Skocz do zawartości
Kenet

Petycja o Polskie PS-Store

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że część osób rzadko zagląda na Portal dlatego zamieszczam link do tego artykułu.

Czy nie macie już dość kombinowania z dostępem do sklepów PlayStation?

A może chcielibyście zakupić sobie jakąś grę..

Połączmy Siły i nie pozwólmy się traktować w ten sposób!!

Sony Polska sprzedając nam konsolę nie zamieściła nigdzie informacji o tym że na chwilę obecną nie możemy korzystać z PSStore tym samym wprowadzając nas w błąd.

Zakupiliśmy produkt którego nie możemy wykorzystać w pełni.

Dołączcie do nas i wyślijcie list zarówno do polskiego oddziału jak i do oddziału UK

Szczegóły i treść maili znajdziecie w artykule pod tym adresem.

[a href=http://www.ps3site.pl/ps3-news/polski-psn-store-t1607.0.html" target="_blank]http://www.ps3site.pl/ps3-news/polski-psn-store-t1607.0.html[/a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!!!

Zaraz wysyłam  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony Polska sprzedając nam konsolę nie zamieściła nigdzie informacji o tym że na chwilę obecną nie możemy korzystać z PSStore tym samym wprowadzając nas w błąd.

Zakupiliśmy produkt którego nie możemy wykorzystać w pełni.

Tylko kwestią uściślenia: Sony PL zorganizowało konferencję prasową - kilka dni przed premierą - na której powiedziało, że użytkownicy z Polski będą mieć dostęp do online ale nie będą mieć dostępu do PS Store. Opowiedziano o możliwościach zakładania kont na inne kraje i możliwości pobierania dem w ten sposób. Podano również info, że nie będzie możliwości zakupienia czegokolwiek z kont UK czy USA chyba, że ktoś posiada kartę banku z danego kraju. Czyli powiedziano cało prawdę jak to będzie wyglądało. Ja wiedziałem. Nie wiem czy oczekujesz, że taka informacja miała znaleźć się np. na kartonie ?

Inna sprawa, że jest to wkur!@#!$ na maksa. W mojej liście dopisałem, że sprzedam PS3 jeśli szybko czegoś z tym nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko kwestią uściślenia: Sony PL zorganizowało konferencję prasową - kilka dni przed premierą - na której powiedziało, że użytkownicy z Polski będą mieć dostęp do online ale nie będą mieć dostępu do PS Store. Opowiedziano o możliwościach zakładania kont na inne kraje i możliwości pobierania dem w ten sposób. Podano również info, że nie będzie możliwości zakupienia czegokolwiek z kont UK czy USA chyba, że ktoś posiada kartę banku z danego kraju. Czyli powiedziano cało prawdę jak to będzie wyglądało. Ja wiedziałem. Nie wiem czy oczekujesz, że taka informacja miała znaleźć się np. na kartonie ?

Inna sprawa, że jest to wkur!@#!$ na maksa. W mojej liście dopisałem, że sprzedam PS3 jeśli szybko czegoś z tym nie zrobią.

Konferencja prasowa nie jest medium które dociera do wszystkich. Ty ją widziałeś Ja nie. Dlatego nie może być brana pod uwagę w przypadku ewentualnej sprawy w sądzie konsumenckim. Zrozumiał bym gdyby konferencja była powtarzana wielokrotnie, a tak to mogą mnie cmoknąć w #$%@#

Co do informacji wystarczyło na kartonie (bo dlaczego by nie) nakleić małą białą nalepkę (2 na 3 cm) informującą o braki dostępu do PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do informacji wystarczyło na kartonie (bo dlaczego by nie) nakleić małą białą nalepkę (2 na 3 cm) informującą o braki dostępu do PSS.

Nalepka niestety jest. W mało widocznym miejscu - napisana minimalnie czytelnym drukiem co byćmoże można uznać za celowe wprowadzanie klienta w błąd poprzez nieudzielenie istotnych informacji.

Akcja promocyjna PS3 nie wspominała nic o tym, czy sklep będzie dostępny czy też nie, w związku z czym miejmy nadzieje, że również można uznać to za celowe zatajenie istotnych informacji.

Jak będę miał chwilę czasu wybiorę się do lokalnej FK celem sprawdzenia, czy są w tej sprawie jakieś precedensy i ewentualne szanse na wygraną.

Chyba, że SONY do tego czasu stworzy nam możliwość dostępu do sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z PS3 klikam :P

Faktycznie ledwo co to widac... Musialem pudelko z kazdej strony obejzec zeby to znalezc. Mam nadzieje ze nasza akcja moze troche przyspieszy ich dzialania..

A skoro juz nazekam.. to przydaly by sie polskie znaki w PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja list wysłałem (w trochę zmodyfikowanej wersji). Na razie zero odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym wdzięczny Sony PL za podanie jakiegokolwiek terminu. Bo teraz nie wiem czy załatwiać sobie jakąś konto i kartę czy czekać.

Zdaje sobie sprawę, że nie są w stanie podać dokładnej daty ale chociaż kwartał/miesiąc chyba by mogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nabrali wody w usta i cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

meil wyslany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na ostatnich targach chyba GDC Sony wspomniało, że powinien sie do kilku miesięcy pojawić Polski oraz Grecki Store. Oczywiście będzie obowiązywać waluta PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł z wysyłaniem petycji. Ale czy to cos da?? Jak nawet polska oficjalna strona od Playstation nie wspomina nic o PS3 tylko daje jakies newsy. Po patrzcie na strone USA lub UK. Ale nasza PL jest do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nasza (w sensie Poska )strona playstation.pl  jest żałosna .. może nie ma kto jej prowadzić ... celem zmniejszenia kosztów przyszedł z dalekiej Japonii nakaz zwolnień.. a jako że nie było Związków Zawodowych to lwia częś pracowników  Polskiego przedstawicielstwa została wylana.    ;D nie potwierdzone źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×