Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Europejskiego nie pamiętam, ale jechałem jakąś starą Alfą Romeo, natomiast japońskiego przeszedłem Dome-Zero Concept 78', dostałem go za wygranie Supercar Nostalgia Cup w amatorskich eventach bodajże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy samochód peugeot 908 race car mozna tuningowac ? i czy da rade nim wygrac gran turismo all stars(chyba tak) i like the wind?

wiem ze niektórzy pisali ze mozna to wygrac zonda lub ZR1 RM ale mi chodzi konkretnie o ten samochód ewentualnie inny z tej serii race car ktory mozna kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz tak z 900 koni i 900 wagi to wygrasz ( mozna chyba dokupic mu 2 x turbo ) bynajmniej tak mialem w dwoch race carach

w tym Gran Turismo Allstars chyba tylko jeden przeciwnik jest jakis lepszy , ogarniesz to nawet gorsza fura.

Edytowane przez jezykosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakich ustawieniach auta robicie wyzywanie raidowe lobea ? Gdzis to widzialem na forum ale za licho teraz tego nie moge znalezc.

A i jeszcze moze w klasie eksperckiej Puchar zabytkow czym robiliscie bo kwota 20 baniek mnie przerasta,a chyba jedyna opcja jest zakup Cobry i na maxa tuning ?

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z przejechaniem LTW , chodzi o owalny tor , mam corvette to koledzy doradzali po modyfikacji i tuningu i nie moge wygrac!

Co mam jeszcze zrobic aby wygrac wyscig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie masz dokładnie problem... czy podczas startu (za słabe przyśpieszenie), czy podczas zakrętów Cię zarzuca, czy może wyprzedzają Cię na prostej?

Jakie masz oponki i jak ustawiłeś skrzynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony moge podpowiedziec, ze Ferrari 599 + pelny tuning = kolo 830 KM i swietne prowadzenie. Wiekszosc eventow przejezdzalem tym autem. Koszt calosci to okolo 600CR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim autem jechaliscie wysci Gt World Championship bo moje R8 nie daje rady

Moje odpicowane Audi RS6 w kombi. Naszprycowane do bodajże 918 km :)

Każdy wyścig na złoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z przejechaniem LTW , chodzi o owalny tor , mam corvette to koledzy doradzali po modyfikacji i tuningu i nie moge wygrac!

Co mam jeszcze zrobic aby wygrac wyscig?

Na LTW jest bardzo prosta metoda ktora nie wymaga takiego wkladu jak to koledzy wyzej opisywali,wystarczylo spojrzec w zawartosc garazu i o prosze Veyron sobie stoi no to zrobmy go na maxa i prosze za 150tys mamy 1100KM i co ? LTW robimy z palcem w dupie :)

Ze swojej strony moge podpowiedziec, ze Ferrari 599 + pelny tuning = kolo 830 KM i swietne prowadzenie. Wiekszosc eventow przejezdzalem tym autem. Koszt calosci to okolo 600CR.

Tez mam 599 na full i jestem zakochany w tym aucie jak jade to sie ciesze jak male dziecko :D w zakretach cud, miod i jeszcze te kuce ktore az sie wyrywaja spod machy ahhh :)

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie masz dokładnie problem... czy podczas startu (za słabe przyśpieszenie), czy podczas zakrętów Cię zarzuca, czy może wyprzedzają Cię na prostej?

Jakie masz oponki i jak ustawiłeś skrzynie?

Wyprzedzaja mnie na prostej , nie moge ich dogonic , no i jak zblizam sie do zakretu to musze troche zwolnic i w tym momencie mnie wyprzedaja :(

Opony mam wyscigowe miekkie a skrzynia ustawiona na 430km /h

Na LTW jest bardzo prosta metoda ktora nie wymaga takiego wkladu jak to koledzy wyzej opisywali,wystarczylo spojrzec w zawartosc garazu i o prosze Veyron sobie stoi no to zrobmy go na maxa i prosze za 150tys mamy 1100KM i co ? LTW robimy z palcem w dupie :)

Probowalem kolego Veyronem ale i tym tez nie dalem rady , jest mocny to fakty ale na zakretach nie moge wogole skrecac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie zakupić samochód do wyścigu Sport Truck w Klasie Amatorskiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie zakupić samochód do wyścigu Sport Truck w Klasie Amatorskiej ?

