Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy moja kierownica zadziała?

Stara z 2002 roku WingMan Formula Force GT działa wciąż z Need for Speed Carbon na PS3

Jednak nie działa z Hot Pursuit i demem The RUN.

Myślicie, że z SHIFT'em 2 Unleashed zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... czy jesze gracie w ta gierke??

Gramy! :banana: I poprawiamy wyniki sprzed pół roku, goniąc Ksawerego. Jak usiadłem do S2U i spojrzałem na AutoLog, gdzie mam kilku z Was, i zobaczyłem jakie chore czasy kręci Ksawery, to pomyślałem sobie, że czas kupić wapno, wykopać dół i zasypać się. Ale zacząłem majstrować, poświęciłem dwie noce i już ta przewaga kolegi nie jest taka duża. Gierka jest miodna, trzeba poświęcić duuuużo czasu na ustawienia kiery, czułości, polepszenie auta a potem tuning. W GT5 jest dużo zabawy, ale tu jest jeszcze więcej.

Tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wykręcić kolejne rekordy Polski w drifcie. Wiem że zrobiłem na Tokyo, Catalunya, Toyota Speedway i jeszcze na paru innych.

Szkoda że dopiero pod koniec zorientowałem się że mam źle pada ustawionego. Teraz drift leci jak marzenie...no...prawie...nadal twierdzę że jest tragiczny. Może wrócę do poprzednich eventow z driftu i coś poprawie.

PS.

Shift, że niby lepszy od GT5? Heh...przemilczę to lepiej. Poza tym to dwie różne gry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadam teraz głupie pytanie... da się grac na padzie ??? Mialem od razu po premierze shifta 2 i gra na padzie była totalnie bezsensowna... auto robiło co chciało.... zero kontroli nad autem ... Czy to prawda że Shift 2 jest tylko na kierownice ????

Sterowanie w Shifcie 1 czy GT5 jest bajkowe a tutaj totalna kapa chyba że miałem cos źle poustawiane ?????

Proszę o solidną wypowiedz ponieważ zastanawiam się czy gry nie zakupić i podejść do tematu jeszcze raz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Shift, że niby lepszy od GT5? Heh...przemilczę to lepiej. Poza tym to dwie różne gry...

Nie wiem komu odpowiadasz, jeśli mnie, to ja mam na myśli wyłącznie to, że w S2U jest zdecydowanie więcej zabawy z ustawieniami. Jedni to lubią, inni nie. Ja kiedyś też tego nie trawiłem, teraz prawidłowy setup i osiągnięcia na torze dają mi duuuużo satysfakcji. A to że S2U i GT5 to dwie różne gry, w 100% się zgadzam. Szkoda, że żadna rajdówka (gra) nie daje takich możliwości.

Tom

Edytowane przez TPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadam teraz głupie pytanie... da się grac na padzie ??? Mialem od razu po premierze shifta 2 i gra na padzie była totalnie bezsensowna... auto robiło co chciało.... zero kontroli nad autem ... Czy to prawda że Shift 2 jest tylko na kierownice ????

Sterowanie w Shifcie 1 czy GT5 jest bajkowe a tutaj totalna kapa chyba że miałem cos źle poustawiane ?????

Proszę o solidną wypowiedz ponieważ zastanawiam się czy gry nie zakupić i podejść do tematu jeszcze raz ....

Ze sterowanie musisz powalczyć trochę, ja osobiście gram na kierownicy, i z nią miałęm kupę problemów co można przeczytać kilka stron wcześniej. Jeśli chodzi o pada mam znajomego który zrobił platynę na padzie, więc się da. Kwestia wprawy

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w czasach w których mamy troche ścigałek w nowościach i w zapowiedziach moge sobie spokojnie odpuścic tego Shifta ... katuje The Runa a później RR U ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli w czasach w których mamy troche ścigałek w nowościach i w zapowiedziach moge sobie spokojnie odpuścic tego Shifta ... katuje The Runa a później RR U ...

Mówiąc krótko - z wymienionej trójki gier rezygnujesz z tej obiektywnie najlepszej ścigałki.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do zrobienia "King of the hill"? Jest jakaś w miarę prosta metoda na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to prostej metody.

@Down

Ja nie mówie, że nie ma, ale do najprostrzych to ona nie należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest metoda...

Potrzeba do tego 2 osób, najlepiej kumatych i obeznanych.

Nie będę pisał całego przebiegu procesu, tylko napiszę z grubsza.

Każdy z obu graczy robi po 8 kont PSN.

Potem startujecie, czyli gracz drugi podkłada się pierwszemu, przez co ten przechodzi wyżej.

Następnie gracz pierwszy wchodzi na drugie konto PSN i podkłada się graczowi drugiemu, tak żeby jego konto poszło wyżej w tabeli.

