Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedno, czy naprawdę można się wyrzeźbić na tym ''czymś''. Bo jeżeli tak, to po co mi karnet na siłownię.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, czy naprawdę można się wyrzeźbić na tym ''czymś''. Bo jeżeli tak, to po co mi karnet na siłownię.:tongue:

Dla mnie Active to uzupełnienie siłowni. Ta "gra" pomoże Ci zrzucić odrobinę i wzmocni wytrzymałość, ale masy na niej nie zbudujesz. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni jestem posiadaczem tego systemu treningów tylko nie wiem czemu podczas trenigu nie wyświetla mi rytmu serca, czy ktoś wie o co moze chodzić???? a jesli chodzi o ocene produktu to na 10 daje moce 9 idzie sie przy tym spocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeprowadzce za jakies 2 miesiace to chyba bedzie moj pierwszy zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić ea sport activ 2 .Dokładnie z tego sklepu

http://www.amazon.com/EA-Sports-Active-2-Playstation-3/dp/B003O6FYDK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1304082508&sr=8-2

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje przesyłka i ile by potrwało dotarcie jej do polski?

I jeszcze jedno czy to jest cały zestaw który jest potrzebny do ćwiczeń?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić ea sport activ 2 .Dokładnie z tego sklepu

http://www.amazon.co...04082508&sr=8-2

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje przesyłka i ile by potrwało dotarcie jej do polski?

I jeszcze jedno czy to jest cały zestaw który jest potrzebny do ćwiczeń?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Tak, to jest cały zestaw. Coś obiło mi się o uszy, że przesyłka z amazona do Polski jest darmowa, ale nie wiem czy jest to prawda, bo zakupów tam nie robię. Przesyłka pewnie minimum z tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym sobie kupić ten zestaw, u mnie w sklepie jest za 30e i mam właśnie pytanie, czy się opłaca? Dodam, że jestem dość chudy (180cm, 60kg) i nie wiem czy ten zestaw byłby dla mnie odpowiedni. Chciałbym nabrać trochę wytrzymałości itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej czy wiesz moze jak wylaczyc opcje 3 tygodni i przejsc na 9? albo czy moze grac wiecej niz 1 osoba, kazda na swoim trybie treningu/

dzieki za wszelkie rady

Ćwiczeń jest ponad 70, urządzenia działają sprawnie.

Można ćwiczyć co się chce, kiedy się chce i jak ostro się chce.

Nie wiem jakie jest zdanie innych, ale moje jest takie, że to NIE jest gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam pytanko bo w muve.pl jest super promocja. Ale na angielską wersję, duża różnica jest między polską?

Tylko proszę bez odpowiedzi że różni się tylko językiem :P Chodzi czy da się fajnie na angielskim ćwiczyć :)

I jak ze skocznością? Chodzi mi o to że mieszkam w bloku i martwię się o sąsiadów pode mną :)

Edytowane przez Mareczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale EA Sports Active 2 nie ma w wersji polskiej (chyba). Jest tylko jedna na Europę - angielska.

U nas kosztuje koło 170zł. Przynajmniej z tego co patrzyłem na allegro.

Ja kupuję swoją kopię na wakacje, bo będzie więcej czasu, więc koniecznie trzeba spalić zbędne kalorie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiej wersji. Co do ceny - gdy ja kupowałem ją w styczniu to kosztowała od 270 do 350zł, więc... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale coś się wysypało z grupami, nie da się podejrzeć listy osób, ani przez PS3 ani przez PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siatkarka Barańska miała być w wersji PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, także stałem sie posiadaczem tej gry. Dziś dostałem maila i w nim jest załączony nowy trening NFL training camp. Czyli gra rozwija się i pewnie treningi można będzie dokupywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podczas pierwszego włączenia gry pojawił się problem... migają diodki na opaskach i nie chcą się połączyć z USB... Czytałam że kilka osób miało te same problemy, a nikt jeszcze nie odpisał jak sobie poradził z tym problemem - i czy w ogóle coś można z tym robić. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam i mam nadzieję, że do miłego spotkania w sieci podczas treningów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz synchronizowac na nowo, w opcjach znajdziesz, nie pamietam gdzie dokladnie a nie mam teraz dostepu do konsoli. W kazdym badz razie znajdz w opcjach. A drugi sposob, to odpal trening, gra nie powinna Ci wystartowac dopoki nie podlaczysz wszystkich urzadzen, i tam tez powinno byc synchronizowanie.

