Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Majosa - Bardzo chętnie pożyczę Ci to wyścigowe ferrari do tych klasycznych wózków. Pierwszy rajd słabawo, drugi jedzie się super. Myślę, że ktoś lepszy ode mnie spokojnie sobie tym wózkiem poradzi również w tym pierwszym.
Dzięki. Chętnie skorzystam. Ja Ci mogę pożyczyć Jaga, jeżeli nie masz. Naprawdę świetna bryczka. Za chwilkę dodam Cię do znajomych w PSN.

EDIT:

Jeszcze jak byś mi podał swoje PSNid, byłoby mi łatwiej... ;)

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chętnie skorzystam. Ja Ci mogę pożyczyć Jaga, jeżeli nie masz. Naprawdę świetna bryczka. Za chwilkę dodam Cię do znajomych w PSN.

EDIT:

Jeszcze jak byś mi podał swoje PSNid, byłoby mi łatwiej... ;)

tommillerPL :biggrin:

EDIT: wysłałem Ci zaproszenie.

Edytowane przez tommiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko, skąd zdobyć samochód do "touring car championship" tych niemieckich w extreme klasie :) Głównie chodzi mi o to czy da sie je wygrać w jakimś evencie czy zostaje tylko giełda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na pewno na giełdzie. Nawet nie rozglądałem się po premium bo akurat się trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz drugie konto, którego fikcyjny właściciel ma tego dnia urodziny w roku np. 1967. No i przy pierwszym wejściu w do gry dostajesz losowy samochód z rocznika 1967. ;)

Hmm.. to chyba jednak nie mój klimat. Jednak dorobię się tych 20 klocków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko, skąd zdobyć samochód do "touring car championship" tych niemieckich w extreme klasie :) Głównie chodzi mi o to czy da sie je wygrać w jakimś evencie czy zostaje tylko giełda :)

Ja nigdzie nie wygrałem, na giełdzie kupiłem BMW M3 Tourning Car czy jakoś tak. Do tego jeszcze wymieniłem olej, kupiłem turbosprężarkę i te wyścigi zrobiłem zarówno w A Spec jak i B spec bez większych problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie się poszczęści jak mi - wygrałem za zdobyty poziom, kiedy nie wiadomo co się dostanie :), szkoda tylko że wcześniej kupiłem TT za 1 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Nervus_PL

mogę Ci zaproszonko na PSN wysłać? Pościgalibyśmy się kiedyś godnie i nie zobowiązująco. I uprzedzam, dzisiaj miałem swoje dziewicze przejazdy online i z tego co widzę, interesuje mnie tylko jazda tymi samymi samochodami cały grid. No i najchętniej na Nordschliefe:D

Proszę bardzo :) Bardzo lubię pojeździć z ludźmi podchodzącymi do gier wyścigowych jak do pasji. Wymagający i bezkolizyjnie jeżdżący rywal, to wartość dodana w takim środowisku. Może jakieś Noworoczne ściganie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chętnie skorzystam. Ja Ci mogę pożyczyć Jaga, jeżeli nie masz. Naprawdę świetna bryczka. Za chwilkę dodam Cię do znajomych w PSN.

EDIT:

Jeszcze jak byś mi podał swoje PSNid, byłoby mi łatwiej... ;)

Ferrari wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie się poszczęści jak mi - wygrałem za zdobyty poziom, kiedy nie wiadomo co się dostanie :), szkoda tylko że wcześniej kupiłem TT za 1 mln

Dostałem turystyczną bryczkę za dobicie do 25 poziomu. Dokładnie Audi A4. Gitara bo już chciałem kupować a to nie są zbyt tanie bryczki. Chociaż nie wiem jeszcze jak to jeździ... :tongue:

Edytowane przez Łukasz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari wysłane.

Dzięki. Odbyłem jazdę próbną i wszystko wskazuje na to, że ma to sens. Teraz tylko muszę wygospodarować wieczór, żeby troszkę sobie pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy wpis.

Mam pytanie czym wygrać, czym wygraliście turniej aut zabytkowych w klasie eksperckiej A-Spec? Próbowałem tak jak ktoś już polecał Chalengerem 70, full tuning, modyfikacja wyścigowa, ale tym autem do reszty stawki to nie ma nawet startu. Startowałem jeszcze Shelby Cobrą, ale też mi od razu konkurencja ucieka.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to poproszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy wpis.

