Skocz do zawartości
ONE

Gt5 - Nasze Wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

da sie gdzies ustawic zniszczenia? nawet takie symboliczne? (porysowany lakier, rozbita szyba itd??) ...

aaa i pamietacie jakie byly info kiedys, ze GT5 bedzie na 2-3 plytkach blue ray ;), czy nie sadzicie ze ta niska jakos tekstur jest wynikiem upchanina wszystkiego na1?? ja naprawde widze roznice wzgledem filmikow prezentowanych na E3 i innych targach, grafika wyglada niewiele lepiej niz w 4, prawdopodobnie rozni sie tylko wyzsza rozdzielczoscia ... jak na gre ktora powstawala zanim jeszcze PS3 bylo na rynku, i jak na graficznego jak zpowiadali kolosa - wrecz fotorealistycznego, to tak na dwa razy, ... mysle ze za grafike gra dostanie najnizsze oceny,

Było to pisane z 1000 razy, to napiszę 1001, zniszczenia odblokowujesz wraz z kolejnymi levelami w trybie GTmode!!! W arcade mode w ogóle ich nie ma! Co do grafiki, nie wiem na czym grasz ale chyba nie jest to najlepszy tv, albo masz go źle ustawionego.

I na sam koniec, nie odpisuj na mój post, jezeli chcesz to zrobić, to w temacie głównym. Pisałem, że ten temat dotyczy NASZYCH WRAŻEŃ, a tu festiwal pytań itp. rzeczy (od tego jest temat główny). Kilka postów poleciało, warny polecą następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mialem sie uczyc ale stwierdzilem ze jak zaczne troche pozniej to nic sie nie stanie, w czasie instalacji gry (42 minuty, wlaczylem stoper ;) ) posprzatalem, ogarnalem i zasiadlem w fotelu.. Pierwsze przymiarki w salonie, podziwialem ukochane RS6 po czym udalem sie robic licencje. Pierwsze hamowanie, bulka z maslem, hamowac kazdy kretyn umie i pierwsze dwa podejsca w pacholki :] Super, determinacja siega zenitu. Mialem pograc 10 minut "zobaczyc czy dziala" zrobilem licencje b i a, co prawda nie wszystko na zloto :/ ale to w swoim czasie. Gra mnie juz na tym etapie wciagnela niemilosiernie. Grafika jest bardzo dobra moim zdaniem, lukalem podczas gry na auta standard, podczas gry nie jest zle, nie bija tak bardzo w oczy.. W koncu bedziemy je ogladac w ruchu a nie sleczyc i lizac na statecznym zdjeciu.. Tak jak w prologu czesciej jezdze z zegarow albo teraz z tej dziwnej kamery maskodachu bo inaczej tego nazwac nie moge, choc dla funu pewnie bede gral wewnatrz. Otworzyla mi tez oczy na Lotusa Evore, wczesniej krecilem z nosem patrzac na samochod, teraz wydaje mi sie bardzo interesujacy. Martynka mnie mile zaskoczyla, jak to powiedzial moj tata nie brzmi jak jakis zul spod sklepu, wskazowki w fajny sposob powiedziane chociaz jak mowila "zewnatrz wewnatrz zewnatrz" to czulem sie jak idiota ;) Jak dla mnie gra 9/10 poki co a to dopiero poczatek i bedzie coraz lepiej, zobaczymy tez co nam Kaz zafunduje w Patchach i DLC.. Musze tylko ustawic FF bo teraz na szybko juz nie szukalem. Dla mnie rewelka i czuje ze dlugo jej nie wyjme :)

Btw. Loadingi mam krotkie, wzialem APEX do czytania podczas ladowania bo tak gadaliscie, ale praktycznie zdazylem wziac do reki, otworzyc i juz moglem grac. (Konsole mam odlaczona obecnie od neta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety występują dziwne problemy z grafiką. Zauważyłem je w trybie pojedynczego wyścigu na pierwszym szutrowym torze. Otóż kiedy jadąc drogą przy której po obydwu stronach znajdują się drzewa wykonam gwałtowne skręty prawo lewo to pojawiają się brzydkie błędy graficzne, nie jest to przycięcie ani zwolnienie jak na PC ale pojawiają się wąskie poziome pasy w których obraz jakby skacze. Są one najlepiej widoczne na tle drzew ale nie tylko. Nie potrafię lepiej opisać problemu ale mam nadzieje że zrozumieliście co mam na myśli. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem i wie co jest jego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety występują dziwne problemy z grafiką. Zauważyłem je w trybie pojedynczego wyścigu na pierwszym szutrowym torze. Otóż kiedy jadąc drogą przy której po obydwu stronach znajdują się drzewa wykonam gwałtowne skręty prawo lewo to pojawiają się brzydkie błędy graficzne, nie jest to przycięcie ani zwolnienie jak na PC ale pojawiają się wąskie poziome pasy w których obraz jakby skacze. Są one najlepiej widoczne na tle drzew ale nie tylko. Nie potrafię lepiej opisać problemu ale mam nadzieje że zrozumieliście co mam na myśli. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem i wie co jest jego przyczyną?

