Skocz do zawartości
Artikam

Wwe Smackdown Vs Raw 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm trochę walnę nie na temat ( No nie do końca ) czy gra jest tak słaba jak 2010 powiem wam że grałem w 2008 i moim zdaniem była lepsza od 10tki zwłaszcza wkurzał mnie system otrzymywania obrażeń w 8ce ładnie było pokazane a w 10tce już nie było tej postać z obrażeniami tylko pokazywały się na ciele co przy murzynach wyglądało tragicznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra a czy ktos wie czemu nie ma Jeffa Hardyego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo rostery gier WWE są robione na czas WrestleManii (w tym wypadku XXVI) a wtedy Jeff był już poza WWE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy W13 duzo lepiej wyglada od tej czesci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest lepiej no i co ważne odnośnie oprawy audiowizualnej to są wszystkie trony, a nie tylko minitron jak w SVR 2011. Ale gameplay jest znacznie usprawniony, a ja osobiście WWE 13 stawiam na 1 miejscu gier WWE. Jednak jeżeli nie masz jakiegoś dużego parcia na najnowszą odsłone, to radze poczekać do czasu aż dowiemy się czegoś nt. następnej części, która być może będzie nadal robiona przez to samo studio bądź zostanie zrobiona całkiem od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to narazie nie bede sie decydowal na kupno W13 i popykam w 2011 tylko nie wiem w jakim trybie najlepiej grac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc ''tryb'' w 11 masz RTWM czyli swego rodzaju tryb fabularny, Universe gdzie grasz w świecie WWE przez okrągły rok aż do znudzenia no i wiadomo exhibition. Ja osobiście przeszedłem RTWM, zagrałem rok w universe a tak to cały czas zwykłe walki :) W Match Creatorze często ustawiam sobie mecz na zasadach połączonych FCA, Extreme Rules, i do tego 2 out of 3 falls :) Ustaw sobie najtrudniejszy poziom jeżeli jescze tego nie zrobiłeś, bo gra jest dziecinnie łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ten tryb zeby jak najszybciej odblokowac wszystkich wrestlerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować nowych zawodników, musisz grać mecze w universe. Tylko o ile dobrze pamiętam nie możesz walki zmienić (musi być ona ustawiona domyślnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś moze jak sie bronic kiedy ktos mnie przypina ? i oco chodzi w walce w champion mode jest walka na shawn michaelsa normalnie wygrywam przypinam a nie moge przejsc dalej ktos wie oco chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak obronic sie od pinu bo nie moge rozkminic co trzeba naciskac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz :x: i trzymasz, puszczasz gdy ten pasek znajdzie się w tym małym niebieskim fragmencie.

A o co Ci chodzi z tym ''champion mode'' bo nie rozumiem? Mylisz nazwe pewnie, bo niema czegoś takiego w grze.

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w Wrestlermani w tej karierze mam walke z Michaelsem i nie moge wygrac normalnie przypinam koniec walki ale nie wygrywam nie wiemm oco cohdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, czy WWE Smackdown vs. RAW 2011 dużo różni sie od WWE12? Czy raczej zmiany w 12 są raczej kosmetyczne i można śmiało brać 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie WWE 12 lepsze, ze względu na ulepszony silnik. Gra się zdecydowanie lepiej, nawet się nie zastanawiaj. Ale polecałbym raczej WWE 13, kosztuje nie wiele więcej, a jest jeszcze lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie trzeba zakupic 12, bo miedzy 12 a 13 mimo wszystko za duza roznica w cenie. 12 jest juz za okolo 50 zl, a 13 nadal okolo 100 zl kosztuje.

Dzieki za odpowiedz.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie teraz pomyśle że na wszystkie gry WWE które kupiłem w dniu premiery wydałem ponad 1000zł to aż mnie głowa boli xD

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×