Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Rydzowi chodziło dokładnie o to auto to dostajesz w Dream Car w 24 lvl w A-spec

tak masz rację, moja pomyłka....nie wiem czemu cały czas mi się wydawało że wygrałem tego Forda GT w b-spec.

Wracając do trudności z eventem Like The wind - gramy w b-spec gdzie po przejściu eventu NR-A Roadster Cup (Amator) wygrywamy Mazdę Furiai w której po przestawieniu skrzyni biegów i zakupie wyścigowych opon, bez większych problemów wygrywamy LTW dzięki czemu zdobywamy Minolta 88c-v którą bez problemów przechodzimy większość dostępnych eventów w tym Dream Car Championship. Po wygraniu DCC otrzymujemy Ford GT LM Race Car Spec II którym bez problemów pykamy serię amerykańską.

Tak to mniej więcej wygląda :D

Osobiście dla mnie lepsza opcja niż ładowanie prawie 700tyś cr (?) w ZR1 i jeszcze bawienie się w ustawianie itp rzeczy. Lepiej zaoszczędzić te kredyty i kupić auto za 950 tyś cr do eventów DTM lub Super GT.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ! A ja już wydałem bez sensu 200k na zakup tego szmelcu - ZR1 :D. Dobra lecę wbić tą mazdeczkę, szkoda że nie mogę jej wrzucić z psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale glupoty gadacie :)

cala radocha w tej grze to kupowanie nowych wozkow a nie ciulanie i kombinowanie. Szczegolnie teraz po patchu kiedy wygrane sa wyzsze. Chce ZR1 (ktora jest niesamowicie swietnym samochodem) to ja kupie. Wydam troche kredytow, stac mnie. Potem sie odkuje.

ale widac, ze koledzy chca wygrywac po najmniejszej linii oporu. Pewnie ze latwiej kupic wypasionego Forda ktory robi wszystkich jak chce na "tuningowych-oryginalnych" czesciach , niz podlubac troche w ustawieniach (i miec potem niezla satysfakcje).

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale glupoty gadacie :)

cala radocha w tej grze to kupowanie nowych wozkow a nie ciulanie i kombinowanie. Szczegolnie teraz po patchu kiedy wygrane sa wyzsze. Chce ZR1 (ktora jest niesamowicie swietnym samochodem) to ja kupie. Wydam troche kredytow, stac mnie. Potem sie odkuje.

ale widac, ze koledzy chca wygrywac po najmniejszej linii oporu. Pewnie ze latwiej kupic wypasionego Forda ktory robi wszystkich jak chce na "tuningowych-oryginalnych" czesciach , niz podlubac troche w ustawieniach (i miec potem niezla satysfakcje).

Owszem, fajnie jest kupować nowe auta (sam tak na początku robiłem) ale w pewnym momencie trafiamy na taki event gdzie potrzebujemy kupić auto za 900 tyś cr czy np Formułę GT za prawie 5mln cr i okazuje się że brakuje nam siana bo wydaliśmy na jakieś inne auta.

No i wtedy trzeba jakoś tą kasę nabić i jeździć kilkanaście razy jakieś zawody gdzie łatwa kasa wpada - jeżeli komuś się to podoba to ok, ale mnie to zwyczajnie nudzi.

To samo z ustawieniami, nie każdy może się na tym konkretnie znać i mieć na to czas. Sam za bardzo się w to nie bawię oczywiście po za ustawieniami aktywnego dyfra i zmianą ustawień skrzyni biegów.

Wolę przejść grę jak najmniejszym nakładem i po przejściu gdy będę miał uzbierane dużo kredytów bawić się w zakupy aut i zabawę nimi czy to w arcade czy w online niż w trakcie gry tracić kredyty i później powtarzać kilkanaście razy jakiś event.

No ale kto co woli - ja podałem swoją metodę jak przejść poszczególne eventy z którychś jak ktoś chce to może skorzystać i bez problemów powinien sobie poradzić jednakże zdaję sobie sprawę z tego iż na przejście tej gry jest kilka jak nie kilkanaście sposobów ;)

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz endurance etc to i tak kilkanascie razy te same zawody musisz jezdzic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą Mazdą Furai da radę przejść Indianapolis? Na Daytonie dałem sobie radę, ale w drugim wyścigu nie mam szans.

