Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie tam wchodzą baterie ?

No i pytanie do użytkowników , czy warto kupować taki sprzęcik ?

Baterie to AAA (cienkie paluszki) po dwie na każdą opaskę. Natomiast czy warto to już zależy od tego czy chcesz ćwiczyć przed telewizorem. Jeżeli chcesz popracować nad kondycją i sylwetką to nie znam nic lepszego. Wirtualny trener potrafi dać Ci porządny wycisk. :tongue:

Orientujecie się może czy da się dokupić jakoś taniej same opaski bez gry, aby móc ćwiczyć we dwoje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie kupić sobie akumulatorków?. Czytam ten wątek ale na razie zostanę przy ćwiczeniach Tae Bo Billy Blanks. Właśnie się z nim przeprosiłem i po 20 min czułem się jak by mi ktoś w brzuch nieźle wpierdzielił. Do tego The Fight i na razie ruchu mam aż nad to :). Jednak system ten omawiany jest też ciekawy i gdyby nie cena to bym się skusił. Pytanie jednak właśnie czy są jeszcze jakieś dostępne programy, czy tylko te w pudełku?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jednak właśnie czy są jeszcze jakieś dostępne programy, czy tylko te w pudełku?.

Chodzi Ci o programy ćwiczeń?

Ja mam pytanie z innej beczki. Mam drugiego użytkownika w systemie PS3. Zauważyłem że mogę uruchomić grę i pojawia się ten użytkownik. Czy jak będę używał tych użytkowników naprzemiennie (ja i zona) to nie dostane jakiegoś bana gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem nową grupę

Zapraszam

nazwa: Polska_nr2

hasło: polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up, tak już ktoś zadał pytanie, czy są dostępne jakieś inne plany treningowe czy te oryginalnie wystarczą?. Nie powinienem dostać bana, przecież na konsoli może grać wiele osób. U mnie też żona ma swoje konto i nie ma problemu z grami nawet tymi ze sklepiku. Ma swoje pucharki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś fajny trening na spalenie brzucha, ud, klaty? Co prawda nie jestem gruby, ale miło byłoby jeszcze trochę spalić. Ćwiczyć Full Body czy może macie jakiś zestawik? I inaczej jakie ćwiczenia na brzuch, uda i klatę polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś fajny trening na spalenie brzucha, ud, klaty? Co prawda nie jestem gruby, ale miło byłoby jeszcze trochę spalić. Ćwiczyć Full Body czy może macie jakiś zestawik? I inaczej jakie ćwiczenia na brzuch, uda i klatę polecacie?

Według mnie jeżeli nie jesteś wyczynowcem to lepiej postawić na trening ogólnorozwojowy. Te generowane przez trenera w EASA2 są całkiem niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko jak przywiązać te gumy do tych pasków żeby się to nie odwiązywało bo wczoraj jak ćwiczyłem to mi strzeliło nie chce sobie zrobić krzywdy przy ćwiczeniach a w instrukcji nie znalazłem nic na ten temat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy mam pytanko kupiłem EA AS2 na allegro i w zestawie są 3 opaski w tym jedna pulsometr plyta z Grą , guma do ćwiczeń ale nie ma tego Pendriva na USB który jest na pudełku czy on jest w zestawie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy mam pytanko kupiłem EA AS2 na allegro i w zestawie są 3 opaski w tym jedna pulsometr plyta z Grą , guma do ćwiczeń ale nie ma tego Pendriva na USB który jest na pudełku czy on jest w zestawie ???

tak, opaski lacza sie bodajze z konsola poprzez tego "pendrive"

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy będzie Polska wersja językowa tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko jak przywiązać te gumy do tych pasków żeby się to nie odwiązywało bo wczoraj jak ćwiczyłem to mi strzeliło nie chce sobie zrobić krzywdy przy ćwiczeniach a w instrukcji nie znalazłem nic na ten temat....

Trzeba zawiązać mocne supły przy maksymalnym naciągnięciu. Ja trochę bałem się naciągać tą gumę w obawie, że pęknie, ale niepotrzebnie. Na dłuższą jednak metę dobrze jest zamienić tą gumę na hantelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok witam wszystkich to mój pierwszy raz :) post znaczy na forum. Zakupiłem gierke wczoraj naprawdę fajna. Córa pierwsza ćwiczyła rewelacja. Mam pytanko jak zagrać na 2 osoby jednocześnie??? Rozumiem że muszę mieć drugi komplet opasek ? Czy gdzieś można nabyć same opaski czy trzeba kupić cały 2 komplet ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - wszystko wskazuje na to, że potrzebny jest drugi komplet, dlatego też na czujnikach podobnie jak na padach są diody odpowiednio dla 1 i 2 gracza. Zresztą nie ma innej opcji, no bo w jaki inny sposób można by to rozwiązać, ciągłe ściąganie i zakładanie to raczej nie trafiony pomysł. Zawsze też pozostaje zwykłe ćwiczenie towarzysza/ towarzyszki, zwykłe tzn. bez czujników ;)

Dzisiaj pierwszy raz spróbowałem EA Sports Active 2, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Możliwość wyboru trenera w zależności od naszych preferencji. Ciekawe, dobrze rozłożone w treningu ćwiczenia oraz mobilizacja w postaci tygodniowych celów to świetna sprawa. Czujniki raczej działają bez zarzutu, na początku miałem małe problemy, jednak jeśli wykonujemy ćwiczenia dokładnie to wszystko działa jak należy. Graficznie nie ma co się wypowiadać, po prostu bez fajerwerków, ale nie o nie przecież chodzi. Muzyka za to na plus, chciałem sobie puścić początkowo swoją, ale stwierdziłem, że dam szanse tej obecnej w grze, spełnia swoją rolę.