Ale ja robilem przez opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Wczoraj późnym wieczorem już doszliśmy jak to włączyć... jakby ktoś był tak zdolny jak my, to trzeba dłużej przytrzymać przycisk, żeby się włączyły :) A pierwsze wrażenia - kapitalna gierka :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

pare dni temu kupilem ea active 2 i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Ciezko mi sie bylo zmobilizowac samemu w domu do jakichs cwiczen a ta pozycja bardzo to ulatwia :). No i jest ciekawiej jakos.

Chcialem tylko wam powiedziec, ze mozna bardzo tanio juz kupic ten tytul. Ja sam kupilem za 15 funtow w pcworldzie ale niestety oni nie wysylaja do polski. Na amazonie ozna juz za 20 funtow kupic z darmowa wysylka do polski o ile dobrze pamietam wiec nie ma co czekac :). Polecam.

Jesli ktos jeszcze z was cwiczy uzywajac tej gry i chcialby pocwiczyc w grupie to dolaczajcie sie do grupy.

Na razie jestem ja i moja dziewczyna i na bank bedziemy aktywni.

grupa: lubiszto

haslo: suczko

Milego

ps.Nawiazujac do jednej z poprzednikow to z tego co wiem ea nie planuje wydac zadnych dodatkowych treningow :(. NFL training jest na Wii (ea active 1) i nie bedzie dostepny na Ps3. Kiedys tam wyszedl produkt sygnowany przez nike z 6 tygodniowym low impact treningiem ale z tego co wiem to zostal cofniety ze wzgledow technicznych.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez greesha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo można już kupić poniżej 100zł.

Też ostatnio nabyłem i ćwiczę na cyklu 9 tygodniowym. Bardzo fajne, tylko nie do końca wierzę w dokładne wykrywanie ruchu. Szczególnie przy rozciągnięciach na koniec treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wyczailem dzis na allegro takie cos wlasnie o czym mowa w tym temacie. Nie mialem pojecia co to jest, 30minut do konca aukcji, znalazlem ten temat... widze ze ogolnie ludzie polecaja. Szybko klepnalem za 99zl, czuje ze bedzie wesolo :D

Powiedzcie mi, jest tam cos ponad 70 trybow cwiczen, a dochodza jakies dodatkowe? dlc sa wypuszczane? ;) No i jak maja sie te opaseczki i tasma po dluzszym uzytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest wytrzymały, baterie długo trzymają. Kurde - cynicie z tymi cenami... Ja kupiłem w styczniu za 270zł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś tego do normalnego treningu ;d tzn w sensie da radę dzięki temu się co nie co odchudzić czy to pic na wodę?

Dziś 3 workout i czuje ponaciągane mieśnie ;d czyli coś działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś tego do normalnego treningu ;d tzn w sensie da radę dzięki temu się co nie co odchudzić czy to pic na wodę?

Dziś 3 workout i czuje ponaciągane mieśnie ;d czyli coś działa.

Ja lecę właśnie drugi tydzień z cyklu 9cio tygodniowego. Jak do tej pory nie miałem zakwasów, bóli mięśni. Ale po każdym treningu jestem nieźle spocony.

Wg mnie każda forma aktywnego ruchu wpływa na spalanie kalorii i jest pomocna w odchudzaniu. Jednak jeśli chcemy coś zrzucić to powinniśmy połączyć ćwiczenia z jakąś dietą czy coś w tym stylu.

Program bardzo mi się podoba, nawet żona ćwiczy regularnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zakwasów nie ma, ale pot cieknie litrami przy 45-minutowym treningu. IMHO dobra zabawa zimą, latem wolę jednak biegać po lesie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×