Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

15414940983440856334.jpg

W tym temacie możecie wyrażać chęć wymiany swojego samochodu na inny.

Możecie pytać czy ktoś czasem nie ma na zbyciu takiego, a takiego wozu, lub że Wy macie do wymiany taki, a taki.

Rzecz jasna można również "pożyczyć" od kogoś samochód, a potem go oddać (chociaż nie wiem czy się tak da, ale chyba nie powinno być problemów).

Dzięki temu można uniknąć sporych kosztów tuningu oraz oczekiwania aż dany samochód pojawi się w używanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z pożyczaniem samochodów. Szkoda, że w grze nie ma tej opcji.

Pożyczasz samochód, pożyczający ustala na ile godzin, a po tym czasie pojawia się z powrotem w naszym garażu.

A bez tego, to można bez problemu (tak mi się zdaje) umawiać się w temacie. Wpisujemy prośbę do kogoś o samochód,

jak się już właściciel znajdzie, dokonuje się ustalenia szczegółów i wszystko. jeśli ktoś naruszy zasady fair play i oszuka,

to dostaje bana itd.

A jest opcja dawania w prezencie kredytów? Bo jak nie, to można płacić samochodami, jakiejś tam wartości x.

Kurde, jak ja bym sobie już pograł :unsure:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie zamienię audi RS6, warte ok. 320000cr., czarne, 771 koni, 3 komplety opon, chyba wszystkie możliwe dodatki; czekam na oferty (najchętniej zamienię na samochód/samochody o zbliżonej wartości, bez większych konkretów) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał pożyczyć Citroena 2CV Type A z '54 roku, żeby trophy wpadło (jeśli się da zwrócić prezent) lub wymienić na stałe za coś ciekawego to jestem na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał pożyczyć Citroena 2CV Type A z '54 roku, żeby trophy wpadło (jeśli się da zwrócić prezent) lub wymienić na stałe za coś ciekawego to jestem na PSN.

2CV wpada za wygranie jedej z serii, chyba, że są losowe :P.

Wygrałem Ferrari Californie, chętnie się jej pozbędę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wypożyczyłbym coś włoskiego, oraz jakiegoś pick-upa do przejechania tych serii w klasie amator. W zamian moge pożyczyć m.in Mini Cooper S + ECU, wygrałem nim zawody Mini Cooperów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos potrzebuje fury do wyscigu japonskich klasykow to posiadam DOME-ZERO Concept '78 (160KM). [Duszol_PL]

mam jeszcze: 

Nissan mm-R Cup Car '01 - 135KM FF

VW Lupo GTI Cup CAR (J) '03 - 131KM FF

Acura NSX Coupe '97 - 285KM MR

Honda MUGEN MOTUL Civic Si Race Car '87 - 218KM FF

Isuzu Bellett 1600 GT-R '69 - 202KM FR

VW Kubelwagen typ82 '44

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jest z tymi samochodami?

Samochody pojawiaja sie w salonie wraz z kolejnymi poziomami ? [mam 9 poziom]

Ps. wydaje mi se ze do dobrego tematu napisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wypożyczyłbym coś włoskiego, oraz jakiegoś pick-upa do przejechania tych serii w klasie amator. W zamian moge pożyczyć m.in Mini Cooper S + ECU, wygrałem nim zawody Mini Cooperów ;)

Californię i Gransporta pozbędę się całkowicie. Pick-up'a mogę pożyczyć (F150 lekko podkręcone + obniżona masa, do wygrania serii wystarczyło) potrzebuję jakieś Lambo i Yarisa dla mojego drajwera w Vitz Challenge (200 km mu nie wystarcza :o)

Ewentualnie Pick-up'a za Coopera mogę pożyczyć, z tym, że dopiero jutro po 16 będę "na konsoli"

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californię i Gransporta pozbędę się całkowicie. Pick-up'a mogę pożyczyć (F150 lekko podkręcone + obniżona masa, do wygrania serii wystarczyło) potrzebuję jakieś Lambo i Yarisa dla mojego drajwera w Vitz Challenge (200 km mu nie wystarcza :o)

Ewentualnie Pick-up'a za Coopera mogę pożyczyć, z tym, że dopiero jutro po 16 będę "na konsoli"

Californie chetne przygarne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californię i Gransporta pozbędę się całkowicie. Pick-up'a mogę pożyczyć (F150 lekko podkręcone + obniżona masa, do wygrania serii wystarczyło) potrzebuję jakieś Lambo i Yarisa dla mojego drajwera w Vitz Challenge (200 km mu nie wystarcza :o)

Ewentualnie Pick-up'a za Coopera mogę pożyczyć, z tym, że dopiero jutro po 16 będę "na konsoli"

Ok, w takim razie czekam na jakieś PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOME-ZERO Concept '78 (160KM). [Duszol_PL]

Dzięki.