Zabawna sprawa takie skakanie przed telewizorem, ale jeśli ktoś nie ma czasu i ochoty ruszyć się na siłownię, albo najzwyczajniej nie wie jak zacząć i jak ćwiczyć - EA Sports Active 2 wydaje się idealne.

Stale możemy sprawdzać swoje postępy, poza tym gra informuje nas ile mniej więcej kcal spaliliśmy.

Zdziwiła mnie obecność trofeów, ale to kolejny wielki plus, zwłaszcza, że wraz ze zdobywaniem kolejnych pucharków, zdobywam lepszą kondycję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś założył jakieś community? chętnie się dodam do grupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś założył jakieś community? chętnie się dodam do grupy :)

Zapraszam do grupy: Amatorzy hasło: amator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chętnie bym dołączyła do którejś grupy ale za diabła nie moge żadnej znaleźć mógłby ktoś zapodać linka, albo wytłumaczyć gdzie Was szukać,

z góry dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój pierwszy post ;] proszę o podpowiedź czy ta gra pomoże w odchudzaniu ? nie ukrywam jestem otyły i chcę schudnąć kiedyś ćwiczyłem ale zabrakło właśnie tego typu "motywatora" ;]

jak tylko zobaczyłem ten tytuł to pomyślałem że to TO ! mogę ćwiczyć i jeszcze pucharki ;] ;] Zastanawiam się tylko czy ćwiczenia w niej zawarte są odpowiednie do "odchudzania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chętnie bym dołączyła do którejś grupy ale za diabła nie moge żadnej znaleźć mógłby ktoś zapodać linka, albo wytłumaczyć gdzie Was szukać,

z góry dzięki!!

Sethia, musisz w swojej grze wybrać "workout groups" następnie "join a group" i tam podać następujące dane: name of group: Amatorzy password: amator

nie potrzebujesz zadnych linków.

Prof1906:

Gra oczywiście moze pomóc Ci schudnąć, ale wszystko zalezy od Twojego zapału. Mi EASA2 zdecydowanie pomogła w regularnych treningach. Mam zaplanowane 4 tygodniowo i staram się tego trzymać. Gra umozliwia swobodne układanie sobie treningów. Jezeli uznasz że te proponowane przez trenera nie są dla Ciebie odpowiednie (podstawowe tryby treningowe są nastawione na ogólna poprawę kondycji i sprawności) to zawsze możesz sobie stworzyć własny program treningu z dostępnych w grze ćwiczeń, a jest ich przynajmniej kilka na każdą partię mięśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wczoraj dotarła do mnie ta "gierka"! Zabawa na całego, muszę przyznać. ;) Ustawiłem sobie i żonie "hard" i jedziemy z koksem. Ćwiczę z hantlami, bo ta guma nie wygląda zbyt pewnie, hehe. Najbardziej podoba mi się to, że są też takie ćwiczenia jak np. obrona bramki. Od razu mam pytanie do Was: czy da się w samej grze stworzyć więcej niż jeden profil? Niestety musiałem żonie stworzyć profil na osobnym koncie PSN, inaczej się nie dało...

@up: ja ćwiczę na siłowni, a mimo to spociłem się już po pierwszym dniu treningu z EASA2. Jeśli połączysz to z dietą to pewnie kilogramy polecą z górki! W samej grze masz nawet poradnik co jeść, a czego nie jeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sethia

myślę że zapału mi nie braknie bo ja bardzo lubię różne nabijanie jakiś wyzwań a tu widzę że ta będzie ;] kiedyś założyłem się że zrzucę 5kg w miesiąc i jak się zabrałem to spadło 8kg była motywacja i tu na to liczę, tak że w weekend jadę po grę, opiszę co i jak i chętnie jak coś dołączę do Waszej grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłam te gre jakies 3tyg temu i lece na maxa.biggrin.gif. ..az do dzis podłaczam jak zawsze, diody w opaskach tylko mrygaja a po chwili sie wyłaczaja ..nic sie nie dzieje tak jakby nie bylo polaczenia,wymieniałam baterie i bez zmian.Czy ktos cos wie na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłam te gre jakies 3tyg temu i lece na maxa.biggrin.gif. ..az do dzis podłaczam jak zawsze, diody w opaskach tylko mrygaja a po chwili sie wyłaczaja ..nic sie nie dzieje tak jakby nie bylo polaczenia,wymieniałam baterie i bez zmian.Czy ktos cos wie na ten temat...

Próbowałaś je ponownie zsynchronizować przyciskiem :square: ? Mi przy pierwszej instalacji nie wykrywało lewej opaski i ta opcja pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opaski do tej gry są konieczne ? rozumiem ze tylko pokazują puls ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×