Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając GT Planted natknąłem się na taki news

http://www.gtplanet.net/red-bull-says-pikes-peak-is-in-gran-turismo-5/

Czyżby przy kolejnym updacie doszły nowe wyzwania ze "Specjalnych"? A może szykują DLC? Ciekawa sprawa, bardzo lubiłem Pikes Peak z pierwszego Dirta i sądzę, że w GT5 również mógłby być ciekawym urozmaiceniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie.

Czy patch można sciągnąć na komputer , a później z pendrive lub dysku zewnętrznego zgrać na konsolę? Pytam dlatego , że nie mam swojej PS3 podłaczonej do netu , dlatego, że uzywam Iplus. Chyba ,że ktoś wie jak podłaczyć Iplus do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iplusa podlaczasz do komputera, ps3 laczysz z komputerem kablem lan. w ustawieniach sieciowych musisz wlaczyc udostepnianie polaczenia internetowego. w konsoli dajesz wszystko automatycznie i powinno dzialac. w razie dodatkowych pytan poszukaj na forum odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iplusa podlaczasz do komputera, ps3 laczysz z komputerem kablem lan. w ustawieniach sieciowych musisz wlaczyc udostepnianie polaczenia internetowego. w konsoli dajesz wszystko automatycznie i powinno dzialac. w razie dodatkowych pytan poszukaj na forum odpowiedniego tematu

Niestety tak nie działa;( , chyba ,że się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info odnośnie patcha:

gtplanet.com

New patch will be arised 4th Febuaary 2011 and will be featuring:

* Ability to accelerate time in B Spec mode (up to 16x)

* Over 400 standard cars made into premium models

* Special Events with new Robert Kubica chellange - real F1 championship with safety car, Andrea Borowczyk, Vlad, Zientarski and more

* Full support for G27 Racing wheel

* New race track - Spa Francochamps

Oczywiście to fake. ; ) Takie moje marzenia...

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Edit] czasem, to ręce opadają....

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widze, event z Kubica i przyspieszenie B-spec do 16 razy

mam nadzieje ze to nie jakis zart

Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy pierwsze i najważniejsze pkt jak dla mnie, fajnie ze kolejne 400 fur w premium przejdzie, fajnie ze bede widział Roberta w gt i w koncu moze zaczne b-spec ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyśpieszenie czasu w B-Spec ? K...... teraz, jak został mi tylko Nurburgring 24h i 1 lvl do 40 ? Niech sobie wsadzą .......

Reszta na plus, no i zbliża się ten czas, kiedy 1 kilo złotówek pójdzie na G27.

Powinni jeszcze dodać możliwość zakupu punktów doświadczenia w A-Spec, bo przeskok z 35 na 40 lvl to będzie masakra.

Osobiście chętnie bym zamienił np. 5 mln Cr na 5 mln Exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart, nie chce mi sie totalnie w to wierzyc, ma ktos zrodlo tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart, nie chce mi sie totalnie w to wierzyc, ma ktos zrodlo tego?

No właśnie ja chyba ślepy jestem, albo szukać nie umiem. Na GTplanet nie widzę... A już inna sprawa, że nawet jak gdzieś tam to info jest, to ile w tym prawdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info odnośnie patcha:

gtplanet.com

Oczywiście to fake. ; ) Takie moje marzenia...

Dobry żart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info odnośnie patcha:

gtplanet.com

Oczywiście to fake. ; ) Takie moje marzenia...

Następnym razem załóż sobie temat z marzeniami... albo lepiej już nic nie zakładaj i nie zaśmiecaj pożytecznych tematów. Pierdoły, to sobie wypisuj na NK, czy gdzieś tam...

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NERVUS - nick zobowiązuje :biggrin:.

no offence :)

BTW, ciekaw jestem czy naprawdę w końcu wyjdzie patch z kokpitami standardow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NERVUS - nick zobowiązuje :biggrin:.

no offence :)

BTW, ciekaw jestem czy naprawdę w końcu wyjdzie patch z kokpitami standardow.

Taaak... w sumie forum, to miejsce na wypisywanie bzdur i wprowadzanie w błąd, a nie miejsce gdzie normalni userzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. I potem człowiek się musi przekopać przez taki syf...

Patch ma wyjść "wczesny luty" jak to napisał KY. A co w nim będzie? Poza wzbogaceniem opcji replay, to podobno dokładniejsza możliwość regulacji skrzyni biegów. I jeszcze jakieś poprawki. Wszystko co się tyczy zapowiedzi i obietnic PD trzeba brać z dozą nieufności. Co będzie, to zobaczymy dopiero jak ściągniemy łatkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, ciekaw jestem czy naprawdę w końcu wyjdzie patch z kokpitami standardow.

Ja uważam że PD powinno to zrobić. Pewnie za wcześnie jeszcze żeby wszystkie standardy przerobić na Premium, ale mogli by partiami jakoś to dodawać. Już jest 2 miesiące po premierze, wybujali się na wakacjach pewnie więc mogli by tych swoich 3D modelarzy zaprzęgnąc do roboty. Albo jakichś dodatkowych zatrudnić, niech siedzą i przerabiają wozy 24/7. I nawet jakby trzeba było cośam zapłacić za to, np z 2-3 funty za powiedzmy 50-100 modeli, to wątpie żeby chętnych brakło i by się im na bank koszta zwróciły. Bo jest sporo bryk które chętnie bym ze środka zobaczył i w zajebistej jakości, ale niestety są tylko standard. I nieraz u mnie ma to wpływ na decyzję którym wozem jechać (preferuję widok ze środka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczmy nawet juz 3 funty.. to mysle ze z tych 5,5 miliona, wzieloby zalozmy 2 miliony zapalencow.. 6 milionow funtow na psn? malo to by chyba nie bylo..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj zakupiłem swoją wersję GT5 i nurtuje mnie jedna sprawa - jako, że patche do tej gry razem wzięte zajmują już chyba z 2 gb, to czy jest jakaś możliwość ściągnięcia ich nie z poziomu gry, ale np z kompa potem zgrać na pena i odpalić w konsoli?

W domu mam strasznie wolny net i update gry trwałby pewnie z 2 dni a w pracy taka operacja zajęłaby pewnie max 1h.

Bardzo proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj zakupiłem swoją wersję GT5 i nurtuje mnie jedna sprawa - jako, że patche do tej gry razem wzięte zajmują już chyba z 2 gb, to czy jest jakaś możliwość ściągnięcia ich nie z poziomu gry, ale np z kompa potem zgrać na pena i odpalić w konsoli?

W domu mam strasznie wolny net i update gry trwałby pewnie z 2 dni a w pracy taka operacja zajęłaby pewnie max 1h.

Bardzo proszę o odp.

Było już, ale przypomnę nie ma takiej opcji. Pozostaje zabranie konsoli do pracy pardon.gif.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś info kiedy ukaże się nowy patch do GT5?. Mija już chyba ponad miesiąc odkąd cieszyliśmy się jakimś usprawnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sytuacja jest dość ciekawa bo ostatnio nie mamy ani żadnego patcha a Zawody Sezonowe które miały być aktualizowane raz w tygodniu również zostały pominięte... Mam nadzieję, że PD szykuje coś większego bo teraz to wygląda na lekceważenie graczy, tym bardziej że nawet w wiadomościach Gran Turiso pisali, że będą aktualizacje sezonówek w czwartki. A teraz jest sobota i nadal nie ma nowych, hello?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×