To sie nazywa screen tearing i wiekszosc gier na PS3 na to cierpi, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gry, więc pytam. Wnioskuję, że główna "kampania" to GTmode? I tam wraz z kolejnymi poziomami odblokowuję zniszczenia, tak?

Szkoda, że deszcz nie pada na auto... jedynie na szybę w widoku z kokpitu.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem maniakiem gier wyścigowych i nie znam poprzednich części GT.

Ale jak sobie poczytałem i popatrzyłem na filmiki na youtube to powiedziałem że muszę ją mieć więc ją kupiłem. Jadąc do domu myślałem że jak zobaczę grafikę to kał mi nogawką wyleci. Niestety (albo i na szczęście) moje obawy się nie spełniły bo miałbym pranie. Nie jestem też maniakiem fotorealizmu i takie szczegóły jak pomarszczone cienie czy niedorobione jakieś samochody nie ranią moich oczu tak bardzo jak innych zboków powyżej.

Pierwsze wrażenia:

filmik: super, lecz muzyka w nim była robiona przez jakiegoś japońskiego psychola (najprawdopodobniej kolekcjonera włosów łonowych)

instalacja: porażka myślałem że konsola mi się zawiesiła miałem 24sekundy do końca które trwało jakieś 15 minut a w sumie trwała chyba ze 40min

menu: tragedia (nie mogę tego ogarnąć) wszystko wrzucone do jednego wora pewnie zrobione przez brata bliźniaka tego powyżej co muze robił

gra: tu już nie ma nic złego do napisania, na razie jeździłem hondą civic type R standardowo 185HP po całej nocy grania doszedłem do tego że mam max 401HP :D i wszystkie najlepsze upgrade'y do niej :D fizyka jazdy super.

gra online: próbowałem się połączyć z kolegą kilkukrotnie jako gospodarz i na odwrót i zawsze to samo mi wyskakuje błąd 742 (gospodarz widzi że typ wchodzi do pokoju i wychodzi a dołączający się dostaje komunikat że jest jakiś błąd 742). Próbowałem też połączyć się z jakimś Angolem dołączyłem do pokoju słyszałem go w HS ale to trwało jakieś 5 sekund. i znowu to samo błąd 742 :( nie marnowałem więcej czasu na próby połączenia z kimś bo przecież trzeba było zrobić Civicę na maxa :D

Jeździłem też trochę wyścigów specjalnych które są różnorakie i pokazują że gra nie jest dla leszczy, nie wiem jak mam wygrać tym VW ogórkiem na torze TOP GEAR.

Nie widziałem jeszcze deszczu nocy i śniegu także się nie wypowiem.

czego mi brakuje w GT5:

1. upgrade hamulców (rozczarowałem się i to bardzo jak można zapomnieć o tym w takim klasyku)

2. nitro (było by fajnie)

3. muzy ala Motostorm PR

Jak dla mnie OCENA 8.7/10

Byłaby dycha gdyby ta grafa była jak wszyscy oczekiwali :D czuję że GT5 pożre mi dużo czasu tak jak Demon's Souls :D

pozdro idę ciosać iskry na kolejną maszynkę do zapie....ania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem też trochę wyścigów specjalnych które są różnorakie i pokazują że gra nie jest dla leszczy, nie wiem jak mam wygrać tym VW ogórkiem na torze TOP GEAR.

Nie widziałem jeszcze deszczu nocy i śniegu także się nie wypowiem.

