Skocz do zawartości
Patricko

B - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio zacząłem go zostawiać i niech se jedzie sam :) powiem wam że to jest skutecznie bo nauczył się już wyprzedzać i nie walić w tyłki innych i jeśli to nie jest jakaś wąska trasa (np. Londyn, tam ni cholery) to radzi sobie wyśmienicie i często przyjeżdża pierwszy! A jeszcze podczas wyścigu jeśli będzie już pierwszy to wtedy ochłonie i ani go nikt nie wyprzedzi, ani on nie popełnia błędów (bo jest spokojny). Radzę spróbować bo może wasi kierowcy też są samodzielni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w dzień spisz, czy na 8 do pracy? :>

akurat bezrobotny ale spalem krotko bo pare spraw do zalatwienia , mrozy itp :D fortyfikacje trzeba umacniac

B-SPEC - yarisa nie dotykam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz B-SPEC poszedl ... zrobilem 8 lvl i dopiero dalem mu yariske i elegancko pojechal. Ciekawe jakiego mu dac pickupa trzeba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może co oznacza ta strzałka w profilu kierowcy? zawsze była skierowana w prawo w kolorze zielonym, ostatnio zmienił się kolor na pomarańczowy i skierowana jest po skosie w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może co oznacza ta strzałka w profilu kierowcy? zawsze była skierowana w prawo w kolorze zielonym, ostatnio zmienił się kolor na pomarańczowy i skierowana jest po skosie w dół

Witam

Wd. moich spostrzeżeń te strzałki to "humor" kierowcy ,tzn: dobry dzień,średni i zły -ale mogę się mylic:P Jak narazie mój najlepszy kierowca ma lvl13 - kupiłem mu Lamborghini Gallardo i ścigam sie nim w klasie amatorskiej w wyściugu"włoskim"-świetnie daje rade,zero stresu ,szybki wyścig i kaska niezła tak jak i doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat tez musze galardo kupic do trybu A i B wiec wyprobuje Twoj sposob , moj kierowca ma teraz 11 LVL bez powtarzania wyscigow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka za lekki offtop, cały dzień pracuje i nie mam czasu sprawdzić - czy jak raz dostaniemy kasę za wyścig np za złoto - to czy drugi raz też możemy go wygrać i dostać kaskę? W GT4 można było kasować wyniki - w GT5 też można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka za lekki offtop, cały dzień pracuje i nie mam czasu sprawdzić - czy jak raz dostaniemy kasę za wyścig np za złoto - to czy drugi raz też możemy go wygrać i dostać kaskę? W GT4 można było kasować wyniki - w GT5 też można?

Wyścigi możesz powtarzać, jeśli o to ci chodzi. :thumbsup:

Wyczytałem w manualu, że skill kierowcy z czasem spada, więc jego treningu chyba nie można rozciągać za bardzo w czasie.

Orientuje się ktoś czy jak dam mu do wyścigu Veyrona, gdzie będzie w stanie całą stawkę zdublować to umiejętności pójdą mu tak samo do góry jak po wyścigu gdzie będzie musiał się trochę bardziej przyłożyć, żeby wygrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz czesciej szlag trafia w B-Spec. Mój kierowca ma 13 lvl ale jezdzi tragicznie. Na wczesniejszych levelach jezdzil lepiej. Hamuje pol kilometra przed zakretem tak że całą stawka może go wtedy wyprzedzić. Nawet jak zakręt jest niewielki i mogłby go przejechac na pełnym gazie. Tragedia. Nie wiem co tu robić czy powtarzać wyścigi żeby podnieść mu skilla czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego kierowcy i tak nie pobijecie, na Cape Ring w Japanese 90's Challange jak wydaję mu polecenia to na każdym okrążeniu debil wjeżdża do pit stopa... Dopiero jak zostawię go samego na cały wyścig to jest na mecie 2 albo 3. Co do wyścigu Pick-upów to nie mam pojęcia jak to przejść w B-specu, daję swojemu kierowcy 500-konnego Dodge'a Ram'a i i tak zawsze jest ostatni :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego kierowcy i tak nie pobijecie, na Cape Ring w Japanese 90's Challange jak wydaję mu polecenia to na każdym okrążeniu debil wjeżdża do pit stopa... Dopiero jak zostawię go samego na cały wyścig to jest na mecie 2 albo 3. Co do wyścigu Pick-upów to nie mam pojęcia jak to przejść w B-specu, daję swojemu kierowcy 500-konnego Dodge'a Ram'a i i tak zawsze jest ostatni :P.