Teraz gracz drugi podkłada się ponownie, tym razem na wyższym stopniu tabeli i gracz pierwszy znów przychodzi wyżej.

Itd. itp...

Jest to bardzo długi i żmudny proces, ale normalnym sposobem jest to nierealne do zrobienia, ponieważ za dużo idiotów gra w sieci, tym bardziej, że teraz PS+ miał za darmo Shifta, więc gimbusiarni na serwerach będzie od groma.

Do wyniesienie jednej osoby na szczyt potrzeba około 8 godzin...

W załączniku dodaję mój plik, który zrobiłem w Excelu. Jest tam dokładnie opisane każde konto, z który wygrać, przegrać, itd., aby dojść na szczyt tabelki.

PS.

Najlepiej jest dorwać osobę, która ma już koronę i poprosić ją, żeby potem oddała. W ten sposób unikniecie robienia tego procesu 3 razy.

Pliczek:

http://speedy.sh/2aT4T/SHIFT2-KingOfTheHill-Patricko.zip

(w razie wygaśnięcia linku, proszę o PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę :P Zwłaszcza że są dwa zakręty na Brnie zglitchowane więc i tory cieżko zrobić.

Tak na marginesie. Jeżeli teraz jest poprawiony FF niby to jak było wcześniej? Bo szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko - z wymienionej trójki gier rezygnujesz z tej obiektywnie najlepszej ścigałki.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

No niby masz racje... ale z tego co pamietam to sterowanie na padzie było tragiczne w porównaniu do innych tytułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnej osoby do zrobienia pucharku Notorious.

Czyli 10 godzin w online. Można to zrobić bardzo prosto, zakłada się prywatny mecz, włącza jakąkolwiek trasę na max dystans, wciska gaz na padzie i tyle (trzeba zrobić myk z tym gazem, bo jak auto nic nie będzie robiło to po prostu wywali go z sesji).

Potem wszystko powinno się już robić z automatu. Można to zrobić przez nockę, albo zostawić kilka razy na dzień na kilka godzinek.

Chciałbym również zrobić pucharki online z DLC, bo chyba nikt nie gra w tą grę online.

Chociaż może teraz jak była ta akcja na + to kto wie, ale mimo wszystko szukam chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z napływem plusowiczów do onlajn trzeba myślę trochę poczekąć (ja sam nie zamierzam na razie brać się za onlajn), notoriousa mogę zrobić (preferowałbym w środę rano ok. 8 zacząć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwny problem z gra na mapie Dakota oval champioship mustang wiesza sie tez macie taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwny problem z gra na mapie Dakota oval champioship mustang wiesza sie tez macie taki problem?

Tak, cały czas mi się wieszało. Zresztą w ogóle ta gówniana gra wiesza się non-stop..banda debili z EA robi takie gnioty, że witki opadają.

Poczytałem w necie i pomaga metoda ze wciskanie pauzy co okrążenie, a nawet dwa razy na okrążenie.

Chwile odczekać na pauzie i jedziesz dalej. Rób to na prostych, żeby nie wpaść w poślizg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam problem z kamerą "widok z kasku kierowcy". co jakiś czas włącza się rear view - doslownie tak na pół sekundy mignie i wraca do normalnego widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda to tylko na ps3 ;)

Tu nie chodzi o ps3, bo na x takie same cuda się dzieją...

Bo prostu gra została zrobiona przez idiotów, zresztą wystarczy poczytać fora zagraniczne by poznać zdanie innych.

Nie dziwię się, że tego gniota dali za friko na PS+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze na serię NFS Shift mówiłem potocznie SHIT.W shifta 2 nie grałem ale pewnie nie zagram bo nie lubię tej serii pod znaczkiem shift..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o ps3, bo na x takie same cuda się dzieją...

Bo prostu gra została zrobiona przez idiotów, zresztą wystarczy poczytać fora zagraniczne by poznać zdanie innych.

Nie dziwię się, że tego gniota dali za friko na PS+

Ani razu na klocku mi sie nie zawiesiła. Ze o innych akcjach nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym Shiftem byłem zachwycony, Drugim też. Wcześniej przekonywałem się do GT5. Od tygodnia jeżdżę na IRacing.com. Powróciłem do GT5, który oferuje podobny model jazdy co iRacing. A Shift i Shift 2, hmmmm... Raczej nastał przykry koniec tych gier w mojej świadomości. Może kiedyś do nich wrócę, dla zabawy, oderwania się, albo nie wiem czego. To co mnie irytowało w Shiftach, to bezpardonowa walka na torze. A co do zawiech - zdarzały się (PS3), przeważnie w Jedynce.

Tom

Edytowane przez TPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×