Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

nowy DLC wychodzi z 5 trasami i 13 oldtimerami

ja ogolnie starszej daty jestem zachwycony wole smigac klasykami niz nowymi padlinami :thumbsup:

Edytowane przez emilson_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Wiecie może co należy zrobić, aby obydwa joy'e działały prawidłowo? Ponieważ w grze wykrywa je tak jakby dopiero od połowy, np. ustawione mam na lewy skręt a na prawy joy do gór gaz na dół hamulec i chodzi o to, że nie można lekko skręcic lub delikatnie dodać gazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos problem w klasie a wyscig na nurburgringu nordchleife mclarenem pomaranczowym, po przejechaniu mety dyskwalifikacja z powodu uszkodzenia silnika, jezd\ze na automacie i kierce i nie wiem co jest grane podobno ktos mial juz cos takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos co zniemia patch oprucz numerka na 1.01 :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co dokładnie zmienia, ale na pewno zmieniło się sterowanie i force feedback na kierach Logitecha. Teraz nie zrywa już ff przy utracie przyczepności, ale za to siła jest mniejsza jakby :whistling:. Dodatkowo wydaje mi się, że kąt skrętu jest zblokowany na 900* i zmiana w opcjach na mniejszy nic nie daje.

Uwaga, aby zobaczyć różnicę musicie zresetować ustawienia kierownicy (trójkąt na ekranie ust. ff, czułości, itd.). :)

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn powiem Ci Ksawery ze jak sie przed patchem bawilem ustawieniami kierownicy i zmienialem je dosc czesto to wpewnym momecie mialem tak ze kat "zblokowal " mi sie na 900stopniach i nic sie z tym nie dalo zrobic. Ustawialem 450 a przy jakiejs nawrotce i tak musialem robic pelny skret kierownicy. Wylaczylem i wlaczylem gre i bylo juz normalnie wiec pewnie jak juz drugi raz wlaczysz ta gre to minie ci ten "blad"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no chyba że tak, jutro ten kąt sprawdzę.

Ale FF jest poprawiony, na Gt Planet (nie ma PSN to ludziska w Shifta grają:biggrin:) to wyczytałem, sprawdziłem i rzeczywiście :thumbsup:.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam do was pytanie ogolem gram w GT5, i chcialbym zakosztowac NFS'a, i mam pytanie czym to się rozni ? Potrzebna jest kierownica? Bo slyszalem od kolegi że na PC nie da się driftowac i czy na plejku jest tak samo ? I jak wyglada Mplayer ?

Siemanko, mam do was pytanie ogolem gram w GT5, i chcialbym zakosztowac NFS'a, i mam pytanie czym to się rozni ? Potrzebna jest kierownica? Bo slyszalem od kolegi że na PC nie da się driftowac i czy na plejku jest tak samo ? I jak wyglada Mplayer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS to zupelnia inna gra jesli chcesz ja porownywac do Gt5.

Shift jest bardziej arcadowy, model jazdy nie jest tak oczywisty jak w Gt5:) auta bardziej sie "slizgaja", ale jest to do opanowania, wazne zeby aut nie ulepszac na maxa bo wtedy ciezko jest je utrzymac na torze. Moim zdaniem poczucie predkosci jest lepsze w Shifcie, wszystkie te lekkie rozmazania itd sprawiaja ze lepiej czuc predkosc. Przeciwnicy sa bardziej agresywni niz w GT i nawet czasami mnie to wkur***. Jade sobie ladnie pieknie na wejsciiu wyprzedzam goscia a on zamiast odpuscic wali w ciebie jak by nigdy nic. Nie jest to oczywiscie na kazdym zakrecie ale na waskich i kretych trasach sie zdaza.

Drift generalnie to padaka jakich malo, ciezko sie jezdzi. Trzeba sobie pada/kierownice ustawic zeby jako tako to szlo wszystko. W zwyklych wyscigach na padzie tez sie dobrze gra (jezdzilem z pierwsze 3 wyscigi), ale kierownica to zawsze keirownica:)

Multi jeszcze nie odpalalem wiec nic ci nei powiem na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachwycony Shiftem. Po pierwsze nareszcie wyraźnie czuć ciężar silnika i sposób w jaki został umieszczony, przeciwnicy walczą do upadłego (czasami aż za mocno) no i jest moc :D Co do ślizgania się, to wszystko zależy od opon. Na żywo też trzeba korygować kierownicą pozycję samochodu w zakręcie, bo koła lubią uciekać i to nie tylko w autach dla Kowalskich, ale też w maszynach typu np. Porsche 911 GT3. No i wreszcie panowie z EA nauczyli się, że banda wcale nie pomaga pokonać zakrętu :D GT5 leży i się kurzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o multi to na poczatku jak masz niski lvl grasz z leszczami ktorzy pierwszy zakret atakuja 250 na godzine dlatego nie sprawia to przyjemnosci, wszystko skupia sie na znalezieniu kilku osob co potrafia jezdzic i wspolnie sie pobawic.... ja najpierw koncze kariere a pozniej multi.

Siemanko, mam do was pytanie ogolem gram w GT5, i chcialbym zakosztowac NFS'a, i mam pytanie czym to się rozni ? Potrzebna jest kierownica? Bo slyszalem od kolegi że na PC nie da się driftowac i czy na plejku jest tak samo ? I jak wyglada Mplayer ?

