Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z forumowiczów posiada ww. tytuł? jakieś opinie, recenzje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do pytania, wypatruję tego w marketach, by była możliwość stestowania, ale nigdzie nie widać takiej szansy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na allegro i w sklepach internetowych jest już dostępna.

Czy będzie tylko wersja ANG, czy planują może polonizację ACITVE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już w to gra? Ile miejsca potrzeba do grania? Co jest w zestawie? Gra wykorzystuje move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już w to gra? Ile miejsca potrzeba do grania? Co jest w zestawie? Gra wykorzystuje move?

nie było chętnych do opisania wrażeń, więc wziąłem "w ciemno". Niestety nie miałem jeszcze możliwości pogrania dłużej więc wrażeń nie opisze, zacząłem tylko 9 tyg. zestaw ćwiczeń - po 5 czy 6 ćwiczeniu 1 dnia zasapałem się dość mocno, starość nie radość, mlodość nie wieczność ;/ w zestawie jest monitor serca na lewą rękę (być może to też czujnik ruchu) i czujnik ruchu na prawą rękę i nogę oraz jest guma do ćwiczeń no i oczywiście gra. Nie zauważyłem aby gra mogła wykorzystać move i nie bardzo wiem jak mialaby to robić w tej wersji jaka jest chyba, że kamere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kogoś interesowało to tutaj link do prezentacji tejże gry na 3 platformy

Swoją drogą chyba poczekam na jakąś wersję wykorzystującą kamerkę i/lub move i zrobie prezent mojej dziewczynie heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Rowniez szukalem oceny tego produktu i niestety sie nie doczekalem , kupilem w ciemno :) wybralem dzisiaj pierwszy lepszy trening koszykowki (30min) , nameczylem sie i to dosyc , nie wspomne ze troszke sie spocilem a trenuje pilke nozna , jak dla mnie super sprawa! przyda sie napewno w okresie swiatecznym kiedy nie ma treningow i w pozniejszym kiedy bedzie okres przygotowawczy :) polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Rowniez szukalem oceny tego produktu i niestety sie nie doczekalem , kupilem w ciemno :) wybralem dzisiaj pierwszy lepszy trening koszykowki (30min) , nameczylem sie i to dosyc , nie wspomne ze troszke sie spocilem a trenuje pilke nozna , jak dla mnie super sprawa! przyda sie napewno w okresie swiatecznym kiedy nie ma treningow i w pozniejszym kiedy bedzie okres przygotowawczy :) polecam!

To może opiszesz jak konkretnie wyglądał taki trening koszykówki? Jakiej długości są te paski na ręce i nogi? Sam też kupuję na 99%:) Dużo miejsca potrzeba na ćwiczenia? Bo nie wiem czy dam radę ćwiczyć w pokoju do grania czy muszę iść do salonu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakiej długości są te paski na ręce i nogi? Sam też kupuję na 99%:) Dużo miejsca potrzeba na ćwiczenia? Bo nie wiem czy dam radę ćwiczyć w pokoju do grania czy muszę iść do salonu:P

paski mają w sobie gumę więc spokojnie powinny starczyć Ci nawet jeśli jesteś dorosłym mężczyżną i dość mocno umięsnionionym. Co do miejsca potrzeba go tyle aby swobodnie móc kręcić rękoma 360 stopni wkoło siebie, ponadto zależy to także od ćwiczeń bo np są cwiczenia, gdzie zostawia się np lewą nogę w miejscu a prawą robisz krok do przodu i opuszczasz cały tułów, więc jeśli masz mało miejsca w pokoju to jednak będziesz musiał iść do salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miejsca starczy, gdzie kupowaliście grę bo widzę że na ultimie nie ma?

ja ostatecznie kupiłem tutaj wpierw zamówiłem tu niestety okazało się, że jest to nie do końca godny polecenia kontrahent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paski mają w sobie gumę więc spokojnie powinny starczyć Ci nawet jeśli jesteś dorosłym mężczyżną i dość mocno umięsnionionym.

Mam nadzieję, że 43 cm w łapie nie będzie za duże na te paski, bo zamówienie już złożyłem na allegro. Trafiłem na ofertę za 329 zł z przesyłką, wcześniej jeden koleś sprzedawał za 311 zł również wliczając w to przesyłkę. Jak tylko otrzymam paczkę i sprawdzę co i jak postaram się opisać moje odczucia co do treningów:)

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że 43 cm w łapie nie będzie za duże na te paski, bo zamówienie już złożyłem na allegro. Trafiłem na ofertę za 329 zł z przesyłką, wcześniej jeden koleś sprzedawał za 311 zł również wliczając w to przesyłkę. Jak tylko otrzymam paczkę i sprawdzę co i jak postaram się opisać moje odczucia co do treningów:)

A jak z wersją językową ? Wiedziałem, że gre promouje Barańska, to w jakiej wersji językowej ona jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wersją językową ? Wiedziałem, że gre promouje Barańska, to w jakiej wersji językowej ona jest ?

