Skocz do zawartości
narikofan

zwracam sie z prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... dziwi mnie trochę sytuacja z którą miałem okazje się spotkac ze 3 razy w ciagu 2 miesięcy, może zacznę od początku...mam ochotę sobie pograc, biorę pada do ręki, wciskam PS button ,konsola się włącza ale pad ciągle mruga, a na obrazie pojawia się komunikat "brak sygnału" wyciągam płytkę z ps3, konsola nadal nie reaguje. Postanowiłem odłączyc ps3 od zasilania i włączyc jeszcze raz, rezultat- wszystko działa sprawnie i tak jak powinno ale po 3 tygodniach sytuacja sie powtórzyła. Moje pytanie jest następujące- Czy to może byc związane z tym ze płytka po skończonym graniu i wyłączeniu konsoli została w środku? (Kabel działa sprawnie) Czy zresetowanie konsoli uchroni mojego "chlebaka" przed podobnymi zachowaniami? czy powinienem oddac konsole do serwisu? ZA wszelkie udzielone odpowiedzi uprzejmie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co i działa to nie daj do serwisu bo Ci oddadzą w gorszym stanie jeśli znów się powtórzy to zrób twardy reset, moze zrób jej też System Restore, jak nie pomoże to idź do serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Puki co i działa to nie daj do serwisu bo Ci oddadzą w gorszym stanie jeśli znów się powtórzy to zrób twardy reset, moze zrób jej też System Restore, jak nie pomoże to idź do serwisu...

rozumiem dzieki, ale ten twardy reste to znazczy ze mam przytrzymac przez chwile przycisko power tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem dzieki, ale ten twardy reste to znazczy ze mam przytrzymac przez chwile przycisko power tak??

tak, trzymaj aż konsola zapiszczy i zresetują się ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze to byc związane z tym ze plytka jest w srodku i lapie przez to jakiegos laga???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w konsoli mam zawsze jakąś płytkę a problemu brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze to byc związane z tym ze plytka jest w srodku i lapie przez to jakiegos laga???

u mnie nie ma płyty w czytniku jak zmieniam płyty i nigdy nic takiego się nie zdarzyło więc to na pewno nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu to napisze w tym

Robilem formata dysku wszystko ladnie sie skonczylo i przy ponownym uruchamianiu konsoli wszystko tez rowniez pieknie dzialalo pozniej przez przypadek wszedlem w ustawieniach w opcje dotyczaca wybory miedzy ps3 i linuxem zaczal wlanczac mi sie linux poniewaz wczesniej mialem go zainstalowanego lecz nic nie wykrylo i zaczelo wyskakiwac kboot:g... i tak ze sto razy nie mialem akurat przy sobie klawiatury usb dlatego wylaczylem konsole

Przy ponowym uruchomieniu konsoli na obrazie wyskakuje komunikat brak sygnalu

probowalem juz resetu wlaczenia i wylacznie kable odlaczalem ale nadal wyskakuje brak sygnalu

co robic? dodam ze wczesniej wszystko ladnie smigalo

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś raczył był poszukać (np. w FAQ) to byś wiedział, że należy podczas uruchamiania przytrzymać przycisk włączający konsolę przez >5 sekund (do sygnału). Wróci do PS3OS, przybierając defaultowe wartości. Za lenistwo i upierdliwość (PM do admina z pierdołami) -> warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale warn nie sluszny bo przytrzymywalem 5 sekund i to nic nie dalo! wylaczalem przycisk zasilania itd nie ma zadnej poprawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale warn nie sluszny bo przytrzymywalem 5 sekund i to nic nie dalo! wylaczalem przycisk zasilania itd nie ma zadnej poprawy!