Autko już oddane, dokupiłem kilka części i ma teraz 247 koni. Zrobiłem nim w B-Spec'u "Mistrzostwa japońskich klasyków" ze sporą przewagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Autko już oddane, dokupiłem kilka części i ma teraz 247 koni. Zrobiłem nim w B-Spec'u "Mistrzostwa japońskich klasyków" ze sporą przewagą.

ahaa to juz rozumiem dlaczego mam go spowrotem :) spoko dzieki.

ps. pytanie na forum w grze nie wazne wiec   :thumbsup:

Panowie pozyczy ktos jakiegos pick-upa, i muscle cara? fajnie gdyby byly troche dlubniete :)

ja moge pozyczyc Mazde (203KM) na wyscig Mazd Roadsterow.

..i wskoczyla mi tez CELICA TRD Sports M '00 (193KM)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienię Maserati Gran Turismo S (seria) za auto podobnej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem co do wysyłania aut do innych użytkowników, dziś kolega z forum pożyczył mi auto do zrobienia złota w jednym wyścigu, udało mi się złoto zdobyć chce wysłać auto do kolegi a tu wyskakuje komunikat "Brak możliwości wysłania", auto znikło u mnie a do kolegi nie dotarło, czy mieliście może podobny problem w grze? Przepraszam że piszę tutaj ale poruszana kwestia jest związana z wysyłaniem aut.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zwykłą seryjną Toyotę Celicę 2000-2010 na zbyciu? Bo nie mam ani w nowych ani w używanych, a w zamian mogę cokolwiek kupić i się zamienić (w granicach rozsądku :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Potrzebuję pożyczyć SUZUKI(chyba albo HONDA) VITZ do wyścigów amatorskich czy podstawowych.

Mam dwa Citroeny C4 WRC jak by ktoś chciał jednego od seby wygrałem ; )  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może pożyczyć PICK UP'a ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tez bym pickupa chcial od kogos pozyczyc bo czekam w auto handlu i znalezc nie moge. Jesli ktos posiada to chetnie przygarne na godzinke.

Ogolnie w pierwszym poscie przydalaby sie jakas instrukcja jak przyjac auto od kogos i jak wyslac komus.

A czy jak dostane gole auto od kogos , zrobie mu tuning to oddam stuningowane ? Bo nie widze odpowiedzi na to pytanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pickuapa ponad 500 kM wiec napewno wygracie

zglaszajcie sie.

auto mozna wyslac 1 na dzien (ograncizenia gran turismo5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jedno z wymienionych:

R10 TDI Race Car '06

Peugeot 908 HDI FAP

MINOLTA Toyota 88C-V Race Car '89

Peugeot Courage C60 Race Car '03

C60 Hybride - Judd Race Car '05

R8 Race Car

V12 LMR Race Car '99

Jeśli ktoś posiada jedno z nich i może się wymienić lub nawet pożyczyć (potrzebuje tylko na parę wyścigów i bez problemu mogę oddać właścicielowi jak je skończe) na jakiś czas,niech napisze do mnie, chętnie się dogadam.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania VW Kubelwagen typ82 '44.

Auto jak nowe, przywiezione z Niemiec na własnych kołach. Nie jechał na lawecie! Super akazja! Unikat ! 100% sprawny, na chodzie!

Wyposażenie pojazdu: dwa fotele, kierownica, szyba z przodu i klakson

Historia pojazdu: pierwszy właściciel, kobieta, niepaląca, nie mająca nałogów, auto jeździło tylko do kościoła, przebieg 500 000 km.

Moc - 17,0 KW przy 3300 obr min (985 cm³) )! idzie jak igła! od 0-100 km to tylko 45 sekund, naprawdę warto !

Cena: 500 000

A tak na serio może ktoś napisać jakie są dokładnie zasady wymieniania/sprzedaży samochodów, nigdzie tego nie znalazłem a może się kiedyś przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę sam pomęczyć się w kupno samochodów i mieć je na stałe w garażu :)

W sumie fajna opcja w pożyczanie fury, ale doi mnie to jakoś nie przemawia :) może później zmienię zdanie.

Jak narazie mam koło 80 kółek w garażu :) na 10 lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×