Skocz do zawartości
ONE

Gt5 - Nasze Wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

A no widzisz ptaszku xD Bez multi to ja sobie nawet nie wyobrażam tej gry, na aukcjach internetowych pełno ludzi zaczęło by to sprzedawać, bo już nie byłoby nic ciekawego do odkrycia, więc "niegrywalne" właśnie to miałem na myśli xD Ej Gawron, ale pterodaktyle mają łyse skrzydła xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz ptaszku xD Bez multi to ja sobie nawet nie wyobrażam tej gry, na aukcjach internetowych pełno ludzi zaczęło by to sprzedawać, bo już nie byłoby nic ciekawego do odkrycia, więc "niegrywalne" właśnie to miałem na myśli xD Ej Gawron, ale pterodaktyle mają łyse skrzydła xD

Ale zasieg dobry :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie mi cos bo oszaleje.

Jesli uwazacie ze jestem wariatem to piszcie smiało. Otóz...bardzo powaznie rozwazam zakup play3( z kierownica gt) i tv full hd tylko po to by grac w gran turismo 5. Tyle, ze ja ostatnio grałem w gran turismo 1 - 15 lat temu :(. Tak mnie ta gra wtedy zachwyciła ze do dzis o niej mysle. Napiszcie mi w skrócie, głownie ci, którzy pamietaja pierwsze playstation i 14 calowe telewizory - CZY WARTO? I czy moze jest opcja by kupic calosc tyle ze bez tv full hd? (mam taką wielka Sony Wege z wielkim tyłkiem - czy roznica w odbiorze miedzy ww. modelami bedzie kolosalna?). Czy ta gra nadal posiada tamten klimat, tą wolność, swobode jazdy, rozwój...wiecie o co mi chodzi...czy to moze juz wszystko takie, jak wszystko dookoła - skomercjalizowane z przerostem formy nad trescia. Dzieki za ew. pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tv full hd lub hd musisz miec,jesli bedziesz kupowac bo nie masz to full HD bo to teraz standart.

2.Jesli chodzi o ps one nic nie dorownalo tamtym emocjom i zachwytom jakie wywolala tamta konsola i tamte gry.Bylem wtedy gowniarz i bylo to pierwsze 3D-dzis sa to piksele ale wtedy bylo to piekno tego swiata.Nie bylo mnie stac na ta konsole i to tez wzmagalo apetyt.Czy jeszcze kiedys doswiadczymy podobnego przezycia?Watpliwe ale mozliwe.

3.Gt ze swobody chyba nic nie stracilo,no teraz licencje nie sa obowiazkowe i sa latwiejsze ale najwieksza swoboda to granie online.

4TV+PS3+GT5+Kiera tylko do GT5?Jesli Cie stac to warto.Jesli jestes raczej niezamozny to wypadaloby ten caly sprzet wykorzystac jeszcze do blu ray i innych gier.

Ps;Telewizor nawet taka Vega 100Hz nie da wysokiej rozdzielczosci,wyglada to slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4TV+PS3+GT5+Kiera

To Ty masz taką konfigurację?? A propo, zapomniałeś dodać wygodny fotel i trochę piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ostatnio mi się stała, otóż wessało mi veyrona z garażu. Nie grałem w GT od czasu padnięcia PSNu, aż do dziś i tu taka niespodzianka...

Że tak powiem WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś spierdzieliło w online - rzadko kiedy mogę sobie pograć w trybie losowym. Zazwyczaj jak wchodzę do pokoju z takim trybem gry i czekam, aż ludzie skończą jechać pod koniec mnie wyrzuca do głównego menu. Tak samo jest, kiedy już wylosuje mi samochód, klikam dołącz i też mnie wypierdziela. A jak już uda mi się pojechać, to zdarzało się nawet, że w czasie pokonywania zakrętu wyrzucało mnie...

Nie wiem co jest <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak się dzieje bo PSN dopiero co odpaliło, po pewnym czasie będzie dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak się dzieje bo PSN dopiero co odpaliło, po pewnym czasie będzie dobrze.

Ja ten problem już miałem przed awarią :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed awarią jeszcze GT5 nie miałem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa i nagle mi veyron za 2kk cr wróci aha już to widzę. Najdziwniejsze jest to, że save'ów nie dotykałem nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa i nagle mi veyron za 2kk cr wróci aha już to widzę. Najdziwniejsze jest to, że save'ów nie dotykałem nawet.

Jeśli chcesz to ci go pożyczę stuningowanego, dodaj mnie do PSN. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jak się zalogowałem na gran-turismo.com i przejrzałem w grze licencje to już się dowiedziałem dlaczego mam deja vu i ponownie zdobyłem Veyrona. Save mi dziwnym cudem "cofnęło". Strata niewielka, przynajmniej wiem o co kaman :D W połowie czerwca już będę miał luźniej i będzie nowy monit więc się odkuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×