Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Nie mogę znaleźć odpowiedniego działu dla tego pytania, więc zadam je tutaj:

Jak grać na kontrolerze PS3 w NFS:S2 w wersji PC. Pada wykrywa, tylko czy da radę ustawić aby gaz/hamulec był na tych spustach z tyłu, kierowanie joyem, da radę?

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-jak-podlaczyc-kontroler-ps3-do-komputera-klasy-pc/67272/

Miłej lektury. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam problem z shiftem. Przyszła paczka z ultimy i szybko wrzuciłem do czytnika, nie chciało mi się od razu wpisywać online pass i co? O dziwo teraz bez wpisania online pass zagrałem online ale nie mam autologu... Poza tym jak sprawdzić czy ma się te 40 dodatkowych wyścigów z limited edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam problem z shiftem. Przyszła paczka z ultimy i szybko wrzuciłem do czytnika, nie chciało mi się od razu wpisywać online pass i co? O dziwo teraz bez wpisania online pass zagrałem online ale nie mam autologu... Poza tym jak sprawdzić czy ma się te 40 dodatkowych wyścigów z limited edition?

bo tak jest online pass nie jest do gry online tylk odo działania autologu a zeby miec te wyscigi miec to wejdz w dodatki i wpisz kod i pobierze ci wyscigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, byłem przekonany że jest odwrotnie:)

Jak ktoś chce to dodawać mnie do friendsów: bartus007

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...klasy-pc/67272/

Miłej lektury. Powinno pomóc.

Akurat tego sposobu próbowałem już dawno i pada mam odłączonego poc pc i w grach działa. Ale nie da się ustawic na yoja żeby skręcać, a te spusty działają jako zwykłe klawisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się gry i wróciła do mnie jak bumerang, za dwa dni żona kupiła limitke na prezent, więc teraz nie mogę nie grać. Zasiadłem troszkę wczoraj i muszę przyznać że sie do niej przekonałem, nawet na elitarnych ustawieniach jakoś mi tam wychodzi. Jednak drift to jest dla mnie kosmos, zdobyć 200pts nie potrafię, czy mi się on wydaje trudny, czy naprawdę ktoś tu przegiął. Jaki samochód polecacie na początek to tego typu imprezy, bo ten który dostałem ze szkółki wcale mi nie przypasował, no chyba że to już nie kwestia samochodu a umiejętności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobię podobnie. Jak będzie tańsza- w okolicach 100 zł, to własna kopia obowiązkowa.

@InF'ernaL

Powiedz proszę, bo niestety nie mogę zrozumieć posta, jaką masz kierownicę? I czy w ogóle mówimy o kierownicy, bo napisałeś że ustawiłeś jej czułość na maksa, ale jak skręcasz gałką, to wypadasz z toru. No i o co chodzi z tą gałką?

Chętnie pomogę, jeśli będę potrafił oczywiście, ale powiedz jaki masz model kierownicy:)

Nie kierownica tylko na padzie gram ale przecież tam można również zmienić ustawienia do swoich potrzeb grając na padzie czyż nie? Nie wiem co tam widzisz nie zrozumiałego ale postaram Ci się raz jeszcze wytłumaczyć ^^ Masz chociażby pierwszy wyścig testowy. Dajmy że jest pierwszy zakręt, zwalniam autem tzn. puszczam gaz lub też hamuje, widzę że ta linia optymalnego toru jest na zielono czyli SPOKOJNIE powinienem przejechać nawet mając wciśnięty gaz do dechy, wyginam max gałkę analogową w prawą a to auto ledwo co skręca w prawo i wypada za trasę. Śmiech na sali. Rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się gry i wróciła do mnie jak bumerang, za dwa dni żona kupiła limitke na prezent, więc teraz nie mogę nie grać. Zasiadłem troszkę wczoraj i muszę przyznać że sie do niej przekonałem, nawet na elitarnych ustawieniach jakoś mi tam wychodzi. Jednak drift to jest dla mnie kosmos, zdobyć 200pts nie potrafię, czy mi się on wydaje trudny, czy naprawdę ktoś tu przegiął. Jaki samochód polecacie na początek to tego typu imprezy, bo ten który dostałem ze szkółki wcale mi nie przypasował, no chyba że to już nie kwestia samochodu a umiejętności?

drift w tej grze jest trudny ale nie podawaj sie, samochod ktory dostalem na poczatek sie nadaje i ze spokojem mozesz nim grac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do ustawienia się na trofeum online King Of The Hill - Król wzgórza: trzeba wygrać 7 wyścigów online pod rząd! w Mistrzostwach Pojedynków Kierowców. Jest to najtrudniejsze trofeum w grze, to powinno być złoto, a nie brąz. W tej ustawce trzeba bawić się kontami, wyszukać się nie powinno być kłopotu ponieważ online gra mało osób. Jeżeli jest ktoś chętny niech pisze do mnie wiadomość na PS3 moje PSN Mapig. Reszta trofeów online jest bardzo prosta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drift w tej grze jest trudny ale nie podawaj sie, samochod ktory dostalem na poczatek sie nadaje i ze spokojem mozesz nim grac,

