Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej potwierdziłeś siłę Lambo :) Fajnie tak macie, że możecie sobie testować różne fury... Ja cały czas muszę ostrożnie patrzeć na portfel i rozważnie wydawać cr. Ale mam satysfakcję, że każde auto mam "wypracowane" i muszę pokombinować trochę. Nie pożyczam aut i kobiet ;)

Hehhehe... swojej baby nie pożycze na pewno:)

Jeszcze żadnego auta nie pożyczyłem, wszystko kupione i zdobyte, kariere już 3 raz zaczynam i zdobywam samochodziki powoli... znalazłem sposób na zarabianie, zostawiam żone przed TV i nastawiam jej amerykańskie wyścigi za 98 tyś, przychodzę za godzine i mam kase:)

Teraz biore się za B-spec i tam liczę na kilka samochodów min Zonde i Shelby AC Cobra ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuningował ktoś Mazdę Furai Concept’08 na maxa ? Ile hp można z tego wyciągnąć i jak się prowadzi?

Edytowane przez Hornet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończę tylko moją zabawę w B-spec i biorę się za tuning tego lambo :) Brałem je pod uwagę, ale jako że wyjściowo miało 400 koni, wydawało mi się, że po tuningu nie da rady.

Mam nadzieję, że 0,5 mln starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończę tylko moją zabawę w B-spec i biorę się za tuning tego lambo :) Brałem je pod uwagę, ale jako że wyjściowo miało 400 koni, wydawało mi się, że po tuningu nie da rady.

Mam nadzieję, że 0,5 mln starczy.

200 tyś Ci wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się wkur...em wczoraj mam sobie 22lvl i zbieram kaskę na formule, której do tej pory nie widziałem na oczy jeszcze dobiłem 23 lvl wszystko fajnie kasy jakoś 3,2 mln wchodzę profilaktycznie na giełdę jak zawsze a tam co widzę, piękna fioletowa formula od 24lvlu i za 4819100.

Troszkę skopali system nabijania levelu musiałem z 20razy jeździć na indy w amerykańskich mistrzostwach aby nabić i kasę i lvl ;/ pewnie na formule będę polował z tydzień teraz :cicle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś - dowolne;p Ja ostatnio dostałem citroena WRC który tez mi potrzebny nie jest bo wygrałem w wyzwaniach Loeaba, i ani to sprzedać ani nic z tym się zrobić nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tez jak dostac kupon na dowolne darmowe auto i wylosować Fiata 500 :confused:

A ja z kuponu za wygranie 100 wyscigow dostalem Minolte na chyba 15 poziomie :D.

Ale i tak do taj pory jej jeszcze nie uzylem w wyscigu bo nie kreci mnie wyprzedzanie wszystkich na pierwszej prostej i jechanie tak do mety, nuuudaaa...

Zawsze wybieram auto podobne lub slabsze od rywali oraz pasujace do typu wyscigu aby miec jakies wyzwanie i co za tym idzie zabawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tez jak dostac kupon na dowolne darmowe auto i wylosować Fiata 500 :confused:

Spoko, ja do tej pory nie dostałem za 2000 kilometrów w ASpecu, ale jak dostałem za urodziny kilka dni temu to dostałem zamiast jakiegoś fajnego klasyka z mojego roku .... jakieś g***o warte ca. 10-12k cr. :biggrin:

W ogóle nie liczę na te losowe wózki, że fajne wpadną. Patrzę co mogę mieć w Aspecu i Bspecu i staram się to przejechać na dany samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW te kupony za 100 wyscigow lub 2000km nie sa jednorazowe a dotycza kazdego jednego eventu, ja narazie dostalem dwa za jazde po owalu na "Like a Wind" i w "American Championship", jeszcze poszukam jakis owali/High Speed Ringu by pofarmic troche, a noz widelec trafi sie jakies ciekawe autko za kilka MLN $ jak Peugeou 908 Hdi FAP ktorego dostalem za pierwszy kupon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ostatni wyścig, po którym się widzi pierwszy kończący grę filmik, dostałem kupon na auto 12go lvl.

Na szczęście los był uprzejmy i dał Nissan GT-R SpecV '09.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale mam już 20 poziom i nadal nie zużywają mi się opony i paliwo. Wie ktoś gdzie to się "włącza"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa Endurance na 25 lvlu, lub Extreme w Bspec, rowniez w trybie Online beda sie zuzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że podczas normalnych wyścigów tego nie da się ustawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie doszukalem sie takiej opcji. Byc moze gdzies gleboko w ustawieniach. Ale nie znalazlem. Dopiero w Endurance same sie odblokowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z tymi uszkodzeniami mechanicznymi?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia mechaniczne wystepuje tylko w Trybie Online oraz od dzisiaj w treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakieś auto do nabijania kasy w American Championship na owalu którym bez problemu będę tam śmigał, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam corvette zr1 Wymiata :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakieś auto do nabijania kasy w American Championship na owalu którym bez problemu będę tam śmigał, co polecacie?

Ford GT Spec LM II (ten biały z GT4) idealne auto na ten typ wyścigów. 3,56,500 (4 okrążenia) na Indianapolis i to na oponach 'wyścigowe twarde".

Edytowane przez rydz87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cos z tych aut da sie zrobić takiego:

Ford mark IV

shelby Cobra '66

Ford gt LM race car spec II

Corvette z06 Race car '63

Corvette zr-1 '90

O tą corvette chodzi? moze ktores z tych aut jeszcze lepsze bedzie?

Edit:

Kupilem juz Corvette+wszystkie bajery i daje rade, szkoda ze nie da sie z gazem wciśniętym jechać tak jak na Like The Wind Nissanem :biggrin:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem juz Corvette+wszystkie bajery i daje rade, szkoda ze nie da sie z gazem wciśniętym jechać tak jak na Like The Wind Nissanem :biggrin:

Wszystko się da :)

Modyfikacja wyścigowa + full tuning + opony wyścigowe miękkie, spoilery na maxa (35 60) i skrzynia na Vmax 380 km/h :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×