Mam pytanie czym wygrać, czym wygraliście turniej aut zabytkowych w klasie eksperckiej A-Spec? Próbowałem tak jak ktoś już polecał Chalengerem 70, full tuning, modyfikacja wyścigowa, ale tym autem do reszty stawki to nie ma nawet startu. Startowałem jeszcze Shelby Cobrą, ale też mi od razu konkurencja ucieka.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to poproszę o odpowiedź.

Use the Lamborghini Countach LP400 which you win from the Lamborghini Exclusive race in the professional series. Fully Tune it and make sure to add a wing as well.

Settings i used:

Set the aero to 20 for the wing

Set the max speed to 270km/h

Set the ride height for the front an reat at -11mm

12.5Kgf/mm for both front and rear.

Front Camber angle of -2.5

Rear camber angle of -1.5

Brake Bias - 8 Front and 6 Rear.

Edytowane przez barto987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy wpis.

Mam pytanie czym wygrać, czym wygraliście turniej aut zabytkowych w klasie eksperckiej A-Spec? Próbowałem tak jak ktoś już polecał Chalengerem 70, full tuning, modyfikacja wyścigowa, ale tym autem do reszty stawki to nie ma nawet startu. Startowałem jeszcze Shelby Cobrą, ale też mi od razu konkurencja ucieka.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to poproszę o odpowiedź.

Camaro 69' z salonu + modyfikacje wyścigowe + pełen tuning. Bez problemu i wydłużyć skrzynię trzeba. Ale to się już przewijało tyle razy.... i to całkiem niedawno gdzieś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Use the Lamborghini Countach LP400 which you win from the Lamborghini Exclusive race in the professional series. Fully Tune it and make sure to add a wing as well.

Settings i used:

Set the aero to 20 for the wing

Set the max speed to 270km/h

Set the ride height for the front an reat at -11mm

12.5Kgf/mm for both front and rear.

Front Camber angle of -2.5

Rear camber angle of -1.5

Brake Bias - 8 Front and 6 Rear.

Wielkie dzięki, jutro tak zrobię.

Nie podejrzewałem, że w tym Lamborghini może drzemać wystarczająca moc do pokonania tego wyścigu.

Camaro 69' z salonu + modyfikacje wyścigowe + pełen tuning. Bez problemu i wydłużyć skrzynię trzeba. Ale to się już przewijało tyle razy.... i to całkiem niedawno gdzieś...

Camaro jest teoretycznie słabsze od chalengera. Więc skoro tym drugim mi się nie udało, tym bardziej wątpiłem w sukces camaro.

Edytowane przez Ajlowiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się męczycie i kombinujecie jak koń pod górę, a wystarczy w B-spec wyścig "like the wind" wygrać i dostaje się toyote 7 Race car którą wygrywa się mistrzostwa historyczne z palcem w pupce.

PS czy do wyścigów Formula gran turismo są jakieś konkretne ustawienia na poszczególne tory ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, jutro tak zrobię.

Nie podejrzewałem, że w tym Lamborghini może drzemać wystarczająca moc do pokonania tego wyścigu.

Camaro jest teoretycznie słabsze od chalengera. Więc skoro tym drugim mi się nie udało, tym bardziej wątpiłem w sukces camaro.

Mogę wrzucić zdjęcie i filmik z przejazdu jeśli jest konieczność potwierdzenia.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się męczycie i kombinujecie jak koń pod górę, a wystarczy w B-spec wyścig "like the wind" wygrać i dostaje się toyote 7 Race car którą wygrywa się mistrzostwa historyczne z palcem w pupce.

PS czy do wyścigów Formula gran turismo są jakieś konkretne ustawienia na poszczególne tory ??

A jak ktos nie gra b-spec bo uwaza to za totalna pomylke,w gt4 byl wypas bo b-speciem mozna bylo robic a -spec a tu totalna lipa nawet okrazen jest wiecej niz w a-spec.Nawet bym sie tym pobawil ale szczerze mowiac szkoda mi prad marnowac,przy dzisiejszej cenie za kw/h zrobcie sobie rownanie-plazma 400w,wzmak 300w,konsola ze 120w no i jeszcze dfgt na piekne oczy nie zadziala.Jednym slowem ten b-spec to-paranoja.Ale czego k...a japonce nie wymysla,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos nie gra b-spec bo uwaza to za totalna pomylke,w gt4 byl wypas bo b-speciem mozna bylo robic a -spec a tu totalna lipa nawet okrazen jest wiecej niz w a-spec.Nawet bym sie tym pobawil ale szczerze mowiac szkoda mi prad marnowac,przy dzisiejszej cenie za kw/h zrobcie sobie rownanie-plazma 400w,wzmak 300w,konsola ze 120w no i jeszcze dfgt na piekne oczy nie zadziala.Jednym slowem ten b-spec to-paranoja.Ale czego k...a japonce nie wymysla,

Ja wylaczam wzmak i plazme i jest git a czas potrzebny dlaa kierowcy zawsze mozna sobie przeliczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy wpis.

