Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowanie dla INO1 za sx`a :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dopiero zaczynam przygodę z gt5. Przyjme wszystko co moj kierowca w B Spec przejedzie Festival Italia lub Classic Muscle Car Championship. Psn id waskibj . Dzieki! Giera mega wciaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Buick'a GNX. Mogę się wymienić za inne auto lub za jakieś lakiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz kupon 12 to możesz go wylosować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam na wymiane McLaren F1 '94 bo dostałem drugi taki, auto jest całkowicie seryjne lakierto XP Dark Green Mettalic co do zamiennika to narazie proszę o propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie lub wymienie sie za cos za toyote race car z 70 roku taka biala bo potrzebuje do wyscigu z klasykami typu jaguar xj13 ford gt i takie stare toyota z 70 biala psn id pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłby ktoś samochód Audi R10 TDI lub Peugeot 908 HDi FAP na pare dni?? Coś tam chyba do zaoferowania w zamian mam. Dawno nie grałem w GT5 i już zapomniałem co tam mam w garażu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącam , ale zastanawia mnie czemu samochód musi być niedłubany albo do czego potrzebujecie kuponu z samochodem na danym poziomie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupon - wylosowanie sobie odpowiedniego samochodu z puli na dany kupon

Samochód nie dłubany - jak ktoś chce sobie pojeździć (posiadać) samochód totalnie seryjny nazwijmy.

Chyba trafiłem nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję dwóch samochodów do uzbierania całej kolekcji aut z GT5 -

Jaguar XFR '10

i

Toyota Celica 2000GT-R (st162) '86

- jeśli by ktos miał i mógłyb przesłać - to bardzo bym prosił - w zamian moge podesłać KAŻDE inne auto(do1M) ,Lakiery (Łącznie z chrome g i s) karty(te które mam),klaksony,kaski,kombinezony... itp itd.

moje ID - QlimaxPL

Pozdrawiam

Edytowane przez Qlimax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje ID: TheDolarMan1 potrzebuje bardzo żadkich samochodów F1 np. toyota 7 albo też perełek do driftu, i kolekcjonuję też Lancery każdej generacji, jeżeli ktoś ma zwykłego- nie GSR RALLY lancera pierwszej generacji, to pilnie proszę, w zamian dogadamy się, co mógłbym podarować. Pozdrawiam

Apropos, czy można- czy inni mogą udostępniać samochody które są dostępne w pakietach DLC- chodzi o to jak ktoś wykupił pakiet i ma takie samochody, to czy może je oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochodami z DLC nie da się wymieniać to primo. A secundo to kolego się rozpędziłęś z tym kolekcjonowaniem i zapomniałeś o blokadzie wymiany aut które kosztują więcej niż 1mln cr. A taka Toyota 7 kosztuje 4,5x więcej niż limit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje ID: TheDolarMan1 potrzebuje bardzo żadkich samochodów F1 np. toyota 7 albo też perełek do driftu, i kolekcjonuję też Lancery każdej generacji, jeżeli ktoś ma zwykłego- nie GSR RALLY lancera pierwszej generacji, to pilnie proszę, w zamian dogadamy się, co mógłbym podarować. Pozdrawiam

Apropos, czy można- czy inni mogą udostępniać samochody które są dostępne w pakietach DLC- chodzi o to jak ktoś wykupił pakiet i ma takie samochody, to czy może je oddać.

Dodaj mnie do znajomych to Ci wyślę co potrzebujesz.... do bańki oczywiście....

W zamian przyjmuję tylko garderobę wszelkiej maści......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim!

Potrzebuję TVR'a Cerbery 12 lub FT86 Concept.

Na wymiankę mam sporo innych aut modzonych lub nie, trochę lakierów (ok 300), kaski lub kombinezony oddam też gdyż nie potrzebuję. Głównie posiadam auta japońskie, aczkolwiek amerykanckie i niemieckie tez mam.

Mój nick: Fidias_1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi swój login w grze i jak mniej więcej cię zaprosić, na dzień dzisiejszy potrzebuje cerbery ,,dwunastki'' bądź czegoś szczególnego, przez ciebie zrobiojnego do driftu, Napęd na tył, żeby bajecznie jeździło, w zamian dam co zechcesz do bańki, mogę dać jakiś lakier( wtedy z 3 sztuki na autko) bądź kaski klaksony, cokolwiek. Pozdrówka

Dodaj mnie do znajomych to Ci wyślę co potrzebujesz.... do bańki oczywiście....

W zamian przyjmuję tylko garderobę wszelkiej maści......

Ach, i przydały by się Lancery, Lancery, Lancery, najlepiej ósmej generacji, ale mam już dwie ósemki GSR i RS, i Przydałby się pilnie Lancer VIII MR GSR i Lancer VI Tommi maikiden Edition, mojego wybawcę hojnie nagrodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię dodge charger r/t 70' pomarańczowy, 800KM - idzie jak burza, na jakiegoś zwinnego japońca lub m3 05'(ważne żeby był dłubany pod maską)(najlepiej dostosowany pod drift) oprócz

RX7 i siliva. Również jak ktoś chce oddać coś to przygarne.

Mam również na wymiane Audi R8 5.2 900KM

Edytowane przez DeegZ 96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych to Ci coś do driftu powysyłam - w zamian tylko fajna farba.... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wymiankę, oferuje ciekawe autka do driftu, GG 8955543 :D a także zapraszam na mój pokój który czasem tworzę: FUN DRIFTERS :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam niedłubanego Vauxhall Vectra 3,2 V6 '03.

W zamian cokolwiek z salonu co można przesłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam niedłubanego Vauxhall Vectra 3,2 V6 '03.

W zamian cokolwiek z salonu co można przesłać

Poszło....

W zamian może jakaś fajna farba.... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×