Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Gre nabylem w promocji emiku.

 

Niestety zanim ja odpalilem minelo sporo czasu a teraz dopiero podpialem kierownice bo na padzie to tylko plakalem....

 

Dla osob ktore jeszcze byc moze beda graly - ustawienia by Patricko mozna znalezc w poradniku tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/70958-shift-2-unleashed/

 

Moje pierwsze wrazenia (doprawdy pierwsze) bo caly czas bawie sie ustawieniami probojac je pod siebie dostosowac - shift2 jest dopasionym shiftem od mnogosci opcji tunningu moze sie zakrecic w glowie. Jazda poki co li tylko golfem powiem jest niezle  koncu chyba znalazlem ustawienia na ktorych czuje auto. Szybkie porownanie ze znajomymi na torze Alpental - 53:,013 Corvette Z06 (index osiagow: 1288), 55,756 Buggatti Veyron 16.4 (index: 2184) i moj skromny stockowy Golf GTI (index 245) z czasem 56,256.

 

W pierwszej odslonie tez sporo czasu spedzilem na szybkich wyscigach wczuwajac sie. Plusem jest spora ilosc widokow (bo jak widac po niektorych grach to nie jest obecnie standart)  - czyli zderzak, maska, kokpit, widok z kasku, i zza samochodu.

W Shift1 jezdzilem najpierw z maski a potem z widokiem ze srodka. Przyznam ze tutaj widok ze srodka zrobiony jest bardzo podobnie i mam wrazenie ze feeling jest bardzo podobny. Ciekawostka jest widok z kasku przyznam ze czasy na nim mialem o 2-3s gorsze ale jest bardzo ciekawym dodatkiem i moze kiedys sie do niego przekonam.

 

To co zasluguje na karnego kutasa to tlumaczenie przyklady z ustawien:

Speed sesitivity - Czulosc predkosci

Speed sesitivity (drift) - Czulosc predkosci

Stearing Lock - Przelozenie ukl. kierowniczego

Stearing Lock (drift) - Blokada sterowania

 

No matko....

 

Kolejna rzecz to ze w opcjach tunningu mamy sciane tekstu ktora sie przewija co mi utrudnialo czytanie.

 

Ale przeciez nie bede sie czepial takich drobiazgow - pierwsze wrazenia pozytywne a nawet nie zaczalem jeszcze bawic sie w drobny tunning :)

 

Mysle ze ta gra dostarczy mi tyle samo funu ile poprzednia czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tej grze, przed jej kupnem. I w paru recenzjach, jak i komentarzach piszą o podsterowności samochodów. Prawda to, że te samochody rzeczywiście są podsterowne? Bardzo nie lubię tej podsterowności, więc mogłoby to mnie irytować dlatego wolę zapytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tej gry,kupilem ja w dniu premiery i niestety jak szybko kupilem tak szybko sprzedałem.zapytacie o powód,brak wsparcia do g25.Mam pytanie czy cos sie od tego czasu zmieniło? czy moze juz jest wsparcie do g25? chetnie bym pograł cos na kierze bo gt6juz zaliczone na platyne na g25 a jak na razie nie widac nic na rynku ciekawego jesli chodzi o wyscigi.pozdrawiam wszystkich i czekam na opine .z powazaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wrocilem do Shift i Shift2 pojedzilem oba i powiem ze teraz majac kolo 40% kariery zaliczonej w 2ce i jedynke ukonczona ze chyba jednak 1ka bardziej mi przypadla. Mam wrazenie ze w 2ce jest pare rzeczy ktore sa hmmm no troche dziwne skladanie sie do zakretu trzeba rozpoczac duuuuuzo wczesniej zeby auto sie w niego zmiescilo nie wiem czy to kwestia jakiegos laga czy czegos innego ale troche to uwiera, ogolnie jest zywo silniki rycza ale do modelu jazdy trzeba sie przyzwyczaic.  Po pierwszych pozytywnych wrazeniach stwierdzam ze jest dobrze ale tylko dobrze.

Nie zaluje zakupu z racji tego ze moja kierownica powoli umiera skoncze shift2 dobije brakujace zawody w Shift1 i  koncze przygode.

Trzeba bedzie pojsc z postepem zakupic nowe kolko a pozniej wyprobowac project cars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, W4LD3K_TRUM4N napisał:

Ktoś jeszcze gra :misio:?

 

Osrto odkopales temat. Ja widzisz ostanim grajcym bylem ja okolo 2 lat temu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę pretendent do złotej łopaty, ale ta gra była martwa już 5 lat temu i nikt w to nie grał, także będę w szoku jeśli w ogóle serwery nadal działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.07.2017 o 00:12, Patricko napisał:

Widzę pretendent do złotej łopaty, ale ta gra była martwa już 5 lat temu i nikt w to nie grał, także będę w szoku jeśli w ogóle serwery nadal działają.

 

Ot, najprawdopodobniej świeży posiadacz PS3, bo jeżeli wierzyć jego profilowi na psnprofiles to ma ją od maja tego roku.

 

A co do serwerów Shifta 2 najwyraźniej mają się dobrze skoro Notorious wpadł komuś 5 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×