Ogórkiem jeszcze można ale tym lotusem później?? to auto nie ma wogóle przyczepności w zakrętach:/

Swoją drogą polecam po robieniu licencji wziąść się za eventy specjalne - dają dużo $ i doświadczenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, po latach czekania i najgorszych ostatnich paru dniach czytania waszych wrażeń dostałem wreszcie w łapki moje GT5 EK. Po pierwsze największy mój minus za brak kokpitów w S. Już się jednak z tą wizją dawno pogodziłem (TGS). Drugi minus, to parszywe cienie. Już bym wolał jakby ich nie było w ogóle. I tyle z minusów. Gra jest MEGA! Ja wczoraj usiadłem i w czasie ściągania patcha i potem długiej instalacji przeglądałem APEX (swoją drogą świetny almanach wiedzy) wspominałem wszystkie wcześniejsze serie GT, aż do Prologa. Męczarnie z robieniem licencji itp., ogólnie wszystkie emocje wróciły w tych wspomnieniach i po tej sentymentalnej podróży odpaliło się intro...

Panowie, ciary na plecach kilka razy. Tak właśnie sobie wyobrażałem moje przywitanie z GT5... Potem miłe menu główne, ustawienia profilu i już mogłem zagłębić się w licencje i GT Life (wcześniej jeszcze sporo czasu oglądając wózki u dealera)... Swoją drogą loadingi są bardzo krótkie. Przeważnie około 1 min. Raz troszkę mniej, raz więcej. No i się zaczęło! Ogólnie grafika dla mnie jest wystarczająca. Nie mam zastrzeżeń, ba nawet jestem pod wrażeniem. Ale to, co daje w GT5 najwięcej frajdy, to jest model jazdy (ofcoz bez SFR). Cud, miód i tona orzeszków. To jest to!

Jazda na kierownicy (DFGT) daje mnóstwo radochy i pozwala zapomnieć, że siedzimy przed konsolą. Wrażenia są ultra realistyczne (ff 10). Kupiłem sobie Hondę Civic Type R i ciułam kasę/exp na moje ukochane M5, robię licencje na golda (imo bardzo wysoki poziom trudności) i jeżdżę specjalne eventy na jakie pozwala poziom doświadczenia. WSZYSTKO jest zaj****e po prostu i aż by się chciało robić wszystko na raz, takie to uzależniające. Syndrom "jeszcze jednego razu" ujawnia się już po pierwszych kółkach na torze i już się tego uczucia nie pozbędziemy chyba nigdy. Wczoraj z żalem wyłączałem konsolę po 2 w nocy zmuszony odrobiną zdrowego rozsądku, który mi pozostał i przypominał, że jest jeszcze inne życie/praca poza GT Life... Ave.

Nie interesują mnie dąsy malkontentów, porównania z NFS (WTF!), Forza i tym bardziej z Gridem... Co mnie to obchodzi. Wszystkie wymienione i nie, chowają się ze wstydem w cieniu dwóch potężnych liter... GT.

Tyle na gorąco po zaledwie 4h spędzonych z grą. Będą tych godzin setki/tysiące. Dla mnie 9,8/10.

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dźwięk uderzenia w inne auto jest conajmniej dziwny :) może jakoś łatką poprawią... a poza tym, z każdym przejechanym kilometrem gra wciąga coraz bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dźwięk uderzenia w inne auto jest conajmniej dziwny :) może jakoś łatką poprawią... a poza tym, z każdym przejechanym kilometrem gra wciąga coraz bardziej...

ja jestem pod wrażeniem special eventu Jeff'a Gordona... jazda Nascarem na prawdę imponuje!! jest realistycznie, dynamicznie, czuć opór powietrza i czynniki aerodynamiczne... no i jazda na owalnym torze nie jest w cale taka łątwa tymi nascarami:) tak sobie to właśnie wyobrażałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nascar daje takie poczucie respektu dla tego niby prostego jeżdzenia w kółko kiedy przy 280 na godzinę próbujesz wejść w łuk a auto się składa w zakręt jak lokomotywa :D