Już sobie poradziłem, wystarczyło zmniejszyć skrzynie z 420 na 390 i aerodynamikę poprawić :). To auto się cudownie prowadzi, mimo iż dostałem Minoltę i tak wole tym popylać - lepiej się prowadzi.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi ustawieniami jeździcie w Forumle Gran Turismo? Nie mogę dojść do porozumienia z tym "samochodem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem dziś 2x Laguna Seca 200 a teraz b-spec 2 raz to jedzie, strasznie mało dosw. jest za to. Najlepsze było ze za Roadster 4 Hours dostałem w a spec i b spec to samo gówniane auto :roll:

Jutro mnie czeka Indianapolis 500 jeśli się nie mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indianapolis -> zzZZZzzZzz. Przejechalem 4 razy w jeden dzien cisnac do 30, do tego lagune sece wczesniej i jeszcze cos z formuly gt. Ale najnudniejsze i tak bylo Indy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się kiedyś zebrać do formuły a specu bo tylko to mi zostało oprócz wytrzymałościowych :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w czym wy sie trudzicie z tym fiatem 500 w zawodach sezonowych, mi sie za 2 razem udalo ;) strasznie fajne autko ktore po tuningu wygladalo lepiej niz Abarth 500 :D Jak ktos potrzebuje pomocy to napiszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś ustawienia na pojazd Nascar do toru Daytona? Na prostej jest ok, nawet jestem pierwszy, ale na zakrętach spadam na 7 pozycję. Komputer w zakręcie grzeje około 320 km/h, a ja 305 km/h...

Okazało się, że miałem ABS ustawiony na 1 :) No i za mocno spojlery ustawione.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomagacze jednym ale ze szkoly nascar wiedziec powinienes ze aerodynamika ma swoje do powiedzenia. Po 1 sprawdz opony. Po 2 na daytonie nie wyjdziesz na pierwsze i im uciekniesz, o tym zapomnij.

I popraw linie jazdy ;p 305? ja bez jechania za kompem utrzymywalem 316 na wyjsciu.

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zawodów F1

Czy mistrzostwa można grać na raty, np. ukończyć jeden tor i za dwa dni kontynuować zawody, czy w jednym ciągu wszystko za jednym zamachem przejść ??

Do tej pory wszystko brałem za jednym zamachem, ale nie było tego tak dużo, jak ma to miejsce w tych zawodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś ustawienia na pojazd Nascar do toru Daytona? Na prostej jest ok, nawet jestem pierwszy, ale na zakrętach spadam na 7 pozycję. Komputer w zakręcie grzeje około 320 km/h, a ja 305 km/h...

przebij się na 2 pozycję i jedź cały czas za kolesiem, siedź mu na zderzaku i jak będzie trzeba to go nawet pchaj gdy będzie hamował + kontroluj sytuację z tyłu. Dopiero na ostatnim zakręcie przed metą (dokładnie na wyjściu z tego zakrętu) zacznij go atakować i wyprzedź.

Wcześniejsze próby wysunięcia się na pierwszą pozycję skończą się tym że peleton was dogoni, uderzą w Ciebie i wylecisz z toru.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w A-spec zostały tylko wyścigi wytrzymałościowe, już pierwszy padł na złoto po niecałych 2h jazdy...

Ktoś się pytał o Formułe GT... musisz przede wszystkim dostosować moc i skrzynie biegów do danej trasy, jeśli masz dużo zakrętów i mało prostej to obniż prędkość maksymalną (da mu to większe przyśpieszenie) plus pobaw się aerodynamiką, co pozwoli mu na wchodzenie w zakręty na większym gazie... Jeśli obawiasz się o własne umiejętności co do prowadzenia formuły w mistrzostwach to spróbuj być za pierwszym zakrętem pierwszy, później tylko trzymaj się lini, tak aby komp Cię nie wyprzedził... po niecałych trzech godzinach mistrzostwa pękły... liczyłem tylko na lepszy samochód w nagrode:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro atakuje 1000 km Suzuka. Tylko zastanawiam się jakie auto, ale chyba Honda TAKATA DOME NSX Super GT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro atakuje 1000 km Suzuka. Tylko zastanawiam się jakie auto, ale chyba Honda TAKATA DOME NSX Super GT. 

Jeszcze do tego nie dotarłem, ale sam robie wszystkie Japońskie Nissanem black mask (jakiś GT-R z materiałem na nosie).

Pali troche mniej niż rasowe wyścigówki, a spokojnie daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formula GT albo X1?;p Podejrzewam ze po X1 formula daje rade duzo lepiej niz inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem Indianapolis 500 to o dziwo wole jechać moim Nissan R91CP bądź Nissan R89C, nie pamiętam który jest mocniejszy bo tylko trzymam gaz na max i skręcam :biggrin: w formule po takim owalu gorzej mi się jedzie, a do innych FGT jest idealna. Dziś przetestuje x1 :rolleyes:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formula tez jechalem gaz na max na indy. X1 -> gaz na maxa, predkosc nie schodzaca ponizej 440 km/h i delikatnie sterowac w zakretach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym dziale zadaje pytanie, ale najwyżej proszę o przeniesienie.

Jeżdżąc A-Spec, mamy kontrolki związane z oponami. Nowo zakupione są granatowe, potem zmieniają kolor, czasami na ostrych dohamowaniach czy ostrych zakrętach robią się czerwone.

Czy to zmiana kolorów (prócz czerwonego - chwilowego) oznacza, że czas zmienić opony czy pokazuje nam to tylko aktualny stan dogrzania czy cóś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×