Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was ma tez problem z FF, a mianowicie w zakretach jest git, ale na prostej FF praktycznie jest a raczej go nie ma:D Co pare wyscigow albo restartow zalaczy sie normalnie i czuc normalny opor kierownicy, ale w wiekszosci przypadkow mam praktycznie FF 0% na prostej. Dodam, ze kiera sprawna i to nie problem kiery, wiec pozostaja ustawienia lub blad gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oczywiscie mam standardowe pytanie czy wyszedl ten piekny cudowny trzymajacy w napieciu dosc wyczerpujacy (jak na EA) i wyczekiwany przez setki ludzi patch poprawiajacy INPUT-LAG ? :D siedze w robocie a czarnej skrzynki dosc dlugo nie odpalalem ;] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyszedł, ale tylko w USA. Jest podobno niesamowity oraz zjawiskowy :laugh: i poprawia laga.

Czy ktos z was ma tez problem z FF, a mianowicie w zakretach jest git, ale na prostej FF praktycznie jest a raczej go nie ma:D Co pare wyscigow albo restartow zalaczy sie normalnie i czuc normalny opor kierownicy, ale w wiekszosci przypadkow mam praktycznie FF 0% na prostej. Dodam, ze kiera sprawna i to nie problem kiery, wiec pozostaja ustawienia lub blad gry.

Wszyscy to mają po patchu 1.01. Niby nie zrywa ff, ale traci opór. Trzeba czekać na patcha 1.02.

Edytowane przez Ksawery
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł, ale tylko w USA. Jest podobny niesamowity oraz zjawiskowy :laugh: i poprawia laga.

Osz w morde jeza wiec warto jeszcze poczekac dobry miesiac (moze dwa :P ) az dotrze do europy ten niesamowity oraz zjawiskowy i poprawiajacy laga patch :D

Wczoraj trzymalem ten belkot na PC ale postanowilem jeszcze poczekac do konca tego tygodnia.

Ksawery dzieki za info :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ten patch 1.02. Jakby lepiej, ale dawno nie grałem i nie mam porównania tak na świeżo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ten patch 1.02. Jakby lepiej, ale dawno nie grałem i nie mam porównania tak na świeżo.

oooo :D zaraz odpale i sprawdze dziekowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba resetować ustawienia, czy wystarczy zainstalować, bo jakoś różnicy nie widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zresetować. Teraz jest ff cały czas, nie zrywa i chyba zmniejszył się lag, bo auta skręcają jakby czulej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe dlc

juz nie moge sie doczekac startu pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, teraz to mozna grac:D FF dziala poprawnie, input laga brak, az ciagnie zeby masterowac zakrety. Nic dodac nic ujac, gierka kozacka.

Tez sie DLC nie moge doczekac, a jeszcze trzeba kupic legendy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tych dwoch dlc bylo wiadomo od dawna, bo wyciekly filmy tyle ze ze zwalonym dzwiekiem, problem polegal na tym ze do wczoraj nie bylo do konca wiadomo co bedzie zawierac dlc speed hunters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok po tym patchu od razu lepiej :D ale i tak jeszcze to nie jest to wporownianiu do gt5 jesli chodzi o input lag :teehee:

Tak sobie pomyslalem ze moze podamy najlepsze nasze czasy(puki PSN nie dziala) na jakim torze, jakim samochodem (w tym jaka moc jego), kierownica czy pad, no i jaki poziom professional czy elite ? Co o tym sadzicie ? jesli ktos by sie zdecydowal podac wyniki i w przyszlosci je chcialby poprawic niech znajdzie swoj post i go edytuje zeby nie robic bagna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok po tym patchu od razu lepiej :D ale i tak jeszcze to nie jest to wporownianiu do gt5 jesli chodzi o input lag :teehee:

Tak sobie pomyslalem ze moze podamy najlepsze nasze czasy(puki PSN nie dziala) na jakim torze, jakim samochodem (w tym jaka moc jego), kierownica czy pad, no i jaki poziom professional czy elite ? Co o tym sadzicie ? jesli ktos by sie zdecydowal podac wyniki i w przyszlosci je chcialby poprawic niech znajdzie swoj post i go edytuje zeby nie robic bagna ;]

Wydaje mi sie, ze masz jakis problem z oczami, albo telewizor ma input laga, ewentualnie martwa strefe se ustawiles na 50%. Bo do stwierdzenia czy masz input laga potrzebowal bys chyba labolatorium, wez jakas kamere co nagrywa w 100 klatkach i nagraj nam jak reaguje gra na Twoje ruchy kierownica, bo jaja sobie tylko z ludzi robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tym xp? ja wlasnie od wczoraj mam to samo, przeszedlem 60 % gry i na 20 lvl mi zablokowalo... moze trzeba kupic jakis samochod albo cos?

Troszkę się zdziwiłem, 40 % gry i informacja o tym że zdobyłem aktualnie maksymalny poziom XP. Zdobyte dodatkowo Xp nie pozwolą awansować powyżej, o co biega , brak nagród, kasy, co to ma być, ktoś tak miał?

Przydałby się patch, który by synchronizował kierownice z monitorem, strasznie to kuleje, opóźnienia tragiczne.

Panowie co się dzieje nikt nic nie pisze, temat przycichł.

Powiem Wam że bez XP to już nie ta sama gra, nic nie nabija już na poziomu, trochę beznadziejnie jest i jak dla mnie to jest do pupy, mogliby to zmienić.

Shelby Cobra 427, to jest fura, z moimi ustawieniami kierownicy prawdziwy diabeł, nie do opanowania, frajda niesamowita, ujarzmić 1300 kucy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro 20 to max lvl w grze to jak chcesz to przeskoczyc kupujac inne auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiedzialem ze 20 to max, troche dziwnie to zrobili, tak do 80 lvl przynajmniej powinno byc, pozniej jak jezdzisz w multi to juz wogole nic nie dostajesz za wygrane wyscigi? nonsens

No skoro 20 to max lvl w grze to jak chcesz to przeskoczyc kupujac inne auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kasy nie dostajesz??

Jak chcesz lvle wbijac to sobie kup RPG, tutaj masz masterowac zakrety!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac online juz bo ja wlasnie kupilem gre ale nie moge wpisac online pass pisza ze prace konserwacyjne scare.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wlaczajac przepustke 48 h :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie sie pochwalić ustawieniami pada tzn. jaka czułość skręcania i jaka martwa strefa. Jeżdżąc z dużą prędkością lub przy wyjściu z zakrętu gdzie panika robi swoje rzuca mną od lewego do prawego rowu thumbsup.gif i mam trudności z opanowaniem kilkuset koni. Jeżdżę bez żadnych wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowaliście wysyłąc na youtube powtórkę? u mnie wgrywa 11 sekundowe filmy nie wiem czemu...

A mozecie sie pochwalić ustawieniami pada tzn. jaka czułość skręcania i jaka martwa strefa. Jeżdżąc z dużą prędkością lub przy wyjściu z zakrętu gdzie panika robi swoje rzuca mną od lewego do prawego rowu thumbsup.gif i mam trudności z opanowaniem kilkuset koni. Jeżdżę bez żadnych wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim samochodem najlepiej pokonać bosa w wyścigach RETRO.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnies sobie moc do 1500 i pojedziesz go kazdym, ja zrobilem ten event nissanem gtr i mialem nim 990 pkt mocy, i wygralem wszystkie wyscigi, takze sie da.... Odejdzie Ci na prostych ale na szykanach go bierzesz bez mydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofea Poligon (Zwyciężono w wyzwaniu GTR JR'a.). Zaczynając grę nie wygrałem tego wyzwania. Mam już około 25% kariery i czy mogę uruchomić jeszcze raza wyzwanie GTR JR'a, czy będzie konieczność uruchamiania kariery od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×