z dodatkowych rzeczy i doznań, to powiem jeszcze tyle, że nie rozumiem tych którzy się ekscytują tym ze pixeluje się wycieraczka czy że cień nie jest za ładny. Na pewno gra brzydka nie jest, może mieć pewne niedociągnięcia graciczne(choć uważam osobiście, że grafikę ma świetną, auta wyglądają naprawde ślicznie) ale sens tej gry polega nie na tym, żeby widziec w błotniku odbicie uśmiechu szefa teamu mechaników jak mijamy pit-stop czy na miejskim torze, żeby sobie zerknąć w jakiej cenie mają kanapki w kawiarence tylko po to żeby czuć świetny model jazdy, naprawdę rozbudowany system kustomizacji mechanicznej auta oraz ogrom możliwości w grze wyścigowej, od brykania gokartem po wciskanie się w tunel aerodynamiczny przy 290km/h w nascarze, gdzie dla każdej z tych opcji jest tak dopracowana fizyka, że różnice między autami o różnej masie, ustawieniu silnika, wymagają praktycznie nauki jazdy od nowa. Wczesniej jeździłem wykręconym na 290km golfem gti, i jak teraz sobie kupiłem bmw 135i i wykręciłem na 450 koni to mam wrażenie jakbym włączył zupełnie inną grę z zupełnie innym modelem jazdy którego muszę się nauczyć od nowa. W tym tkwi szczegół, że auta nie różnią się tylko wyglądem, ceną i tym jak przyspieszają, tutaj naprawdę czuć każdy kilogram fury, sztywność nadwozia, przeniesienie napędu i miękkość opon, to po prostu czuć.

Wadę która nie daje mi spokoju to brak możliwości modyfikacji hamulców - bardzo nierealistyczna z resztą bo w każdym aucie można wbić większą tarczę, frezowanie, inną mieszankę klocków czy w ogóle zmienić układ zacisków. tutaj niestety nie ma takiej możliwośc.

Druga wada, jeszcze bardziej irytująca to to, że kupuję auto za 32000, moduje je za drugie tyle, a potem gdy chcę je sprzedać proponują mi 3500... to jakieś jaja są po prostu. sprzedałem parę pierwszych wygranych aut, a teraz mam kłopot, bo zeby wziąść udział w jakims yaris cup muszę go kupić za grubą kasę(a miałem wygranego), mimo, że tego co miałem sprezedałem za 4000 - więcej niż mi oferują za bajecznie wykręconego golfa gti...

a poza tym największa wada to to, że nie dosypiam bo syndrom "jeszcze jeden wyścig" po prostu powrócił, po wielu latach rozłąki z GT2. Żadna inna gra wyścigowa nie potrafi tak wciągnąć jak gran turismo. po prostu bajeczna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogórkiem jeszcze można ale tym lotusem później?? to auto nie ma wogóle przyczepności w zakrętach:/

Swoją drogą polecam po robieniu licencji wziąść się za eventy specjalne - dają dużo $ i doświadczenia:)

A ja jednak się dopytam, jak zrobić tego ogórka, bo nie mogę wejść na pozycję wyższą niż 9. Z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciło stare dobre GT !! Gra ma swoje błędy i nie jest doskonała, ale fun płynący z gry w pełni mi to rekompesuje. No i wiadomo syndrom jeszcze jednego wyścigu wrócił powrócił, o czym przekonałem się dziś o 3 w nocy :D Pytanie mam do tych co już w B-specu trochę pograli (ja mam 3 lv dopiero ;) ) a mianowicie czy da się przyspieszyć czas jakoś tak jak w przypadku gt4?? Czy 3ba cały wyścig oglądać w czasie rzeczywistym??

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak się dopytam, jak zrobić tego ogórka, bo nie mogę wejść na pozycję wyższą niż 9. Z góry dziekuję

hmmm... pierwszy zakręt (Wilson) pszesuwasz się po wewnętrznej 1 pozycję... drugi zakręt pod koniec pachołków o kolejne 2 i następny zakręt w prawo przed dłuższą prostą (Chicago bodajże - przy oponach) o jescze 1 po wewnętrznej... Hammerhead po zewnętrznej spóźnione hamowanie i przesuwka o kolejne 2 pozycje... potem długo nic aż do (Bacharach) - tu jedna pozycja do przodu i na Gambonie nie dajesz się wyprzedzić... kolejne okrążenie starasz się przejechać tak samo:)

ja tym sposobem mam złoto

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogorek prosty. Unikaj redukcji na 2 bieg. Ten klasyk bardzo ladnie jedzie na 3 kazdy zakret. Staraj sie uzywac slipstream . Złoto jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - stare dobre Gran Turismo! :laugh: Kupiłem wczoraj i jestem jak najbardziej zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nocka zleciała momentalnie.

Mam PS3-60 tkę od 3 lat i GT5 jest to gra która do tej pory zrobiła na mnie największe wrażenie.

