gry :)

Ciekawe jak dobrze pamietam to niezabardzo byłeś na shifta chętnty :biggrin:

ps .patrico jak dojdzież do końca drabinki w pojedynku kierowców to mogę ci oddać mistrzostwo :biggrin: wczoraj stałem sie posiadaczem jednego z trudniejszych trofeów "king of the hill"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×