Mam pytanie czym wygrać, czym wygraliście turniej aut zabytkowych w klasie eksperckiej A-Spec? Próbowałem tak jak ktoś już polecał Chalengerem 70, full tuning, modyfikacja wyścigowa, ale tym autem do reszty stawki to nie ma nawet startu. Startowałem jeszcze Shelby Cobrą, ale też mi od razu konkurencja ucieka.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to poproszę o odpowiedź.

Polecam Chaparrela 2J (wazne oznaczenia bo są 2 modele 2D i 2J-ten ostatni brać). Naprawdę niezwyky samochodzik. Wyglada paskudnie,jak szafa z kółkami i smigiełkiem z tyłu, a przydaje sie w kilku wyscigach i wygrywa się je bardzo łatwo. I pomysleć,ze ten samochód ma 3 biegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos nie gra b-spec bo uwaza to za totalna pomylke,w gt4 byl wypas bo b-speciem mozna bylo robic a -spec a tu totalna lipa nawet okrazen jest wiecej niz w a-spec.Nawet bym sie tym pobawil ale szczerze mowiac szkoda mi prad marnowac,przy dzisiejszej cenie za kw/h zrobcie sobie rownanie-plazma 400w,wzmak 300w,konsola ze 120w no i jeszcze dfgt na piekne oczy nie zadziala.Jednym slowem ten b-spec to-paranoja.Ale czego k...a japonce nie wymysla,

Dziwne myślenie, skoro nie grasz B-Spec to gry i tak nie przejdziesz, więc co to za różnica jak nie będziesz miał zaliczonego jednego wyścigu w A-Spec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos nie gra b-spec bo uwaza to za totalna pomylke,w gt4 byl wypas bo b-speciem mozna bylo robic a -spec a tu totalna lipa nawet okrazen jest wiecej niz w a-spec.Nawet bym sie tym pobawil ale szczerze mowiac szkoda mi prad marnowac,przy dzisiejszej cenie za kw/h zrobcie sobie rownanie-plazma 400w,wzmak 300w,konsola ze 120w no i jeszcze dfgt na piekne oczy nie zadziala.Jednym slowem ten b-spec to-paranoja.Ale czego k...a japonce nie wymysla,

Bez obrazy, ale z takim myśleniem to strach oglądać TV jedząc obiad:D A Rozmowy w Toku to grzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos nie gra b-spec bo uwaza to za totalna pomylke,w gt4 byl wypas bo b-speciem mozna bylo robic a -spec a tu totalna lipa nawet okrazen jest wiecej niz w a-spec.Nawet bym sie tym pobawil ale szczerze mowiac szkoda mi prad marnowac,przy dzisiejszej cenie za kw/h zrobcie sobie rownanie-plazma 400w,wzmak 300w,konsola ze 120w no i jeszcze dfgt na piekne oczy nie zadziala.Jednym slowem ten b-spec to-paranoja.Ale czego k...a japonce nie wymysla,

Z tym prądem to tez przesadzas ostro bo wystarczy ze samo ps3 masz włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne myślenie. Nie chodzi o to, żeby grę przejść, tylko żeby w nią grać. A przyjemność sprawia jeżdżenie, a nie gapienie się (i tracenie czasu), jak jeździ ułomna SI. Ja tam trybu B-Spec nawet nie mam zamiaru dotykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne myślenie. Nie chodzi o to, żeby grę przejść, tylko żeby w nią grać. A przyjemność sprawia jeżdżenie, a nie gapienie się (i tracenie czasu), jak jeździ ułomna SI. Ja tam trybu B-Spec nawet nie mam zamiaru dotykać.

Przecież nie musisz patrzeć, dajesz jakąś wypasioną furę i nie musisz nic robić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×