Szukaj na giełdzie, albo wygraj w bodajże IA za brąz:)

Zresztą, wałkowane milion razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przechwalilem tego Veyrona, owalnego rzeczywiscie nie da rady przejechac teraz robuje wlasnie ta Corvetta i jak narazie udalo mi sie wycisnac 2 miejsce, pamietaj zeby ustawic spojler i przedni blotnik maksymalnie w dol.

<div><br></div><div>zowu 2 zaraz mnie cos strzeli... ;/</div>

Z innego forum wypowiedz jednego z userow:

"a przeszedłem moją corvettą ZR1 , kupiłem stock car za sto pare tysięcy i od razu poszedłem w modyfikacje wyścigową a potem trochę mocy dodałem (dużo opcji nie zostało) - wyszło coś koło 900koni/ 1000kg wagi /500k cr.

Wyścig po owalu był arcytrudny wziął mi z 30 podejść jak nie więcej ponieważ przeciwnicy dysponują mocniejszymi maszynami ale dałem radę , auto ustawione pod przyśpieszenie - skrzynia tylko na 370km/h (da się 480) , docisk z przodu jak i z tyłu na full . Zaczynam na 7 pozycji , start + pierwszy zakręt wyprzedzam 4 a potem trzymam się na ogonie 3ciego - drafting ( przy dochamowaniu do następnego zakrętu mam dużo większą prędkość więc wyprzedzam resztę stawki. Praktycznie co okrążenie się zmienialiśmy na pozycjii lidera - wiadomo drafting jak jedzie za mną to szybciej nabiera prędkości i wyprzedza mnie i potem ja to samo . na ostatnim okrążeniu trochę po blokowałem i udało się ;P

Jeden jedyny błąd i przeciwnicy ci odjadą i już ich nie dogonisz także wszystkie 20 zakrętów (5 okrążeń x4) musi być przejechane po idealnej linii (komputer trochę na około jeździ xD) z jak najmniejszą stratą prędkości na wyjściu;P

Mogę pożyczyć ci moją vettę i zobaczymy czy ci się uda ;P

A jeżeli nie chcesz się męczyć to mam jeszcze coś mocniejszego - toyota minolta (która jest nagrodą za właśnie Like a Wind 2xGold) , po tuningu - rozmiatam ich w pył ;P

ps :

Ten wyścig to dobre miejsce do farmienia kredytów"

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mi powiedzcie czym przejechac w ekspercie historyczne zawody:D Bo to jest dla mnie zagadka;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mi powiedzcie czym przejechac w ekspercie historyczne zawody:D Bo to jest dla mnie zagadka;P

CamaroZ28 z salonu+modyfikacja wyscigowa(RM)+pełny tuning i podbicie prędkosci max.

A co do tych mistrzostw Ameryki na owalu to własnie najlepsze miejsce do nabijania kasy 4min.=98tys.

Dla mnie jeden z łatwiejszych wyscigów, muzyczka i jazda po kasę :biggrin: a jeżdżę ZR1 po pełnym tuning+RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CamaroZ28 z salonu+modyfikacja wyscigowa(RM)+pełny tuning i podbicie prędkosci max.

A co do tych mistrzostw Ameryki na owalu to własnie najlepsze miejsce do nabijania kasy 4min.=98tys.

Dla mnie jeden z łatwiejszych wyscigów, muzyczka i jazda po kasę :biggrin: a jeżdżę ZR1 po pełnym tuning+RM

Tez uzywam tego wyscigu zeby nabic kase:) a dzisiaj sie wycyckalem z kasy bo w autkach uzywanych pokazala mi sie alfa romeo dtm za 1 4xx xxx cr i zrobilwm tym samym mistrzostwa aut turystycznych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nabijam kase w tym tylko Ford GT i pełny tuning. Bez muzyczki bo ten dzwięk tego silnika jest jak muzyczka. Własnie zakupiłem dzisiaj Formułe GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nabijam kase w tym tylko Ford GT i pełny tuning. Bez muzyczki bo ten dzwięk tego silnika jest jak muzyczka. Własnie zakupiłem dzisiaj Formułe GT.

o to weź pożycz jak skończysz serię:P jak już skończą się cyrki z serwerami:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem GT all stars mistrzostwa ale niestety na 2 razy bo nurburgringu sie nie udało, później zaliczyłem złoto ale za mistrzostwa wciąż mam srebro i nie dostałem auta, rozumiem ze muszę od nowa przejść wszystkie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz przejsc wszystko jeszcze raz, puchary zdobyte oddzielnie nie wliczaja sie w mistrzostwo. Natomiast puchary zdobyte w mistrzostwach zaliczaja rowniez pojedyncze wyscigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przechwalilem tego Veyrona, owalnego rzeczywiscie nie da rady przejechac teraz robuje wlasnie ta Corvetta i jak narazie udalo mi sie wycisnac 2 miejsce, pamietaj zeby ustawic spojler i przedni blotnik maksymalnie w dol.