napisalem Ci na gg jak przejsc pickupy , mi raz wjechal na pitstopa restart gry i juz przestal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem Ci na gg jak przejsc pickupy , mi raz wjechal na pitstopa restart gry i juz przestal.

to ja poprosze na forum, o taką informację. Jak się wstydzisz to PW wystarczy ;) z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja poprosze na forum, o taką informację. Jak się wstydzisz to PW wystarczy ;) z góry dziękuję

00:16:43b-spec pickup - 700 koni na maxa obnizona masa i wtedy przejdziesz , daj dobre opony do tego wyscigu takie jak powinny byc a jak bez ograniczen to te najdrozsze ja mialem cos tam ford lighting pickupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierowca B-Spec jedzie na baba. Hamuje wczesnie, nie blokuje etc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego dajesz mu fure lzejsza i mocniesza , na daytonie moze byc kiepsko pickuperm ja powtarzalem z 4 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego dajesz mu fure lzejsza i mocniesza , na daytonie moze byc kiepsko pickuperm ja powtarzalem z 4 razy

ale to chyba nie na tym miał polegać tryb B-Spec...

przecież to jest bez sensu, jak mu nie dasz mocniejszej fury to koleś nie wygra, a często nawet się zdarza że mocniejszą furą też ma problemy -_-

ogólnie ten tryb w grze jest tak potrzebny jak wszy w dupie, ot takie sztuczne przedłużanie rozgrywki...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak chcesz miec emocje rodem z F1 daj mu samochod 20 koni mocniejszy i troszke lzejszy i pusc na 30 okrazen , wyprzedzisz przez te 30 okrazen moze jednego a stracisz pozycji 10 :)

u mnie jezdzi bardzo dobrze , na poczatku slabsze autko dobre opony i smiga , nabierze wprawy to juz 0 komend i niech smiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie autko polecacie na event Gran Turismo All Stars ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze kierowca zachowuje sie jak debil czesto ze wzgledu na to ze mamy zle dopasowane opony. Meczylem sie strasznie z wyscigami, a potem sie okazalo ze z komfortowych moglelem wsadzic sportowe srednie i kierowca calkowicie innaczej zachowywal sie w wyscigu. Nie zwalanial za wzczesnie i dobrze wchodzil w zakrety. I tak mi sie wlasnie wydaje, ze kierowca dopasowuje jazde do "mozliwosci" i majac slabe opony nie wyciska z samochdu wszystkiego tak jakby sie bal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem. W "nostalgicznym pucharze.." próbowałem Corvetta , Shelby i nic . Mój kierowce za nic w świecie nie może wygrać tego ostatniego wyscigu.Dwa pierwsze wyścigi w tej klasie wygrał z duuża przewaga. Dodam , że oba te 'autka' sa po 'lekkim' tuningu. Co mu dać , żeby miec 100% pewności że wygra? ;D

Edytowane przez jakubs1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem. W "nostalgicznym pucharze.." próbowałem Corvetta , Shelby i nic . Mój kierowce za nic w świecie nie może wygrać tego ostatniego wyscigu.Dwa pierwsze wyścigi w tej klasie wygrał z duuża przewaga. Dodam , że oba te 'autka' sa po 'lekkim' tuningu. Co mu dać , żeby miec 100% pewności że wygra? ;D

Ja jesli dobrze pamietam zrobilem to Countach'em odpicowanym na maksa, pocisna wyscig bez wiekszych problemow(poczatkowo tez probowalem Cobra i ostatni wyscig byl za ciezki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli dobrze pamietam zrobilem to Countach'em odpicowanym na maksa, pocisna wyscig bez wiekszych problemow(poczatkowo tez probowalem Cobra i ostatni wyscig byl za ciezki).

Countach'em gładko poszło , dzięki. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to zrobilem Mazda Furai na maksa dopakowana na A-SPECU

Gdzie tą mazde można zdobyć? Czy kupujemy na giełdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×