No może poczciwy Call of Duty Modern Warfare - jestem zwolennikiem FPS.

Jedno jest pewne doba przy GT5 jest za krótka Piątek zleciał nieubłagalnie przy tej grze.

Coś mi się wydaje że zajadę czarnulkę po raz drugi i znów będzie „yellow light of death”,:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na next-geny grafika kanciasta jak kartonowe pudełko, trudna do opanowania i dająca dużo frajdy z jazdy tudzież zdawania tej piekielnie trudnej licencji O_o Jest to moje pierwsze gt, ale opinia i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Denerwujące są natomiast dźwięki samochodów, zmiany na wyższy bieg. Moim skromnym zdaniem całkowita seria powinna mieć "odstęp" między kolejnymi zmianami: bieg - sprzęgło - bieg itd. W Forzy 3 jakoś bardziej mi się to podobało, choć nie wiem jak będzie w gt5, to w FM3 kiedy stuningowałem furę na maxa i dołożyłem turbo to dało się słyszeć piękną muzykę graną przez silnik, póki co tego tutaj nie doświadczyłem, a szkoda ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gran Turismo nie ma samochodów tylko z manualną skrzynią biegów, jest za to dużo z automatem i takie zjawisko natychmiastowego wbicia biegu jest co najmniej normalne.

Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia na temat GT5 to mówie odrazu że otrzymałem to na co czekałem - stare, dobre Gran Turismo które nie ugieło się modzie "wybuchów, turbo i lemoniady". Gran Turismo kocha się za jej kulture, poszanowanie i tradycje. Jest parę niedociągnięć ale fun płynący z jazdy rekompensuje wszystko i nie zapominajmy że Kazunori będzie wspierał "piątke" patchami, dodatkami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spostrzeżenia to takie, że zamiast skończonych rysunków na zajęcia gram w GT5 od samego rana, a rysunki leżą.. jak mnie wywalą to napisze do PD :)

a tak całkiem na poważnie.. to jestem oczarowany.

Auta premium robią piorunujące wrażenie, a standardami się zbytnio nie przejąłem, nie ma tragedii.

Co do tras też jest bdb, mnie nie rażą jakoś te niektóre niedociągnięcia.

I to co najważniejsze - jazda! Jest na świetnym poziomie to ona rekompensuje niektóre niedociągnięcia.Gram na G25 i jazda sprawia wspaniałą przyjemność, w szczególności na szutrze i śniegu.

Co do kierownicy G25 bo widziałem różne posty.. Nie wiem dlaczego piszecie, że nie można robić pełnego obrotu kierownicą. Mi działa w pełnym zakresie.

Dobra koniec, lecę grać i do rysowania bo mnie wywalą z uczelni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie robie licencje:) B zaliczona chociaż nie bez problemów(2 bronzowe pucharki) ale frajda z gry niesamowita:).Gram na padzie i moge sobie tylko wyobrazić co by sie dzialo gdybym mial kierownice.dzisiaj w MM patrzyłem na DFGT i była za 500 zł więc musze zakupić jakąś G25 bo czytałem posty że wtedy gra nabiera nowego wymiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dwa lata temu kupiłem PS3 bo GT5 było tuż za rogiem. Nigdy wcześniej w żadne GT nie grałem i nie wiedziałem czego mogę się spodziewać. Moje słowa skierowane są do tych wszystkich, którzy pomimo tak długiego oczekiwania nie potrafią się powstrzymać i grę traktują jak dziwkę zamiast się delektować i czerpać garściami to co po takim czasie jest w stanie GT zaoferować.

W GT5 nie można się raczej zakochać od pierwszego wejrzenia, bo graficznie zwłaszcza na początku nie powala ale to co gra oferuje przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Kaz w niczym nie kłamał, to gra dla miłośników motoryzacji. Nie rozumiem wszystkich, którzy po 2 dniach grania mają 50% gry, miliony na koncie i pełno fur w garażu.