<div><br></div><div>zowu 2 zaraz mnie cos strzeli... ;/</div>

Z innego forum wypowiedz jednego z userow:

"a przeszedłem moją corvettą ZR1 , kupiłem stock car za sto pare tysięcy i od razu poszedłem w modyfikacje wyścigową a potem trochę mocy dodałem (dużo opcji nie zostało) - wyszło coś koło 900koni/ 1000kg wagi /500k cr.

Wyścig po owalu był arcytrudny wziął mi z 30 podejść jak nie więcej ponieważ przeciwnicy dysponują mocniejszymi maszynami ale dałem radę , auto ustawione pod przyśpieszenie - skrzynia tylko na 370km/h (da się 480) , docisk z przodu jak i z tyłu na full . Zaczynam na 7 pozycji , start + pierwszy zakręt wyprzedzam 4 a potem trzymam się na ogonie 3ciego - drafting ( przy dochamowaniu do następnego zakrętu mam dużo większą prędkość więc wyprzedzam resztę stawki. Praktycznie co okrążenie się zmienialiśmy na pozycjii lidera - wiadomo drafting jak jedzie za mną to szybciej nabiera prędkości i wyprzedza mnie i potem ja to samo . na ostatnim okrążeniu trochę po blokowałem i udało się ;P

Jeden jedyny błąd i przeciwnicy ci odjadą i już ich nie dogonisz także wszystkie 20 zakrętów (5 okrążeń x4) musi być przejechane po idealnej linii (komputer trochę na około jeździ xD) z jak najmniejszą stratą prędkości na wyjściu;P

Mogę pożyczyć ci moją vettę i zobaczymy czy ci się uda ;P

A jeżeli nie chcesz się męczyć to mam jeszcze coś mocniejszego - toyota minolta (która jest nagrodą za właśnie Like a Wind 2xGold) , po tuningu - rozmiatam ich w pył ;P

ps :

Ten wyścig to dobre miejsce do farmienia kredytów"

Udalo sie :D wkoncu . zrobilem ten wyscig corvetta , mialem wszystko ustawione cto co koledzy doradzali plus najwazniejsza rzecz aerodynamika , dalem na max i wyscig wygrany :D teraz mam minolte i zostawiam ich z tylu " niech teraz oni wąchaja moje spaliny " :D

Ja tez nabijam kase w tym tylko Ford GT i pełny tuning. Bez muzyczki bo ten dzwięk tego silnika jest jak muzyczka. Własnie zakupiłem dzisiaj Formułe GT.

Kolego jaka masz ta formule ? nowa ze sklepu czy udalo ci sie dorwac uzywana ? warto sie meczyc z zbieraniem kasy 10.000.000? na nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @barto84

Formuła GT - samochód używany , jest seria dla niego w Klasie Extreme. 4.8 mln Cr zapłaciłem + 1 mln Cr za remont silnika i poprawienie sztywności nadwozia (razem) + 56 tys Cr za tuning (sztywność i racing softy) co daje 5.856.000 Cr. A Tobie chodzi o markowe Formuły F1. Nie takiej jeszcze nie kupiłem. No i jak dla mnie zbieranie kasy to przyjemność bo wiąże się z jazdą , a nie męczarnia raczej.; D

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CamaroZ28 z salonu+modyfikacja wyscigowa(RM)+pełny tuning i podbicie prędkosci max.

A co do tych mistrzostw Ameryki na owalu to własnie najlepsze miejsce do nabijania kasy 4min.=98tys.

Dla mnie jeden z łatwiejszych wyscigów, muzyczka i jazda po kasę :biggrin: a jeżdżę ZR1 po pełnym tuning+RM

Potwierdzam, Camaro daje rade :) tylko trzeba ustawic maksymalnie docisk do ziemi a max km do 280 i w pierwszym wyscigu trzeba wszystkich wziac na pierwszym zakrecie w lewo zaraz po starcie bo inaczej nie da rady a pozniej idealna jazda ;p Drugi wyscig wyglada identycznie tylko ze na pierwszym zakrecie w prawo musimy wyjsc drudzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×