Siemanko, mam do was pytanie ogolem gram w GT5, i chcialbym zakosztowac NFS'a, i mam pytanie czym to się rozni ? Potrzebna jest kierownica? Bo slyszalem od kolegi że na PC nie da się driftowac i czy na plejku jest tak samo ? I jak wyglada Mplayer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy online pass automatycznie się aktywuję po pierwszym odpaleniu gry ?

włączyłem gre i mogłem grać od razu online, autolog działa a nie wpisywałem online pass...a gdy chciałem sprzedać grę okazało się,że na innym koncie jest tylko kariera i opcje. Nic więcej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić shifta? Na kompie bardzo mi się podobał ale nie da się grać na klawiaturze.Czy na padzie da się jakoś grać i driftować?(na kompie nie dało rady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić shifta? Na kompie bardzo mi się podobał ale nie da się grać na klawiaturze.Czy na padzie da się jakoś grać i driftować?(na kompie nie dało rady)

Powiem ci tak driftowac idzie, mi na padzie rewelacyjnie wychodzi ale na kierownicy za cholere ciezko :/ Osobiscie gre mam na ps3 ale chyba ja sprzedam i zmienie na Pc (wyszly patche poprawiajace Input laga wersja PC). Grze dam jeszcze 2 tygodnie jesli w tym czasie nie wypuszcza pieprzonego patcha poprawiajacego input laga od czasu premiery to serdecznie to pierdole ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grze dam jeszcze 2 tygodnie jesli w tym czasie nie wypuszcza pieprzonego patcha poprawiajacego input laga od czasu premiery to serdecznie to pierdole ;]

No i to jest pięknie podsumowana sytuacja z Shiftem 2 w tym momencie :biggrin:. Ja na kompie nie będę grał, ale wersji PS3 mam już troszeczkę dosyć.:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest pięknie podsumowana sytuacja z Shiftem 2 w tym momencie :biggrin:. Ja na kompie nie będę grał, ale wersji PS3 mam już troszeczkę dosyć.:whistling:

hehe ;) Ogolnie zaczyna mnie ta plejka juz wku... trzeba bedzie na Pc posiedziec i w Shoguna 2 ponapierdzielac chetnych zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak jest z gra na padzie? Czy znowu trzeba robić kombinacje alpejskie jak przy jedynce aby dało sie grac? Czy wsadzam płyte, odpalam grę i mogę śmigać od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opinia użytkownika:

Grze dam jeszcze 2 tygodnie jesli w tym czasie nie wypuszcza pieprzonego patcha poprawiajacego input laga od czasu premiery to serdecznie to pierdole ;]

cytat ze strony EA:

Od całkiem nowej kamery na kasku, przez nocne wyścigi, po przerażająco autentyczną fizykę jazdy ...Przełomowy realizm SHIFT 2 UNLEASHED nie ma sobie równych!

input lag na kierownicy ;-) jest tym "przełomowym realizmem"

... trzeba poczekać na patch i jak gra na alledrogo stanieje do 60 zl to można kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyszedl patch, czy cos poprawi zobaczymy jak Sony zatwierdzi go.. Mi sie gra podoba, prowadzenie nie jest super realistyczne, ale moim zdaniem "funu" z tej gry mozna wyciagnac tonami :] Nie zaluje wydanej kasy i czekam na mozliwosc kupna dlc i jazdy rekinem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak jest z gra na padzie? Czy znowu trzeba robić kombinacje alpejskie jak przy jedynce aby dało sie grac? Czy wsadzam płyte, odpalam grę i mogę śmigać od razu?

No trzeba trochę kombinować, przede wszystkim z czułością i martwą strefą, a i po ustawieniu wszystkiego i tak z początku jeździ się fajnie, ale im mocniejsze auta tym gorzej :(

Teraz wyszedl patch, czy cos poprawi zobaczymy jak Sony zatwierdzi go.. Mi sie gra podoba, prowadzenie nie jest super realistyczne, ale moim zdaniem "funu" z tej gry mozna wyciagnac tonami :] Nie zaluje wydanej kasy i czekam na mozliwosc kupna dlc i jazdy rekinem :D

Zgadzam się, że Shift 2 daje dużo funu, ale czasami jest tak irytujący, że najlepiej machnąłbym płytę przez okno i niech leeeci. Jak z kobietą: raz przytulanka, a raz drut kolczasty :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Jak z kobietą: raz przytulanka, a raz drut kolczasty :biggrin:.

hahha podoba mi sie to zdanie ;D czyli Przytulanka to NFS a drut kolczasty to GT5 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie odnosi tylko do shifta.....

Btw mnie irytuje ze trzeba czekac z intrem do nazwy studia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze waham kupić gre, czy grafika jest w miarę dobra, czy sie nie nudzi tak jak GT5, czy wciąga ta gra, na super symulacji mi nie zależy mam prawdziwe auto i tam mam symulacje thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma sensu jej kupować, bo na dniach powinna ona stanieć. Tym bardziej, że wychodzi DIRT 3, który w jakiś sposób jest konkurencją.

Ja na Twoim miejscu bym poczekał, bo cena lada moment powinna spaść. Pisząc lada moment mam tutaj na myśli miesiąc góra dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre mozna wyrwac juz po 110 nowki sztuki na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×