PLUSY:

- Niesamowity ogrom opcji i różnego rodzaju eventów/licencj/zawodów

- Tuning: rewelacja, dodanie nawet drobnych poprawek do zawieszenia czy innych układów sprawia, że czasy są lepsze i jest to wyraźnie odczuwalne. Pomimo, że gram drugi dzień to mam dopiero dwie fury bo cieszy mnie zabawa nimi, każda drobna zmiana daje radość. Tuning w tej grze nabiera nowego znaczenia

- Kasa, rewelacyjnie zbalansowana, zastanawiam się czy zmodyfikować turbo, silnik czy może usztywnić zawieszenie bo na wszystko nie starcza i to jest piękne bo sprawia że jest sens zabawy w modyfikacje

- AI, w prologu było maskarycznie nudno, tutaj są zadziorni, czasami jak za długo trzymasz gościa za plecami to w końcu nie wytrzyma i nas taranuje zwłaszcza jak jest szybszy i specjalnie go blokujemy albo nie zauważymy. Czasami jak jedziesz w tynelu aerodynamicznym to potrafi przyhamować na prostej jak trzymasz się za blisko. REWELACJA, nie ma nudy, trzeba mieć oczy dookoła głowy

- Tunel aerodynamiczny (splitstream) - lepiej niż w prologu, poprawili i jest naprawdę super wrażenie, czuć na kierownicy 

- Fizyka jest genialna jak dla mnie

- Menu, za tak przejżyste menu przy takiej liczbie opcji należy im się nobel. Mega funkcjonalnie

- Online, jechałem wyścig ze zmianą dzień/noc - rewelacja

- poprawiony dźwięk w stosunku do prologa

- NASCAR - model jazdy daje tyle frajdy, że aż się tego nie spodziewałem

- kilka znanych faktów: dzień/noc, zmienne warunki pogodowe, szutry jednym słowem BOGACTWO

MINUSY

- grafa poniżej poziomu jaki oczekiwałem

- standard cars chociaż nie są aż tak tragiczne jak czytałem. Po prostu brakuje widoku z kokpitu

- w samochodach premium zegary są rozmyte i ogólnie nie wyglądają tak pięknie jak piszą tyle, że telewizor mam średni i nie mogę być obiektywny

- momentami za łatwo ale ja nawet na poziom amator jeszcze nie wskoczyłem więc nicze

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest niesamowita. Nie zwraca sie uwagi na niedociagniecia graficzne. Fizyka jest super, klimat jest swietny, samochody bombowe :) nic tylko grac grac grac  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria GT to fenomen można być jej fanem "począwszy" od każdej odsłony ... ja osobiście w każdą odsłonę serii zainwestowałem grosza przy gt1 jeszcze nie wiedziałem o co chodzi ale robiło to piorunujące wrażenie jak na tamte czasy potem gt2 i 3 które do tej pory miażdżą mi system :) to były czasy i piękne wspomnienia :P potem 4 która dla mnie przeszła bez echa i nadszedł ten czas wielkie oczekiwanie 3 generacja konsol i kazdy wie ile przyszło czekać.

Gre odpala bardzo proste przemawiające a zarazem nakręcające intro ... po czym witają mnie znajome odgłosy menu ( jednym pewnie sie wymiotować zachciało ale ja sie juz na braci pokemonów uodporniłem jak cos jest dobre i sie przyjelo to poco kombinowac tradycja to tradycja a w Japonii to rzecz święta :) W samej grze czasem krzaczki kwadratowe ale kto na to uwage zwraca jak sunie jakims odpicowanym i podrasowany za tysiace "kredytow" autkiem . Model jazdy to jest poezja a to ze "kazda srubka" wkrecona w auto robi roznice to geniusz Pana KAZ Ja to moze powiem po swojemu gra jest JP i tyle wiec musi miec swoje uroki :)

plusy

+ model jazdy ( czyt. fizyka poezja )

+ tiunig aut jest OK nawet BDB :)

+ pierwsze profesjonalne spolszczenie gry :P

+liczba aut z 2reki i nie sa takie zle jak pisza (wyglad)

+ nuta calkiem przyjazna ( menusy standard Mario ) śmiejcie sie ale dobre

+ muzyke mozna zmieniac

+koncze dyżur nie be zanudzał lol

+ i TAK NAJ MNIEJ ZBUGOWANA GRA !!! ostatnich lat

- licenja NASCAR sie ogranicza do testow ? WRC tez ?? albo wyzwan juz mnie pipi gokarty

- standart " wchodzenie w zarkret na przeciwniku robi różnicę" - ja wiem ze to nie f1 i kazda tysieczna na wage zlota ale takie sciny to bez jaj

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - stare dobre Gran Turismo! :laugh: Kupiłem wczoraj i jestem jak najbardziej zadowolony :)

Podobnie uważam. Stare GT tylko że w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×