To poczekaj troszkę dłużej aż konsola zapiszczy. Jak będziesz trzymał z 10-15 sekund i dalej nic nie będzie to proponuję telefon do Sony - jeśli oni nic nie poradzą to serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że ten post pasuje tutaj. Mam problem z odpaleniem mojej PS3. Gdy włącze konsole na ekranie telewizora pojawia się informacja o podłączeniu pada i wciśnięciu guzika PS. Robie dokładnie tak jak jest opisane na ekranie i nic Nie mogę tego ominąć, konsola wogóle nie reaguje. Czy ktoœ z was miał podobny problem? Macie jakieś pomysły? Konsole kupiłem z drugiej ręki i nie mam gwarancji. Czy moglibyście Mi polecić jakiś serwis znajdujący się w Krakowie? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetuj pada i zrob tez twardy res konsoli. Res do pada masz .. od spodu, taki maly przycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zresetuj pada i zrob tez twardy res konsoli. Res do pada masz .. od spodu, taki maly przycisk

Zrobiłem tak jak napisałeś i dalej nic. Zaraz chyba zwarjuje POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pad jest naladowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pada przez miniUSB do konsoli. Może musi się "zarejestrować".

Skan z instrukcji.

s5fk00_th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnij pada przez miniUSB do konsoli. Może musi się "zarejestrować".

Skan z instrukcji.

[a href=http://i26.tinypic.com/s5fk00.jpg" target="_blank] Resetowałem również pada (wszystkie diody mrugają po naciśnięciu guzika reset wszystkie diody gasną). Mam dwa pady i każdy z nich zachowuje się tak samo ' date='więc napewno wina leży po stronie konsoli. Co do połączenia systemu kontrolera w pare z twojej instrukcji wynika ,że po podłączeniu pada z konsolą połączenie zostanie utworzone automatycznie?? Tak?? Aha jeszcze jedno w twojej instrukcji jest zdanie bez sensu znajduje się ono w opisie kroku pierwszego: ,,[b']Jeżeli system zostanie łączenia w parę zostanie przeprowadzona automatycznie[/b],, O co tutaj chodzi? Jak w koncu mam zrobić te łączenia??

Co do pytania Xiem to pad jest naładowany.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah nie ma jak polskie instrukcje

Żeby nie było to jest skan z oficjalnej instrukcji papierowej dołączanej do PS3 60GB

Temat:

Ja włączyłem konsole za pierwszym razem. Wpiąłem pada przez usb pojawił się ekran wcisnąłem PS i do dziś już działa.

Próbując uruchomić PS3 z niesparowanego pada efekty były jak u Ciebie. Pad mrygał i tyle. Konsola nie reagowała.

Ale jeśli to też nie pomaga...

Kurcze nie mam już pomysłu

Pisałeś, że konsolę kupiłeś z drugiej ręki czyli jak mniemam wcześniej działała tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina konsoli? Raczej nie? Musiałyby się popsuć bluetooth i porty USB jednocześnie xD Jak dostałem konsolę to pierwsze co zrobiłem to podpiąłem obydwa pady pod USB (drugi kabel od aparatu) i poczekałem aż się naładują do końca, dopiero wtedy włączyłem konsolę i tak działa do dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wina konsoli? Raczej nie? Musiałyby się popsuć bluetooth i porty USB jednocześnie xD Jak dostałem konsolę to pierwsze co zrobiłem to podpiąłem obydwa pady pod USB (drugi kabel od aparatu) i poczekałem aż się naładują do końca, dopiero wtedy włączyłem konsolę i tak działa do dzisiaj

Ale to nie możliwe ,żeby popsuły sie dwa pady naraz..? Jutro wezmę od kumpla trzeci pad i kabel USB i sprawdze czy będą działać u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze do niego weź swoje pady

Zobaczysz czy nie wybuchnie

A co do pytania? Za małe prawdopodobieństwo, że dwa pady pad...ły

Nie żyjemy w idealnym świecie fana x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu coś źle robisz xD Wybacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to po prostu coś źle robisz xD Wybacz

Ale co tutaj można zle zrobić?? Wszystko robie tak jak napisaliście. Byłem sprawdzać pady i działają. Więc napewno zepsuła się konsola ,czeka mnie wizyta w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze kumpla do siebie niech rzuci okiem użytkownika konsoli.

Jak nie uda mu się to wtedy serwis.

Aha i na wszelki wypadek zapoznaj się uważnie(!!) z tym tematem -> Problemy z serwisem SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×