Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja miala poprawic AI w picie wlasnie na tym torze. Zamiast tego najwidoczniej zepsula to totalnie... Mozemy sie spodziewac rychlej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała poprawic przy WYjeździe. Ostatnio grałem na tym torze i nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto polecacie do zmagań w Mistrzostwach Świata Gran Turismo ?

Jestem na 17 lvl i posiadam 500 000 cr.

------------------------

sam sobie odpowiedziałem...

w miarę tanim kosztem poradziłem sobie bez kłopotów NISSANEM GT-R '07 podciągniętym do około 800 KM

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przy taki sprawdzaniu w 8h 20min. wyścigu przez przypadek najechałem na wyjście i wcisnąłem szybko x (cholerny nieprecyzyjny krzyżak w DFGT). Całe to jeżdżenie poszło w diabły. Było lepiej niż myślałem (dopingowałem się yerbą), ale powtarzać ten wyścig nie będzie łatwo.

sorki za odkopywanie staroci - ale mnie nurtuje pytanie dlaczego "całe jeżdżenie poszło w diabły" ??? (dziś kupuje gt5 i już na zapas wole zadać kilka pytań).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za odkopywanie staroci - ale mnie nurtuje pytanie dlaczego "całe jeżdżenie poszło w diabły" ??? (dziś kupuje gt5 i już na zapas wole zadać kilka pytań).

Bo kolega jechał jeden z wyścigów wytrzymałościowych ... są od 2h do 24h wyścigów i po przejechaniu 8h przez przypadek wyszedł z niego co spowodowało utratę całego postępu, aby wyjść bezpiecznie i nie tracić danych należy wjechać do pitstopu i tam zawiesić grę i za pomocą przycisku XMB wyjść z gry. Kiedy następnym razem uruchomisz GT5 automatycznie wrócisz do tego wyścigu i dopóki go nie ukończysz nie będziesz mógł nic innego pojechać.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge dodać od siebie, ze robiac licencje wyszedlem z nich poprzez przycisk xmb i nie zapisalo mi brazu oraz srebra.... w sumie strata niewielka bo i tak sie uparlem na zloto - ale nauczka na przyszlosc aby nie wychodzic od razu z gry tylko stopniowo do glownego menu i dopiero z niego wyjsc poprzez guzik xmb. swoja droga to troszke kiepsko to rozwiazano - brak opcji w menu wyjscia z gry (opuszczenia gry do xmb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnej grze nie masz opcji wyjścia do XMB.

Też kiedyś miałem podobną historię, ale zrobiłem jeden z testów AMG na złoto, wyobraź sobie moja wkurwi...e :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge dodać od siebie, ze robiac licencje wyszedlem z nich poprzez przycisk xmb i nie zapisalo mi brazu oraz srebra.... w sumie strata niewielka bo i tak sie uparlem na zloto - ale nauczka na przyszlosc aby nie wychodzic od razu z gry tylko stopniowo do glownego menu i dopiero z niego wyjsc poprzez guzik xmb. swoja droga to troszke kiepsko to rozwiazano - brak opcji w menu wyjscia z gry (opuszczenia gry do xmb).

Sam sobie jesteś winien. Nawet w instrukcji obsługi gry lub obsługi konsoli (nie pamiętam dokładnie) jest wyraźnie napisane, żeby najpierw wyjść do głównego menu gry, a dopiero potem do XMB. Nawet logika tak podpowiada. No ale masz nauczkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na błędach człowiek się uczy.

postęp w grze straciłem również z powodu zawieszenia się gry. możliwe było uruchomienie tylko z kopii zapasowej - cały dzień jazdy poszedł się rypać. no ale na to już wpływu się nie ma. przypadek losowy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×