niestety nie ma wersji PL, gra jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja od paru dni mam ale męczy mnie choroba więc ćwiczę tylko tyle ile muszę by sobie zrobić najłatwiejszy program treningowy. Jeśli chodzi o najbardziej podstawowe informacje to: Gra nie wykorzystuje MOVE, kupując ją dostajecie czujniki na prawą nogę, I dwie ręce. W jednym z czujników jest pulsometr, więc wiadomo mniej więcej ile kalorii się spala. Ja bardzo długo ćwiczlyłem z programem na ps2 i pc Yourself! Fitness i tylko w porównaniu do niego mogę się wypowiadać. Jeśli chodzi o cześć społecznościową to jest to dokładnie to co chciałem w tego typu grze: Forum, możliwość tworzenia grup wewnątrz programu (btw zapraszam do mojej Nazwa PolishPS3 hasło polska), porównywanie się z innymi "graczami". Dziennik treningów możemy oglądać w przeglądarce internetowej - całkiem fajna sprawa. Teraz wątpliwości jak już napisałem jestem zaskoczony tym, że można ustawić trening generowany przez komputer na max 30 minut (bylem przyzwyczajony do godzinnych więc dla mnie to wada), natomiast można ją łatwo obejśc robiąć Custom workout i po prostu kompletując sobie poszczególne ćwiczenia. Na razie istnieją dwa programy treningowe (oba wymagają zaangażowania 4 dni w tygodniu na ćwiczenia) jeden nazywa się Cardio Kick Start trwa 30 dni (i na razie postanowiłem się z nim pobawić) jest jeszcze drugi 90 dniowy. Jeśli chodzi o intensywność ćwiczeń to można się zmęczyć nie powiem.

Mam nadzieję, że pomogłem trochę (w zamian jeszcze raz apeluje dołączcie się proszę do mojej grupy, razem będzie przyjemniej)

Moj PSN S_Szpakowski gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania i uwagi

poniżej zamieszczam linka do strony z treningami

Są tam filmiki z ćwiczeniami, a nie reklamowe bzdury

Edytowane przez Adso_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w Squats? Robie przysiad i nie chce mi w ogóle zaliczyć? Próbowałem na różne sposoby, ale nie zalicza mi tego ćwiczenia. Tak w ogóle to nie macie wrażenia, że ta guma pęknie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w Squats? Robie przysiad i nie chce mi w ogóle zaliczyć? Próbowałem na różne sposoby, ale nie zalicza mi tego ćwiczenia. Tak w ogóle to nie macie wrażenia, że ta guma pęknie?:)

Co do gumy, to nie korzystam z niej często, bo wole moje hantle, natomiast co do przysiadów to nie mam zupełnie z nimi problemu robię przysiad taki suwak po prawej schodzi w dół, jak jest w tym wyróżnionym obszarze z żółtego znaczek robi się zielony i jest taki dźwięk jak przy zaliczeniu powtórzenia i wtedy się normalnie podnosisz. Jak nie działa może wymień baterie, albo poeksperymentuj z wysokością czujnika na nodze. No i zapraszam do mojej grupy są już 2 osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ruchu na udzie musi być tekstem w takim kierunku żeby osoba widząca Cię z przodu normalnie czytała napis. Też miałem ten problem, bo w tutku mówią co by założyć czujnik tak by można było przeczytać tekst... i w efekcie jest odwrotnie.

Po prostu odwróć czujnik na nodze :), myślę że pomoże.

I z mojej strony pytanie: gdzieś w opcjach ustawia się coś tam weight - domyślnie jest ustawione 1,5kg. O co chodzi w tej opcji. Czy może używająć hantli zmienia się parametr wagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ruchu na udzie musi być tekstem w takim kierunku żeby osoba widząca Cię z przodu normalnie czytała napis. Też miałem ten problem, bo w tutku mówią co by założyć czujnik tak by można było przeczytać tekst... i w efekcie jest odwrotnie.

Po prostu odwróć czujnik na nodze :), myślę że pomoże.

I z mojej strony pytanie: gdzieś w opcjach ustawia się coś tam weight - domyślnie jest ustawione 1,5kg. O co chodzi w tej opcji. Czy może używająć hantli zmienia się parametr wagi?

no i sobie prawie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Ta waga która podajesz w settingach i o która pytasz to waga właśnie hantli, których możesz używać zamiast gumki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przeskocze z gumy na hantelki ale zastanawiam się nad wagą. Jakich hantelków używacie?

Pamiętam z zamierzchłych czasów zasadę, że ostatnie powtórzenie (ok. 12) powinno być na resztce sił Ale biorąc pod uwagę różnorodność ćwiczeń i zmienną ilość powtórzeń nie da się w ten sposób dobrać uniwersalnej wagi hantleków w EASA moim zdaniem.

Czy też może olać wpisywaną w settingach wagę i zmieniać sztangielki do różnych ćwiczeń? Jakie może to mieć znaczenie dla przebiegu treningu?

Generalnie to są pierdoły i nie powinienem zwracać na to uwagi ale jakiś taki germański charakter chyba mam i co napisane tak chce mieć ;)

pzdr

k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam hantli. Wg mnie używaj takich hantli, żebyś mogła wykonać wszystkie powtórzenia w danym ćwiczeniu. Ja akurat używam 5 kg hantli, choć przyznam że w niektórych ćwiczeniach lepiej by było żebym zwiększył trochę obciążenie. Dopasuj wagę hantli pod odpowiednie ćwiczenia, niektóre ćwiczenia można zrobić z większym obciążeniem, inne z mniejszym. Patrząc po sobie, ja musiałbym mieć 3 rodzaje obciążeń - wszystko zależy od Twoich predyspozycji:)

Tak przy okazji, może ktoś mi wytłumaczyć jak ustawić sobie ćwiczenia żeby spalić znacznie więcej kalorii niż te 250?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, ale niektóre ćwiczenia w EA Sports Active 2 lepiej wykonywać większym ciężarem, żeby uzyskać lepsze efekty. Zresztą jak juz wspominałem, każdy zna swój organizm, wiec samemu mozna dostosować odpowiednie obciążenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie jest za 49 funtów (wysyłka do PL free), więc sporo taniej niż w Polsce.

http://www.amazon.co...3/dp/B003SE6TXM

Myślę nad tym "produktem", bo w dni nietreningowe (siłownia) przydałoby się robić jakieś aeroby, a samemu z siebie brakuje mi motywacji do "pajacyków". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×