Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gsq

witam.

mam pytanie do osób, które maja juz wieksze doswiadczenie z gra i cwicza (z gra) od jakiegos czasu, powiedzcie mi, widac jakies efekty ? robil sobie ktos porownanie PRZED i PO ? Jestem osoba szczupla, wiec nie zalezy mi na schudnieciu poprzez program, bardziej chodzi mi o:

- zwiekszenie wytrzymalosci, sily,

- poprawieniu kondycji,

- poprawieniu, zbudowaniu sylwetki,

a wiec, czy to 'gra' dla mnie ? :)

czy EA Sports Active zastepuje bardziej silownie czy fitness/aerobik ??

z gory dzieki za odpowiedzi,

pozdrawiam,

gsq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

- zwiekszenie wytrzymalosci, sily,

- poprawieniu kondycji,

- poprawieniu, zbudowaniu sylwetki,

Gra wpływa na wszystkie powyższe. Wystarczy tylko regularnie ćwiczyć. Co do zbudowania sylwetki to lepsza jest siłownia. W tej grze bardziej się ćwiczy na rzeźbę niż na masę i ten rodzaj aktywności bardziej wpływa na stonowanie mięśni niż ich szybkie powiększenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: robie program 9 tygodniowy jestem w polowie, denerwuja mnie np, rzucanie pilki do kosza, mozna to jakos zamienic na inne? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: robie program 9 tygodniowy jestem w polowie, denerwuja mnie np, rzucanie pilki do kosza, mozna to jakos zamienic na inne? ;)

Tak, przed każdym treningiem wyświetla się lista ćwiczeń, które są w planie tego dnia. Możesz wyłączyć te których nie chcesz robić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przed każdym treningiem wyświetla się lista ćwiczeń, które są w planie tego dnia. Możesz wyłączyć te których nie chcesz robić. ;)

Aaaaa :) dziekuje, a jakos zamienic na cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa :) dziekuje, a jakos zamienic na cos innego?

Szczerze mówiąc to nie podmieniałem ćwiczeń w gotowych programach, nie wiem czy to możliwe. Możesz natomiast zrobić sobie swój własny zestaw treningowy w opcji Custom. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, czy sa już jakieś nowe treningi ea sports do ściągniecia????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, czy sa już jakieś nowe treningi ea sports do ściągniecia????

nie ma i pewnie nie będzie :] opcja DLC pewnie dodana bo taka moda jest teraz, że każda gra powinna mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru treningach jestem bardzo zadowolony, czuć, że ćwiczenia działają ;) Chciałem dopisać się do jakiejś grupy, ale wymienione wcześniej są pełne, jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co moge , jak moge zrobic zeby moje wyniki były widziane przeze mnie na stronie easportsactive.com?

Zarejstrowalem sie, ale wszystko na zero, wie ktos jak to mozna ustawic?

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co moge , jak moge zrobic zeby moje wyniki były widziane przeze mnie na stronie easportsactive.com?

Zarejstrowalem sie, ale wszystko na zero, wie ktos jak to mozna ustawic?

Uzupełniłeś PSN ID w profilu? chyba na takiej podstawie pobiera dane, w samej grze też musisz być zalogowany do serwera podczas ćwiczeń.

P.S

Jesteście zapisani do grup? Jeśli tak może jakąś polecicie ? jestem po pierwszym treningu na HARD i naprawdę czuję, że wczoraj ćwiczyłem ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem wczoraj do zabawy. Na początek kick start, jako stary tłuścioch nie mam mocy przerobowych na poważny trening od początku ;)

Jak ktoś chętny dołączyć, lub stworzyć nową grupę dla cieniasów to zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie się wspólnie pobawię z kimś. Wczoraj przyszla przesylka z amazona, uruchomilem ten program 21 dniowy i musze przyznac, że już na medium daje poczuć że się ćwiczy,

Musze tylko jakoś ograniczyć te ćwiczenia ze skakaniem, tupaniem itp, bo sąsiad z dolu się wyprowadzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: skacz na boso na macie, jest o wiele ciszej. ;)

Ja właśnie kończę 9-tygodniowy trening na hard. Nie powiem, pod koniec treningu chce mi się czasem płakać z wycieńczenia. :pardon:Najgorsze gdy dają Mountain Climbing na przemian z jazdą na deskorolce, kilka razy. 350 kalorii schodzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: skacz na boso na macie, jest o wiele ciszej. ;)

Ja właśnie kończę 9-tygodniowy trening na hard. Nie powiem, pod koniec treningu chce mi się czasem płakać z wycieńczenia. :pardon:Najgorsze gdy dają Mountain Climbing na przemian z jazdą na deskorolce, kilka razy. 350 kalorii schodzi. :D

Też jadę z matą, ale przy mountain climbing nic nie pomaga, oby sąsiedzi nie marudzili ;)

To jak z tą grupą dla początkujących? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jadę z matą, ale przy mountain climbing nic nie pomaga, oby sąsiedzi nie marudzili ;)

Przy tym hałasujesz? Tam się nogi przesuwa w poziomie... ;)

Hałasować to będziesz gdy ci wskoczy Squat Jump, czyli przysiad i wyskok do góry. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym hałasujesz? Tam się nogi przesuwa w poziomie... ;)

Hałasować to będziesz gdy ci wskoczy Squat Jump, czyli przysiad i wyskok do góry. :biggrin:

Przy skokach właśnie nie ma problemu.

Mata ładnie amortyzuje i wycisza, ale przy MC, nie mogę przesuwać w poziomie bo się noga do maty przylepia, zatem muszę odrywać tak jakby lekkim podskokiem, co owocuje niezłym łupnięciem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie myślę o zakupię tej gry bo staniała do 159zł, graci dzień w dzień? jakie opinie? jakie rezultaty? gra na 9/10?

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam filmiki z tej gry i ogólnie czytam i widzę, że to nawet sensowne urządzenie jest.

Fajna sprawa z tymi całymi statami, programami do ćwiczenia, itd.

Jak się sprawuje wersja na PS3? Nie ma żadnych problemów z wyłapywaniem ruchu, itd.?

No i jak to mniej więcej działa? Bo np. w jeden dzień mam ochotę ostro się napocić i spalić sporo, a w inny po prostu poćwiczyć.

Są jakieś programy do tego jeśli bym chciał w ten sposób ćwiczyć?

No i czy warto to kupować po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ile jest wszystkich ćwiczeń razem wraz ze sportami? i jaką żywotność ma ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczeń jest ponad 70, urządzenia działają sprawnie.

Można ćwiczyć co się chce, kiedy się chce i jak ostro się chce.

Nie wiem jakie jest zdanie innych, ale moje jest takie, że to NIE jest gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ciężko to nazwać grą. Nie macie tu przeciwnika, chyba że walczycie z własnym lenistwem. ;)

Wszystko działa sprawnie, kondycja się poprawia, ja kończę 9-tygodniowy cykl i wymieniałem tylko raz baterie w lewym czujniku (serce). Detekcja ruchów w 99% prawidłowa.

Do kolegi wyżej: stopy ci się kleją do maty? :o Załóż skarpety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nikt się ostatnio nie kwapił do założenia nowej grupy, a wszystkie wcześniej podane mają już komplet osób, to założyłem nową grupę.

nazwa: TreningPL

hasło: polska

Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie dołączyć do grupy treningPL ;)

Ja też! Zaprosiłem również znajomego. :D

SIŁA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×