Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej o to, że wersja z PSN nie ma dodatków w sobie.

Dodatki nic nie naprawią, także nie ma się co łudzić.

Ja niedługą planuję odkurzyć swojego Shifta 2, także zobaczymy.

Ale już grałem sporo na kierownicy, padzie, itd. i nigdy żadnych problemów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już grałem sporo na kierownicy, padzie, itd. i nigdy żadnych problemów nie było.

tylko mi nie pisz że nie masz opóźnienia na kierownicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, gra się świetnie na kole i odczucia z jazdy są jak dla mnie pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, to co ja mam za wersje? Autolog się wiesza, a opóźnienie na kierownicy wynosi około 0,3-0,5sec czyli jeżdżę jak po lodzie. Myślałem że lag na kierownicy mają wszyscy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem parę dni temu u znajomego i również mogę zaręczyć że wszystko w jak najlepszym porządku (gorzej z nierównymi drogami ;x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...wiem że to raczej nie ma nic do rzeczy, ale jaką masz wersję? Z PL?

Bo ja mam od angoli wersję i nigdy nie miałem żadnych problemów z graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z PS Store, ale na necie ludzie nażekają na input lag i to na wszystkich platformach łącznie z PC, co do autologu podobno wywalenie save i postawienie gry od nowa pomaga. Sprawdziłem grając na drugim koncie od nowa i faktycznie tam się nie wiesza. W sumie autolog do niczego już mi nie jest potrzebny, ale input lag w kierownicy to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem. Ale jeśli ten cały input laga działa na podobnej zasadzie co ten niby aiming lag w BF'ie, to wszystko zależy od TV.

Problemy dotyczą przeważnie LCD'ków z powłączanymi jakimiś "dopalaczami" w postaci 600Hz, itd.

Ja gram na plazmie z wyższej półki i nigdy nie miałem czegoś takiego jak input lagi i inne tego typu rzeczy.

Ale tak jak mówię, gram w SHIFT 2 na kierownicy (DFGT) i naprawdę nie czuję żadnych opóźnień.

Wręcz przeciwnie, gra mi się przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak: http://www.youtube.com/watch?v=ZE4RF4TqNcE&feature=player_embedded i sprawdz to http://www.google.pl/search?q=shift+2+steering+lag+ps3 , czyli nie jestem jedyny

podaj mi swoje ustawienia z kierownicy, może to coś zmieni.

btw. testowałem na 2 monitorach nowym Dellu i iiyamie oraz Sony Bravia na każdym tak samo, i w żadnej innej grze nie mam problemów ani w GT5, ani f1 2010/2011 nawet shift1 dobrze działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć że jak dokupię dodatki, to problemy znikną :>

Nie o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do mojego postu z informacjami dot. mojej jazdy:

http://www.ps3site.p...post__p__577229

Nie pamiętam czy coś zmieniałem od tamtej pory czy nie, ale dobrze się na tych ustawieniach śmiga.

pomoglo

Nie o to chodzi :)

no cos mi nie pasowala Towja wypowiedz do mojego problemu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :) Mówiłem Ci, że nie mam żadnego laga i to nie był żaden wymysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ciesze sie ze działa, ale moim zdaniem nawet na defaultowych ustawieniach powinno wszystko grac, a nie sie meczyłem tyle czasu z opoznieniem na kierownicy.. ehh i prawie mi sie udało poprawić twój czas w pierwszym evencie na monza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja w SHIFT 2 jeszcze na poważnie nie grałem i te czasy są zrobione standardowymi furami :P

Jak siądę na poważnie do SHIFT'a 2 to po przejściu całej kariery, jak mi się będzie chciało, będę poprawiał czasówki :P

Chociaż ta Monza krótka akurat średnio mi się podoba, jakaś taka dziwna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... czy jesze gracie w ta gierke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy bylibyście zainteresowani zawodami w SHIFTa2 ?

Chodzi o jakieś ala GrandPrix, nad systemem rozgrywki jeszcze nie myślałem, ale planuję coś zorganizować, stąd moje pytanie, czy byliby jacyś chętni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić :D

Udało mi się zrobić rekord Polski w drifcie na jednej z tras (Willow Springs).

Nie wiem tylko czemu rekord jest taki dziwny tutaj, bo zrobiłem ponad 650 z tego co pamiętam, może musi się odświeżyć.

rekordm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy driftujesz, czy na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie, na kierownicy driftowanie w tej grze jest nierealne, a przynajmniej nie w takim stopniu, żeby dorównać padowi.

Co nie zmienia faktu, że drift w tej grze jest masakrycznie tragiczny.

Jak na razie królem na tym polu jest GRID i dziwię się, że nikt go nie kopiuje, najwyraźniej CM tutaj postawiło poprzeczkę zbyt wysoko jak dla takich leszczy z EA czy kto tam tego Shita zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, a szkoda bo jazda, czy drift na kierownicy w takiej grze powinno być podstawą.

Co by nie mówić, ładny wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak w jedynce normalnie mogłem kończyć na pierwszym miejscu drifty, tak w shift2 mam problem zająć 3 miejsce... dla mnie pod tym względem porażka

także wielki podziw za wynik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może jak ustawić dobrze Audi R8, żeby jeździć, a nie się ślizgać????

I jeszcze jedno pytanie, da się grać we dwóch w tej grze?? :P

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin w weekend na DFGT. Gierka bardzo przyjemna. Fajnie się hamuje, skręca, przyspiesza czyli to co najważniejsze w wyścigach.

Podobają mi się wypadki, czuć każde uderzenie, nie ma mowy o bezkarnych obcierkach po bandzie przy każdym zakręcie.

Kamera z kasku nie przypadła mi do gustu, może dla tego że nie lubię widzieć dwóch kierownic swojej własnej w dłoniach i drugiej na ekranie.

CPU zdarza się popełnić błędy, nie ma mowy o sterylnym sznurku z GT5. Rywalizacja z wirtualnym przeciwnikiem potrafi dostarczyć masę frajdy.

Nie chcę wyrokować czy jest lepsza czy gorsza od GT5. Na pewno jest inna i zdecydowanie warto w nią zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś chce robić mistrzostwa online na trofeum to zapraszam. Pisać najlepiej na gg 20895961. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×