Czym grasz, padem , kierownicą, coś zmieniałeś w ustawieniach Nissana 240SX? Jak patrzę na filmiki z driftu na youtube to wszystko wygląda bajecznie prostą, 2, 3 bieg zakres obrotów na max( prawdopodobnie ręczna skrzynia ) i kontra i pięknie jedzie jak po maśle. U mnie efekt jest taki że albo max robię 5ptsów i kończy się drift, albo oberk. Nie potrafię utrzymać samochodów w zakręcie na drifcie, może kwestia jest ustawienia kierownicy, sam nie wiem od 4h nie mogę nic się nauczyć. Nigdy jeszcze nie miałem takich problemów z tym trybem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie ustawienia kierownicy w wyscigu zeby sie najbardziej realnie prowadzil? bo nie moge tego zrobic;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym grasz, padem , kierownicą, coś zmieniałeś w ustawieniach Nissana 240SX? Jak patrzę na filmiki z driftu na youtube to wszystko wygląda bajecznie prostą, 2, 3 bieg zakres obrotów na max( prawdopodobnie ręczna skrzynia ) i kontra i pięknie jedzie jak po maśle. U mnie efekt jest taki że albo max robię 5ptsów i kończy się drift, albo oberk. Nie potrafię utrzymać samochodów w zakręcie na drifcie, może kwestia jest ustawienia kierownicy, sam nie wiem od 4h nie mogę nic się nauczyć. Nigdy jeszcze nie miałem takich problemów z tym trybem.

pad i nic nie zmienialem, poprostu wyszedlem z zalozenia ze tym co mam ustwione dam rade i dalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie kiedy ma wyjsc patch do Shifta 2 ?

a co ci sie nie podoba ze cchesz patc ha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci sie nie podoba ze cchesz patc ha?

Tylko niech poprawia input lag miedzy kierownica a tv, to by było na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zadnych takich problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej kierownicy grasz ?

driving force gt a ty? mialem problemy z ustawieniami czulosci itp ale juz mam wszystko ogarniete i chodzi zajebiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

driving force gt a ty? mialem problemy z ustawieniami czulosci itp ale juz mam wszystko ogarniete i chodzi zajebiscie

Rowniez na DFGT, podlaczylem pod ps3 i pc i nadal jest problem na obu platformach, jesli mozesz przeslij mi screena na pw lub tutaj (moze komus pomoze) jak masz poustawiane to sobie sprawdze jutro bo w robocie siedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 7 wygranych pierwszych wyścigach w karierze. Ustawienia - wszystko na OFF, poziom AI średni, hamulce anty ON. Skrzynka manualna.

Wrażenia? To ulepszony SHIFT. I w zasadzie tyle. Widok z hełmu nie powala, jest fajny ot co.

Czy to jest pogromca GT5? To dwie różne gry. I ja każdą z nich lubię za coś innego. Mam kilka ścigałek i każdą lubię za coś innego.

Model jazdy - zależy jakim autem. Na początku kariery wziąłem VW GTI. (Sam takim właśnie modelem miesiąc uskuteczniłem konkretny TEST DRIVE przedzakupowy) i powiem, że model jazdy z FF jest OK. Różnica względem RF jest też zauważalna i odczuwalna na kierownicy DFGT + Playseat.

Czy za grę warto dać kasę? - zależy od portfela. Ale jeśli ktoś ma SHIFTa I i żal mu kasy na SU, to spokojnie może poczekać aż cena spadnie.

Podsumowując - to dopracowany pierwszy SHIFT, z kilkoma bajerami, jeszcze lepszą oprawą dźwiękową, np słychać jak coś nam się telepie po przywaleniu w bandę, podobną grafiką, ot wszystko.

Tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez na DFGT, podlaczylem pod ps3 i pc i nadal jest problem na obu platformach, jesli mozesz przeslij mi screena na pw lub tutaj (moze komus pomoze) jak masz poustawiane to sobie sprawdze jutro bo w robocie siedze

http://js-kit.com/blob/ysL5G_R_h_XI_1YkdUVeNr.jpg

prosze nie moj screen ale mam identycznie ustawione i chodzi idealnie;) zadny h nie miejscie wlaczonych automatycznych hamowan albo cos tego typu i jazda rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://js-kit.com/bl...I_1YkdUVeNr.jpg

prosze nie moj screen ale mam identycznie ustawione i chodzi idealnie;) zadny h nie miejscie wlaczonych automatycznych hamowan albo cos tego typu i jazda rewelka

Bog zaplac dobry czlowieku :) przetestuje jutro i dam znac czy pomoglo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obym ci pomogl mi to pomoglo bardzo i znowu moge jezdzic i pobijac rekordy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w drifcie te ustawienia Ci się sprawdzają, dziś już nie mogę sprawdzić, gdyż mały śpi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w drifcie te ustawienia Ci się sprawdzają, dziś już nie mogę sprawdzić, gdyż mały śpi?

nie grałem jeszcze:) we wyscigach znakomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×